Chci zůstat nad věcí…

Ahoj René, jak se ti daří? Mám ráda tvé názory, a proto jsem se rozhodla obrátit se na tebe. Už pár týdnů se vídám s pár kluky (spíš chlapi). Jsou to cizinci, kteří tu mají velkou firmu. Občas zajdeme do hospody a prostě se bavíme, protože jsou hodně temperamentní a je s nimi sranda. Občas si užijí s nějakou slečnou a ta okamžitě přestane být kamarádka když je nenechá být. Je jim 40 a mě 19. Minule jsme slavili, pilo se, a já se s jedním z nich líbala, protože se mi už dlouho líbí. On má ale manželku ve své zemi a tady má nějaký poměr s jednou holčinou, kterou znám, ale ta holčina má taky kluka. Každopádně se kvůli mě ten večer pohádali. Já pak byla u nich doma a on po mě chtěl sex. Říkala jsem mu, že ne i když jsem vnitřně chtěla a nemohla jsem se s ním přestat mazlit. Nakonec něco málo proběhlo. Jelikož jsem o tolik mladší další den mi volal a omlouval se mi, prosil mě jestli to může být naše tajemství a že nechce mít problémy ve firmě. Slíbila jsme mu to, ale další den jsem se dozvěděla od jednoho společného známého, že o mě v hospodě před tou holčinou, se kterou se kvůli mě pohádali, říkal, že jsem po něm chtěla sex a on odolal. To mě pochopitelně štve.. já mu slíbila, že nic neřeknu a chovala se, jak mi řekl a on to uplně obrátí a v očích ostatních budu vypadat jako nějaká blbka .I když nevím stoprocentně jestli je náš společný známý věrohodný, protože je to kamarád, který o mě má zájem. Každopádně jdu s nimi posedět a nevím jak se zachovat. Neočekávám od toho žádné pokračování, vím, že to nebylo dobré a nejsem žádná štětka. Kluka jsem měla jen jednoho a tohle normálně nedělám. Chci však aby to věděli i ostatní a chci zůstat nad věci. poradíš mi?

Odpověď

Ahoj,
děkuji za optání, daří se mi skvěle! Hmmm, tak to je docela mazec! Kam jsi dala oči?? Proboha s takovým strejdou to přeci nemůžeš myslet vážně a to, že ti tvůj vnitřní hlas říkal, že by ses s ním měla vyspat, mě docela děsí!! Probuď se!!! Zachoval se přesně tak, jak se na chlapa v jeho věku a s životními zkušenostmi patří. Moc tě chtěl dostat do postele, a pokud i přes svůj vnitřní hlas jsi mu nedala, tak to se ho muselo velice dotknout, a proto se projevil tak, jak se projevil. Hodil špínu na tebe a nakonec ty jsi ta špatná a hloupá a on je teď před kamarády a tou jeho husičkou borec a charakter. Až si půjdete zase někam sednout a popít, tak zůstaň nad věcí a chovej se k němu jako k taťkovi a ber ho jako namachrovaného chudáka. To, že je asi za vodou a má prachů dost na to, aby mohl oblbnout každou husičku, tak hlavně buď opatrná, ať to nejsi ty!! Za to, co ti udělal, bych si ho hodně vychutnal a to před všemi, aby mu malinko spadnul hřebínek...ale bojím se toho, že je to takovej hlupák, že to ani nepochopí a bude si myslet, že si může koupit každou, na kterou se jen jedním očkem podívá. Sorry, že jsem ti to napsal takto narovinu, ale jinak to ani nešlo!

23.6.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist