Chci jen znát jeho motivaci…

Ahoj René…zajímá mně tvůj názor.Nebudu zde rozepisovat do podrobna co a jak.To podstatné je , že mám velmi ráda člověka který však žije velmi daleko.Rok jsme spolu v kontaktu, bohužel se vidame jednou za dva tři měsíce .Moc pro mně znamená …Zpět k problému .V červenci mi sdělil, že touží mít semnou dítě .Žijeme od sebe čtyřista padesát km, ráda bych to změnila, ale syn ještě studuje a nechci mu komplikovat život.Chci jen znát jeho motivaci , co ho k tomu vede ? Je svobodný , bezdětný a velmi pohledný.Přemýšlím jestli to má jako já …že na něj myslím atd. Láska prý otáčí světem a hory přenáší, ale co když je nepřenese? Jsme spolu tak málo , abych uměla číst z jeho pocitů .Vím jen jedno…věřím mu.Dokonce mi řekl , že by byl na md…místo mně , pokud bych chtěla pracovat.

Odpověď

Ahoj,
láska opravdu hory přenáší, ale nikdo neví, na jakou vzdálenost! Dej tomu čas, protože rok není zas až tak dlouhá doba na poznání a zvláště, když se vidíte tak málo. Ale podle toho, co jsi napsala, tak kdyby chtěl být místo tebe na mateřské dovolené, tak ho v místě jeho bydliště asi nic nedrží? Zpravidla jde o práci, ale pokud by mu nevadilo být doma a ty chodit do práce, tak to může klidně i u tebe a ty se nebudeš muset nikam stěhovat a tvůj kluk může v klídku dokončit školu a pak se uvidí co dál. Pokud mu tohle navrhneš, tak hned budeš vědět, na čem jsi a myslím si, že uslyšíš takových výmluv, že se ti z toho bude točit hlava. Na tvém místě bych si sundal růžové brýle a hlavně neudělej něco, co už nebude možné vzít zpět. Ta představa, že zůstaneš se synem v cizím městě sama, je docela dost děsivá... Opravdu tomu dej čas!

4.1.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist