Chcete gigola?

Jeden z tajných ženských snů. Což takhle na jeden den či večer, v lepším případě na celý víkend, vypadnout z kolejí všednodenního života, pořídit si krásného a svalnatého gigola a nechat se rozmazlovat?

Myslíte si, že správný gigolo je pohledný svalnatý mladík s neustále dokonalou erekcí? Omyl!
Je to samozřejmě dobře vypadající muž, ale co je ještě důležitější – musí mít v hlavě! Tedy musí být příjemný, inteligentní a vzdělaný.

Je to prostitut?

Často je gigolo přirovnávám k mužské verzi prostituky. Jenže stejné by to bylo s prostitutkami, které někdy nazýváme placené společnice.

Jak to tedy je?
Ženy-splečnice opravdu častěji se svými zákazníky končí v posteli a je to dáno mužskou podstatou, chtějí sex a chtějí ho hned. Ženy, které si zaplatí společníka, si však velmi často chtějí pouze popovídat, pomazlit se a nechat se hýčkat v něčí pozornosti. Často jsou to totiž ženy, které jejich manžel zanedbává či se cítí osamělé.

Co je jeho práce?

Plnit sny nás žen, tak lze ve stručnosti charakterizovat jejich práci. Víc než dokonalý milenec musí být dobrý posluchač a být velice pozorný, protože jak již bylo řečeno, ženy chtějí nejvíce někoho, kdo je vyslechne, pohladí na duši a třeba je trošku rozmazlí polibky, hlazením či něžným milováním.

K tomu ovšem nedochází samozřejmě vždy, v tomhle mají muži jako placení společníci pozici jednodušší (či obtížnější?) než jejich ženské kolegyně.

Gigolo vám může nabídnout cokoliv, od procházky přírodou, po doprovod na akci, kde je přítomnost bez muže společensky nepřípustná, nebo také masáž v soukromí domova, celodenní povídání nebo cokoliv, co si žena přeje a není to proti srsti jejího společníka.

A kolik stojí?

Ceny jsou různé, záleží na agenturách, ale zhruba lze říci, že celodenní „gigolo akce“ vás přijde na 4-5000,-Kč, půldenní pak na polovinu a hodina nezávazného povídání vyjde na 400,-Kč. To je skoro tolik, co si bere psycholog, co říkáte?

Nicméně chcete-li doopravdy sex, protože co si budeme povídat, svalnatému krasavci s milou povahou (alespoň pro tu chvíli) málokterá odolá, pak přijde na 1-2000,-Kč za hodinu.

Dobrý gigolo vám zaručí i diskrétnost, 100% zdraví a samozřejmostí je příjemná povaha a muž příjemně vonící čistotou… Tak co, daly byste si jednoho gigola milé dámy?

31.10.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist