Chceš být sexy uličník? Pak bašti kotvičník!

V Číně a Japonsku objevili horkou lázeň, která slouží jako antikoncepce. Horká voda totiž přehřívá šourek, spermie se zpomalují a ztrácejí aktivitu. 

Pro muže na sílu

Než však přijde na řadu antikoncepce, je třeba aktivní potence i libido.
Často napomohou afrodisiaka a proč se stěhovat, můžeme klidně zůstat v Číně a Japonsku, kde v lehké písčité půdě volně dozrávají vejcovitá semena kotvičníku.

Praví se, že extrakt kotvičníkové nati významně ovlivňuje činnost hormonů, u mužů zvyšuje testosteron. Napomáhá tedy nárůstu svalové hmoty a regeneraci po sportovním výkonu, což jsou jistě velmi dobré informace pro pojídače práškových proteinů a vyznavače nepřeberných posilovacích aktivit.

Pro ženy na míru

Ženy kotvičník naopak rozněžňuje, harmonizace typicky ženských pohlavních hormonů, tedy estrogenu, domlouvá premenstruačnímu syndromu, hladí bolestivé menstruační stavy a zmírňuje krvácení.

Jen ten muž a ta žena jsou praví, jsou-li zdraví

Kvalitní nať kotvičníku zemního rozpouští močové kameny a po močovém měchýři čistí i další z podstatných filtrů organismu – játra.

Snižuje cholesterol, krevní tlak, krevní tuk. Radost by z něho měli páni v dobách minulých, kteří trpěli dnou. Kotvičník užívejte i pokud se vám rozostřuje zrak, ať zas vidíte jako drak. Kotvičník ve vás znovu probudí vitalitu a uspí ty, co dříve noci probděly.

 „Kabicovitý kotvičník
Kotvičník je označovaný jako jednoletá bylinka a pro typické znaky se řadí do čeledi kabicovitých.
Laikovi připomíná kapradinu, ale na rozdíl od ní, kotvičník miluje především suchá místa a je poset drobnými žlutými hlavičkami.

A nyní to nejdůležitější!
Můžete se pro kotvičník vydat do světa, pořídit si semínka pro výsev a pěstovat jej doma na zahrádce. Je již rozšířený po zemích starého světa, na cestě po zážitcích jej natrháte třeba na pobřeží Azovského, Kaspického a Černého moře.
Schůdnější však bude, vypravit se do nejbližší české lékárny.
Kotvičník seženete ve skleněných ampulkách.
Užívejte jej dle návodu a doporučení lékárníka po kapičkách.

16.8.2007 12:00| autor: Markéta

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist