Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Další díl pořadu Česko Slovensko má talent byl opět plný talentů, antitalentů, nervozity, smíchu i hádek. Jednu velkou mezi sebou měli také porotci Martin Dejdar a Jaro Slávik. O co šlo?

O co jiného, než o rozdílný názor? A to na vystoupení Taekwondo Clubu Brno. Martin totiž zhodnotil jejich vystoupení povzdychem, že to umí každý. „Čo si sa s koňom srazil? Toto vie každý?! Vieš to ty?“ rozčílil se Jaro Slávik a donutil Martina, ať si to jde zkusit. V hodnocení už byli všichni porotci jednotní, stejně jako při hodnocení podivína v masce smělého hrdiny. Batman se objevil ve starém koženém kabátě se samopalem, který nebyl ani vtipný ani hezký a zvukovou kulisu si musel Batman dělat sám. Jeho vystoupení bylo stejné jako samopal, nudné, trapné a nevtipné. Porota ho jednomyslně poslala zachraňovat jiné části světa…

Bavilo nás

  • Vít Kanyza a jeho kouzelný míč. Rozhodně musel být kouzelný, protože jinak si neumíme vysvětlit, že mu držel na všech možných i nemožných částech těla a poté zase utíkal, kam se mu zachtělo.
  • Leo Machala, co nejen dobře zpívá, ale zatraceně dobře u toho vypadá a pozor v popisku u jména měl napsáno povolání model!
  • Teulis – stínové divadlo, které vyrazilo dech nejen porotě a docela určitě si užili ohromující potlesk celého divadla. Viděli jste někdy něco podobného? Hroch, slon, žirafa nebo třeba auto, tahle parta se vám na požádání poskládá do jakékoliv formace.
  • Spam BMX – borci, kterým kolo přirostlo k tělu a kteří se na něm rozhodně nenudí.

Za nás třikrát NE!

  • The Luxusmusic – kluci, jejichž ego jim nelze než závidět. Přišli s tím, že oni mají rozhodně navíc, než vystupovat po kulturácích a odměnou jim bylo vypípnutí ještě během vystoupení a třikrát ne. Brali to s humorem, však nepřišli bavit diváky…
  • Nana, zpěvačka s příšerným účesem a ještě příšernější hudbou.
  • Věra Polcarová s papilonem Richiem a jejich psí show. Uááá, co dodat.

Hrdina večera
Roman Budil, kouzelník, který kouzlí dva roky a vyrazil před porotu přestože ví, jaký mají názor na kouzelníky. Holý nerozum nebo naivita? Se svou humornou i trikovou show sklidil úspěch.

Úlet večera
Nenápadný Pavel Kolombo, který se během chvilky převtělil do DJ Kolomba se satelitem na hlavě a hvězdičkami na očích. Chyběly mu už jen dvě bezzubé tanečnice, jak trefně poznamenal Jakub Prachař. A uklízecí četa, která po jeho vystoupení zlikviduje tu hromadu konfet.

[[related]]

Patrovič na pokračování
Možná kdyby se produkce domluvila s panem Patrovičem, aby dělal maskota soutěže, ulevilo by se porotě, jemu, celému štábu a hlavně všem divákům. Jeho nedostatečná klimatizace, zaskočená slina, nenasazený hlas, špatná hudba, sucho v krku, příliš horko, příliš zima, poté zpěv beze slov a přitom všem jeho odmítavý a arogantní výraz se nejspíš zapíše do dějin. Minimálně této soutěže. Btw, slyšel toho chlapa už někdo letos zpívat?!

Katka Landlová
Pamatujete na předpověď  z minulého dílu, kdy se má stát výherkyní blondýnka z tohoto kola. Že by Katka? „Jeden z největších talentů!“ prohlásil Jaro Slávik po jejím vystoupení. Katarína si všechny okamžitě získala svým projevem, hlasem i příběhem. A nám nezbývá, než jí držet palce.

Kdo bavil vás a koho byste poslali domů expresní linkou?

24.9.2012 10:00| autor: Dorota G.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist