Čerstvý vítr do vašeho vztahu? Jednoznačně rychlovka. Odhoďte zábrany a jděte na to!

„Chci tě teď hned…“ Tělem vám projede mohutná vlna spalujícího chtíče a vzápětí se vaše rty vpíjí do jeho. Poháněni téměř živočišnými pudy prožijete během několika málo minut úžasný, nespoutaný, divoký a rychlý sex….

Mnohdy ani předtím na slova touhy nedojde, stačí jediný pohled a vy víte, co bude následovat. Rychlovka, neboli anglicky Quickie je spontánní a neplánovaný sex s jediným cílem a to ukojit svou tělesnou potřebu, tedy co nejrychleji dosáhnout orgasmu. Vše ostatní jde tentokrát stranou.

Tento způsob sexuálního vyžití rozhodně má své kouzlo a svůj milostný život byste si jím měli čas od času zpestřit. Pod pojmem rychlovka se ovšem neskrývá jen samotná soulož, ale i intenzivní orální uspokojování vás v krátkém čase přivede k toužebnému vrcholu. A ať už se vy zmocníte partnerova penisu, nebo on svými ústy zaútočí na váš klín, ta vášeň a dravost vykoná své. V tento vzrušující okamžik milencům připadá i předehra naprosto zbytečná a prahnou pouze po tom jednom jediném…

I bez dlouhého dráždění to může jít hladce

Na druhou stranu právě absence předehry může znamenat pro nejednu ženu problém v podobě nedostatečného zvlhnutí. U sexu orálního toto není třeba řešit, ale jak víme, pro hladkou a příjemnou penetraci je vlhkost velmi důležitá, a tudíž mít po ruce lubrikant je velké plus. Ovšem podstata a krása rychlovky tkví především v jejím nenačasování, a pokud na ní dostanete chuť mimo domácí území, těžko budete takto vybaveni. V tom případě můžete pro prvotní navlhčení použít vlastní sliny. A je jasné, že s každým dalším pohybem vašich těl, si už s vlhkostí hlavu lámat nebudete.

článek

Nejen pro muže je chlípný a rychlý sex přitažlivý

I když je obliba tohoto způsobu milování přisuzována především mužům, i my ženy si to občas rády bez okolků dychtivě rozdáme. A je nám jedno kde, a je nám jedno jak. Když nás ovládne touha, nic nás nezastaví. Samozřejmě, že láskyplné něžné milování je nenahraditelné, ale taková dech beroucí chvilka plná náruživosti dokáže do vztahu vnést tu správnou jiskru. Sex je mnohem zajímavější, rozmanitější a jen tak nezevšední. Patříte-li však k ženám, které prozatím partnerovy bezprostřední pokusy odmítaly, zkuste se pro jednou odvázat a nechte se svést. Nebo naopak buďte vy ta, která se na svého milého vrhne a zneužije ho k uhašení svého chtíčem rozpáleného těla. Pravděpodobnost, že by vás odmítl, je mizivá. Překvapit partnera můžete prakticky kdekoliv. Zkrátka, máte na něj chuť? Dejte mu to najevo a konejte! Neobvyklé místo? Nevadí. Na škodu není ani jistá dávka nebezpečí, že vás někdo při vašich sexuálních „rychlohrátkách“ přistihne. Ta obava a vzrušení v jednom působí jako hnací motor a výsledkem může být opravdu velmi silný erotický zážitek.

Nutno ovšem říci, že sex vedený pouze v tomto duchu, bez něhy a laskání toho druhého, svůj půvab po čase většinou ztratí. Kdežto kombinace mazlivého s hříšně impulzivním, je tím pravým receptem na spokojený milostný život. Vyprovoďte jednou pro vždy ze své ložnice stereotyp a zažité praktiky a beze studu se vydejte vstříc něčemu novému, něčemu, co váš vztah oživí. A rychlý, čistě živočišný sex, tuto moc bezpochyby má.

A co vy a rychlovky? Máte rády spontánní sex, nebo se milujete podle scénáře?

Foto zdroj: profimedia.cz

13.3.2014 12:00| autor: Petra Frajová
Více o tématu: rychlovkasexvzrušení

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist