Černý duben pro zpěváky: V nemocnici skončila i Bílá

Jaro nezačalo příznivě pro hvězdy české hudební scény. Během měsíce byly převezeny do nemocnice hned čtyři známé pěvecké osobnosti. Začalo to slinivkou Daniela Hůlky, akutní operaci se teď podrobila i Lucie Bílá.

Muzikálový idol Daniel Hůlka skončil na jednotce intenzivní péče koncem března. Přivezl ho sem jeho manažer, který se už nemohl dívat na jeho záchvaty, často doprovázené mdlobami. Daniel byl přesvědčen, že jde o žlučník, k lékaři se ale sám nedonutil. Teprve díky zásahu manažera se dostal do péče odborníků, a ti mu diagnostikovali akutní zánět slinivky. Kdyby své zdravotní problémy přehlížel i nadále, mohlo by to pro něj mít fatální důsledky. Během tří týdnů v nemocnici Daniel výrazně pohubnul, jelikož se zpočátku nemohl ani hýbat a přežíval na nitrožilní výživě. Nyní je už v domácím ošetření a cítí se mnohem lépe. Kdy se ale znovu postaví na jeviště, není zatím známo.

Muzikál Bídníci přišel minulý týden hned o dvě zpěvačky. Mladá představitelka Eponine Vlaďka Skalová se podrobila operaci akutního zánětu slepého střeva a pořád ji trápí bolesti. „Ptala jsem se hned lékařů, kdy mě pustí zpátky na jeviště, ale přesné datum mi nikdo neřekne,“ postěžovala si Vlaďka, kterou navíc v příštích dnech čekají absolventské zkoušky na konzervatoři.
Smůla se nevyhnula ani její kolegyni Andree Horské. Při sobotním představení se během tance nešťastně srazila s jinou protagonistkou a sesunula se k zemi. Ačkoli chtěla bolest překousnout a pokračovat ve zpívání, přivolaný zdravotník ji nechal převézt do nemocnice. Utrpěla těžký otřes mozku a po nějaký čas se bude muset zotavovat mimo scénu.
[[related]]
Že českým zpěvákům současná konstelace hvězd skutečně nepřeje, potvrzuje i mnohonásobná slavice Lucie Bílá, pro kterou si přijela záchranka v neděli ráno po strakonickém koncertě s Arakainem. Podle spekulací bulváru jí praskla cysta na vaječníku a hrozila jí otrava krve. Lucie je už po operaci, ale pondělní křest knihy čarodějky Marcely Košanové i všechny koncerty plánované na tento týden musela zrušit. Kdy bude zpátky ve formě, si zatím nikdo netroufá odhadnout.

24.4.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist