Čekala jsem jen na ten správný okamžik

Svou cestu k vysněnému dekoltu podstoupila i Denisa, která se necítila ve svém těle dobře už od opravdu mladého věku. „Zhruba v patnácti letech mi došlo, že má prsa nebudou nikdy tak velká, jak bych chtěla nebo jak jsem to viděla u spolužaček,“ popisuje Denisa svůj příběh.

img6-1100x618.jpg Zdroj: archiv Denisa

„Často jsem sama sebe ujišťovala o tom, že jednou si svůj sen splním a podstoupím plastickou operaci, abych mohla být sama se sebou spokojená. Čekala jsem jen na ten správný okamžik. Když přišly děti, myšlenky na případnou operaci jsem odsunula na vedlejší kolej. Dnes mám dva krásné kluky a myslím, že je to tak akorát. Další děti už neplánuji. Došlo mi, že nadešel ten správný čas začít hledat lékaře, u kterého bych chtěla zákrok podstoupit. Na splnění svého snu jsem čekala 11 let,“ vypráví Denisa (26 let).

Jedná se o zásah do těla, pečlivá příprava je na místě

Volba padla na MUDr. Jakuba Miletína z pražské Perfect Clinic, se kterým byla Denisa nejvíce spokojená a rozhodla se mu svěřit do rukou. Mnoho žen se k augmentaci rozhodne po zralé úvaze, což je velmi dobře. Jedná se o významný zásah do těla, takže je nutné, aby byly předem obeznámeny se všemi detaily operace a přesně věděly proč chtějí zákrok podstoupit. Vždy by měl impuls ke změně vycházet od samotné ženy, nikoliv například od jejího partnera.

Přirozenost je velmi žádaná

„Dámy, které přicházejí na kliniku, si nejčastěji přejí vrátit prsům tvar a pevnost, na které byly zvyklé před těhotenstvím, dále mohou řešit různé asymetrie, pokles prsou nebo je trápí vzhled chlapeckého hrudníku. Z hlediska výsledného efektu se pak často setkávám s požadavkem na co nejpřirozenější tvar prsou. Také slečna Denisa si přála přirozený vzhled,“ říká MUDr. Miletín, který podpořil sebevědomí stovkám žen, jež u něj augmentaci podstoupily. „Spolu s klientkou se během osobní konzultace domluvíme na všem podstatném, včetně způsobu vložení, velikosti a značce implantátů. V případě Denisy jsem doporučil anatomické implantáty Mentor, se kterými máme vynikající zkušenosti, snižují riziko řady pooperačních komplikací a zajišťují dlouhodobě stabilní estetický efekt,“ dodává Miletín.

Po operaci především klid. Pocit radosti se dostavil hned

Jako snad každou operaci, i augmentaci prsou doprovází v prvních fázích bolest, která závisí na míře její snášenlivosti u jednotlivých pacientek. „Na klinice jsem se cítila skvěle, péče sestřiček byla úžasná, byly vždy po ruce a se vším pomohly. Vlastně jsem si tam i odpočinula. Doma byl nejnáročnější první týden, ale bolest jsem přečkala vcelku bez větších nesnází díky předepsaným analgetikům. Absolutně bez bolestí jsem byla zhruba po 3 týdnech. Cítila jsem se ale neskutečně šťastná hned po zákroku. Je to taková zvláštní euforie, zkrátka, když se splní váš SEN,“ říká Denisa.

„Vše probíhalo bez komplikací, jsem přesvědčená, že jsem zvolila dobře nejen operatéra a kliniku, ale také implantáty. O značce Mentor jsem četla spoustu pozitivních recenzí, a proto jsem souhlasila s panem doktorem, když mi ji doporučil také on. Z výsledku zákroku jsem absolutně nadšená. Nikdy jsem ze svého těla neměla tak dobrý pocit, jako mám teď, “ pokračuje Denisa, které dodala operace vytoužený pocit ženskosti.

Plastický chirurg MUDr. Jakub Miletín, Perfect Clinic

Slečna Denisa si přála vyřešit dlouhodobou nespokojenost se vzhledem svých prsou. Cílem zákroku bylo dosáhnout maximálně přirozeného efektu. Vzhledem k drobnější tělesné konstituci slečny Denisy jsem zvolil anatomické implantáty, které dodají nejen potřebný objem, ale současně prs krásně tvarují. Shodli jsme se na velikosti 345 ml, vysokém profilu. Anatomické implantáty jsou obecně vhodné ve všech případech, kdy je nutné prs nějakým způsobem modelovat, vyřeší tak i mírný pokles nebo například pozvednou nízko položené bradavky. A samozřejmě jsou ideální volbou, pokud si přejeme docílit přirozeného vzhledu, což byl také důvod výběru pro slečnu Denisu. Myslím, že operace se zdařila na výbornou. S implantáty Mentor se nám podařilo vytvořit krásný plný tvar, jenž stále působí zcela přirozeně.

O lékaři

MUDr. Jakub Miletín vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze, obor Všeobecné lékařství, pokračoval postgraduálním studiem biomedicíny, programem Experimentální chirurgie. Plastické chirurgii se věnuje od roku 2015. V současné době působí na prestižní klinice plastické chirurgie Perfect Clinic, přednáší na odborných sympóziích po celém světě a publikuje. V minulosti působil také v Keni jako lékař na humanitární misi v české nemocnici Itibo.

Více informací o lékaři najdete na https://www.perfectclinic.cz/

5.10.2021 5:07| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist