Čakry, tetování i pitný režim aneb Nový týden na Femině!

Léto je nejen obdobím dovolených a cestování, ale také dobou, kdy víc než kdy jindy odhalujeme svá těla. Takže řešíme nejen hubnutí a postavičku do plavek, ale také celulitidu, depilaci nebo tetování.

Když se tetování nepovede

Také jsi podlehla módnímu trendu a kouzlu tetování a nějaký ten obrázek už na svém těle máš? Pak jsi šťastná žena, pokud se ti líbí a jsi s ním spokojená. Není totiž výjimkou, že vyrazíš na tetování a jsi pak hodně zklamaná. A nejen mezi obyčejnými lidmi, i některé celebrity by potřebovaly na své kérky zmizík. Které? To ti prozradí Marta Dostoupilová už v pondělí. A navíc pro tebe máme i inspirativní fotogalerii, ve které zjistíš, že tetování může také pomáhat.

Vyčisti si čakry

O tom, že existují jakési čakry jsi už možná slyšela. Víš, že si je můžeš sama pořádně zablokovat, ale jak si je vyčistit už netušíš? Nenech si ujít článek Pavly Jelínkové. Ukáže ti nejen, jaké v těle vůbec čakry máš, jak fungují a jaký vliv na ně mají tvé nálady nebo situace, ve kterých se ocitneš, ale také ti poradí, jak si je vyčistit. Uvidíš, že se pak budeš cítit mnohem lépe.

Mýty o pitném režimu

Je léto a tak se všichni snažíme dodržovat pitný režim o sto šest. A je to dobře, protože v parných dnech hrozí nejen dehydratace, ale také úpal nebo úžeh, takže pití bys určitě neměla vynechávat. Ale na druhou stranu kolem správného pitného režimu koluje celá řada mýtů. Možná některým z nich věříš i ty. Tak si nenech článek v úterý ujít, určitě pro tebe bude stejně zajímavý jako pro nás.

Příběh čtenářky Dominiky

Čas od času se na nás obrátí některá z čtenářek s tím, že by potřebovala poradit, nebo alespoň slyšet názor ostatních čtenářek. A podobně je na tom i devětatřicetiletá Dominika. Její problém není zas tak obvyklý. Stala se totiž babičkou ve věku, kdy by chtěla ještě randit a užívat si života, ale muži na ni kvůli tomu koukají skrz prsty. Přečti si její příběh hned v pondělí a zkus jí poradit, co bys na jejím místě dělala ty.

Hubnutí jako zábava

Říkáš si, že to je pěkná pitomost, protože hubnutí nikdy nemůže být zábava? Budeš se divit, ale může. Tedy když k němu budeš přistupovat trošku jinak. A nemusíš se bát, nebudeme tě nutit ani do hladovky a ani do návštěvy posilovny plné namakanců. Naučíme tě se k němu postavit tak, že ti ani nepřijde, že vůbec hubneš. A to je to nejlepší, co myslíš?

A chystáme pro tebe i celou řadu dalších zajímavých článků, zbrusu nový kvíz, kde prověříme tvé znalosti. Těšit se můžeš na pravidelnou dávku aktuálních horoskopů i na nové recepty, které jsme vyzkoušeli a ty bys určitě měla taky.

Tak krásný nový týden s Feminou!

17.7.2017 12:00
Více o tématu: celebrityhubnutí

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist