Bylo nám spolu opravdu dobře…

V létě jsem se seznámila s ženatým mužem, kterému jsem se líbila a chtěl po mě telefonní číslo s tím, že že se chce se mnou vídat dál .občas jsme si psali a volalí, v září se opravdu sešli a byl to úžasný sex i popvídání.Oba jsme zadaní a daleko od sebe, což jse zdálo že oběma vyhovuje, neb jsme oba pracovně hodně vytíženi…ale…….trochu mám pocit že jsem to já kdo je aktivnější….před týdennem jsme se znovu viděli i když jsem to celé vymyslela a zorganizovala já….pozvala ho na hotel..přišel s kytkou, 2 h jsme příjemně pokecali jak jde život a když už to skoro začínalo…zvonil mu mobil a jeho parták z práce a kamarád potřeboval odtáhnout auto…k mému neuvěření odešel že mu opravdu musí pomoct a že se snad vrátí…což jsem logicky nevěřila, neb jsem věděla že ho doma čeká manželka s kterou si nechce pokazit vztah….Otázka…co si myslet o chlapovi který takhle odejde a hlavně už se neozve.žádná sms ani nezvedne telefon?Kdyby sex nechtěl tak logicky ani na hotel nepřijde,ne?..když nám to někdo /kamarád/vyrušil….co se pak děje v jeho hlavě? Je naštvaný?/odešel ale vlastníí vůlí/ nebo se mnou nekomunikuje protože se stydí, že dal přednost kamarádovi a nechal ženu s kterou se může vidět jen mimořádně občas na hotelu samotnou?Nebo jsem mu prostě ukradená?Měla jsem pocit že máme oba jasno dobrý občasný mimomanželský sex který nikoho neohrozí.Bylo nám spolu opravdu dobře.Jak mám brát že chlap v nejlepším odejde? .

Odpověď

Ahoj,
vzpamatuj se a buď ráda, že máš doma někoho, ke komu se můžeš po práci vracet. Zapomeň na úlety a věnuj se manželovi. Zkusila sis položit otázku, že to auto nepotřeboval odtáhnout kamarád, ale třeba nějaká ještě více atraktivnější slečna než jsi ty? Pokud spolu budete pouze kvůli sexu, tak za tím nic jiného nehledej a nezkoumej, kam jde, proč jde a ke komu jde. Hlavně si musíš uvědomit, že ten jeho "ptáček" by měl být ve tvém případě až na druhém místě, pokud nechceš zůstat sama. A určitě si nebuď tak jistá, že i občasný mimomanželský sex nikoho neohrozí. To by ses divila, kolik už rozvedl manželství.

15.12.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist