Byli jsme s přítelem přes rok…

Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Byli jsme s přítelem přes rok. Cca před 18 dny řekl, že by bylo lepší se rozejít, že mu to takhle nevyhovuje. Po 3 dnech neozývání jsem mu napsala, že bych si ráda přišla pro své věci a on to pořád oddaloval se slovy,že to necháme až na později. Nakonec jsem si věci zabalila, když v byl praci a konec. Pak mi to bylo líto, psala jsem mu a on mi řekl prostě NE, že už nechce. Před týdnem jsem za ním jela a chtěla si promluvit, měl radost, že mě vidí, hezky jsme pokecali, bylo to fajn, Stejně jako dřív. Řekl, že to s nama promyslí….zase se neozval a ted jsem ho pozvala na společný víkend a on řekl, že se bojí, že to bude stejný, že už nechce. Že se po čase uvidíme,ale že ted je brzo. Je strašně tvrdohlavý. Asi jsem to s tou snahou přehnala, ale nemám z něj pocit, že by to cítil, tak jak říká. Co myslíte??

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že pokud ti několikrát jasně řekl NE, tak to respektuj a neřeš. Pokud se chceš vyhnout dalšímu NE, tak si musíš najít někoho jiného a tohoto pána respektuj, že nemá o tebe zájem. Láska má trochu jinou podobu a možná on má i jinou lásku.

3.8.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist