Býci mohou získat novou práci a Lvi by měli nechat věci plynout. Co čeká podle horoskopu tento týden tebe?

Střelci a Býci jsou úspěšní. Berani, zatoužíte po klidu. Co můžeš očekávat v novém týdnu od 28. června do 4. července 2021, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ať máš před sebou jakkoliv náročné dny, tak pro tebe svítí každý den sluníčko. Všechny povinnosti hravě zvládneš, a ještě ti zůstane dostatek času i energie na zábavu. Probudíš se do pohody a od toho se také odvíjí každičký den. Štěstí, radost, láska – to vše je tady jen pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci, v lásce, v osobním životě na tebe čekají velmi krásné a harmonické dny. Pokud práci nemáš a pustíš se intenzivně do hledání, objevíš místo svých snů. Skvělé pracovní i životní příležitosti jsou tady a byla by škoda je nevyužít jen proto, že se ti nechce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Mírné a klidné energie využiješ na sto procent bez ohledu na to, co se děje kolem tebe. Nejen, že tvá trpělivost a pečlivost motivuje ostatní, ale při náročných povinnostech ještě zvládáš pomáhat ostatním. Nezapomínej také na sebe, a udělej si radost malým dárkem, zasloužíš si rozmazlit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pocit, že se ti v práci či osobním životě nedaří a nutně potřebuješ dovolenou, je naprosto správný. Je důležité dokončit vše, co je potřeba a nezanechávat po sobě resty. Lidé kolem tebe řeší neustálé problémy, buď nad věcí, protože tebe se to netýká. Dovolená, na kterou tak dlouho čekáš, proběhne přesně podle tvých představ.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nespěchej, nechvátej, nestresuj se. V těchto dnech totiž nic neurychlíš, jako by se na chvíli zastavil čas. Zjistíš, že je potřeba ubrat plyn a nechat věci plynout. Pokud hledáš práci nebo brigádu, vydrž, přijde, ale později. Teď se snaž překonat pochybnosti a myslet pozitivně.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Po období pracovního či osobního neúspěchu konečně přichází zlepšení, od nových pracovních podmínek až po uzavření příměří ve vztazích. Konečně skončily nesmyslné boje a války, tobě se neskutečně uleví a zazáříš štěstím.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Dny jako malované, ať jsi v práci, doma či na dovolené, můžeš se těšit na velmi příznivé období. Vychutnávej pohodu, romantiku, lásku i dobré vztahy. Máš před sebou dny bez mráčku a bouřky.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dávej pozor, co v tyto dny vykonáš a vyslovíš nahlas. Později bys mohla litovat a někoho ranit. Díky povinnostem, které potřebuješ dokončit, jsi pod tlakem. Nezapomínej, ostatní za to nemohou, v klidu si rozděl práci a vyhýbej se dlouhodobým řešením, pak budeš spokojená a šťastná.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Skvělé energie, radost z dobře vykonané práce a také pocity štěstí, ať jsi doma či na zasloužené dovolené. Dařit se ti bude nejen pracovně, ale také v oblasti lásky a vztahů obecně. Máš pocit, že se tě to netýká? Přestaň fňukat, a začni být vděčná za to, co již máš, pak si také k tobě štěstí cestu najde.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Potřebuješ nutně odpočinek a dovolenou? Nadechni se, uvolni a zkus se na život dívat s větším nadhledem. Dokonči pracovní resty, ať můžeš v klidu zavřít stůl a odjet na zasloužený odpočinek. Nesnaž se zasahovat do života ostatních, rozhodně by pro tvé nevyžádané rady neměli pochopení.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

V pracovní či osobní oblasti můžeš pociťovat napětí, někdo vůči tobě může mít výhrady. Je zapotřebí zachovat chladnou hlavu a postavit se k dané situaci zpříma. Dej ostatním jasně najevo, co si k tobě mohou dovolit a co již tolerovat rozhodně nebudeš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou skvělé dny, dařit se ti bude v práci, na dovolené, v osobním životě i v lásce. Užívej štěstí plnými doušky a sdílej svou radost také s ostatními, vše se ještě umocní a znásobí. Mnoho radostných pocitů v tobě vyvolá také zpráva, která je již na cestě k tobě.

foto-zdroj: shutterstock.com

28.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist