Býci budou úspěšní a Ryby by měly odložit důležitá rozhodnutí. Co tě čeká tento týden?

Raci, polepšíte si. Lvi oslní. Ryby, odložte rozhodování. Jaký bude nový týden od 11. do 17. října 2021 podle tarotu, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Než začneš cokoliv řešit, zhluboka se nadechni a stůj nohama pevně na zemi. Mohlo by se totiž stát, že tvá fantazie vymyslí příběh, který nelze zrealizovat. Je zbytečné stavět vzdušné zámky a pak být zklamaná. Když to zvládneš, prožiješ pohodové dny a nakonec pochopíš, že je lepší mít menší cíle, které jsi schopná zrealizovat hned.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou skvělé dny plné nových příležitostí. Můžeš předvést svůj um a talent. Jestli se chystáš na zkoušku, pohovor nebo snad důležité jednání, tak věř, že budeš úspěšná a nadšená z výsledků.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Můžeš začít oslavovat, úspěch na tebe čeká nejen v práci, ale také v osobním životě i lásce. Neboj se řešit nepříjemné záležitosti okamžitě, budeš nadšená a šťastná z toho, jak jsi vše zvládla bez emocí a hádek. Bravurně umíš nalézt řešení ve svízelné situaci a díky tomu si od ostatních zasloužíš obdiv i pochvalu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Úspěch, harmonie i láska je tady jen pro tebe. Dosáhneš pokroku, za který tě ocení nejen tví nejbližší, ale také kolegové v práci. Štěstí se na tebe směje také při studiích i náročných úředních jednáních. Hledáš práci? Tak věř, že pokud jsi aktivní, najdeš místo, po kterém již dlouho toužíš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Chystáš se na důležitý pracovní pohovor nebo snad budeš podepisovat nájemní či pracovní smlouvu? Zhluboka se nadechni, než podepíšeš jakýkoliv důležitý dokument, nechej si čas na rozmyšlenou a poraď se s někým zkušenějším. Kvůli své důvěřivé povaze bys totiž mohla naletět a nevšimnout si písmenek mezi řádky. Drž se hesla: důvěřuj, ale prověřuj, potom bude všechno v nejlepším pořádku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Úspěch v práci, doma a také v lásce v tobě probudí mnoho krásných emocí. Podaří se ti sloučit neslučitelné a tvá radost z dobře vykonané práce bude nádherná. Poděl se o své štěstí s ostatními, radost se ještě znásobí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci i osobním životě využiješ „mužské“ zbraně a dokážeš logicky, stručně a věcně vyřešit jakýkoliv problém. O skvělé nápady nebudeš mít nouzi a nadchneš s nimi také ostatní, kteří s tebou nadšeně sdílí úspěch, štěstí i radost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělá spolupráce s ostatními odstartuje úspěšný týden. Náhodné pracovní setkání s dávným kolegou v tobě probudí mnoho krásných vzpomínek a také humorných příběhů. Štěstí, úspěch a láska je tady jen pro tebe.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dvě slova, která přináší nový týden: dynamičnost a rychlost, která tě nadchne a zároveň překvapí. Těšit se můžeš na velmi příjemné překvapení, které se nečekaně vynoří. Díky tomu se celá rozzáříš a nadchneš. Užívej skvělé energie a jednej pružně, budeš nadšená a šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci se ti bude dařit, a to i v případě, že hledáš místo nové. Po období nezdaru se konečně situace uklidní a přichází skvělé nápady i nové pracovní příležitosti. Dařit se ti bude také v osobním životě a lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou velmi krásné a harmonické dny, které prožiješ v radosti i lásce. Sklízíš úspěch za úspěchem, ať již v práci, při náročných zkouškách i při úředních jednáních. Nezapomínej projevit vděčnost, sdílej svou radost s těmi, které miluješ, vše se ještě znásobí a umocní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se, vydechni a důležitá rozhodnutí odlož na později. Následující dny moc nepřejí rozhodování. Pokud vnímáš únavu a útlum, vše by se mohlo zbytečně zkomplikovat. Nic zásadního neřeš a prožiješ pohodové dny v radosti i lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist