Býci budou mít radost, Váhy si musí dát pozor na pusu a Ryby čeká úspěch. Co čeká ostatní znamení?

Berani, nestresujte se! Býci budou mít radost. Raci jsou nad věcí. Jaký bude nový týden od 4. do 10. října 2021 podle tarotových karet, ti právě nyní prozradí naše horoskopy.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Zbytečně se nestresuj a vykroč do nového týdne s úsměvem. Díky pozitivnímu naladění se kolem tebe problémy ostatních jen mihnou a tebe nijak zvlášť nezasáhnou. Dovol si důvěřovat životu a zeptej se sama sebe, čeho se tolik bojíš. Máš dostatek síly zvládnout náročné pracovní úkoly i drobné překážky v osobním životě. Výsledek tě nadchne a překvapí, harmonie, klid i pohoda je tady jen pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Úspěch, radost ze života a ještě mnohem víc na tebe čeká po celý týden. Využij skvělé energie na maximum a zařiď vše, co ti v minulosti nešlo. Představ si, že jsi královna a jednej, zvýšenou pozornost máš nejen u mužů, ale také u žen, které jen tiše závidí tvou svěží energii a dobrou náladu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zkraje týdne bude pomalejší rozjezd a pocit, že nestíháš, v tobě může probudit nepříjemné pocity. Buď v naprostém klidu, v polovině týdne se vše změní a zvládneš nejnáročnější úkoly lehce a snadno. Dařit se ti bude také v osobním životě a vztazích obecně.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pusť se s chutí do studia i náročných pracovních úkolů. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Štěstí, radost, láska, to vše a ještě mnohem víc je tady jen a jen pro tebe. Využij příznivé energie na dořešení všech restů, co ti v minulosti dělaly těžkou hlavu, budeš nadšená a šťastná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Neboj se postavit proti návrhu ostatních, ať již v práci či v osobním životě. Pamatuj, není důvod ke strachu, nemusíš se zavděčit za každou cenu všem. Když to zvládneš, pocítíš velkou úlevu, a navíc si tě ostatní začnou víc vážit. Neboj se a s láskou řekni Ne.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V tuto chvíli se pro tebe pomyslně zastaví čas. To, co jsi potřebovala nutně dořešit, se zdrží a odloží. Neber to jako špatné znamení, naopak je potřeba vyčkat a pak do sebe vše zapadne samo. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté. Vychutnávej poklidné energie a nesnaž se nic urychlit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou úžasné a nadčasové dny. Jediné, nač je dobré dát si pozor, je tvé rychlé myšlení a hbitý jazyk, který by v nadšení mohl nechtěně říct slova, která by ostatní zasáhla. Stačí mít vše pod kontrolou. Štěstí, radost, láska i harmonie je tady jen pro tebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocítíš nejen radost z dobře vykonané práce, ale také harmonii, lásku a jako třešničku na dortu nádherné pocity štěstí, které se tě hned tak nepustí. Nejen, že si uděláš malou radost, ještě obdaruješ také své nejbližší, což umocní pocit štěstí a vzájemné lásky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dynamický týden je zcela ve tvé režii. Dařit se ti bude opravdu při každé činnosti, a ještě navíc jako bonus při jednání s muži, vše bravurně vyřídíš, dořešíš a naleznete vhodné řešení pro všechny. Využij příznivé energie zcela ve svůj prospěch, štěstí, radost a skvělé pocity jsou tady pro tebe.

Kozoroh (22. 12. – 20.1.)

Pro tebe jednoznačně platí: přes překážky ke hvězdám. Podaří se ti zdolat nejrůznější nástrahy, které ti byly kladeny do cesty. Pokud měníš místo, tak věř, že si polepšíš, vůbec se nemusíš bát. Očekávej zlepšení ve všech životních oblastech a náležitě si úspěch vychutnej.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nalaď se na své srdce a vykroč do nového týdne s úsměvem. Lidé kolem tebe budou jako z jiného světa.  Od kritiky až po hádky se ti budou snažit vměšovat do života. Neboj se situaci řešit hned, ujasnit si priority a pak se můžeš těšit na pohodové dny. Nikdo tě nemůže řídit ani říkat, co máš, či nemáš dělat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Úspěch, dynamika, nadčasovost a ještě k tomu skvělé nápady. Zkrátka a dobře jsi opět ve své skvělé formě a zvládneš nemožné. Neboj se zariskovat, vyplatí se ti to, nedovol, aby tě někdo svedl z tvé cesty, jen kvůli tomu, že má na věc jiný pohled. Jdi dál, pocítíš úspěch, štěstí a radost z dobře vykonané práce.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist