Budu mít dítě?

Ahoj Sári, zatím nemám odvahu říci manželovi /9.1.1966/, že jsem si našla jiného muže /10.7.1966/, situaci jsem přehodnotila, cítím, že se s manželem stejně rozejdeme, náš vztah je chladný, bez citů, lásky, jen ho udržujeme kvůli dětem, jen nevím, zda i manžel bude mít štěstí a najde někoho, kdo ho zase bude milovat. Přála bych mu to, protože já jsem opět po mnoha letech hodně zamilovaná, ale promluvit si s manželem o tom netroufám, jen, kdybych věděla, že již někoho má nebo bude mít. Nechci manželovi ubližovat, už tak vše komplikuji svoji láskou k někomu jinému. Nevidíš prosím v kartách, zda budu mít někdy v budoucnu dítě s přítelem? Vnitřně cítím, že ano…Zatím je náš vztah čistě platonický, ale hodně intenzivní a krásný, chci být co nejvíc s ním. Já 9.6.1970. Děkuji Ti moc za odpověď.

Odpověď

Ahoj. Pokud chceš být s jiným, rozhodně to manželovi řekni, ty už mu přeci ubližuješ a zaslouží si vědět pravdu. Dítě bys s tím druhým opravdu mít mohla.

9.10.2015 6:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist