Brad a Angelina chystají na Valentýna svatbu!

Ne každý z nás si může dovolit darovat protějšku luxusní vůz Bentley v šeříkové barvě, jak to loni na Valentýna učinila zpěvačka Katy Perry. Některými nápady světoznámých celebrit se přesto inspirovat můžeme.

Obnovte zásnuby
S partnerem jste už pět let manželé a romantika se zvolna vytrácí? Zasnubte se znovu. Přitažlivá modelka Adriana Lima si k Valentýnu nepřeje nic jiného, jen aby ji manžel požádal znovu o ruku. „S prstýnkem a všemi náležitostmi okolo. Udělal by mi tím nesmírnou radost,“ svěřila se exotická kráska. Vdaná je přitom teprve dva roky. Romantiku ale ke svému životu bytostně potřebuje a snaží se ji nacházet v každém všedním dni. „I úplné maličkosti mohou působit velmi sexy. Třeba vůně kůže nebo hudba od Michaela Galassa,“ vysvětlila Adriana.

Řekněte si ano
Svatba v únoru vám může připadat zbytečně mrazivá, ale kdo říká, že se musíte brát ve zledovatělých Čechách? Uspořádejte obřad třeba v Indii, jako to plánuje (podle neoficiálních informací) Angelina JolieBradem Pittem. Slavná hollywoodská dvojice vychovává šest dětí, ale ke svatbě se zatím neodhodlala. Jaká je tedy lepší příležitost, než svátek svatého Valentýna? Podle zdrojů z jejich okolí snoubenci plánují hinduistický obřad v severozápadní části Indie. Oddat by je měl 83letý duchovní vůdce Guru Gurudev Ramlalji Siyag, ke kterému Brad s Angelinou chodí na kurzy jógy. Podobným způsobem uzavřený sňatek zřejmě české úrady neuznají jako platný, ale co. Tak se vezmete v létě ještě jednou, doma a za přítomnosti všech, kdo neměli peníze na letenku do Indie.

Věnujte se charitě
Urostlý krasavec Ashton Kutcher si sice střihnul roli v romantické komedii Na sv. Valentýna, v soukromém životě ale svátek zamilovaných nesnáší. „Nenávidím Valentýna. Každý den by měl být romantický,“ prohlásil a nastínil vlastní ideální představu, podle které by se 14. února měla vyznávat naopak nenávist: „O Valentýnu byste měli říct všem okolo, koho nenávidíte: Nesnáším tě, nemůžu tě vystát. Tak bychom měli v roce jeden den nenávisti a 364 dní lásky.“ Komerční svátek nicméně využije prakticky a k dobrým účelům. S partnerkou Demi Moore navrhl kolekci náhrdelníků, která půjde okolo Valentýna rychle na odbyt. Polovina výtěžku pak poputuje do nadace chránící sexuálně zneužívané děti.

Buďte prostě spolu
Zní to prostě, ale když se nad tím tak zamyslíte, kolik času v tom koloběhu všedních povinností skutečně věnujeme jeden druhému? Podívejme se třeba na manžele Beckhamovi. Pracovní vytížení jim nedovolilo oslavit společně Valentýna celých sedm let. Letos si to ale chtějí užít. David si vzal čtyřdenní dovolenou a v neděli odletí do New Yorku, kde Victoria uvádí svou novou módní kolekci. „David na pondělí objednal večeři při svíčkách v jedné restauraci na Manhattanu a pak chce s Victorií zajet na most Brooklyn, podle kterého dali jméno nejstaršímu synovi.“ Kdoví, třeba o letošním Valentýnu najde slavný pár inspiraci pro jméno své první holčičky?!

11.2.2011 2:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist