Bojím se, že už nenapíše…

Dobrý den, dlouho jsem váhala jestli jsem napsat. Rozešli jsme se s pířtelem, respektive on se rozešel se mnou (delší dobu jsme se hádali a já jsem vždy říkala, že se rozejdeme, ale nemyslela jsem to vážně). Jsou to 4 dny, první dva dny, jsme se i viděli, ale bylo to o ničem, skoro jsme si ani nic neřekli. Rozešli jsme se, protože jsme se delší dobu hádali, měla jsem nějaké problémy a byla na něj nepříjemná. On je typ, který nedá city moc najevo a to byl další důvod proč jsme se hádali. Teď jsem si uvědomila, že ty hádky byly často zbytečné a nechci aby to skončilo, chci na tom pracovat. On mi předevčírem volal, že o tom přemýšlel, že mě miluje, ale že to bylo dlouho špatné, že to ukončil, a že asi potřebuje čas. Řekla jsem mu, že to chápu a respektuji, ale že si myslím, že bychom měli ještě zabojovat. Včera odpoledne mi psal, jak se mám a co dělám, ale neodepsala jsem mu. Nevím jestli mu mám odepsat, nebo mu dát čas a počkat až napíše on, případně co mu napsat na co v žádném případě. Ale bojím se, že už nenapíše 🙁 co myslíte, má to ještě nějakou šanci? Mám mu odepsat, nebo mu nechat čas a čekat?

Odpověď

Ahoj,
pokud chceš dát vašemu vztahu alespoň malou naději, tak si musíš uvědomit, že ty jsi byla ta, kdo zapříčinil rozchod. A tak bys to měla být ty, kdo se bude snažit o nápravu. Je docela možné, že i kdyby ses postavila na hlavu, tak budeš mít smůlu. To, že ti volal a řekl, že tě miluje, ještě neznamená, že zkousne tvou povahu. V první řadě musíš zapracovat sama na sobě a pak se můžeš pokusit mu nabídnout to, co měl vysněného. Pokud se budeš bát a nenapíšeš, tak se klidně může stát, že za pár dní už nebudeš mít komu napsat.

21.10.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist