Bojím se, že mě pořád bere spíš pro zábavu…

Do brý večer,prosím o radu..Mám přítele už skoro deset měsíců.Známe se z práce,kde po mě pokukoval téměř dva roky,ale byla jsem vdaná…po dvou letech jsme se přece jen dali dohromady,nejdřív to vypadalo slibně,pak jakoby přibrzdil…tenkrát řekl,že to bude jen o sexu,což mě docela semlelo..řekla jsem rovnou,že na tohle nejsem stavěná,on na to,že je to jen zatím,že čas ukáže,že nechce nic uspěchat a hrotit,že se mu to dřív nevyplatilo…Byl hodně zklamaný…a tak to pokračovalo,já si během jednoho měsíce našla byt,odstěhovala se od manžela,požádala o rozvod…od té doby se vidíme,kdykoli to jde…za tu dobu jsem dokonce „povýšila“na přítelkyni,chodíme ven,držíme se za ruce,není to jen o sexu..ale pořád mám pocit,že tomu něco chybí..I když se snaží být pozorný,vztřícný,kdykoli potřebuju,pomůže..ale mám dojem,že se mnou jakoby nepočítá..je hodně uzavřený,emoce moc najevo nedává,moc se v něm nevyznam..pořád si kladu otázku,jestli pokračovat,nebo to nechat být.Bojim se,že mě pořád bere spíš pro zábavu,než vážně,ale nevím,jak to mám poznat..

Odpověď

Ahoj,
už tenkrát ti řekl, že to bude jen o sexu a toho se asi i drží. To, že se vodíte za ručičky a jste spolu často, nic nemění na tom, že je to hlavně jen o sexu a nic víc od toho asi nečekej. Mám pocit, že to jediné, co tomu chybí a co je dost podstatné, je LÁSKA...a bez ní to nebude nikdy ono! Možná opravdu čas ukáže, ale bojím se toho, že už čas ukázal, jak to bude dál. Buď to vezmeš takové, jaké to je a budete jen sexuální kamarádi, anebo se budeš muset poohlídnout jinde, kde kvete láska a bude to mít i budoucnost. Musíte si promluvit otevřeně o vaší společné budoucnosti a říct si na rovinu, co od toho oba dva čekáte. Pokud se to bude jevit, jakože s tebou nepočítá a má jiné představy o životě, tak si budeš muset udělat sama závěr co dál!

29.10.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist