Bojím se, že ho vylekám…

Ahoj René, už skoro dva měsíce mám svůj první vážný vztah.v prvním týdnu chození s přítelem (22) mu zemřela maminka (51) v autě,byla jsem s ním jako první když se to stalo a vlastně jsme spolu byli každý den. Nosil mi snídaně do postele, když mohl tak mě políbil.. a tak,myslím, že jsme se tím opravdu hodně sblížili. měsíc to bylo naprosto skvělý. Když přišlo na to, že já pujdu na dámskou jízdu do klubu a on s kamarády do hospody moc se na to netvářil, ale nakonec jsme se oba těšili. celou noc jsme si psali, on šel druhý den do práce, tak jsem mu volala na dobrou noc, všechno proběhlo v pořádku, ale druhý den, když jsem si lehla vedle něj ani se nepřitulil, dokonce měl slzy v očích, nakonec jsem z něj dostala, že si myslel, že jsem s někým něco měla… a to je to proč sem píšu. První co mě vadí,že opravdu hodně žárlí. Občas je to roztomilé, ale někdy přehnané. Opravdu mi na něm záleží, a tak se chci zeptat jak přesvědčit přítele aby mě věřil. A taky mě občas dělá problém mluvit s ním na rovinu, bojím se, že ho vylekám.

Odpověď

Ahoj,
tak to máš docela problém. I když tě sebevíce miluje, tak ta jeho žárlivost může hodně váš vztah pokazit. Podle toho, co jsi napsala, cítím, že se opravdu milujete a je to opravdu vážné. Jediné, co ti můžu poradit je, že spolu musíte hodně komunikovat a hlavně mu musíš vysvětlit, kolik krásných vztahů zbytečná žárlivost zničila. Musíte si (hlavně on) hodně důvěřovat, to znamená poznávat přátele a kamarády toho druhého, aby až zase vyrazíš na dámskou jízdu, byl tvůj přítel v klidu a nepřemýšlel nad tím, jestli jsi s někým něco měla či neměla. Pokud si mezi sebou vybudujete důvěru, tak to vašemu vztahu i jeho žárlení hodně pomůže.

3.11.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist