Blíženci potkají lásku, Štírům hrozí milostný trojúhelník… Co čeká v lásce příští týden na tebe?

Berani a Býci jsou zamilovaní. Blíženci, potkáte novou lásku. Jaké energie budou provázet dny od 29. června do 5. července 2021 v oblasti lásky a vztahů, prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky a vztahů na tebe čekají překrásné a harmonické dny. Ať uděláš cokoliv s láskou, velmi příjemně to ovlivní také vztahy doma i kolem tebe. Potřebuješ usmířit partnera s rodiči? Pusť se do toho, výsledek tě nadchne. Štěstí stojí také u nezadané.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Konečně přichází klid, pohoda i láska. Po sporech, které tě mohly trápit, nastává období usmiřování bez ohledu na to, jak náročná situace byla. Pokud jste s partnerem řešili svatbu a neshodli se na podstatných věcech, tak nyní vše napravíte.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

S láskou pečuješ o partnera i rodinu, pokud na tebe padne únava, ber to jako známku, že je zapotřebí věnovat se také sobě. Nemůžeš se rozdat pro druhé a zapomínat na své potřeby. Pohodové dny čekají také na nezadanou, která má šanci potkat prima kamaráda.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Komunikace na poli lásky nebude snadná. Jako byste neuměli nalézt společnou řeč. Pokud do vašeho vztahu neustále někdo zasahuje, je zapotřebí si s partnerem vyjasnit situaci a nedovolit ostatním, aby tě omezovali. Jestli se chystáš na první rande, je dobré nedat na první dojem, rozpačitá schůzka se později může vyvinout v krásný vztah.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud prožíváš ve vztazích těžší období a máš pocit, že všechno stojí na místě, ať již při hledání lásky nové nebo řešení problémů s partnerem, vydrž. Teď se všechno zdržuje a oddaluje, promluv s partnerem a snažte se společně nalézt řešení. Nic zásadního se totiž neděje, jen komunikace trošku vázne.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přichází čas na usmíření, odpuštění a vzájemné pochopení. Přijmi partnerovo smířlivé gesto a nesnaž se mít navrch. Pokud tě stále trápí nevyřešené spory, udělej tlustou čáru za minulostí a vykročte společně vstříc novým začátkům. Nezadaná, ještě chvíli vydrž a zamysli se, jestli v sobě nemáš nedořešenou minulost, až potom si k tobě láska najde cestu.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

S dychtivou láskou a touhou k tobě přijíždí princ na bílém koni, o kterém jsi doposud jen snila. Nádherné a romantické chvíle jsou tady pro zadanou i nezadanou. Konečně se ti splní to, po čem jsi tak dlouho toužila a snila.

Štír (24.10. – 22.11.)

Jestli jsi dlouhodobě sama a prožíváš smutek z osamělosti, je zapotřebí přestat se litovat a začít konečně žít. Až teprve potom se můžeš posunout dál a být šťastná. Pozor na milostné trojúhelníky, které do života přináší pouze zklamání, smutek a beznaděj.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Zadané páry pocítí velkou lásku, radost a štěstí. S partnerem oživíte dávné vzpomínky a podlehnete nostalgické náladě. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat prima kluka do nepohody.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Pokud máš pocit, že ti partner dělá jen samé naschvály, zastav se na chvíli, uvolni napětí, které cítíš, a usměj se na život. Nedovol ostatním, aby ti radili, co je, či není dobré, pak pochopíš, že nejdůležitější jste vy dva a vaše láska. Nikdo nemá právo, vměšovat se do jiných vztahů. Jakmile to pochopíš, vše se změní jako mávnutím kouzelného proutku. Nezadaná, vydrž, láska si k tobě najde cestu později.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Pokud cítíš v partnerském vztahu tíhu a tlak, zamysli se, jestli nejsi k partnerovi příliš kritická a on se díky tomu vyhýbá střetům i komunikaci. V klidu s ním promluv o svých pocitech bez výčitek a obviňování, překvapí tě vstřícností a láskou, kterou k tobě cítí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na nezadanou čeká nová láska. Zkrátka nepřijde ani zadaná, která prožije velmi krásné chvíle s partnerem i rodinou. Překvapit může zpráva o nečekaném těhotenství, jakmile ji všichni „rozdýcháte“, radost se ještě znásobí.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist