Bendové hrozí rozvod: Ve hře jsou miliony

Herečka Alice Bendová (37) má dvě krásné děti, sexy tělo a vydělává slušné peníze. Její manžel, bývalý hokejista Václav Benda (35), s tím vším přesto nebyl spokojen a zalovil v jiných vodách. Teď je rozvod na spadnutí.

Manželská idylka vydržela sedm let, byla ale údajně prošpikovaná Václavovými zálety. Přitom ještě nedávno se zdálo, že vztah nemůže nic ohrozit. Rodinka se dvěma dětmi ve věku 4 a 1 rok působila šťastně a spořádaně. Alice rozdávala úsměvy a vystavovala na odiv krásné tělo, do nějž by nikdo neřekl blížící se čtyřicítku ani dva porody na kontě. Není se co divit, že se herečka nezdráhá natáčet choulostivé scény a fotit poloobnažené snímky pro pánské časopisy. Kdyby prý přišla lákavá nabídka, šla by do toho i po dvou porodech.

Muži po ní šílejí, ale vlastní manžel si jí dostatečně nevážil. Podle hereččiných přátel ji podváděl celá léta s jinými a Alice s ním měla svatou trpělivost. Ta jí ale právě došla a manželská krize vyvrcholila. Benda se od rodiny odstěhoval a naděje na záchranu manželství se pomalu rozplývají. Alice se prý zavřela mezi čtyři stěny a trápí se výčitkami, že ho neposlala k vodě už dávno. Manžel se totiž ani pořádně nevěnoval rodině a většina starostí ohledně domácího rozpočtu a péče o děti ležela na jejích bedrech.

Z vnějšího pohledu se zdá, že rozchod Alici nakonec prospěje, i když bude srdcervoucí. Pokud okolo domácnosti a dětí musela stejně běhat sama, přičemž se musela i ohánět v práci, aby všechno utáhla finančně, zatímco Benda si dělal, co chtěl, nebude pro ni problém zvyknout si na samotu. A hlavně, bude si moci začít hledat partnera, kterého si zaslouží. Pokud se její manžel skutečně choval tak, jak ho líčí pomluvy blízkého okolí, musel být pro Alici jen koulí na noze.

Jestliže ale opravdu dojde k rozvodu, čekají oba manžele nepěkné spory o majetek. Za sedm let života v chomoutu nashromáždili nemovitosti v hodnotě 50 milionů korun, včetně činžáku v pražských Holešovicích, na jehož rekonstrukci si vzali patnáctimilionovou hypotéku. Alice si navíc nedávno pořídila dům s bazénem za 7 milionů korun v jednom satelitním městečku poblíž Prahy. „Třeba v něm jednou budou bydlet děti,“ uvažuje. Je ale otázka, o co všechno ji manžel v případě rozvodu oškube. Alice, fandíme Ti!

11.7.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist