Bartošová má milence, Pomeje se bude ženit

Iveta Bartošová zřejmě podlehla trendu celebrit středního věku a pořídila si o dvanáct let mladšího milence. Vstoupil jí do života jen krátce poté, co její bývalý manžel Jiří Pomeje ohlásil zásnuby s přítelkyní Andreou.

Šarmantní Ital Domenico si prý Ivetu vyhlédl už před pěti lety, ale tenkrát ho odmítla. Zato teď po něm chňapla bez váhání a označila ho za svou osudovou lásku. „Předpověděl mi ho šaman,“ prozradila bulváru. A na šamany zpěvačka drží. Vzpomeňme si, jak podezírala sokyni v kariéře Lucku Bílou, že proti ní spřádá woo-doo. Úderem 45. narozenin, které oslavila v dubnu, by se jí ale údajně mělo začít dařit a černá magie si na ni nepřijde.

Mladý Domenico se rovněž pohybuje v oblasti hudby a právě připravuje s Ivetou duet. Na rozdíl od Jiřího Pomeje, který splácí horentní dluhy, hluboko do kapsy rozhodně nemá. Pochází ze šlechtického rodu a jeho rodina vlastní několik zámků na jihu Itálie.

Doufejme, že jí nová láska dodá více psychické stability. Zatím jí pomáhá psychiatr Pavel Doubek, který léčil z depresí Miloše Kopeckého i Petra Muka. Iveta se prý musí naučit myslet pozitivně a nezahánět úzkostné stavy alkoholem a prášky. Zatím to vypadá, že je na dobré cestě. Dokonce se dokázala usmířit s bývalým manželem, se kterým dlouhých devět měsíců nepromluvila ani slovo.

Comeback páru Bartošová-Pomeje se ale nekoná. Iveta si našla italského rytíře a Jiří zcela propadl kouzlu mladé studentky Andrey. Hned po dvou měsících známosti se rozhodl, že se s ní ožení. „Andy je opravdu pro život, i když bych jí mohl dělat tátu,“ svěřil se novinářům.
Proč na svatbu tak pospíchá, když má za sebou zkušenost dvou hořkých rozvodů? S pověstí největšího „zadlužence“ v českém šoubyznysu se nová známost hledá těžko. Když ji konečně objevil, nejspíš se rozhodl, že ji jen tak nepustí!

Třiadvacetiletá Andrea je prý nadšená jeho mileneckým uměním a zatím jí vůbec nedochází, že s ním bude muset sdílet prázdný byt s jednou matrací. Co na to řeknou její rodiče? „Jsou šťastní, že jsem šťastná já,“ prohlásila Andrea. Třeba má dostatek prostředků na to, aby Jirkův „holobyt“ trochu zvelebila. Svatbu by měla ochotně zasponzorovat Pomejeho agentura, která mu platila i veselku s Bartošovou. Zkrachovalý producent zkrátka ví, jak žít ve velkém stylu, i když je jeho konto hluboko v mínusu. Možná právě tahle schopnost udělala na mladou studentku dojem.

Uvidíme, kdo nakonec vkročí do nového svazku manželského jako první.

26.5.2011 2:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist