Asi jsem staromódní…

Ahoj. Asi jsem staromódní, ale zastávám názor, že muž by měl živit rodinu a žena by měla kompletně zastat celou domácnost. U mých rodičů to tak bylo, skvěle to oběma vyhovovalo. Můj manžel mi dovolil zůstat v domácnosti, a tak on vydělává, a já se starám o teplo domova, manžel říká že i jemu to tak vyhovuje. Všechno dělám sama, venčím psa, uklízím, žehlím, peru, vařím, peču,atd. Poslední dobou ale od žen slyším a čtu i na internetu, že chlapi v dnešní době o vzornou hospodyňku nestojí. Že nechtějí mít doma uklizeno, navařeno a napečeno, že mají radši ženy které žijí svůj vlastní život, které něco dokázaly, které mají kariéru. A prý muži, kteří mají doma ženu hospodyňku, tak si najdou milenku z řad těch, které mají kariéru.A úplně mě vytáčí názor dnešních žen, že nebudou dělat manželovi ani dětem poskoka a hospodyňku, že si chlap dokáže sám vyprat i uvařit. A tak chci vědět, jaký máš na to názor ty, chlap?

Odpověď

Ahoj,
není chlap jako chlap. Jsou chlapi, kteří jsou takoví, jako je tvůj manžel a naprosto mu to vyhovuje. Upřednostňuje teplo domácího krbu a tomu podřídí vše. Myslím si, že jsi kápla na chlapa, který je opravdu takový. Nevěř všemu, co kdejaká zklamaná madam na netu napíše. Pokud bude chlap spokojený, tak nemá důvod hledat nějakou kariéristku, aby si užil. Názory, jak říkáš "dnešních žen", ber s rezervou, protože pouze machrují a přitom to doma dělají také. Ber to tak, že ti to vyšlo a máš chlapa pro rodinu. A na ty chudinky zakomplexované se vykašli.

20.10.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist