Asi ani jeden není ten pravý…

jé,chtěla bych chlapa s takovými názorami,tvoje žena musí být šťastná,a pokud vypadáš ještě tak jako na tý fotce,tak závidím:-).Jinak znám dva sobečkové,jednoho mám doma,furt sekýruje,všechno dělám špatně,ale on má bordel a špínu kam se člověk podívá.Brání se tím ,že vyděláva,a já mám být pro to služka,protože má žena mín než chlap?kdyby jsme měli vyšší platy,radši by jsme byli sami.Kdo tohle vymyslel?chlapi?Aby jim mněl kdo utírat zadek!A druhý ženatý,prý mně miluje,ale nenašel si na mně čas 3 měsíce,má furt práci na baráku.Zlatíčka:-)Asi ani jeden není ten pravý.Existuje normální chlap?Ty?:-)

Odpověď

Ahoj,
nejdříve ti moc děkuji za poklonu! Jinak s tebou naprosto souhlasím, že náš systém odměňování není nic úžasného. Je to opravdu taková malá (dost velká) diskriminace žen. Těch málo šťastných, co jsou buď ve vládě anebo na nějakém dost lukrativním postu ve vedení nějakých firem, určitě neudělají to, že se ženy vyrovnají chlapům. Jak už to bylo v jedné pohádce: "před nikým se neponižuj a nad nikým se nepovyšuj ". A určitě ze sebe nenech dělat služku, i když si ten tvůj dotyčný myslí, že je pánem tvorstva a určitě není jediný, protože pak vznikají takové rozdíly mezi mužem a ženou. A to tvoje druhé zlatíčko, co tě tak miluje, má doma rodinu a i když ti tvrdí, že je nešťastnej, tak je to asi jen taková omáčka. Prostě to ber tak, že mu jen vyhovuje váš a asi předpoládám správně, sexuální život. Určitě neplánuje, že si tě nastěhuje do nového baráčku! To staví pro svojí rodinu a ty jsi opravdu jen a jen to sexuální uspokojení! Oba dva stojí za prd a při troše šťestí určitě najdeš toho pravého a proto ti držím palce!

27.8.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist