243a3f03cc33.jpg

Andrea Verešová – kráska, která zlomila srdce Jaromíra Jágra

Vše o celebritách

Nejznámější ze slovenských missek, která prorazila i ve světovém modelingu. Vystudovaná právnička a oddaná dvojnásobná matka. Andrea Verešová patří do skupiny krásných a žhavých slovenských krasavic. Na fotografiích vypadá neodolatelně a je plná sex-appealu. Nedávno Oslavila 30. Narozeniny a...

Diskuze

10 komentářů

  k
  krockovapavla

  Na svůj věk je to velmi krásná žena a má nádherné kočičí oči.

  Madlenka

  Ve svém oboru se vyzná, umí v tom chodit v tomhle světě. Hodně se jí toho v jejím oboru povedlo. Má sebevědomí. Tím hodně drnká na struny závisti – všech, co nedostudovali, nejsou štíhlí, nejsou krásní, ač třeba mají děti, mají mindráky.
  Je to jasná femme fatale, ale to není pro ženu nejlepší role – budí dost zloby. Já radši vidím ženy v jiných rolích než coby svůdné kočičky.
  Na druhou stranu, být modelka či být krásná a štíhlá není zas až taková hodnota. Já osobně si mnohem více vážím lékařů, lékařek, učitelů, učitelek…
  Modelky se strašně přeceňují a co vlastně dokázaly? Často jsou sebestředné a celý jejich životní styl plíživě svádí k povrchnosti.
  Obrázky modelek často ženy svádí k negativnímu srovnávání, ze kterého každá normální (nedokonale krásná) žena nemusí vyjít dobře.

  g
  goldie

  Zlomila srdce Jaromíra Jágra? Nevěřím, Jágr je tvrdý oříšek pro mnoho krasavic. 🙂

  Viky17

  Jednou jsem četla,že by se paní Verešová ráda stala Češkou, ale česky jsem ji mluvit neslyšela. Také se obdivuji jak lehce dokázala vystudovat práva. V jednom listě psali jak je šikovná, dokáže sama vymalovat i byt. Velmi nadaná kráska, dokáže snad všechno.

  m
  Maminka11

  Andrea vypadá,čím dál tím lépe. Moc jí to teď sluší.

  b
  Bobina1

  Nedomnívám se, že mu Andrea Verešová zlomila srdce.

  x
  xxkouckaxx

  tu pani absolutně nemusím !!!!!

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist