Alkohol, Raw food, posedlosti a jiné neřesti na Femině!

Když jsem byla malá, hrozně jsem se těšila, až budu dospělá, že si budu moct nalakovat dlouhatánské nehty na rudo, zapálit si cigaretu a dát si k tomu skleničku vína. Alkohol byl pro mě něco jako vstupenka do dospělosti. Jasně, že když jsem ho konečně mohla pít legálně, už ztratil tu příchuť zakázaného ovoce a nějak mi přestal chutnat. Ale jsou mezi námi tací, kteří si ho zamilovali možná až moc.

 

Jak poznat alkoholika?

Svědčí o tom i četné studie, které přicházejí s varováním, že alkoholiků mezi námi rok od roku přibývá. Alkoholismus je ožehavý problém, který nepřichází ze dne na den, ale plíží se jako stín a čeká, až bude moci zaútočit tou pravou silou. Možná máš kolem sebe také někoho, o kom si už delší dobu myslíš, že má s alkoholem trošku problém. Pak si určitě nenech ujít článek Lucky Feikové, která se na alkoholismus zaměřila a zjistila pro tebe 4 základní věci, podle nichž poznáš alkoholika. 

Šílené posedlosti

Někteří lidé se klidně alkoholu vzdají, ale problém nastává ve chvíli, kdy bys jim vzala obyčejnou ruličku toaleťáku nebo hrnek z keramiky. Podívali jsme se pod pokličku lidem, kteří trpí hodně zvláštní posedlostí. Najdeš mezi nimi pojídače toaletního papíru i keramiky. Určitě budeš minimálně stejně v šoku jako my.

Raw food jako životní styl

Dobře, dost bylo alkoholu, posedlostí a jiných neřeští, redaktorka Alena Kubátová přichází s druhou stranou mince. Připravila pro tebe sondu do života lidí vyznávající raw food. Přečteš si, co to vlastně znamená, co můžeš jíst a co naopak vůbec a máme pro tebe i prima recepty v tomto životním stylu. 

Nejkratší VIP manželství

Posedlosti mohou být různé, někdo se může ulítávat třeba na svatbách. Tak by se dalo možná vysvětlit i pět super krátkých manželství, která jsme vystopovali mezi hvězdami v Hollywoodu. Nekratší manželství trvalo pouhých 9 hodin. Tomu říkáme úlet. Možná škoda těch měsíců příprav, jídla a vyhozených peněz, co říkáš? 

Návrat zpět

Rádi se také vracíme zpět k některým našim starším článkům, o kterých si myslíme, že by neměly uniknout tvé pozornosti. Tentokrát ti připomeneme článek o módním pekle, které můžeš potkat na pláži. Sice patří do rubriky móda, ale s módou tahle galerie fakt ulítlých výtvorů nemá vůbec nic společného. Tak se spolu s námi pobav. 

Zábava i nová soutěž

A jako již tradičně pro tebe chystáme i hromadu další zábavy. Těšit se můžeš na nový kvíz i na zbrusu novou soutěž. Tentokrát budeš moci vyhrát balíček s hrami pro děti, což se takhle v létě určitě hodí, co říkáš? Tak ji nepropásni. 

A měj krásný nový týden s Feminou!

1.8.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist