8 důvodů, proč ti muž neodpoví na esemesku. Čekala bys tohle?

V dnešní době někoho sbalit? Všichni víme, jak velkou roli v tom hrají textovky a zprávy na sociálních sítích. Získala jsi kontakt na nový objev, odeslala nevtíravou esemesku a teď čekáš na jeho reakci. Proč ale pořád nepřichází?

neodpovida-na-sms-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Sepsat inteligentní zprávu někomu, koho chceš dostat, je pořádná dřina! Už desetkrát jsi ji překontrolovala, pětkrát přepsala, kopii poslala kamarádce ke schválení a výsledek? Ticho po pěšině! Hypnotizuješ mobil. Sleduješ, jestli není vybitý a zkoumáš sílu signálu. Že bys něco udělala špatně? Hlavní problém může být tady!

1. Zahltila jsi ho informacemi

Chlapi jsou ignoranti, co si budeme nalhávat. Nepotřebují referát o tom, co jsi dělala celý den, co máš v plánu na příští týden a kam se chystáš v létě na dovolenou. Oni preferují stručnost, jinak se v textu ztratí, a co je nejhorší? Vůbec netuší, co na takovou sondu do tvého soukromí říct, tak budou radši zticha.

Příště se zaměř jen na to podstatné, což je vlastně kde a kdy se sejdete. Nic víc, nic míň.

2. Vybrala sis špatný den

Toužebně si přeješ se svým vyhlédnutým mužem vyrazit na sobotní procházku? Pak jsi ho určitě kontaktovala během pátečního večera. Větší botu jsi udělat nemohla! Ve kterém vesmíru single mladý týpek sedí v pátek doma a čte kvalitní literaturu (místo popíjení piva s kamarády někde v baru)?

Neodpovídá ti proto, že zkrátka nevidí po pár drincích na displej a nemůže se trefit na klávesnici. Stane se! Následující řádky vlastně taky souvisí s jeho partou. Ale pro tebe to nebude zrovna dobrá zpráva.

3. Jsi na vedlejší koleji

No jo, chlapi sobě! Smiř se s tím, že kolegové z práce nebo kámoš z dětství mu jsou holt teď přednější. Ber to tak, že tebe skoro nezná, tak proč by s nimi měl přerušit hovor na téma jaký smartphone je teď v kurzu? Na tebe bude prostor později… Možná. Tedy pokud se večírek nevymkne z ruky.

Víme, není to zrovna růžová vyhlídka, ale co naděláš. Krutá realita! Vychytat správný čas na to ho kontaktovat je vůbec alfou i omegou úspěšné akce. Potvrzuje to i další bod.

4. Píšeš mu do práce

Je to tvůj adept na pana božského. Imponuje ti, že je ve své práci úspěšný a pod sebou má velký tým lidí. Ale právě tohle je kámen úrazu! Je fajn, že jsi mu napsala, ale když má zrovna poradu, fakt není čas debatovat o tom, co právě dávají v kině.

Určitě ti taky nepomůže bombardovat ho otázkami, proč nepíše. Nebo hůř, svými fotografiemi! Tahle motivace způsobí víc škody než užitku.

5. Jdeš na to moc rychle

Jo, jo, my chápeme, kolik sil tě stálo vytvořit si sexy selfie. Myslíš, že je vhodné takhle v začátcích vybalit všechny zbraně? Adresát je z toho paf, bezradně sedí s telefonem v ruce a přemýšlí. Určitě ho napadne, jestli to tak děláš běžně a zásobuješ všechny kluky z okolí lechtivým materiálem.

Prohlédne si tě, to jako jo, ale tím to hasne. Protože je to pro něho snadný lov, nebude se obtěžovat vymýšlet, co ti má říct. Tvůj další protivník je ovšem těžký kalibr. Připrav si nervy!

6. Střetla ses s minulostí

Ajaj! Právě ve chvíli, kdy mu pípla příchozí zpráva od tebe, se u něj zjevila ex. Hádají se jako koně a řeší, kdo si vezme kávovar a kdo se postará o kočku. Nic moc představa.

I když si připadáš jako v čekárně na dobré zprávy, pozitiva se v téhle situaci přece jenom najdou. Nový vztah jde začít budovat jen tehdy, když už je definitivně vyřešený ten starý. Tudíž buď trpělivá a nech ty dva dohádat. Třeba potom bude ten tvůj objev potřebovat utěšit – a ještě rád s tebou vyrazí na kafe.

7. Rušíš ho ve volném čase

Právě se odehrává boj na ostří nože. Samozřejmě víme, že není voják nebo hasič z povolání a někde nenasazuje život při záchraně rodiny z hořícího domu. Připrav se na možnost, že tvůj idol prostě sedí doma a mastí gamesy (rozuměj hry). Zrovna se dostal do dalšího levelu a studuje nové zbraně, které získal za odehrané body.

Klučičí zábava, která spolkne mraky času. Ale uznej, že pokud nemá tři ruce, k telefonu prostě nemůže, dokud nezabije všechny vetřelce. Máš smolíka. A modli se, aby ještě nevyhrabal fotbal. A poslední možnost, proč je tvůj mobil ještě stále bez známek života?

8. Zasáhla vyšší moc

Tyhle věci se dějí dnes a denně. Buď mu spadl telefon do vany a teď ho suší, jak může. Zapomněl ho vyndat z kalhot, když konečně zapnul pračku. Taky mohl ztratit nabíječku, nebo ho prostě okradli. Zní to jako chabá výmluva, ale věř, že náhoda je blbec. A přijde vždycky, když to nejmíň potřebuješ. Někdo v tom vidí náhodu, jiný zase osud!

Jak jsi ty lovila svého současného přítele přes textové zprávy? Poděl se s námi o své zkušenosti. Znáš nějaký způsob flirtování, který na muže spolehlivě zabírá? Budeme se těšit na příspěvky!

Text: Lucie Feiková

Foto: shutterstock.com

20.7.2017 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist