5 rad jak si užít pissing

Když nám kamarádka na dámské jízdě do detailů popisovala, jak na sebe se svým přítelem vzájemně močí, zalézaly jsme my ostatní pod stůl a dělalo se nám blivno. Hned za týden se ale dvě další slečny z naší party přiznaly, že jim to nedalo a zkusily to taky.

„Ležela jsem ve vaně a přítel musel na malou. Záchod s koupelnou nemáme oddělený, a tak vykonával potřebu přede mnou. Přistihla jsem se, že mě to vzrušuje. Už jsem mu nedovolila dát si ho zpátky do kalhot, hned jsme se milovali,“ přiznala se Lenka. O druhé kamarádce, Šárce, je známo, že má citlivý močák, a když společně popíjíme, každou chvilku odbíhá na malou. „Když mě manžel dráždí, chce se mi hned čůrat. Často se mi stávalo, že jsem uprostřed soulože musela běžet na záchod, což je dost nepříjemný, vzrušení se tím přeruší. A teď už manželovi došla trpělivost a řekl mi, tak se prostě vyčůrej tady a pojedeme dál. Potom se mi přiznal, že ho to neskutečně vyrajcovalo.“

Ačkoli je skutečných urofilů poměrně málo, pissing neboli zlatý déšť je dneska poměrně rozšířená praktika, používaná pro zpestření „obyčejného“ sexu. Experimentování s močí není samo o sobě nic úchylného – za odchylku od normy by bylo považováno, kdyby vás vzrušovala jenom moč a nic jiného. Bát se nemusíte ani infekce, jelikož moč zdravého člověka je lékařsky považována za sterilní. V dřívějších dobách se dokonce používala i k dezinfekci ran. Sporné je jen pití moči – spolu s ní se totiž z těla vyplavují škodlivé látky i hormony. Partner by neměl vaši moč požívat, zejména pokud berete hormonální antikoncepci.

Tipy pro hrátky se zlatým deštěm:

1. Nenápadně vypátrejte, zda by se podobný experiment partnerovi zamlouval. Raději mu neříkejte přímo, že byste to chtěla zkusit, mohla byste ho vylekat. Vyprávějte mu třeba historku o své známé, která pissing provozuje se svým partnerem. Uvidíte, jak se na to bude ten váš tvářit.
2. Před milováním vypijte aspoň litr čisté vody nebo minerálky, pročistíte si tím organismus a moč bude čirá a bez zápachu.
3. Nejlepším místem pro hrátky s močí je z hygienických důvodů koupelna. Pokud se rozhodnete pro koberec nebo postel, podložte se velkým igelitem a několika savými ručníky.
4. Muži se rádi dívají – nastavte se tak, aby partner dobře viděl na místa, odkud moč vychází.
5. Počítejte s možným psychickým blokem. Čůrat nejde na povel, a ve chvíli vzrušení se může moč zcela zarazit. Nelámejte nic přes koleno a snažte se uvolnit. Když se to nepovede dneska, povede se to příště…

21.5.2010 12:00| autor: Nataša Slánská
Více o tématu: močení při sexupissing

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist