4 důvody, proč skoncovat s klasickým sprejovým deodorantem

Z lásky k planetě a z lásky k přírodě vám na naše stránky přinášíme holandskou značku We Love The Planet. Jak již název napovídá, jedná se o přírodní kosmetiku s jedinečným, udržitelným a poctivým přístupem, kde každý jeden výrobek je originál, jako v přírodě.

titulna-1100x618.png Zdroj: We Love The Planet

Proč bychom měli dennodenně volit tuhý nebo krémový deodorant, když použití ve formě spreje je také jednoduché?

Dokonalý den si většina lidí představuje ve spojitosti s celodenní svěžestí bez nepříjemného zápachu. To je vlastně důvod, pro který si lidé pořizují deodoranty. Nicméně samotný pot je v podstatě bez zápachu. Zápach potu vzniká, když se částečky potu z potních žláz spojí s bakteriemi na povrchu těla. Pokud jsme schopní se zbavit těchto baktérií, tak se zbavíme i nepříjemného zápachu.

Nejdůležitější je se zamyslet nad tím, jakým způsobem bývají tyto typy sprejů vyráběné a co spolu s jejich každodenním používáním (hliník, silikony, alkalické soli,…) přichází do našeho těla. Stejnými myšlenkami tudíž začala i produkce We Love ThePlanet deodorantů a dala si za cíl vytvořit deodoranty na přírodní bázi.

Pokud váháte se skoncováním s klasickým sprejovým deodorantem, shrnuli jsme pro vás pár výhod používaní jejich ekologičtějších alternativ:

  1. We love deodorant neobsahuje hliník ani žádné syntetické látky. Deodoranty obsahují jenom čistě přírodní ingredience, které pozitivně ovlivňují naši pokožku.
  2. Soda bikarbona zamezuje baktériím ve střetu s potem, čímž bojuje již s příčinou vzniku nepříjemného zápachu. Protože bez baktérií není žádný tělesný zápach. 😉
  3. Póry nejsou ucpané, nadále pracují, avšak škrob ve složení nám zaručuje absorpci většiny vlhkosti.
  4. Balení jsou 100% recyklovatelná. Kovové nebo papírové obaly jednoduše po vypoužívání vyseparujeme.

Jaké konkrétně typy nám značka We Love The Planet nabízí?

Přírodní krémové deodoranty:

Nejsou v nich přidané žádné škodlivé složky a neobsahují hliník. S obsahem 100% přírodních složek je tento deodorant tou lepší volbou pro vaši pokožku, ale i pro planetu. Každá recyklovatelná plechovka obsahuje 48 gramů produktu a jsou k dispozici v osmi různých vůních pro muže i ženy. Jendo balení vydrží přibližně 3měsíce.

Přírodní tuhé deodoranty:

Druhou možností ze sortimentu We Love The Planet jsou deodoranty v podobě tyčinky. Obsahem přírodních ingrediencí, výdrží až 24 hod. a taky účinkem jsou obě možnosti stejné. Samozřejmostí je absence jakýchkoliv syntetických látek. Pokud vám je nanášení za pomoci prstů nepříjemné, s balením ve formě tyčinky si jednoduše vetřete deodorant přímo do podpaží. Na stránkách bioruze.cz můžete najít 5 různých vůní s gramáži 65 g, které v průměru vystačí na 2-3 měsíce používaní.

13.11.2020 12:39| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist