12 sexuálních úchylek, za které se nemusíte stydět

Každá z nás je úchylná. Nevěříte? Pak tedy vězte, že po nahlédnutí do seznamu sexuálních úchylek zjistíte, že tomu tak skutečně je. Jakkoliv vám totiž vaše sexuální potřeby, touhy a praktiky připadají normální a samozřejmé, téměř všechny se v seznamu nacházejí. Stále nevěříte? V tom případě se přesvědčte sama.

Nutno ovšem podotknout, že kompletní seznam sexuálních úchylek je prakticky nemožné vtěsnat do běžného formátu jednoho článku (a v některých případech by to ani nebylo pěkné počtení), tudíž jsme pro vás připravili následující výčet úchylek, v našich očích sympatických.:-) Takže se pohodlně usaďte a zjistěte, která úchylka je ta vaše. Nebo snad úchylky? Tak schválně…

Aidoiomanie (Erotomanie)

Neustále myslíte na sex? Jste jím přímo posedlá a nikdy nemáte dost? Souhlasně přikyvujete? Že by první bod pro vás? 🙂

Bondage

Milujete poutání, svazování, zkrátka znehybňování těla během sexu? Tak vězte, že i tato libůstka je na seznamu.

Dominance

Musíte mít vždycky navrch? Jste vůdčí typ a vyžadujete po partnerovi naprostou oddanost a poslušnost? Je to tak? Úchylka.

Erotolálie

Máte ráda sprosťárny? Vzrušuje vás obscénní mluva a vulgární výrazy při milování? Také úchylka.

Fetišismus

Potřebujete pro své uspokojení určité oblečení, nejrůznější předměty, či vůně? Přivádí vás k šílenství konkrétní část partnerova těla a dostává vás do extáze vůně jeho potu? Že ano? Jste úchylná.:-)

článek

Flagelace    

A co takhle zasvištění bičíku ve vzduchu, co? Chvějete se vzrušením, když vás partner bičuje, nebo když vy bičujete jeho? Že tohle není úchylné? Ale je.

Kinepimastie 

Laskáte si smyslně svá ňadra? Ukájíte se drážděním svých bradavek a nemůžete bez toho být? Další krásná úchylka…

Mixoskopie

Díváte se ráda na soulož druhých? Ukájíte se při tom? Opět úchylka.

Monosexualita

Masturbujete a prohlížíte se při tom v zrcadle? Ano? Další komentář asi netřeba.

Naratofilie

Zmítá vámi chtíč, když vám partner vypráví erotické příběhy? Když vám šeptá do ouška nemravnosti? Připište si bodík. 🙂

Neoterofilie

Nenechává vás chladnou mladší kolega v práci? Rozpalují vás do běla muži „zajíčci“? No, jen si to přiznejte. Není zač se stydět.

Submisivita

Jste šťastná a spokojená v podřízeném postavení? Vrníte blahem, když si vás partner zcela podmaní? Pokud vás maximálně uspokojuje jeho nadvláda, dominance, jistě víte, co to znamená. Nemáme pravdu?

Tak se pochlubte. Ve které ze zmiňovaných úchylek jste se našla? Že jich je víc? Vítejte v klubu! 🙂 A nezapomeňte si také prohlédnout naši lechtivou inspirativní fotogalerii vlevo

Foto: thinkstockphotos.com, athefist.wordpress.com, herdingcats-burningsoup.com, ketaskeep.blogspot.cz, elcrema.com, imgarcade.com, goodreads.com, prosolutionpills.com, dxpnet.com ,mamakittyreviews.com, victoria-push.tumblr.com, pinterest.com

4.2.2015 4:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist