10 tipů na vánoční dárek očima vašich dětí!

Každé dítě, které již trochu povyrostlo a pohybuje se mezi svými kamarády ve školkách i školách a kouká občas na pohádky, má své oblíbené hrdiny, se kterými se snaží ztotožnit, přiblížit se jejich chování či přebrat jejich vlastnosti. Nejsou to však jen postavy, ale také oblíbené činnosti, o kterých se mluví, patří k danému věku a jsou momentálně „IN“.

Zeptejte se svých dětí, co by si přály najít pod vánočním stromečkem! Začnou se z nich sypat různé názvy, se kterými jste se nikdy nesetkali, netušíte, co znamenají, ale z výrazu dětí víte, že je to pro ně životně důležité. Jsou to přání, o kterých se mluví jen mezi dětmi, jen mezi jejich vrstevníky. Jsou to hračky, které spojují děti k sobě a dokonale doplňují jejich vlastní svět.

Přinášíme vám několik tipů na dárky, bez kterých se letos děti neobejdou, jsou to jejich tajná přání, která často připadají nám rodičům úplně zbytečná. Překvapte své děti, to nadšení a radost vašich dětí STOJÍ ZA TO!

LOVEC DUCHŮ
Zábavná společenská hra, kde principem je ulovit co nejvíce duchů v časovém limitu jedna a půl minuty. Děti se rádi bojí a milují nejrůznější nadpřirozená strašidelná stvoření. Projektor v podobě kostlivce promítá na stěny pokoje duchy a vy je musíte zasáhnout laserovým paprskem ze speciální pistole. Strašidelná zábava!
Puntanela, Lovec Duchů, 799 Kč. Vhodné pro děti od 5 let.

Littest Pet Shop Chodící zvířátka
Zvířátka Littest Pet Shop vedou ve světě holčiček a malých slečen už několik let. Jsou jich stovky a stále se objevují nové roztomilé druhy. Je to skvělá hračka i sběratelská kolekce. Novinkou pro vánoční období jsou nová CHODÍCÍ zvířátka, jsou stejně roztomilá, ale je s nimi větší legrace. Každé zvířátko se pohybuje dle reálného světa, lachtan se posouvá ploutvemi, rybka plave po bříšku a pejsek chodí po čtyřech. K jednotlivým zvířátkům v krásných baleních s příslušenstvím jsou samozřejmě také velké hrací sety. Mezi novinky patří „Domeček u tří stromů s veverkou“.
Puntanela, Chodící zvířátka Littest Pet Shop akční cena 249 Kč (běžná 269 Kč); Domeček u tří stromů s veverkou akční cena 1399 Kč (běžná 1499 Kč). Vhodné pro děti od 4 let.

TRANSFORMERS Mechtech Deluxe Figurky
Filmová premiéra Transformers roku 2011 povznesla tyto robotické hrdiny vysoko na žebříček oblíbenců. Auto, které se dá přetransformovat do obrněného robota vybaveného odpalovači a zase zpět je snem mnoha kluků. V nabídce je mnoho modelů, které se liší vybavením, barvou, vlastnostmi. Najdete je v propracovaných verzích větších velikostí i v základních sadách, které se částečně transformují.
Puntanela, Mechtech Deluxe Figurky akční cena 499 Kč (běžná cena 549 kč); Stealth Force Základní figurky akční cena 359 Kč (běžná cena 399 Kč). Vhodné pro děti od 4 let.

ZOOBLES
Maličká stvoření se skrývají v barevné kuličce. Stačí, aby usedli na svá hnízdečka, a rozevřou se do krásně barevných malých zvířátek.  Holčičky opět sbírají různé Zooblíky a hrají si s nimi v zábavných hracích sadách, které mají aktivační místa, skluzavky, výtahy a mnoho další zábavy. Holčičky si vydrží hrát a starat se o své Zooblíky opravdu hodiny.
Puntanela, Zooobles trojitá sada se třemi Zoobles a domkem 499 Kč,  Zoobles velká narozeninová párty 799 Kč. Vhodné pro děti od 4 let.

BAKUGAN
Seriáloví hrdinové, kteří se již rok objevují vždy v podvečer na televizních obrazovkách. Malé kuličky, které se při dotyku magnetického pole, nejlépe herní magnetické karty, rozevřou do nejrůznějších podob bojovníků se zlem či dobrem. Každý má své vlastnosti, svou sílu a každý je něčím výjimečný. Každý kdo propadl do tajů Bakugan, bojovníky sbírá a především s nimi hraje napínavou hru. Záleží jen na dobré kombinaci útoků pomocí hracích karet a výhra je jistá. K dostání jsou např. vzácní neviditelní Bakugani nebo bitevní vybavení, které umocňuje sílu bojovníka.
Puntanela, Bakugan Sada bojovníka 599 Kč, Stealth neviditelný Bakugan 249 Kč. Vhodné pro děti od 5 let.

FurReal Friends Interaktivní zvířátka
Roztomilá interaktivní zvířátka vypadají jako živá, reagují na vaše pohlazení, hlas, vydávají zvuky, vrtí ocáskem, hýbou hlavou a chodí za vámi jako opravdoví domácí mazlíčci. Po zvířátkách touží především děti, které nemohou mít živé zvířátko doma a dokonale nahrazují živého zvířecího kamaráda. Děti se o ně starají, mazlí se a dostávají od zvířátek příjemnou zpětnou vazbu.
Puntanela, GoGo chodící štěňátko akční cena 2199 Kč (běžná cena 24349 Kč), Interaktivní Koťátko akční cena 749 Kč (běžná cena 799 Kč), Cookie interaktivní Štěňátko akční cena 2399 Kč (běžná cena 2499 Kč). Vhodné pro děti od 4 let

TELEFON
Batolata milují telefony. Telefony používáme v běžném životě velmi často. Děti si na rodiče rádi hrají, napodobují je a telefon jim přijde jeden z nejzajímavějších předmětů, který hraje, svítí a zároveň odvádí pozornost maminky a tatínka. Opravdový telefon není tou nejvhodnější hračkou. Pořiďte vašim malým lumpíkům  jeden z veselých telefonů, které hrají, svítí a mluví. Děti budou štěstím bez sebe.
Puntanela, Mluvící telefon Chicco akční cena 499 Kč (599 Kč), Usměvavý chytrý telefon Fisher Price 399 Kč, Telefon vzdělávací akční cena 239 Kč (279 kč).

LEGO Chalupa/ Marina
LEGO, kvalitní stavebnice s tradicí a nápadem. LEGO je fenomén, který je známý po celém světě.  Staví si z něj malí i velcí. Již dávno není specializace LEGO stavebnic je na kluky. Dělá se již mnoho setů, se kterými si hrají stejně dobře i holčičky. Lego Chalupa i Marina patří mezi nejoblíbenější pro kluky i holky. Různorodé, s reálnými zvuky a mnoha doplňky. Nyní v Puntanele za akční ceny.
Puntanela, LEGO Chalupa akční cena 1199 Kč (běžná cena 1699 Kč), LEGO Marine akční cena 999 Kč (běžná cena 1399 kč). Vhodné pro děti od 5 let.

Planeta Zhu Zhu
Zhu zhu křečci, oblíbení plyšoví miláčci holčiček, kteří mají svůj svět. Křečci mají různé podoby a povahy.  Jezdí si v městečku sestaveném z hracích sad. Novinkou jsou pro letošní rok Zhu zhu maminky a miminka i s hracím setem Porodnice. Kde si malé slečny zahrají na starostlivé maminky a užívají si opravdovou zábavu.
Puntanela, Zhu Zhu miminko 149 Kč, Zhu Zhu Porodnice 599 Kč, Zhu Zhu maminka 299 Kč. Vhodné pro děti od 4 let.

BeyBlade
Další z řady hitů pro letošní vánoce. Dospělí netuší, kluci však hned vědí, o co jde. Je to adrenalin, zábava, napětí. Malé základní nebo velké elektronické zvukové a svítící kotouče si sami složíte z 5ti částí a pomocí jednoduchého mechanismu roztočíte v bojové aréně. Pak zápasíte se soupeřem, kdo souboj ustojí déle.  Nejrůznější druhy a barvy se sbírají a dle síly a soupeře vybíráte vždy toho vyvoleného.
Puntanela, BeyBlade základní kotouč akční cena 329 Kč (běžná cena 349 Kč), BeyBlade elektronický kotouč akční cena 469 Kč (běžná cena 499 Kč)

www.puntanela.cz

5.12.2011 3:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist