10 důvodů, proč ženy milují Subaru Levorg

Auta jsou obvykle doménou mužů, nicméně když už se o ně musíme my ženy zajímat, jsme při výběru možná ještě náročnější než pánové. Máme ovšem trochu jiná měřítka!

Subaru Levorg je nové kombi japonské automobilky specializující se na pohon všech kol a nás zajímá, jak jednoduše, a přitom trefně a korektně auto popsat. Výkon, zrychlení z nuly na stokilometrovou rychlost, maximální tempo… To všechno jsou obvyklé parametry, podle kterých se hodnotí auta, minimálně podíváme-li se do nějakých odborných motoristických magazínů, nás ale v tuto chvíli nezajímají. My chceme vědět, jak auto vypadá a jestli je bezpečné, chceme znát důvody, pro které (prý) ženy tuto automobilovou novinku milují.

1. Má elegantní jméno

Zní to tak trochu francouzsky, jako „Le Vorque,“ a na poslech to může vzdáleně připomínat název populárního dámského časopisu, i když podstata je jiná. Levorg je kombinací částí slov LEgacy, reVOlution a touRinG, tedy „dědictví, revoluce, cesta.“ Je fajn, že bez ohledu na význam zní díky Levorgu odpověď na otázku: „Jaké máš auto?“ noblesně a vzletně.

2. Vypadá skvěle

Pánové by mluvili o jakémsi WRX STI, sporťáku, který Subaru nabízí a se kterými Levorg sdílí prvky karoserie, nás ale zajímá to, že auto vypadá dramaticky zepředu, elegantně při pohledu z profilu a robustně, mrkneme-li na něj odzadu přes „zadeček.“

3. Nikdy mu při rozjezdu do kopce nezhasne motor

Opravdu nikdy, není to technicky možné, má totiž automatickou převodovku. A navíc asistenci pro jízdu do kopce, takže se nikdy nestane, že by nejenom zhasl motor, ale ani nezačne nekontrolovaně couvat, pokud budeš stát třeba na semaforech do kopce a rozsvítí se zelená.

4. Nikdy nenabourá

Tedy nikdy neříkej nikdy, ale nabourat s Levorgem je vážně velmi obtížné. Jde o velmi bezpečné auto, vybavené řadou bezpečnostních asistentů, mezi nejzásadnější patří asi systém, který sleduje jízdní pruhy a nenechá auto vyjet mimo stopu, systém, který hlídá odstup od auta vpředu a pokud by mělo dojít ke kolizi, začne brzdit, za daných podmínek až do úplného zastavení.

5. Má pět hvězd

Je to jako u hodnocení hotelů, s jednou hvězdou se vyspíš s přáteli na cestě bez nároku na kvalitu, tři je průměr, pět maximum. Levorg má plný počet pěti hvězd v nárazových testech, které představují srovnání napříč značkami aut a modely. Jednoduše řečeno, když už bourat, tak v Levorgu, je na to maximálně dobře připraven o ochrání svou posádku i chodce.

6. Věří na magickou trojku

Jistě, nadsázka, ale číslo tři se nového auta opravdu hodně dotýká. Na náš trh dorazilo ve třech provedeních, staví na třech ideových pilířích a jeho jméno je složeno ze třech zásadních výrazů.

7. Má dost síly

Potřebuješ předjet bezpečně pomalé auto? S Levorgem to je hračka, má silný benzínový motor, stačí jen šlápnout na plynový pedál a jsi pryč.

8. Nikdy si neškobrtne

Tím škobrtnutím je myšlen smyk. Pokud pojedeš rychle a bezhlavě, tak samozřejmě smyk hrozí, tak jako u každého auta, fyziku neošálíš. Levorg má ale pohon všech kol, na který je Subaru právem pyšné, a tak se nezalekne mokré silnice za deště, hravě vyjede vlhkou loukou po trávě nebo se nezahrabe v zimě na zasněženém parkovišti.

9. Je pohodlný

Pohodlný v různých ohledech, ať už tím, že nijak dramaticky nedrncá, příjemně se řídí, ale i tím, že nabízí silný motor spojený s automatickou převodovkou, které nemá klasické rychlosti a tak necuká při řazení (ono se totiž vůbec neřadí).

10. Je vybavený

Tohle není žádný pokus o dvojsmyslnost, nemysli na nějaké pikantní narážky, Levorg je v rámci jednotlivých druhů výbavy opravdu vybavený tak, že nechybí nic, co bys mohla na cestě potřebovat. Klimatizace, systém na ukotvení dětské sedačky, velký kufr, pohodlné sedačky, slušné rádio, navigace, tempomat. Podle automobilky je Levorg Subaru3 naprosto úžasný, a to je fakt, protože se postará o rodinu, zvládne cestu za sportovním vyžitím, a nelekne se pořádného pracovního nasazení.

Více informací na www.subaru.cz.

31.10.2016 2:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist