Femina.cz » Testy kosmetiky » Tělová kosmetika » Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou

Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou

Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 30. 05. 2011

První pomoc při hojení ran či popálenin.

Tento výrobek je vhodný pro vnější použití jako pomocná léčba při procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy) jakéhokoli původu.

Aplikace ve spreji je ideální k pokrytí velké plochy rány bezbolestným
a hygienickým způsobem. Kryje i obtížně dostupná místa mezi prsty nebo na kloubech. Přípravek zajistí, aby se v ráně udrželo vlhké prostředí, které je pro zdárné hojení nezbytné.

Cena: 385,00 Kč

Hodnocení redakce

Tento výrobek ještě nebyl redakcí hodnocen.

Femina

nehodnoceno

Čtenáři

Ohodnoťte produkt

přihlašte se

Recenze od uživatele - Hula_Hula

vydáno 10. 05. 2011

nahlásit

Jedná se o pomocnou léčbu pň procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy).K dostání v lékárnách bez lékařského předpisu. 125 ml mě sice stálo 385,- Kč, ale musím říci, že moje popálenina na ruce se výtečně hojí, bez bolesti a v místech která byla méně popálená už po třech dnech není po ráně ani vidu - žádná jizva. Už po třech dnech mi opravdu zůstala jen dvě hluboce postižená místečka (cca 2 milimetry hluboko propálená kůže), která jsou ale zatrupená a neustále se zmenšují. Všem kdo jste nešikovní, nebo máte děti, které nosí domů odřená kolena vám tenhle výrobek doporučuji. Velmi mile mě překvapil.

Recenze od uživatele - benca

vydáno 30. 05. 2011

nahlásit
Kyselina hyaluronovu mam velmi rada, vyuzitie ocenujem v kremoch a pod, sprej mozno pouzit najma v letnom obdobi pocas dovoleniek, vhodne pri vode, sporte a podobnych cinnostiach, vrele odporucam, cenova pristupnost, mam bohate a dobre skusenosti s tymito sprejmi

Recenze od uživatele - krockovapavla

vydáno 31. 05. 2011

nahlásit
Já pracuji v pekárně a popáleniny a spáleniny jsou u mě na denním pořádku. Tento sprej od Cicatridina je výborný, okamžitě ránu vydezinfikuje a překvapivě velmi rychle hojí a dokonce i bez jizev. Doporučuji.

Recenze od uživatele - Grei

vydáno 01. 06. 2011

nahlásit
Já mám co chvíli nějaké šrábance od kočky a po používání spreje Cicatridina s kyselinou hyaluronovou se mi rány hojí krásně a rychle. Navíc mám ránu desinfikovanou a tak se nemusím bát. Jsem s ním moc spokojená, doporučuji vyzkoušet.

Recenze od uživatele - liddduska

vydáno 02. 06. 2011

nahlásit
Nejprve jsem se tohoto přípravku bála. Přišlo mi nepříjemné něco si nastříkat na ránu a nechat to vsáknout do pokožky. Ale jednou mě taťka donutil vyzkoušet to. byla jsem mile překvapena, že přípravek nijak nepálil, čehož jsem se dost bála, ale najlepší na tomto spreji bylo, že po ráně, kterou jsem si způsobila pádem na kolečkových bruslích už není ani stopa, zatímco po podobné ráně, kterou jsem zalepila klasicky náplastí, mám jizvu až doteď.

Recenze od uživatele - ivetinkav

vydáno 07. 06. 2011

nahlásit
Jelikož mám malé dítě - 2 roky - tak bez těchto prostředku nemůžeme být. Tento sprej je dokonalý v tom, že neštípe a nešpiní. Tudíž my maminky si ho velmi pochvalujeme. Jen škoda, že ta cena je tak vysoká. Ale co by jsme pro své ratolesti nekoupili, že.

Recenze od uživatele - JakubcovaIva

vydáno 11. 06. 2011

nahlásit
Tento sprej musím pochválit!!! Konečně něco účinného na sedřená a mnohdy i spálená místa od umělé trávy na fotbalových hřištích. Oba moji kluci i manžel hrajou, takže bych uvítala nižší cenu, ale jinak působí perfektně! A hlavně - a to je u dětí super - nepálí! Iva

Recenze od uživatele - staticka

vydáno 13. 06. 2011

nahlásit
Tento přípravek mi už mnohokrát doslova zachránil kůži. Používám ho celoročně. Sprej se navíc dostane všude, takže nanášení je jednoduché. Nejlepší je na drobné popáleniny, ale já ho používám i na ty od sluníčka a nemůžu si stěžovat. Když se někde trochu odřu, přestříknu to taky. Urychlí to hojení.

Recenze od uživatele - chicquita

vydáno 20. 06. 2011

nahlásit
Tento přípravek neznám a jsem velice ráda, že jsem se s ním touto formou mohla seznámit. Určitě si ho v obchodě vyhledám a vyzkouším, protože odřeniny jsou u nás velice časté :-D Jsem zvědavá, jestli je opravdu tak účinný ...

Recenze od uživatele - kocicanda

vydáno 21. 06. 2011

nahlásit
konečně skvělý výrobek na popáleniny!Velmi příjemná a lehoučká aplikace,která navíc nebolí,což je při popáleninách dosti zásadní.Občas jej používám také po intenzivním opalování a nemohu si jej vynachválit.

Recenze od uživatele - renca64

vydáno 27. 06. 2011

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou je skvělý pomocník na odřeniny a popáleniny. V naší rodině je velice využívaný. Sice je dražší, ale velice účinný. vyhovuje mi i aplikace ve formě spreje, protože se nemusí šahat přímo do rány.

Recenze od uživatele - somara

vydáno 29. 06. 2011

nahlásit
Velmi kvalitní výrobek, sice je na to množství hodně drahý, ale velmi účinný.Aplikace ve spreji je ideální na pokrytí velké plochy rány bezbolestným a hygienickým způsobem. Máme dětičky a tak ho potřebujeme denně :o)

Recenze od uživatele - misulka12

vydáno 11. 07. 2011

nahlásit
OPRAVDU VYBORNÝ SPREJ.JSEM VELICE SPOKOJENA.POMÁHA HOJIT POPÁLENINY.IKDYŽ ME 12ML STALO SKORO 4STOVKY TAK JE TO OPRAVDU VYBORNÝ.TAKŽE MUŽU JEN A JEN DOPORUČIT.OPRAVDU TO POMUŽE.A HLAVNE POPÁLENINY VUBEC PO POUŽITÍ NEJSOU VIDET.TAKŽE JEN DOPORUČUJI.JE VHODNY I NA DĚCKÉ SPLALENINY

Recenze od uživatele - setury

vydáno 12. 07. 2011

nahlásit
Sprej je velmi dobrý pomocník na hojení ran, doteď jsem používala na spáleniny je panthenol, ale tento přípravek má větší spektrum použití. Navíc kys. hyaluronová je skvělá na regeneraci kůže, doporučuji.

Recenze od uživatele - Bobina1

vydáno 24. 07. 2011

nahlásit
Tento sprej s kyselinou hyaluronovou jsem koupila mé mamince. Má už 80let a často se popálí, když něco peče v troubě. Hlavně všemi oblíbené koláče. Takže ho často používá.Velmi dobře se aplikuje, což je jeho nesporná výhoda.A velmi rychle se postižené místo zahojí.

Recenze od uživatele - Daniela76

vydáno 25. 09. 2011

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou je výborný.Sprej se nanáší přímo na ránu,vůbec neštípe.Okamžitě ránu vydezinfikuje a krásně se pak rána zahojí.Výborný přípravek i pro malé děti.

Recenze od uživatele - sebastianna

vydáno 16. 10. 2011

nahlásit
Uzasny pripravek na ruzne odreniny, spaleniny vseho druhu vcetne tech od slunicka, kdyz se vam podari spalit se opravdu hodne. Vyrazne urychluje hojeni a po jeho pouziti nezustavaji skoro zadne jizvy! Cena je dost vysoka, ale pripravek za to rozhodne stoji!

Recenze od uživatele - Fiona60

vydáno 22. 02. 2012

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou mi doporučila lékařka a pak i v lékárně na drobné řezné rány, nehody z kuchyně ale používám tento sprej i na odřená kolena a ruce svých dětí. Náplastě nemají rádi. Raději tento sprej, který nebolí, neštípe.

Recenze od uživatele - Old_STAR

vydáno 25. 07. 2012

nahlásit
Ja som síce konkrétne tento sprej Cicatridina nemala, ale mám niečo podobné na rany a popáleniny :) Taktiež môj sprej obsahuje kyselinu hyaluronovú a je to skvelá vecička, pretože naozaj vydenzifikuje a navyše rýchlejšie sa rany po jeho používaní hoja, čo je skvelé :) Môj sprej však bol o dosť lacnejší :)

Recenze od uživatele - setury

vydáno 23. 11. 2012

nahlásit
Cicatridina Sprej je velmi dobrý pomocník na hojení ran, zatím jsem používala na spáleniny jen panthenol, ale tento přípravek má větší spektrum použití. Navíc kyselina hyaluronová je skvělá na regeneraci kůže, doporučuji.

Recenze od uživatele - setury

vydáno 24. 01. 2013

nahlásit
Sprej je velmi kvalitní pomocník na hojení ran, zatím jsem používala na spáleniny jen panthenol, ale tento přípravek má větší možnosti použití. Navíc kyselina hyaluronová je ideální na regeneraci kůže, doporučuji.

Recenze od uživatele - glady

vydáno 10. 09. 2013

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou. Výborný prostředek při pomocné léčbě, odřenin, popálenin, jizviček a jiných poranění pokožky. Měl by být v každé domácí lékárničce.

Recenze od uživatele - setury

vydáno 02. 01. 2014

nahlásit
Cicatridina Sprej je velmi kvalitní pomocník na hojení ran, zatím jsem používala na spáleniny jen panthenol, ale tento přípravek má větší možnosti použití. Navíc kyselina hyaluronová je ideální na regeneraci kůže, doporučuji.

Recenze od uživatele - jankac

vydáno 05. 05. 2014

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou ma nadchol praktickým a zároveň hygienickým nanášaním prípravku. Je to naozaj prvá pomoc pri hojení rán a popálenín, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti.

Recenze od uživatele - Bobina1

vydáno 08. 02. 2015

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou je nepostradatelný pomocník při hojení všech ran. Uspíší hojení a rány pěkně je zhojí. Jsem ráda, že je tento sprej k dostání v lékárně.Už několikrát mě hodně pomohl.

Recenze od uživatele - Stendy

vydáno 20. 02. 2015

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou jsem poprve vyzkoušel, když jsem si popálil nohu od výfuku mé motorky. Popálenina byla dost bolestivá. Když jsem použil tento sprej, tak se mě hodně ulevilo a popálenina se mě později pěkně zahojila.

Recenze od uživatele - stana1

vydáno 28. 01. 2016

nahlásit
Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou je nepostradatelný pomocník při hojení všech ran. Urychlí hojení a rány pěkně je zhojí. Jsem rád, že tento sprej je. Mnohokrát už mě pomohl.

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
16. 08. 2011 zaneta171 sprej (reakcí: 0)
08. 07. 2011 cadouas sprej (reakcí: 0)
04. 07. 2011 ppk1 ... (reakcí: 0)
01. 07. 2011 bolcari sprej (reakcí: 0)
29. 06. 2011 ralbosanka + (reakcí: 0)
24. 06. 2011 BarboraK pomáhá (reakcí: 0)
20. 06. 2011 jitkaji Cicatridina - Sprej s kyselinou hyaluronovou (reakcí: 0)
31. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)

Vyhledávání - testy kosmetiky

Nenašli jste výrobek, který jste hledali? Přidejte ho sami na náš web!

Přidat produkt

Testy kosmetiky

Dolce & Gabbana The One Essence EDP 40 ml

Dolce & Gabbana The One Essence EDP 40 ml

Podtrhuje ženskou krásu a svůdnost...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 27. 05. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 05. 2016 Horoskop Lev

Nesoustředěnost tě bude provázet celý den, rozhodně nevyhledávej spory, s nikým se nehádej ani se nesnaž ostatním vnu... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, závisláci i bláznivé...

Závislákem je vlastně každý z nás, jen ty závislosti se člověk od člověka liší. Já jsem třeba regulérní závislák na č...

Celý článek

Módní policie

TOPlist