Femina.cz » Šeptem » Sex trapasy » Kalhoty v pozoru

Kalhoty v pozoru

Kalhoty v pozoru

Šeptem: Sex trapasy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 24. 06. 2013

První láska Markéty vzplanula v době dospívání těsně před plnoletostí. V té době (těsně před sametovou revolucí) se většina dospívajících mladíků měnila v muže při povinné vojenské službě. Ani její první lásce Michalovi se vojna nevyhnula. Chodili spolu před vojnou, v době vojny i po ní.

Noční trapas v parku se jim stal v době vojny. Michal jako vzorný voják, ještě s několika vojíny, získal výhodu v podobě různých exkurzí po celé republice. Jeden z takových výjezdů byl směrován na Slovensko. Skupina vojínů cestovala vlakem přes Moravu, odkud Markéta i on pocházeli. Není známo, jakým způsobem se mu to podařilo, ale zařídil si to tak, že místo exkurze na Slovensku si dělal svou soukromou exkurzi ve svém rodném městě a mohl tak strávit den a noc s Markétou.

Markéta ho očekávala u pozdního nočního vlaku přijíždějícího od Prahy, aby neztratili ani minutu vymezeného času pro sebe. Uvítání, po víc jak měsíci, bylo hodně silné. Polibek na přivítanou je docela hodně nažhavil. V tu pozdní dobu nejel žádný autobusový spoj k Markétě domů, a tak jim nezbylo než jít přes celé město pěšky.

Skleněná dilda - umělecké kousky nejen do ruky

Skleněná dilda - umělecké kousky nejen do ruky

Sklo, materiál, o kterém si těžko představíme, že by nás mohl dovést až na pokraj rozkoše samé. A...

Cestu si zkracovali různými zkratkami. Jednou zkratkou byla i cesta přes městský park. Byl tichý, nikde žádný pohyb. Jedno zákoutí s lavičkou a sochou stydlivé dívky úplně vybízelo k nočnímu pomilování. Jak se říká, když je chuť, tak jdou všechny zábrany stranou. A chuť je svině ošklivá! Z hlavní cesty byl výhled na lavičku, ale na to, jaksi rozvášněná dvojice zapomněla.

Michal se v mžiku dostal Markétě pod sukni. V tuto roční dobu bylo ještě chladno a tak se musel potýkat se silonovými punčocháči. Stáhl je Markétě na půl žerdi, sobě vojenské kalhoty taky tak. A hned ve stoje šli na věc.

V největším zápalu vášně, zrovna při výstřiku, se objevila světla policejního auta, které tou dobou ještě pravidelně jezdilo po nočním parku a kontrolovalo podivné živly. Michalovo sperma skončilo na Markétiných silonkách, které bleskurychle zapadly do nejbližšího houští za sochou. Michal rychle natáhl vojenské kalhoty a legitimoval se hlídce, naštěstí měl řádné potvrzení opuštění vojenského útvaru. Jinak by z toho měl docela pořádný vojenský problém a následovalo by bručení ve vojenské base.

Masérka

Masérka

K sousedce Kláře jsem na kafe chodila skoro denně po práci, odechnout a načerpat síly na druhou s...

Potom se rychle přemístili k Markétě domů, kde pořádně zakončili to, co v parku rozdělali. A Markétiny silonky tak byly natrvalo poznamenané, sperma odříkajícího se vojáka už z nich nešlo vyprat. Nějakou dobu je měla schované na památku rychlé akce v nočním parku.

Pokaždé, když prochází parkem kolem sochy stydlivé dívky s nostalgií a úsměvem vzpomíná na to, co se tehdy stalo. Třebaže už je to několik desítek let.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist