Femina.cz » Šeptem » Příběhy » Skupinový sex

Skupinový sex

Skupinový sex

Šeptem: Příběhy | autor: Laura | vydáno 13. 11. 2013

Že jste ho ještě nikdy nezkusily? Proč ne? Skupinový sex může splnit vaše nejtajnější představy, zakotvené někde hluboko ve vaší duši. Pokud jste „single“, je to pro vás samozřejmě jednodušší, pokud ne, můžete se domluvit s přítelem na účasti nějaké „swingers party“, kde se koná i sex skupinový. Ten jistě proti nebude.

Takové choutky měla i Laura. Šest let měla vážný vztah s Petrem, který byl pro ni vším. Jejich vztah byl úžasný, sex jim fungoval bez problémů, neustále něco podnikali, komunikace jim nedělala problémy, zkrátka jejich vztah byl bez chybičky. Aspoň do té doby, než přišel Petr za Laurou a oznámil ji, že už ji nemiluje a že má někoho jiného. Laura mu ve vzteku sbalila všechny věci, které u ní měl a poslala ho k jeho nové „nádheře“. Byla tak zhrzená a zdrcená, že potřebovala totálně vypnout. Neustále přemýšlela, co udělala špatně, ale nic ji nenapadalo. Byl pro ni vším a bláhově si myslela, že ona pro něj také. Nevěděla, co dělat. Jediné, co chtěla udělat, bylo nepřemýšlet nad ničím, zahodit všechny své myšlenky a náležitě si užít.

Zavolala svému kamarádovi Martinovi a plánovala velkou akci. Martin byl její kamarád od střední školy, pohledný, černovlasý a úspěšný. Laura ho měla ráda, ale nikdy o něm neuvažovala jinak, než o kamarádovi. Ten den však bylo všechno jinak. Zastavila se u něj a sdělila mu, že chce uspořádat velkou party.  Svůj záměr však úspěšně zatajila. Party se mělo zúčastnit jen mužské osazenstvo. O tom ale nikdo z pozvaných nevěděl. 

Cesta autobusem

Cesta autobusem

Cesta autobusem bývá někdy fakt otravná, zvláště, když v něm musíte strávit skoro 10 hodin. Nikdy...

Party se konala na druhý den večer. Laura se pečlivě přichystala, nalíčila, upravila vlasy a tentokrát vsadila na sexy oblečení, které doma už dlouhou dobu schovávala. Doufala, že Martin přivede spoustu svých kamarádů. Přichystala skleničky na alkohol, drobné občerstvení a psychicky se připravovala na následující zábavu. Během pár minut dorazil Martin s dvěma kamarády. Přijít však měli ještě dva další. Divili se, že je Laura doma sama. Čekali party se spoustou lidí a zatím tam byla jenom ona. Laura se neměla k vysvětlování, nabídla jim občerstvení a bavila se s nimi, jako by se vůbec nic nedělo. Když přišli zbylí dva kamarádi, akce mohla začít. Odebrala se do kuchyně a vyzvala Martina, aby jí pomohl nalít hostům alkohol. Martin se na ni záhadně díval a nechápal, co se děje. Přinesli kamarádům skleničky a zábava se mohla rozjet.

Když Laura viděla, že jsou všichni už trošku v náladě, věděla, že nadešel její čas. Po pravici měla Martina, propalovala ho očima a on jí také. Během několika minut se propletly jejich jazyky a vášeň v místnosti začínala houstnout. Kamarádi se jen nechápavě dívali a neměli ponětí, co se děje. Když však Laura chňapla druhého po svém boku a strčila mu jazyk do pusy, bylo to jasné. Martin ji začal osahávat na prsou, třetí kamarád ji dráždil v rozkroku. Když jí pomalu sundávali kalhoty, byla už Laura poměrně dost vzrušená. Ležela na gauči s roztaženýma nohama a přála si, aby do ní už konečně někdo vstoupil. Martin ji odhrnul kalhotky na bok a vsunul své prsty do její jeskyňky. Vibroval s nimi v plné síle a jazykem kroužil po jejím klitorisu. Laura se dostávala do ráže. Svlékla jednomu z přítomných kalhoty a už měla jeho  přirození hluboko v ústech. Pohrávala si se špičkou a zajížděla s ním hluboko do krku, ostatní ji dráždili bradavky a Martin její klenot. 

Připravte ho o rozum

Připravte ho o rozum

Chcete svému milému dopřát vzrušující zážitek, na který jen tak nezapomene? Naučíme vás to!

Rozepnul si pásek, vytáhl svou zbraň a opatrně do ni vstoupil. Laura vzdychla štěstím, srdce jí bušilo jako na poplach. Martin se v ní pravidelně pohyboval, dovnitř a ven a ona mezitím laskala penis jeho druhého kamaráda. Když zrychloval své tempo, ona neváhala a dělala to také. Tvrdě přirážela a sála úd obdarovaného. Martin byl opravdu velmi vzrušen, vytáhl svůj klacek v pravou chvíli a strčil ho Lauře do pusy. Mezitím do ní vstoupil „další pán na holení“. Laura vzdychala čím dál hlasitěji. V momentě si klekla na čtyři, ani nezaváhala a měla v sobě oba dva naráz. Jeden dráždil její hlubokou jeskyň a druhý její zadeček. Křičela vzrušením a věděla, že za chvilku přijde její vyvrcholení. Martinův úd měla stále v ústech. Když se vzadu vystřídali všichni, řekla mu, že chce, aby jí to udělal právě on. Martin se přesunul a zajel do ní, vší silou přirážel. Držel jí za půlky a hbitě prováděl svou práci. Netrvalo dlouho, Laura vykřikla v běsnícím orgasmu a Martin také. Po svém vyvrcholení se přesunula ke zbytku osazenstva a orálně je uspokojila.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist