Femina.cz » Šeptem » Příběhy » Setkání v červenci

Setkání v červenci

Setkání v červenci

Šeptem: Příběhy | autor: Taylor | vydáno 31. 07. 2013

Miluji léto. Miluji slunce, vodu, pláže moří i jezer, miluji odpočinek a dovolenou, kdy mohu všechny starosti hodit za hlavu a přitom si užívat všech pokušení, které prázdniny nabízí. A nebráním se opravdu žádnému dobrodružství.

Stejně jako tomu bylo před týdnem. To jsem se po parném dni v kanceláři rozhodla vyrazit do přírody. Kousek od našeho města je kouzelný rybník, schovaný před ztraky kolemjdoucích ve vysokém rákosí. Kdo tohle místo nezná, určitě ho nenajde. A právě sem si ráda chodím odpočívat. 

Našla jsem si tady kouzelnou písčitou pláž, kde se mohu slunit nahá, koupat se v blankytně modré vodě a číst si nerušeně knížky. Přesně to jsem měla v plánu i to slunečné páteční odpoledne. Nedočkavě jsem ze sebe strhala šaty a nahá jsem se vrhla do chladivé vody. Dováděla jsem tak jako malá, potápěla se a plivala vodu, plavala tam a zpátky a vůbec jsem dělala takový rachot, že jsem si vůbec nevšimla, že na mé skryté pláži se objevil nečekaný host.

I z dálky bylo vidět, že je to chlap jak hora a jevil se mi jako velký sympaťák. Myslela jsem si, že o mě neví, však jsem si ještě ani nestihla rozbalit deku a tašku jsem švihla do křoví. Pozorovala jsem ho, jak se pomalu souká z oblečení a pak se ladnou šipkou nahý vrhá do vody. Plavala jsem zpátky obloukem, v domění, že o mě neví. Na pláži jsem si vybalila deku a lehla si na břicho. S plavkami jsem se nenamáhala. 

I s malým kašpárkem se dá zahrát skvělé divadlo? Blbost, to vymyslel chlap…

I s malým kašpárkem se dá zahrát skvělé divadlo? Blbost, to vymyslel chlap…

Nedávno jsem četla velmi zajímavý článek, autor – muž, vysvětloval, že malý penis není žádnou pře...

Čekala jsem a přišlo mi to neskutečně vzrušující. Když se konečně dostatečně osvěžil a vylezl z vody, musela jsem uznat, že je nejen sexy, ale taky skvěle vybavený. Putovala jsem pohledem od jeho naběhlého mužství až k očím, které si mě zcela nestoudně prohlížely. Aniž by řekl jediné slovo, přiklekl ke mě, jemným pohybem mi roztáhl nohy od sebe a začal mě laskat. Nejprve prsty, potom mě donutil si kleknout a vrhnul se na mou nadrženou jeskyňku jazykem. A já držela a pod jeho dotyky jsem tála jako sníh. Nenechal mě, abych se ho dotkla, ale dopřál mi lázeň vzrušení. Laskal má ňadra a poté, co jsem se zhroutila v mohutném orgasmu si za mě přiklekl a vzal si mě zezadu. Byla jsem šílená touhou a přirážela jsem jako o život. Druhý orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. 

S mým milým neznámým jsem strávila celé odpoledne i večer. Nenamluvili jsme toho mnoho. Zato jsme si užívali divokého sexu a to jak ve vodě, tak na souši, na padlém kmeni stromu, prostě všude, kde to jen šlo. 

Od té doby chodím na tuto pláž se vzrušujícícm chvěním v podbřišku a doufám, že se můj známý neznámý zase objeví. 

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
01. 08. 2013 soffka ... (reakcí: 0)
TOPlist