Femina.cz » Šeptem » Příběhy » Piss sex

Piss sex

Piss sex

Šeptem: Příběhy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 14. 06. 2013

Ještě donedávna jsem nevěděla, co to slovo znamená. Až mi jednou přes internet cizokrajný mladík tento způsob sexu navrhoval. Poslal mi odkaz na stránky s videi tohoto druhu. Se zděšením jsem je shlédla, byly to záběry žen - sexuálních pracovnic, jak si nechávají načůrat do úst od nadržených samců a netvářily se u toho zrovna dvakrát nadšeně!

Zvedal se mi z toho žaludek, návrh od dotyčného jsem rychle zavrhla. Okamžitě jej vymazala ze seznamu potencionálních milenců. Brr, tak do toho nikdy nejdu. Četla jsem sice něco o léčbě močí – urinoterapii, ale to bych fakt musela být na smrt nemocná.

Za nějaký čas jsem se seznámila a začala na vážno chodit s Karlem, který rád v sexu experimentuje. Ať je to používáním erotických pomůcek, focením při milování, tak i jiné způsoby uspokojování se. Ten den, kdy se to stalo, probíhal v pohodě. Bylo vedro k padnutí, měli jsme volno a strávili jsme jej na pivku v hospůdce nedaleko od Karlova bytu. Ochlazení pivem příliš nezabralo, a tak společná sprcha proběhla hned po návratu z občerstvení.

Čtenářský trapas: Jak jsme lovili kondom

Čtenářský trapas: Jak jsme lovili kondom

Bylo to už před 10 lety, když jsme se s přítelem znali asi 3 měsíce. Po jednom vášnivém milování ...

Ale pivní mok udělal své. Chtělo se mi na malou, ale Karel mě ze sprchy nepustil. Sedl si do vany tak, aby měl mou přeplněnou mušličku přímo u úst. „Dej mi ji, dej mi svou zlatou šťávičku“ žadonil. Byla jsem z toho poněkud překvapená a docela silně proud moče v sobě zadržovala, stud mi nechtěl dovolit takovou úchylnou věc udělat. Ale Karel mě silně vybízel a hecoval. „Nezadržuj to! Vím, že se ti chce, buď moje hodná holčička, jo dej mi ji!“

Byl to můj vnitřní zápas, šíleně moc se mi chtělo a zároveň mi to přišlo takové nenormální. Ale Karla miluji a v jeho experimentech mu důvěřuji jako nikomu. Jeho dech a jemné přejíždění prsty, to už se nedalo zadržet! Byl to takový vnitřní boj. Zápas předsudků a živočišnosti. A ta živočišnost ve mně nakonec na celé čáře zvítězila! Po troškách jsem se vyprazdňovala na jeho žádostivé tělo.

Dost bylo něhy

Dost bylo něhy

Dost bylo něhy, hlazení, romantiky a všeobjímající lásky, je čas otestovat hranu rozkoše. Mám rád...

Zároveň s pomalým přerušovaným, ale silným proudem se dostavilo neskutečné vyvrcholení. A to se mě Karel dotýkal jen lehounce. Byl to tak zvláštně krásný vnitřní a intenzivní orgasmus. Skrápěla jsem ho od hlavy až na břicho. Nepolykal, ale prostě se nechal ode mě pořádně počůrat. Maximálně si užíval moje doznívající vyvrcholení. Chvěla jsem se, úplně se mi z toho točila hlava. Po společném sprchování a vzájemném utírání jsme se přesunuli do ložnice a oba sladce uspokojeni usnuli.

Možná za to mohla dávka alkoholu v krvi, možná touha zažít něco nového. Ale rozhodně toho nelituji, protože toto byla ta nejintimnější chvilka nás obou a žádný z nás tento experiment nikdy s nikým nepodnikl. Byl to experiment z lásky. Odevzdávání se a příjímání. 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
18. 06. 2013 soffka Piss (reakcí: 0)
16. 06. 2013 ladouch . (reakcí: 0)
14. 06. 2013 glady ... (reakcí: 1)
TOPlist