Femina.cz » Šeptem » Příběhy » Milovala jsem s ním sex ve sprše

Milovala jsem s ním sex ve sprše

Milovala jsem s ním sex ve sprše

Šeptem: Příběhy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 21. 11. 2013

Hned, když jsem se na něj poprvé podívala, bylo mi jasné, že sex s ním bude nezapomenutelný. Okouzlil mě doslova na první pohled. A když promluvil svým hlubokým mužným hlasem, byla jsem jím okouzlena ještě víc. Nebyl to vyložený krasavec, ale měl své kouzlo a já tušila, že jeho čertovský pohled v sobě skrývá ještě něco víc.

Napětí mezi námi houstlo od první hodiny našeho setkání. Seznámili jsme se přes internetovou seznamku. Do té doby jsem netušila, že stránky internetových seznamek neokupují jen zoufalé sexuchtivé existence. Před schůzkou s ním jsem absolvovala rande třikrát, ale z každého jsem doslova utíkala už po čtvrthodině. Jeden hledal spíš služku a uklízečku, další zase potřeboval ženskou na to, aby pečovala o jeho nemocnou matku a ten třetí vypadal, jako kdyby mu uletěly včely a celou dobu básnil jen o své ztracené lásce, která mu odcestovala někam hodně daleko, až na druhý konec světa. 

Takže Dan byl tím do čtveřice všeho dobrého. Tentokrát jsem měla štěstí, protože už jsem to hledání přes seznamku chtěla vzdát. Řekla jsem si, že tentokrát, když to neklapne, končím s tím. Nebyla jsem zas tak zoufalá, abych musela tohle martírium absolvovat znovu. Ale Dan mě přesvědčil doslova pohledem. A svým chováním mě doslova ujistil v tom, že jsem nečekala na toho pravého zbytečně. Navíc to byl galantní mužský, který vědět, jak se k ženě chovat, jak s ní mluvit a zkrátka všechno, co se sluší a patří. A takoví chlapi se dnes už jen tak nevidí. 

Když chlap předstírá orgasmus

Když chlap předstírá orgasmus

Možná vás to překvapí, ale předstíraný orgasmus není zdaleka jen ženskou záležitostí. I pánové js...

Po prvním rande, které proběhlo poměrně rychle v kavárně na rohu kousek od mého pracoviště, hned za dva dny následovalo další. Šli jsme si posedět do jedné z místních vyhlášených restaurací. Dali jsme si oba aperitiv, steak a jako zákusek, kterého jsme se už oba nemohli dočkat, byl na programu sex. Nehodlám totiž chodit se zajícem v pytli, tedy s mužským, který neukázal, jestli je v posteli stejně zdatný, jako při společenské konverzaci. 

To jsem ale ještě netušila, že ten večer ho v posteli zase nevyzkouším. Zatáhl mě u sebe doma do sprchy. Jeho koupelna jako by byla na podobné hrátky dělaná. Skoro jsem uvažovala nad tím, jestli si ji nenechal dělat kvůli tomu, aby si sem mohl vodit ženské. Ve sprše bylo místa dost pro nás oba, a to Dan nebyl žádné tintítko, ale kus pořádného chlapa. Nehodlala jsem se mu ale vydat až tak úplně bez boje. Když si mě k sobě přitáhl, mrštně jsem se mu obtočila kolem těla a postavila se za něj. Sjížděla jsem mu rukama zezadu po ramenou a užívala si jeho pevné svaly pod svými prsty. Kapky vody po něm sklouzávaly jako ten nejopojnější letní deštík a já už dávno cítila nejen mravenčení v břiše, ale taky pořádné šimrání mezi nohama.

Jeho rukám jsem ale nechtěla dovolit, aby si to místečko tak rychle vyšmátraly. Pokračovala jsem přes jeho dobře vypracované bříško níž až k ohanbí. Stál ke mně sice zády, ale to, co jsem tam v tu chvíli nahmatala, bylo fascinující. Dan byl skvěle vybaven. Neviděla jsem sice nic, ale cítila hodně! Když jsem mu jeho chloubu začala zjemna masírovat pod neustálým proudem vlažné vody, otočil si mě před sebe a vyzdvihl mě tak vysoko, že jsem se mohla pohodlně usadit na něm. Moc jsem mu neviděla do obličeje, a tak jsem vypnula vodu ve sprše. Začal nejdřív pomalu a pak bouřlivě přirážet. Byla jsem namáčknutá na zdi a on se široce zapřenýma nohama do mě zasouval svůj kolík jak o život. Hotoví jsme byli oba doslova v minutě. Sotva ta bouře ustala, už jsem nemyslela na nic jiného než na další sex ve sprše. 

Kamarád taky rád

Kamarád taky rád

Kubu jsem poznala u nás ve firmě. Pracoval jako služební osobní řidič. Taková holka pro všechno. ...

Za týden jsme si to zopakovali v jednom horském penzionu, kam jsme si vydali na víkend na lyžovačku. K našemu překvapení tam ale byly zdi snad jen z nějakého sádrokartonu, zkrátka nebyly zdaleka tak pevné jako zdi v jeho koupelně, a tak jsme se doslova probourali do spojovací chodbičky. Když totiž začal zase zuřivě přirážet, najednou jsem ucítila, jako by stěna za mnou ujížděla. Naštěstí se jen trochu hnula a Dan mě udržel i v tom rozpoložení, ve kterém jsme oba byli. Tentokrát jsme tu divokou vodní jízdu museli ve sprše přerušit. Ale hbitě jsme se přesunuli do pokoje, takže jsem konečně na třetím rande zjistila, jaký je Dan v posteli. Rozhodně to nebyl žádný zajíc v pytli!

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
23. 11. 2016 Pavol Aj hetero muži milujú silonky a radi ich nosia. (reakcí: 0)
24. 01. 2014 EllaPi Sex ve sprše (reakcí: 0)
24. 11. 2013 glady ... (reakcí: 0)
TOPlist