Femina.cz » Šeptem » O sexu » Žhavý sex ve filmu

Žhavý sex ve filmu

Žhavý sex ve filmu

Šeptem: O sexu | autor: Taylor | vydáno 05. 08. 2013

Jestli jste si mysleli, že svět je prohnilé hnízdo plné sexu a násilí, zatímco dříve byla doba mírumilovná a lidé sex v podstatě neznali, pak jste na pořádně velkém omylu. Sex je starý jako lidstvo samo a sex ve filmu stejně jako film. Akorát holt některé filmy nebyly povolené. Ovšem odvážné scény najdete i v době gentlemanů, za kterou jsou dvacátá léta minulého století považována.

Ale my se dnes nebudeme vracet až tak moc do minulosti. I teď se natáčí spousta seriálů a filmů, které nemají příznačnou hvězdičku v označení jako erotické a přesto jsou plné sexu. O kterých je řeč? Asi nejvíce sexu je v současnosti k vidění v historickém seriálu Hra o trůny. Kde, nutno podotknout, historie za sexem pořádně zaostává. Scény plné smyslnosti, sex v nejrůznějších polohách a na nejrůznějších místech - to je seriál Hra o trůny.

Dalším v pořadí seriálů, které ve vás rozhodně vzbudí touhu je Ray Donovan. I tady se odehrávají žhavé erotické scény, které toho moc nezakrývají. Nahá těla, vztyčené bradavky, pulzující mužství - to vše je v tomto seriálu k vidění.

Proč muži tolik milují orální sex?

Proč muži tolik milují orální sex?

Uspokojit ho pusou? Tak po tom touží chlapi možná mnohem více, než vás dostat do postele. Váš jaz...

Za zmínku stojí a to rozhodně ne v poslední řadě také seriál Pravá krev. Tady si přijdou na své nejen sexuální nadšenci, ale také milovníci upírské tématiky a krve. Ta je totiž v kombinaci se sexem asi hlavní náplní tohoto seriálu. A že toho sneseme dost, tak některé erotické scény s krví jsou pro dost otrlé povahy. 

Zlatý Základní instinkt, kde bylo k vidění také mnoho, ale narozdíl od seriálu True blood byl člověk po jeho shlédnutí krásně vzrušen a připraven na dokonalý sex...

No, koneckonců, přesvědčte se sami. V naší fotogalerii vlevo najdete pár fotek ze zmíněných seriálů.

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
09. 03. 2014 RitaTerezka - (reakcí: 0)
TOPlist