Femina.cz » Šeptem » O sexu » Užijte si dvojí orgasmus

Užijte si dvojí orgasmus

Užijte si dvojí orgasmus

Šeptem: O sexu | autor: Isabela | vydáno 10. 05. 2013

Jestli existuje něco, co ženy milují kromě bezbřehého obdivu mužů, lásky a nádherného orgasmu, pak je to docela určitě podmanivá, lahodná a jedinečná chuť čokolády. Možná, že kdybychom si měly vybrat, leckdy bychom sáhly spíše po té čokoládě, než po sexuálních radovánkách. Někdy však není od věci spojit obojí dohromady.

Jestli jste ještě nezkusily přidat ke svým milostným hrátkám, coby ozvláštnění, experimenty s čokoládou, pak přicházíte o mnohé. Čokoláda je totiž skvělé afrodisiakum. Navíc v tekuté podobě může být úžasným pomocníkem při vaší dráždivé předehře. Vyzkoušejte polít čokoládou břicho i penis svého manžela. Uvidíte, že vám jeho uspokojení půjde úplně samo.

Spojení čokolády s erotikou se podařilo také jedné věhlasné čokoládovně, která se zaměřila na neřesti, kterým ženy rády podléhají – boty, erotiku a čokoládu. Vytvořila luxusní kolekci z té nejkvalitnější venezuelské čokolády a dozdobila jí prvky z dvaadvaceti karátového zlata. Zakousnout se tak můžete do krásných botiček, rtíků k zulíbání nebo čokoládového penisu. Daly byste si říct, milé dámy? Prohlédněte si naší fotogalerii vlevo.

foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
11. 05. 2013 lidka2 . (reakcí: 0)
11. 05. 2013 lidka2 . (reakcí: 0)
TOPlist