Femina.cz » Šeptem » O sexu » Sveďte ho žhavým striptýzem!

Sveďte ho žhavým striptýzem!

Sveďte ho žhavým striptýzem!

Šeptem: O sexu | autor: Isabela | vydáno 26. 02. 2014

Přemýšlíte jak oživit váš sexuální život a ráda byste svému partnerovi udělala radost nějakou vlastní aktivitou a novinkou? Vyzkoušejte striptýz! S námi to zvládnete naprosto hravě...

Udělat striptýz není vůbec jednoduché. Potřebujete k tomu mít dostatečnou míru extravagance i exhibicionismu v těle. Ale silným hnacím motorem bývá i touha a prachobyčejný chtíč. Pokud se chcete předvést jako profesionálka, pak nepodceňujte přípravu. Nejprve si dokonale promyslete svůdný obleček. Měl by mnohé napovídat, ale rozhodně ne všechno odhalovat. Muž vás musí toužit svlékat, ne už vás vidět svlečenou. Abyste předvedla ten nejlepší striptýz, měla byste být sama vzrušená. Jen tak se totiž správně odvážete. Oblečte se tedy do vámi zvoleného erotického oblečku a než se partner objeví ve dveřích, nalaďte se čtením erotických příběhů, nebo si pusťte nějaký erotický film. Polaskejte sama své tělo, kostkou ledu postavte bradavky, aby vypadaly opravdu vzrušivě. 

Jakmile se váš partner objeví ve dveřích, nenechte ho vydechnout. Pusťte si hudbu, usaďte ho do křesla a svůdně ho líbněte na rty, na špičku nosu a rukou mu jakoby náhodou přejeďte po poklopci. Když se mu přitom ještě nenápadně otřete vztyčenými bradavkami o tvář, jeho pozornost už patří jen a jen vám. Pak už je jen na vás, jak moc budete hnána touhou. Odhalujte své tělo postupně, nejprve odhoďte svršky a zatančete mu jen ve spodním prádle. Laskejte se přes krajky, to jej bude přivádět k šílenství. Jen krůček po krůčku odkrývejte ňadra. Kombinace odhalených bradavek a podprsenky zahraje na strunu vzrušivého očekávání. Dopřejte mu, ať je polaská, pohraje si s nimi. Bude více vzrušený a vás tak zbaví i posledních zábran. Na konec si sundejte kalhotky. Nahá mu můžete zatančit, nebo se mu usadit na roztoužený rozkrok a svůdnými pohyby ho vzrušovat tak, až se na vás vrhne jako zvíře. 

 

Chlípná šlechtična

Chlípná šlechtična

Dlouhé odloučení od mého manžela, který je velmi často na cestách, je pro mě těžké. Nejen proto, ...

Tip pro vás:

Chcete se naučit opravdu dokonalý striptýz? Vyzkoušejte služeb profesionálů. I u nás už najdete školy striptýzu, kde vás naučí, jak se správně hýbat, jak odhalovat co nejsvůdněji své tělo i jak jej s velkou pompou zakončit nádherným orgasmem vás obou. 

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
26. 02. 2014 lucik21 ... (reakcí: 1)
TOPlist