Femina.cz » Šeptem » O sexu » Sveďte ho: Rafinované erotické prádlo

Sveďte ho: Rafinované erotické prádlo

Sveďte ho: Rafinované erotické prádlo

Šeptem: O sexu | autor: Isabela | vydáno 04. 02. 2014

Muži si nás rádi rozbalují jako ten nejlákavější vánoční dárek. A není od věci jim dopřát opravdu luxusní balení. Chcete ho svést? Pak si pořiďte opravdu sexy prádlo.

Muži si rádi prohlíží erotické časopisy, protože ženy na obrázcích mnohé odhalují, ale zároveň ponechávají prostor pro fantazii. Donuťte ho zapomenout na erotické časopisy nebo porno filmy. Předveďte se mu tak sexy, jak jen to jde. Když se před ním objevíte v krajkové nádheře v podvazkách a na vysokých podpatcích, rozhodně vám neodolá. Víme, co muže vzrušuje. Vyzpovídali jsme je!

Chlípná šlechtična

Chlípná šlechtična

Dlouhé odloučení od mého manžela, který je velmi často na cestách, je pro mě těžké. Nejen proto, ...

Petr - 26 let

"Co mě vrzušuje? Rozhodně žena v sexy bílém prádle. Baví mě krajky a průsvitná látka. Mám rád, když už si mohu něco prohlédnout, třeba vyzývavě vztyčené bradavky, ale spousta mi toho ještě zůstane utajena. Chci svou partnerku poznávat kousek po kousku."

David - 30 let

"Neodolám ženě v černém korzetu. Baví mě spodní prádlo, které je v podstatě zbytečné. Miniaturní tanga, korzet, který bujná prsa pouze podpírá, a když je v kalhotkách ještě otvor pro můj nadržený penis, jsem ihned připravený."

A co ostatní? Nechali jsme se jimi inspirovat a připravili jsme pro vás vlevo fotogalerii těch nejvíc sexy oblečků, které je pořádně nažhaví...

Foto: profimedia.cz, made-in-china.com, chinasspp.com, zimbio.com, globaltextiles.com, ilmiopensiero.forumcommunity.net, cacebronx.info, 76.my, gumtree.com.au, banggood.com, tumblr.com, ua.all.biz, lustrelingerie.com, 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
26. 06. 2015 Lejka Moc super sexi prádlo a hlavně kvalitní zde zakoupíte (reakcí: 0)
TOPlist