Femina.cz » Šeptem » O sexu » Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí

Šeptem: O sexu | autor: Vanesa Meyer | vydáno 04. 06. 2013

Nuda, to zrádné slovo, které se někdy vkrádá dokonce i do našich ložnic. Bylo by chybou nechat se nudou ovládnout a připravit se tak o skvělé a nezapomenutelné zážitky. Pusťte do své ložnice zábavu!

Nuda v sexu je neodpustitelná. Jsou páry, mezi které nikdy nepronikne. Některé ženy jsou spíše konzervativní, jiné zase experimentátorky, ať už se řadíte ke kterékoli skupině, vždycky máte možnost ve svém sexuálním partnerském životě ukázat jistou nápaditost a inovátorství.  Přímo skvělým způsobem, jak se nudě v posteli bránit, je hrát si. 

Zákazník

Zákazník

Petra prodávala v jednom butiku sexy spodní prádýlko a noční košilky. „No co, pořád lepší, než se...

Zapojíte-li do sexuálních hrátek svou fantazii, což nebude určitě problém, jistě zažijete vzrušující chvíle. Zavzpomínejte na své sny s erotickým nábojem a popřemýšlejte, které z nich by se s partnerem daly realizovat. Nejspíš to nebude zrovna vášnivý sex s krásným cizincem, co by váš partner uvítal. Ale je třeba si otevřeně přiznat, že tato představa bývá mezi ženami rozšířena jako nejčastější erotická fantazie. Takže zkuste zapřemýšlet, co by vašeho partnera dohnalo doslova k sexuálnímu šílenství, a to v tom nejlepším slova smyslu.

Přímo skvělým nápadem mohou být převleky.  Na některé ženy přímo magickým způsobem účinkují uniformy. Při představě, že by se jí zmocnil třeba do hněda opálený kapitán zámořské lodi v bílé uniformě, se toužebně rozechvěje nejedna žena.  

Zaplať mi sexem!

Zaplať mi sexem!

Po rozchodu žít takzvaně single má svá pro i proti. Ze začátku se zdá, jak je to všechno super, s...

Takže ideální volbou může být třeba uniforma zdravotní sestřičky. Zkuste si ji pro tentokrát obléci vy.  Jen si představte, jak muži trpí, když onemocní a co je jediným důvodem, že pookřejí? No přece mladá zdravotní sestřička v rozkošně krátké uniformě, ze které málem vykukuje i to, co by mělo zůstat zraku ostatních skryto. Pokud zrovna neseženete převlek zdravotní sestřičky, tak jako my tehdy s kamarádkou Katkou, zkuste se obléct za odvážnou školačku ve školní uniformě anebo třeba za řádovou sestru, pokojskou či policistku.  Možností je spousta a na pultech sexshopů jistě najdete ještě širší sortiment. Pak už stačí dát naplno a beze studu průchod své touze a probudit v partnerovi vášeň, která už možná po letech získává přívlastek zapomenutá. Nezapomeňte: Sex nikdy nevyjde z módy, ať už je praktikován v jakékoli podobě! A vždycky je lepší, když nějaký ten sexuální sen splní manželovi jeho žena, než kdyby s takovým požadavkem vyrazil za milenkou, nemyslíte?

Chlípná šlechtična

Chlípná šlechtična

Dlouhé odloučení od mého manžela, který je velmi často na cestách, je pro mě těžké. Nejen proto, ...

Moje kamarádka Katka je až přehnaně stydlivá a když ji o nějaký ten sexy převleček požádal její partner, nevěděla sis tím rady a přišla za mnou. Samozřejmě nás první napadl kostým zdravotní sestřičky, vydedukovaly jsme totiž obě shodně, že ten je u mužských určitě nejoblíbenější.  Ale ani jedna nemáme kamarádku, která by takový převleček vlastnila a když jsme zašly na obhlídku do sexshopu, žádný neměli. Přemýšlely jsme tedy s Katkou, čím ho nahradit.
Káča už byla celá rozmrzelá z toho, že její Mirek snad půjde hledat potěšení jinam, než ona něco sežene. Ale z čirého zoufalství mě najednou napadlo navštívit půjčovnu kostýmů patřící k místnímu divadlu.  To bylo radosti, když jsem tam pro Katku sehnala kostým. A to ne žádný obyčejný, ale takový, který se k ní doslova bytostně hodil, kostým Anděla.  Co si budeme povídat, v tuhle dobu byl nejdostupnější, protože do Mikuláše zbývalo ještě móře času.

Sexy a žhavá těla - nechte se svést!

Sexy a žhavá těla - nechte se svést!

Ano, všechny milujeme své partnery a oceňujeme jejich péči o nás i rodinu, jejich smysl pro práci...

Katka ho nepoužila celý, přestože se styděla, až rudla, navlíkla jsem jí jen do nejmenších detailů propracovaná andělská křídla a naporučila, ať si k nim koupí sexy bílou košilku a pěkný bílý samodržky. A s křídly v ruce jsem ji vyprovodila ze dveří se slovy: „Však uvidíš, to se u vás budou dít věci!“.  Její nadšení do celé akce bylo pramalé, ale tušila jsem, že ten její Mireček z toho bude hotovej. Kačka je totiž tak stydlivá, až je rozkošná a tenhle její posvátnej obleček ho určitě nadchne. Myslím, že v ní dokáže rychle probudit toho ďáblíka, co se v ní skrývá.  Její andělská něha se určitě brzo přemění na nezkrotnou vášeň.  Mám totiž za to, že všechny tyhle kostýmy typu „oblečená neoblečená“ jsou snad vůbec ty nejpřitažlivější.

A pro všechny, které se chtějí inspirovat: prohlédněte si vlevo naší fotgalerii sexy kostýmů, které ho docela jistě dostanou na kolena. Který kostým je váš favorit? 

Foto zdroj. profimedia.cz, prlog.org, fatalwoman.com, amiclubwear.com, theblogismine.com, ebay.co.uk, monclerjacketsonline.blogspot.cz, budapestmadness.com, fishki.net, forums.miamibeach411.com , adameve.com,funtasia.com.au

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist