Femina.cz » Šeptem » O sexu » Ideální doba sexu? Sedm minut

Ideální doba sexu? Sedm minut

Ideální doba sexu? Sedm minut

Šeptem: O sexu | autor: Taylor | vydáno 07. 08. 2013

Sníte o sexu, který bude trvat celé hodiny? Věřte nám, to by vás určitě nebavilo. Koneckonců zjistili to i vědci z Pensylvánie, kteří se zabývali tím, jak dlouhý by měl sex být, aby byl pro nás ten nej. A na co přišli?

Rozhodně ne na to, že nás bude uspokojovat několikahodinový sex. Podle nejnovější studie totiž dáváme všichni přednost sexu, který trvá v průměru sedm až třináct minut. A není divu, že mu dáváme přednost. Takové milování je pro nás i nejkvalitnější. V průběhu této doby totiž máme dostatek sil na jednak nadstandardní výkony, krkolomné pozice, které by nám mohla závidět i kámasútra, ale také na vzrušení, které námi při sexu prochází. 

Představte si večer, kdy popíjíte s partnerem vínko, přitom sledujete lechtivý film a jediný pohled stačí, že ze sebe začne strhávat šaty dolů. Spalující žár, který prostupuje celým vaším tělem, mučivé vlny slasti, které zažíváte, když vám partner laská bradavky a rukou zajíždí hluboko do klína. To uspokojení, když ho konečně připraveného a nadrženého přijmete do svého vlhkého klína. A pak ona třešinka na dortu, dokonalý orgasmus, ve kterém se zhroutí navzájem sobě do náruče. Není to nádhera?

Setkání v červenci

Setkání v červenci

Miluji léto. Miluji slunce, vodu, pláže moří i jezer, miluji odpočinek a dovolenou, kdy mohu všec...

A teď si představte verzi, kterou mají mnozí z nás zafixovanou jako svůj sen - hodinový sex.  Sledujete lechtivý film, začnete ze sebe strhávat šaty, spalující žár vás pohání k tomu, abyste laskala svého partnera tak, jak to má rád a nechala si oplácet stejnou mincí. Uspokojení, když do vás konečně pronikne a potom nekonečné minuty, kdy jen přirážíte a tam a zpět, tam a zpět, změna polohy, tam a zpět, tam a zpět. A přichází na přetřes bolavé nohy, naběhlé a bolestivé rty od líbání a v neposlední řadě i rozbolavělé intimní části těla. Dlouhý sex pak velmi často přechází v nudnou záležitost, která ani nemusí skončit vyvrcholením.

Takže ano, rozhodně si myslíme, že na sex stačí bohatě sedm až třináct minut a ať nežereme, tak s předehrou třeba i dvacet. Ale hodina? Děkuji pěkně, ale ne.

A jak to máte vy? Kolik času strávíte milováním?

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
03. 11. 2013 misule14 .. (reakcí: 0)
TOPlist