Femina.cz » Šeptem » O sexu » Bisexualita jako módní doplněk?

Bisexualita jako módní doplněk?

Bisexualita jako módní doplněk?

Šeptem: O sexu | autor: Taylor | vydáno 13. 08. 2013

Stále více lidí se hlásí k bisexualitě. Ale opravdu je to možné? Opravdu můžeme milovat stejnou měrou osoby stejného i opačného pohlaví? Opravdu nás takový sex může uspokojovat? Pojďme se bisexualitě podívat trošku na zoubek.

Bisexualitu poprvé definoval Darwin. Ovšem pro jedince z rostlinné i živočišné říše, kteří mají stejné pohlaví. Až mnohem později se tento termín začal používat i pro lidi, které stejnou měrou piřtahovali muži i ženy. Nutno podotknout, že v poslední době, jde spíše o módní výstřelek, než o skutečnou bisexuální orientaci. Ta je totiž stejně jako homosexualita vrozená a neměnná. 

Vědci se domnívají, že sklony k bisexualitě má většina z nás. Může za to vývoj plodu v matčině lůně, který je až do třetího měsíce oboupohlavní. Po narození jsme pak vedeni k heterosexualitě a své bisexuální choutky tak potlačujeme. Tedy alespoň někteří. Toužíte zjistit, jestli nějaké vůbec máte? Pak vězte, že nejlepším spouštěčem je alkohol. Své o tom ví i jednatřicetiletá Jana. "Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo myslet na milování s holkou. Nikdy mě nepřitahovaly, nevzrušovaly a nijak jsem je po sexuální stránce nevyhledávala. Ale pak přišel zlom. To když jsem se seznámila s Lenkou. Byla nádherná, krásně vyvinutá a svůdná. Přistihla jsem se, že jí mnohdy zírám do výstřihu stejně hladově jako muži v okolí.

Hříšná oslava

Hříšná oslava

Dobré jídlo, pití, parta prima přátel nebo rodiny a spousta zábavy - tak nějak jsem si vždycky př...

Přistihla jsem se i při myšlenkách, jaké by to bylo, kdybych mohla její nádherná a vyzývavá ňadra polaskat, vzít její bradavku mezi své rty a hladově sát. Lenka byla velmi společenská, takže to, že jsme se potkaly na stejném mejdanu mě vůbec nepřekvapilo. Alkohol tekl proudem a po půlnoci začalo osazenstvo pořádně řídnout. Skončily jsme s Lenkou samy v obýváku a povídaly si o všem možném. Lenka ten večer vypadala naprosto úchvatně. Těsné minišaty obepínaly její štíhlou postavu i bujná prsa a já posilněná alkoholem jsem zničehonic vystřelila ruku a jedno ňadro jí polaskala. Lenka nehnula ani brvou. Položila na stůl nedopitou skleničku a políbila mě. Vášnivě, sladce a neskutečně vzrušivě. Šílela jsem touhou. Bez zábran jsem jí povolila šaty a konečně se mohla polaskat s jejími ňadry. Ona mi rukou zajela mezi nohy a dráždila mě k zbláznění. Naše milování bylo nádherné a nezapomenutelné. Tehdy jsem si uvědomila, že se mi líbí muži i ženy."

Mnohé výzkumy ukazují, že bisexualita je spíše vzácná. Jedinci, kteří jsou strikntě bisexuální se většinou nemohou najít. Střídají se u nich totiž období, kdy inklinují k jednomu pohlaví s obdobím, kdy dávají výhradně přednost tomu druhému. Velmi těžko se pak ve svém sexuálním životě i citech orientují. 

Módní trendy v sexu

Ani sex se nevýhýbá módním výstřelkům, a jedním z nich je právě ona zmíněná bisexualita. Chcete být zajímaví? Pak se tvařte, že jste bisexuální. Mnozí lidé se tak snaží být pro své okolí atraktivnější a myslí si, že snáze najdou partnera. O tom, že je takový sex potom nemusí vůbec uspokojovat vůbec nepřemýšlí. Hlavně, že jsou in.  

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist