Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 09. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Povedal mi, že ma podviedol...

Ahoj René. Mám priatela už pol roka. viem že to nie je vela.. ale citim že je to "ten pravý" ale dnes som sa dozvedela... povedal mi že ma podviedol. vobec si to nepamätá, lebo bol opitý a dozvediel sa to len od toho dievčaťa.. mam ho len koli tomu pustiť k vode?? dnes večer sa máme stretnuť a všetko si vyriešiť. a ja fakt neviem čo mam robiť.

Odpověď:

Ahoj,
tak pokud ti nebude vadit, že s každou opičkou v hlavě skončí s jinou opičkou v posteli, tak to neřeš. Ale určitě jsi rozumná a víš, co od života chceš a podle toho se zachovej. Na tvém místě bych ani dnešní večer neřešil.

Odpověděl/a: René Kraus, 09.Jun.15.

vydáno 08. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Bojím se, že vztah skončí...

Ahoj jmenuji se Michaela a je mi 20 let. Svého muže sem poznala teprv před rokem a třemi měsíci a chodily jsme spolu jen tři měsíce když sem náhle otěhotněla. Hned když sem novinu zjistila, byla jsem přesvědčená o tom že to miminko chci a že manžel je pro mě ten pravý. pár měsícu na to jsme se vzali a ted už to bude rok co jsme svoji.. jsem moc štastná že mám syna a jeho. Jen mám jeden veliký problém..čím víc jsem doma sama tím víc jsem na něj nepříjemná a chci být co nejvíce s ním a jenže on je hroznej morous a vždy když se mi něco nelíbí a řeknu mu to bud neodpoví a nebo mi řekne že mě nechápe co po něm pořád chci..nikam nejezdíme jsme pořád jen doma. celý týden je v práci a když konečně dorazí domu tak se podívá po baráku a řekne tady je ale bordel pak si sedne k pc a vubec si semnou nepovídá připadám si jako vzduch. Když jsme spolu chodily a nebyli jsme tři byl jiný, pozorný, pořád mi říkal jak mě miluje, zval mě na večeře a pořád mě objímal a ted? ted ani jedno z toho nedělá možná tak jednou za měsíc. a když mu to povim řekne mi že to nepotřebuje slyšet ani říkat každý den že to ví že ho miluju a že je unavený. nevím co si mám myslet jsou muži po svatbě všichni takový? kdybych měla dení režim rozdělit po týdnech tak máme už půl roku pořád to samé. všechno plánuju jen já nevim jestli se mám přestat snažit nebo se snažit víc. bojim se že ten vztah takhle za chvíli zkončí..

Odpověď:

Ahoj,
pokud mu nedáš nůž na krk a nesednete si spolu a opravdu si nepromluvíte o tom, jakou máte oba dva o životě představu a co od vztahu očekáváte, tak se zrovna tak jako ty obávám toho, že tento vztah opravdu za chvíli skončí. Oba dva jste mladí a určitě nechcete strávit zbytek života tímto stylem. Neboj se mu na rovinu říct, že pokud se nezmění, tak vezmeš prcka a odejdeš. Možná mu potom docvakne, co by mohl ztratit a změní to.

Odpověděl/a: René Kraus, 08.Jun.15.

vydáno 08. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Má cenu v tomto vztahu pokračovat?

Čauko, je mi 20 a mám o rok mladšního přítele :) nejsem s ním ještě moc dlouho, právěže krátce, budou to 2 měsíce cca..Můj přítel mi ovšem řekl, že do mě není zamilovaný, že mě má rád, že se mnou stráví rád svůj čas a že je mu se mnou dobře...já ale začínám k němu cítit ty pocity zamilovanosti (aspon si to teda myslím, protože zamilovanost přesně definovat nejde:D). Nechci žádný vztah na měsíc ani na půl roku, ale myslím už dlouhodobě a nezahazuju se jen tak s někým. Proto by mě zajímalo, jak to vidíte vy kluci? Vždyť přece první půl rok má být krásný, zamilovaný a pak až se rozhodne, zda je to vztah na dýl nebo ne...Má cenu v tomto vztahu pokračovat? Jinak je všechno super :) je nám spolu fajn, ale ty jeho pocity mě děsí...Říkám si, že je to možná tím, že i přes své přesvědčení jsem pro něho byla snadná kořist...nechala jsem se docela lehce sbalit :D jak tedy udělat aby o mě kluk bojoval třeba i v průběhu vztahu? na začátku? Děkuji moc za odpověď!!! :)

Odpověď:

Ahoj,
tak jste ještě oba dva mladí a na vztah koukáte ještě tak trochu nedůvěřivě. Dej mu čas, netlač na pilu, protože dva měsíce je opravdu krátká doba. Chovej se k němu pořád hezky, tak jak se chová on k tobě a čas ukáže. Možná by stálo za to mu dát malinkou příležitost k žárlení, ale nepřežeň to. Tím nemyslím, že hned s prvním klukem, který bude pod okny, skočíš do postele a brala to jako důvod k žárlení. Poslechni své srdíčko.

Odpověděl/a: René Kraus, 08.Jun.15.

vydáno 05. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Sex se mi s ním líbí...

Ahoj, jsem vdaná a přes dva roky mám milence. Už jsem se s ním párkrát rozešla, zjistila jsem, že nemá jenom mě, ale i další kolegyně z práce. Sex se mi s ním líbí, doma to nemám, ale už po těch rozchodech a avantýrách tam není ta vášeň, která tam byla na začátku. Scházíme se po hotelích, jak to jde, tak jednou za měsíc. Naposled jsem se s ním opět rozešla na začátku roku, ale po třech měsících začal psát sms,mms, jak to bylo krásné, jak vzpomíná a zase mě ukecal. Po našem "setkání" se opět neozval, nenapsal, a to vždy psal tak 30 sms denně, tak jsem mu napsala, že zůstaneme kamarádi a opět žádná reakce. Po skoro čtrnácti dnech mi napsal, že má strach ze závislosti, což mi nedává smysl, pravidelně jsme se nestýkali, spíš to beru jako nějakou trapnou výmluvu, že to chce ukončit a neví jak. Přitom pracuje jako manažer, kouč atd...Nechápu ho z jeho pohledu, snad najdu odpověď u Tebe, nebo jak to aspoň vidíš Ty. Děkuji H.

Odpověď:

Ahoj,
ani se mu nedivím, že vaše setkání a sexuální hrátky ztrácejí na intenzitě a už tam není ta vášeň, která tam byla. Dovedeš si představit kohouta, který má v práci plno sexuálních atletek a všechny musí uspokojit. Zkus se zeptat kamarádek (kolegyň), jestli ony necítí, že se pan manažer nějak pohoršil. Pokud dojdete ke shodě, svolejte pracovní poradu a tam se do něj pusťte hezky jedna po druhé. Pokud ti takový milenec vyhovuje, tak buď ráda za každej šťouch a nad ničím víc nepřemýšlej. Ještě máš v záloze to, že jsi vdaná.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Jun.15.

vydáno 05. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím, jak ji přesvědčit, jak se chovat...

Ahoj René, asi ti píší především ženy, ale snad mi jako chlapovi pomůžeš. Seznámil jsem se před 2mi měsíci se strašně milou a sympatickou ženou. Psali jsme si, první schůzka v Zoo, druhá na střelnici, Petřín, pizzerie, Karlův most... Návštěva u mě, večeře, milování. Po čase začala chladnout a chtěla náš vztah ukončit, ze zoufalství jsem ji nabídl přátelství a ona souhlasila. Choval jsem se pořád stejně, ale ona už neříkala věci, které mi říkávala dřív. Říká, že jsme každý jiný, že mi nechce ubližovat, ale já to tak necítím, chci aby bylo všechno jako dřív, zamiloval jsem se a nedokážu se jí vzdát. Když jí napíši sms, vždy do 2min. odpoví, ale pouze stroze. Včera jsme si psali meily a nasmáli se, nevím jak se k ní chovat, ale vím se seznamky, že stále někoho hledá, je tam snad každý den. Nemluvili jsme o tom, ona to vždy otočí, že jsme pouze kamamádi a nemá to cenu, nevím jak ji přesvědčit, jak se chovat. Sama první nikdy nenapíše, ale psávala. Prosím poraď. Martin

Odpověď:

Ahoj,
tak je fakt, že z 99,99% zde odpovídám ženám a ty jsi asi teprve druhý muž. A mezi námi chlapy - do ženský nevidíš a kdybys byl stoprocentně přesvědčenej, jak tě miluje, tak za hodinu to může bejt všechno úplně jinak. S největší pravděpodobností za tím vidím jiného chlapa a bojím se toho, že i kdyby ses na hlavu postavil, tak ji nepřesvědčíš. Zamilovaná ženská se chová jinak. Z tvých písmenek je cítit, jak moc ji miluješ, ale ona to bere pouze jako kamarádství a s tím nic nenaděláš.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Jun.15.

vydáno 04. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nedokážu uvěřit, že mě jen tak přestal milovat...

Ahoj René, je to týden, co se se mnou rozešel přítel. Seznámili jsme se před rokem a prakticky hned jsme spolu začali bydlet (náklady jsme dělili napůl). Byla to láska na první pohled, totální zbláznění, nadšení, oba jsme do toho šli po hlavě a časem jsme začali plánovat rodinu, dům, prostě že spolu už zůstaneme. Přítel mi vyznával lásku, rád se bavil o dětech, nosil kytky, dárky, nezapomínal na výročí. Cca po 8 měsících jsem začala cítit, že jeho nadšení už není takové jako na začátku, ale tehdy mě ujistil, že by si hrozně přál mít se mnou děti, a že se na jeho citech nic nezměnilo. To bylo kolem vánoc. Po Novém roce se však začal uzavírat do sebe, postupně se mnou přestal úplně spát, což mi odůvodnil tím, že má nervy z práce, a navíc má velké finanční problémy (dluhy), které se mu připomněly v podobě nějakých písemných vyrozumění, která mi přišla poštou. Pak už to šlo jenom z kopce, vztah upadl do stereotypu, přestalo ho cokoliv bavit, byl buď v práci, anebo koukal na televizi. Koncem dubna, kdy jsem se ho marně snažíla svést a rozptýlit, mi najednou řekl, že už ho ten vztah nebaví, a že není šťastný.Rozhodl se ode mě odstěhovat s tím, že si musíme od sebe odpočinout, ale vídat se dál, dál být partneři, prostě se vrátit k randění, abychom si byli vzácnější. Brala jsem to jako rozumný návrh, jak společně zvládnout krizi. Nastaly 3 týdny dost psychicky náročné, kdy si začal shánět byt, ale za celou dobu údajně nic nenašel. V té době taky začal hodně času trávit mimo domov, koupil si brusle a pořád někde lítal. Všechno skončilo tím, že mě zkontaktovala jeho ex, že je jí to líto, ale že mi to musí říct. Prý se posledně na návštěvě u své rodiny, kterou má pár desítek kilometrů daleko, chlubil přátelům svým novým objevem, že se zamiloval, a že neví, co má dělat. V tu chvíli jsem si dala dvě a dvě dohromady, a vyhodila jsem ho z domu. Bohužel jsem i napsala té jeho nové přítelkyni, že jsem jeho současná, se kterou po celou dobu jejich utajovaného vztahu (nevím, jak dlouho trval, ale cca 2 měsíce, ač on tvrdil, že 3 týdny, nicméně vím, že za ní byl, protože tam přítel jeho ex viděl parkovat jeho auto) žil v jedné domácnosti a plánoval budoucnost. Skončilo to tak, že přítel přijel, byl naštvaný, spakoval si věci a odešel s tím, že už mě nemiluje, že si během těch 3 týdnů, co sháněl byt, uvědomil, že už se mnou vztah zachraňovat nechce. Ob den si pak dojel pro zbytek věcí a definitivně to ukončil s tím, že kdyby se mu to rozleželo v hlavě, tak už stejně bude pozdě. Přítel je navíc takový, že je hodně fixovaný na rodinu a moc by si ji přál, nejlépe hned, vždy měl starší přítelkyně, a teď se nechal zblbnout 22letou holkou (jemu je 30, mně taky) a zahodil celý náš společný rok. Nakonec si mě nejspíš na popud této slečny zablokoval na FB, aby jí dokázal, že je opravdu konec. Přesto mi ale i při posledním odchodu tvrdil, že se určitě ještě uvidíme, ale nebude to hned, že se musí vše uklidnit. Všechny plány se mi zhroutily jako domeček z karet, opravdu jsem ho hluboce milovala a vůbec nechápu, co se stalo, štve mě, že nic neřekl, dával krizi zástupné důvody, nechal to v sobě vykvasit, a postavil mě před hotovou věc. Nedokážu to v sobě uzavřít, protože tomu nedal šanci, prostě to vzdal. Já jsem naopak bojovnice a nezastávám pravidlo "jednou a dost". Hrozně bych si přála, aby se vrátil, aby mě zase viděl tak, jako na začátku. To mi mimojiné taky vyčetl, že už nejsem ta ženská, do které se zamiloval, že jsem bývala odhodlaná a sebevědomá. Jenže jeho neustálé odmítání ve mně postupně to sebevědomí zadupalo, přibrala jsem 10 kilo a už jsem prostě nezářila tak jak na prvním rande. Oba na tom máme svůj podíl viny - u něj pasivita ve vztahu rozdmýchávat vášeň, u mě rezignace na některé aktivity, které jsem dřív dělala (třeba běhání). Prý to poslední týdny/měsíce bylo mezi námi úplně od věci. Já jsem to strašně obrečela, párkrát jsem se i doprošovala, resp. několikrát jsem se ho ptala, jestli to opravdu myslí vážně, a jestli mě má rád, jestli to má ještě šanci...projevila jsem závislost a teď toho lituju. Naposledy jsem mu napsala sms dva dny po tom, co jsme se viděli naposledy, že to takhle nechci a že ho nechci ztratit, ale od té doby už je ticho po pěšině. On na to neodpověděl, a já si pak už taky dala pohov. Mám dole 7 kilo, beru léky na zklidnění a nemůžu uvěřit, že to, co se zdálo dokonalé, se najednou zhroutilo. Myslíš, že se mu začne stýskat, že ta mladá holka je jen důsledek krize a útěk k někomu, kdo neví o jeho fin. problémech, starostech, depresích, kdo ho bude nade vše obdivovat (už pro ten věkový rozdíl a zkušenost)? Nedokážu uvěřit, že mě jen tak přestal milovat. Jsem chytrá, atraktivní ženská, naše koníčky i životní priority se prolínaly. Bohužel však nová slečna je opravdu hodně aktivní, zatímco já jsem tak trochu zlenivěla. Co vlastně můžu v momentální situaci dělat? Zachoval se hnusně, ale jeho kvality tohle pořád předčí.

Odpověď:

Ahoj,
tak vidíš, že ti nepomohlo ani to, že jsi chytrá a atraktivní ženská. Chlapovi do hlavy nevidíš, ale ten tvůj si prostě našel mladou a i kdyby ses postavila na hlavu, psala mu smsky, volala a trapně se vnucovala, tak s tím stejně nic neuděláš. To, že se nechal zblbnout 22ti letou holkou, je v jeho věku normální, ale i ona jednou přibere 10 kilo, bude zobat prášky na nervy a dopadne stejně jako ty. Vůbec nebreč nad rozlitým mlékem, protože to stejně nebude k ničemu. Ber to prostě tak, že je to konec, shoď ještě ty 3 kila, přestaň zobat prášky a začni žít.

Odpověděl/a: René Kraus, 04.Jun.15.

vydáno 03. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Je normální říkat chlapovi, jak má řešit intimní problém?

ahoj, prosím o Tvůj názor :) je mi 31, našla jsem chlapa, kterému je 39, jak jsem pochopila moc vážných vztahů neměl, ten poslední prý 5 let, ale byl pro ní až na posledním místě (teď se už asi nedivím...) Stačí mu vidět se se mnou jednou týdně,jdeme na výlet či výstavu - hodně věcí vymýšlím já... Je pravda, že je oproti mně ještě aktivnější. Jezdí na kole, dokáže ujet 100 km denně, to já ani omylem, takže naše výlety na kole - on se nudí a já nestíhám. Jeden den má fotbálek s kamarády, teď o víkendu měl akci, že lezli někde po horách. Jsem na jednu stranu ráda, že není žádný pecivál, ale přece jen mne jeho hojné aktivity docela zneklidňují. Vždy totiž mají přednost přede mnou. Rande plánuje podle toho, co kdy má nebo nemá naplánované. Jeho: můžeš jet taky, je sice fajn, ale já nemůžu a ani nechci! Prostě nejsem tak fyzicky zdatná. teď v létě má naplánované, že projede kus Evropy na kole-sám! Jako každý rok. Překvapilo mě, že ho ani ve snu nenapadlo, že mi to třeba může vadit, když on mě tady nechá 2 týdny, ale o tom vůbec nemluvil... Letní dovolená-ptal se mě, jestli bych nejela do Iránu, prý by mi to i třeba kus zaplatil - opět, on chce jet do Iránu, tak pojede. Já tam nechci, nechci si půjčovat peníze a hlavně preferuji jiný typ dovolené v bezpečnější oblasti... Citově je taky chladný, uvaří mi sice třeba večeři, ale nikdy neřekne, mám Tě rád, chybíš mi apod.! Mám pocit, že on prostě snad ani není schopný nějaký vztah mít... V sexu ani nemluvím - 3x to nedopadlo, 3x se mi omluvil a pořád mi tvrdil, že jsem krásná, že to není mnou... Co je ale vrchol- teď opět erekce ani při orálním sexu. Pak se mě ptal jako co s tím a já na to, že si tedy asi bude muset něco koupit, jeho odpověď -asi budu muset! TO jsem málem nevydýchala - zřejmě to bere jako povinnost! Ještě ke všemu, je normální říkat chlapovi jak má řešit intimní problém? Prosím o tvůj názor jako chlapa :)) Já to vidím na rozchod... Díky moc!

Odpověď:

Ahoj,
já to vidím úplně stejně jako ty. Rozchod je jediné řešení. Ta představa, že spolu jedete po lávce na kole a spadnete do rybníka a on, i když bude vědět, že jsi neplavec, tak určitě bude na prvním místě zachraňovat své kolo, aby mu náhodou nezrezlo. A tebe by klidně nechal utopit. Podle toho, co jsi napsala, to vůbec není chlap na vztah a ani ne na to, aby nedej bože si založil rodinu. Jeho zájmy jsou nad zájmy partnera a nikdy tomu nebude jinak. Jediné řešení pro tebe je, posadit ho na kolo, dát mu na záda batoh a poslat ho třeba až do Japonska. Ukonči to!

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Jun.15.

vydáno 03. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám milence...

Mam milence Ahoj, mam milence,ale je zenaty.Po postupnem sblizeni jsme se do sebe zamilovali,rekl mi to jako prvni.Psal mi,ze me miluje,chce,zalezi mu na me,nechce me ztratit.Psali jsem si kazdy den,kdyz byl v praci,nekdy jeste vecer nebo o vikendu vecer.Naposled kdyz jsme byly spolu,tak mi rekl,ze nema moc naladu,ale vse probihalo,tak jako vzdy.Vecer jsem mu napsala,ale odpoved byla az na druhy den vecer.Ze nevi cim to je,jestli naladou a nevi co s tim,ze citil,ze se spolu nudime,Ja jsem to tak necitila.Neda se povidat 2-4 hodiny vkuse.Napsal mi,ze mu na me zalezi a pak "Nechci te trapit,promin" to ma znamenat,ze to konci? "Dej mi cas a prostor" co tim muzi mysli?Nedokaze mi ted na nic odpovedet...Na zacatku vztahu mi rikal,ze je uprimny...Nevim co si mam myslet a nevim co mam delat,jak dlouho cekat?Dekuji za odpoved

Odpověď:

Ahoj,
pokud ti na začátku vztahu říkal, že je upřímný, tak ti tak malinko kecal. Určitě to není o tom, že se s tebou nudí, ale je to klasická ukázka toho, jak slaboch nedokáže říct, že dostal to, co chtěl a teď hupky dupky k mamince do postýlky, aby se náhodou něco nedozvěděla. Od něj to byla klasická bokovka, kdy si chtěl někde "vrznout", aby o tom nikdo doma nevěděl a ty jsi mu to dala i s úsměvem a tím to skončilo. Teď bude na řadě někdo jinej, třeba tvoje kamarádka.

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Jun.15.

vydáno 02. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Stále hledám životního partnera...

Ahoj, Je mi 47 let a stále hledám životního partnera. Tento týden jsem se zrovna rozešla s mým přítelem po dvouleté známosti, a není mi z toho příjemně. Náš vztah začal z mé strany tak, že to pro mě byla čistě rozumová záležitost. On mě velmi miloval, ale já jsem mu city nedokázala opětovat a vedle něj jsem byla „ledová královna“ což mě i vyhovovalo, jelikož člověk, který nemiluje, tak není zranitelný. Teď jsem se s ním rozešla, jelikož mi začala vadit rozdílná inteligence a začínám někoho hledat, a vůbec si nevím rady jak to v dnešní uspěchané době vlastně chodí. Rozumím správně? Ženy jsou dnes více emancipované, soběstačné a nezávislé, tudíž se po nich chce aby, byly iniciátory schůzek, a muže dobývaly ony než jak tomu bylo dříve za starých časů? Dále jsem se již s pár muži setkala, a poznala jsem, že většinou hledají sex, o což já zas až tak nestojím. Na druhou stranu hledat vážný vztah a toto sdělit hned na první schůzce je příliš zavazující, jelikož nevím, jestli s tím dotyčným člověkem chci strávit zbytek života. Měla jsem schůzku s jedním mužem, která mě velmi zaujala, byla jiná než ty ostatní taková „akční“ Hned na první schůzce jsme šli k němu do bytu, tam jsme vařili večeři, povečeřeli, rozloučili se, s tím, že se ještě uvidíme. Měli bychom se vidět, ale dal však najevo, že tato schůzka by měla být se sexem. Pochopila jsem, že v dnešní uspěchané době tento člověk nechce ztrácet čas, a hledá tímto způsobem a chce vlastně zjistit i ten sex. Chtěla bych vědět, jestli je můj názor správný a jestli vše nevidím v růžových brýlích. Jakým způsobem dnes vlastně hledat trvalý vztah? Děkuji za odpověď . Ivana

Odpověď:

Ahoj,
je vidět, že jsi už žena v nejlepších letech a že při hledání partnera používáš hlavu více než srdíčko. Myslím si, že na to koukáš ne přes růžové brýle, ale spíše přes malinko černé brýle. Určitě to nebude ve tvém věku o chození za ručičky, pusinkování a hledání cestičky jak na sex. Jak ty, tak i tvůj partner v tomto věku upřednostňuje porozumění, sympatie a sex v jedné rovině. Takže pokud ti bylo s kuchařem dobře, tak se vůbec neboj toho, že další schůzka skončí v posteli, protože to k životu patří.

Odpověděl/a: René Kraus, 02.Jun.15.

vydáno 01. 06. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: I když se chová normálně, mně není dobře...

Ahojky. Pokusím se to zkrátit. Odjela jsem do ciziny, i když mám přítele, který mi to samořejmě schválil. Jela jsem sem kvůli práci, penězům a vzdělání. Měla jsem strach odjet, ale taky proto jsem se u přítele několikrát ujišťovala, že alespoň ze začátku musíme být neustále v kontaktu, jinak to tady asi vzdám a pojedu zpátky za ním. Po necelém týdnu mi začal vyčítat, že po něm chci, aby jsme spolu mluvili, že už si za tu dobu semnou ani nemá, co říct. já jsem ta, která je pryč a on nemůže nic, protože já po něm chci, aby se mnou mluvil. A to jsme spolu poslední tři dny nemluvili. V této hádce padlo mnohem víc vět, ale to, že si semnou nemá o čem povídat bylo třešničkou na dortu. proto jsem tu konverzaci ukončila tím, že jsem se s ním rozešla. Po chvilce mi došla sms, že mě rád uslyší, ale potřebuje více prostoru. Snažila jsem se to vyřešit, ale vznikla další hádka a on šel do hospody a nechal mě tu. Tohle všechno se odehrálo v den našeho dvouletého výročí. Dva dny na to dělal, jako by nic. Jenomže zřejmě neví, že já tady mám dost času na přemýšlení a on mě v tom ještě nechal. Takže i když se chová normálně, mně není dobře. Co si mám o tom myslet? co mám vlastně dělat? Co po mě chce? Děkuji za odpověď S pozdravem

Odpověď:

Ahoj,
nevím, co po tobě chce, ale asi tě malinko vydírá. Pokud věděl, že odjíždíš do ciziny a sliboval ti hory doly, tak by to měl dodržet. Ale znáš to, sejde z očí, sejde z mysli. Je dobře, že ses s ním rozešla a vůbec nepřemýšlej nad tím, jestli mu dát více prostoru nebo ne. Prostor dostal, ale místo toho to šel řešit do hospody. Je to smutný, že se to stane zrovna na vaše výročí, ale na druhou stranu je dobře, že to skončilo po dvou letech, než kdybyste tuto situaci řešili třeba za 15 let a doma by běhali dva prckové.

Odpověděl/a: René Kraus, 01.Jun.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Maybelline Tekuté linky na oči Master Precise

Maybelline Tekuté linky na oči Master Precise

Pro precizní nalíčení...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 31. 07. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

02. 08. 2015 Horoskop Blíženec

Zahraniční cesta, na kterou tě poslal zaměstnavatel, a tobě se vůbec nechtělo, se nakonec vyvine nad tvé očekávání. N... Celý horoskop

Karta dne

Luna
Dnes můžeš velmi snadno podlehnout iluzi. Dávej si pozor, co a s kým řešíš, pokud se chystáš uzavřít životní pojistku, vzít si úvěr nebo hypotéku, vezmi si sebou na ra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Retro, styl i hubnutí aneb Nový týden s F...

Nevím, jak to máš ty, ale já mám v létě vždycky hodně nostalgickou náladu. Vůně táboráku mi připomíná časy strávené n...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist