Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 14. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Bojím se, abych si nedělala zbytečné naděje...

Ahoj, chodím na jeden sport a zakoukala jsem se tam do jednoho hocha. Občas tam funguje místo trenéra a chodí po tělocvičně a opravuje lidi, když dělají něco blbě. Já tam chodila s kámoškou a on se nám docela nápadně vyhýbal. Říkaly sme si, že buď se mu nekterá z nás líbí, nebo nás od pohledu nesnáší anebo smrdíme :) Asi po půl roce párkrát došel vysvětlit techniku i nám a pak zas nic. No každopádně kámoška už tam nechodí a se mnou se stejně furt nebaví. Někteří cvičenci se mnou sami navázali kontakt, on nic. Jako ano, občas se nám podaří eye contact, ale on prostě drží vážnej výraz, neusměje se, nic. Já osobně jsem taková husa, že když mě chlap fakt zaujme, tak ho paradoxně docela ignoruju a bojím se ho. Je možný aby on byl taky takový tele nebo prostě nemá zájem? (Typuji mu tak 25, pokud by věková kategorie v jeho uvažování hrála roli :) ). Jednou se mi už stalo něco podobnýho, zabouchla jsem se do spolužáka na VŠ, myslela si, že mě chce, ale bojí se odmítnutí, proto "něco" vůči mě neudělá...řekla jsem mu o své náklonnosti a on mi řekl, že se mu sice líbím, ale že si nerozumíme. Bojím se, abych si nedělala i ted zbytečné naděje. Předem děkuji za názor a přeji hezký den

Odpověď:

Ahoj,
bojíš se správně a tvé naděje jsou opravdu asi zbytečné. To, že se vám občas podaří navázat oční kontakt, ještě neznamená, že by o tebe měl zájem. Ale myslím si, že pokud by ses mu líbila a alespoň ho malinko přitahovala, tak ti to dá na vědomí. A i sama bys to poznala. Myslím si, že ve tvém případě je to stejné jako s tvým spolužákem z vysoké školy.

Odpověděl/a: René Kraus, 14.Sep.15.

vydáno 11. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám si držet odstup a nebavit se moc srdečně?

Ahoj, před dvěma lety jsem potkala ve sportu, který dělám, jednoho kluka a začalo to mezi námi hodně jiskřit. Všichni si toho všimli, ale nejprve jsem byla zadaná já a poté on a poté opět já. Po čase jsme jako páry začaly chodit na společné akce a hodn jsme se spolu tam my dva bavili. Pak jsem se s bývalým přítelem rozešla, ale tento známý mě na akce, kde byli společní známí mě dl zval. Ale odstup jsme si drželi. Poslední dobou se vídme častěji- ale v rámci tréninků - domlouvali jsme to tak, aby mi to časově vycházelo.ale má pořád tu přítelkyni a kžádnému překročení hranic nikdy nedošlo. Nejdřív jsem si říkala, že se třeba rozhodně pro mě a potřebuje jen trochu popostrčit, ale když jsem mu napsala, tak se nerozepíše. A tak jsem si začala držet odstup a on si mě začal o to víc všímat a pomáhat mi a pozval mě na akci, na kterou jede i s přítelkyní...Já nevím, jak mám reagovat? Možná si jeho chování vykládám špatně. Jako jestli chce jen vidět můj zájem a to mu stačí a vyhovuje a doma má přítelkyni, se kterou se hádá, mají jiné síle ale prostě ji miluje.Se mnou je rád prostě proto, že máme společné zájmy, cíle v životě a životní styl, ale ona je ta, která mu stále uniká... Jaký na to máte názor? Držet si odstup a nebavit se moc srdečně? Vyříkat si to?

Odpověď:

Ahoj,
asi netlač na pilu, protože by to bylo stejně asi zbytečné. Ber to prostě tak, že jste dobří kamarádi a ty jsi taková jeho vrba, se kterou se může bavit o všem, a to co ty od toho očekáváš, se nikdy nestane. Myslím si, že tady není co si vyříkávat, ale musíš ho brát opravdu pouze jako kamaráda. Ten odstup si bude držet on, ale klidně se spolu můžete bavit srdečně jako dobří kamarádi. Opravdu od toho více nečekej.

Odpověděl/a: René Kraus, 11.Sep.15.

vydáno 10. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Šlo mu jen o to jedno?

Ahoj, jsem zadaná již 8 let se svým přítelem a trávili jsme spolu snad každý den a už několik let spolu bydlíme (jsem s ním od 17let a nikdy jsem takhle zamilovaná jako do něj nebyla, taky jsem si s ním dost vytrpěla, ale to ted neni podstatné), jenže ted po 8 letech už tam ta zamilovanost není a je to úplně o ničem jinem, navíc mě dost štve, že se o vše starám jen já, vydělávám víc, organizuju vše já, překvapení mu taky dělám já a chybí mi prostě vášen a pořádný chlap, který by mi taky občas udělal radost něčím (třeba růží) a byl mužnější a nebyl tak negativní( když slyším od holek vždycky jak jsou zhýčkané, tak mi to je pak líto, o peníze mi nejde a vim , že tohle není všechno, ale občas mi to chybí, no nicméně jsem se od kamaradky dozvedela, že se líbím jednomu klukovi z fitka a mě se po té taky začal líbit..bohužel je ale zadaný (pý neštatsne ale bůh ví jak to je...začali jsme si psát a pak jsme se sešli a trochu popili vína, nevím jak se to zvrtlo, ale prostě došlo k sexu a já si to pak strašně vyčítala, protože taková nejsem, poté jsme si psali, já už odtažitěji, ale naštěstí jsem u něj měla jistotu, že se to nikdo nedozví a zapomenu na to.. pak jsme se sesli ještě dvakrát a psali jsme si , jak ho strašně vzrušuju a že mě chce videt..pak odjel s pritelkyni na dovolenou a potom mi už moc nepsal, což mě štvalo, psali jsme si denně, no prostě jsem to podělala, neměla jsem se takhle hned nechat :( jenže já na něj pořád myslím a nevím co cítím jsem zmatená, snažím se mu nepsat, nedávno napsal zase on a že se musíme videt někde spolu sami a pak zase nic.. ja nevim, jsem asi uplně blbá, ale šlo mu jen o to jedno? Pořád mi píše, jak můžu být s tim svým klukem , že to nechápe...Chtěla bych , aby zase psal jen on a já na něj mohla taky kašlat, ale to asi na kluky nepolatí :D nevim připadám si jak idiot..

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že mu šlo opravdu jen o to jedno. Pokud ti píše a diví se tomu, jak můžeš vydržet se svým chlapem a že to nechápe, tak je to docela sranda, že jeho ani ve snu nenapadne, aby opustil svoji přítelkyni a bojoval o tebe. Nevím, jestli se mu opravdu líbíš anebo jestli se mu líbí jen tvá mušlička. Ale obávám se toho, že to je opravdu to jediné, co se mu na tobě líbí a o nic víc nestojí. Asi bych moc neblbnul a snažil bych se to doma vrátit do normálních kolejí. Možná máte nějakou partnerskou krizi, ale každá krize má svoje řešení.

Odpověděl/a: René Kraus, 10.Sep.15.

vydáno 09. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vztah-nevztah s jedním borcem...

Zdravím, mám takový problém, měla jsem takový vztah nevztah s jedním borcem. Před rokem jsem to prvně ukončila já, a pak on, aby nebyl pozadu. Bylo to takový hodně zmatený, nevěděli jsme přesně, co chceme, ani jeden, a prostě jsem se dozvěděla nějaký řeči , který prý o mě měl vykládat, ale nebyla to pravda, za to jsem se mu omluvila..asi to chtěl zase dat nějak dohromady ale já už nechtěla nějak.. Pak si našel holku(vypadalo to, že na truc, byla moje kamarádka) a asi hned po měsíci mě strašně nadal, že mu ten vztah chci rozbít, tak jsem mu na to řekla, že to není pravda a prostě s tím u mě nadobro skončil, tak jsem se s ním přestala bavit, zdravit, všechno.. PO roce začal dolízat, zdravit a všechno... S tou holkou sice je, ale přijde mi, že vubec není štastný,ona se snaží pořád a on prostě vubec, všechno v tom vztahu dělá , zařizuje ona..Jenže On čím dál víc ke mě začíná se zase přibližovat a neví, jak by mohl dolezt, furt čumí a usmívá se..Tak bych prosila o tvuj názor, proč s ní teda je? a co si mám vlastně myslet , že ke mě pořád cítí? Jsem už z toho všeho zmatená, nechápu to..Děkuji předem za odpověd :)

Odpověď:

Ahoj,
proč spolu jsou, je jejich věc a jejich rozhodnutí. Ale to, že začal dolézat, není proto, že by chtěl ukončit vztah, ale jde mu o to tě dostat do postele a pak ti říct sbohem. To jestli je s tou holkou šťastný nebo nešťastný ty cítit nemůžeš. To je jen mezi nimi. Možná si to namlouváš jen proto, aby sis nepřipadala trapná před kamarádkou, až mu vlezeš do postele.

Odpověděl/a: René Kraus, 09.Sep.15.

vydáno 08. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Stačil jen jeden pohled...

Ahoj Rene, pred nekolika dny jsem se vratila z dovolene u more, kde jsme byli s manzelem a detmi. Asi dva dny po prijezdu jsem potkala u vytahu muze-kluka (mnohem mladsiho) z nasi skupiny. Jen jeden pohled a od Te doby jsme si vymenili spoustu dalsich pohledu, pozoroval me u bazenu, nasledoval na plaz atd.atd. Vubec jsme spolu nemluvili, ale vedeli jsme o sobe az do konce pobytu. Posledni den jsem mela pocit, ze se nekolikrat oddelil od sve skupinky a myslim, ze chtel najit alespon moment k pozdraveni. Bydli nedaleko od nas. Myslis, ze se me bude snazit najit a kontaktovat (tak jak to nejak vnitrne citim) anebo uz je to davno pryc? Dekuji moc za nazor a radu, A.

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že si ten chlapec chtěl odvézt z dovolené nějaký zážitek a ta představa, jak se na pláži miluje s vdanou paní, se mu asi hodně libila. Ale románek z toho nebyl a asi nikdy nebude. Ty ho sice máš plnou hlavu, ale on už dávno zapomněl, že existuješ. A pokud byste se třeba někdy náhodou potkali, tak by z toho klidně mohl být románek, ale pouze na jednu noc. Mladej kluk určitě nehledá vztah se starší maminou s dětmi.

Odpověděl/a: René Kraus, 08.Sep.15.

vydáno 08. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nikdy jsem neměla problém porozumět chlapům...

Zdravím, nikdy jsem neměla problém porozumět chlapům, co by chtěli apod. Ale nedávno v červnu jsem se seznámila s jedním mužem. Velice ambiciozní. Už poprvé když jsme se viděli tam něco zajiskřilo. Po týdnu psaní jsme se domluvili na schůzce, byla krátká což mě od další schůzky odrazovalo, ale domluvili jsme se i na druhé s třetí. Po cca měsíci co jsme se znali, došlo k milostnému aktu, bála jsem se, že potom se na to vykašle, ale opak byl pravdou, odjel sice na dovolenou s rodinou, ale nebyl den kdybychom si nepsali až do rána. Hned po příjezdu zpět do ČR, přijel ke mě. Přespal u mě z bytě a druhý den jsme navštívili společné přátele, nikdy neměl problém mě před nimi políbit. Ale po společné stráveném víkendu, naše psaní ztrácelo na váze, v půlce týdne už přestal psát úplně. Druhý záchvěv naděje bylo když jsem mi napsal že by se mnou opět rád sešel. Bohužel jsme to nějak nedomluvili, čekala jsem na jeho iniciativu a ta nějak nepřicházela. Zastavila jsem se u něj v práci, asi po pár dnech jeho nečinnosti, vše probíhalo standardně jako kdyby se nic nestalo. Ovšem potom opět nečinnost. Tak jsem to nevydržela pozvala ho na oběd, řekl že pujde rád, ale že mi dá vědet kdy jak to stíhá s prací. Jedinou zprávu co jsem od něj zatím dostala bylo "omlouvám se mám toho hodně v práci". Nevím co si o tom myslet, normálně bych se na to vykašlala, ale když se sejdeme chová se jako by z toho mělo být něco víc. Nevím si už rady. Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
to je úděl holky, co randí se ženatým chlapem. To, že se sejdete a chová se normálně, je docela normální, protože by nerad ztratil sexuální bonus asi v mírně stereotypním manželství. Ať ti slibuje, co ti slibuje, jeho rodina bude na prvním místě, se kterou bude prožívat radosti i starosti. A ty zůstaneš pouze nástroj na ukojení jeho pudů.

Odpověděl/a: René Kraus, 08.Sep.15.

vydáno 07. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nechci ho do něčeho tlačit, ale oba se jen trápíme...

Ahoj René. Jak jde poznat, že tě chce, i když máš pocit že ano, ale zase ti dá záminku pochybovat? Jednoho jsem poznala, dal mi několikráte najevo, že mě chce, ale když se domluvíme na něčem, tak prostě nedorazí. Omluví se nebo tak, ale prostě mám pocit, že se mě bojí. Nejsem žádná netykavka, sex mám ráda a tak o něm i mluvím. I on. Ale mám pocit, že on chce vztah, já taky, ale on mi v tom nevěří. A když se nesejdeme, tak se nikde neposuneme. Moje máma je toho názoru, že se bojí, že mě zase neukočíruje. Jsem prostě taková divočejší, ale když miluji dokážu být věrná. I jsem mu to říkala. Když se ho zeptám, jestli mě má rád, tak bez váhání odpoví, že určitě, ale nikdy jsme neměli možnost být sami a proto to dál nikdy nezašlo, ale chemie je tam obrovská. A vím, že mě sleduje na FB atd...prostě intuice mi říká, že mě chce, prostě to nějak vím, ale.....proč se tak bojí? A jak ho "donutit" aby konečně dodržel slovo a přišel nebo dorazil, když se domluvíme. Nechci ho tlačit, ale oba se jen trápíme :-(. Děkuji ti moc a přeji krásný den :-) Simona.

Odpověď:

Ahoj,
nevím, proč se tak bojí, ale možná v tobě vidí Kudlanku nábožnou a bojí se toho, abys ho po prvním sexu "nesežrala". Podle toho, co jsi o sobě napsala, tak jsi opravdu divoška a je sranda, že když miluješ, dokážeš být i věrná. Sedněte si spolu, promluvte o tom, jak dále s vaším vztahem a buď odhodí ostych anebo zkrátka do toho nepůjde. Je to docela sranda, ale ve vašem vztahu-nevztahu to funguje přesně naopak jako ve většině vztazích. Tam je chlap ten dobyvatel a holka dělá "koloušky".

Odpověděl/a: René Kraus, 07.Sep.15.

vydáno 04. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Potkali jsme se na párty...

Jsem sama dva roky, za tu dobu jsem potkala spousty mužů, různých typů a povah... Žádný mě neuchvátil natolik, abych se vzdala svý svobody... Po vztahu, kdy jsem opravdu milovala a vztah trval pět let jsem si řekla, že prostě nechci zažít nic míň než zase to úplný poblouznění. Před dvěma měsícema jsem potkala jednoho... Potkali jsme se na párty a hned jak jsme spolu začli mluvit tak tam bylo nějaký spojení. Neuvěřitelná chemie a prostě něco, co nedokážu definovat... Hned jsme věděli, že si sednem. Prožili jsme krásný večer. Jenže na konci večera z něj vypadlo, že je rok zadaný. Rozešli jsme se v dobrým, bez jakýhokoliv kontaktu. Od tý doby se často potkáváme, na ulici, v práci, prostě všude, jen se pozdravíme a jdem dál. Jen když se potkáme na párty, kde je čas a možnost spolu mluvit jsme tam spolu. O všem jsme si promluvili. Je s přítelkyní rok, dva roky byl sám a loni si našel ji, miluje ji, řekl mi, ale zároven mi řekl, že nikdy nezažil nic podobnýho, že to prostě cítí, že k sobě sedíme, že se to pozná, ale má ji. Říká, že se mu o mě zdá, že na mě musí myslet. Zvážila jsem i variantu, jestli to není jen nějaký ,,kurevníček" co si teď něco dokazuje, ale to jsem zavrhla. Jedinkrát jsme se políbili. Nekamarádíme se, nejsme v kontaktu, víme, že bysme to nezvládli ve vší počestnosti. Chápu to. Ve všem hledám logiku a tady ji najít prostě nemůžu. Jen mě zajímá jestli je možný, aby někdo kdo tvrdí, že miluje jinou mohl cítit něco k někomu koho skoro nezná. To z nás opravdu mluví jen hormony a zabralo by, kdyby jsme se spolu vyspali? Děkuji za upřímnou odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
nemyslím si, že by tomu pomohlo to, že byste se spolu vyspali. Ty jsi sama, tak bys na to koukala jinak, ale on je zadaný a miluje svou partnerku. A možná by si to hned po sexu vyčítal. Ale pokud je to frajer, tak si myslím, že by tvou nabídku na sex ve slušnosti odmítl, protože pokud opravdu miluje svou partnerku, tak by to neudělal. Prostě máš smůlu a vidíš, že ani ta chemie, která mezi vámi zafungovala, o ničem nerozhodne. Možná zůstanete jen jako osudová a nenaplněná láska. Pokud by kvůli tobě opustil ženu, kterou miluje, tak se klidně může stát, že za rok udělá to samé tobě.

Odpověděl/a: René Kraus, 04.Sep.15.

vydáno 03. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám se o naši lásku ještě snažit?

Ahoj René, Před měsícem jsem se seznámila s jedním báječným klukem, skvěle jsme si rozuměli, měli si co říct.. Pozval mě na první rande a vše probíhalo tak jak má následovali další a další rande jezdili jsme na výlety, trávily společný čas spolu, nikdy jsme se nenudili.. Až teď poslední týden zničeho nic uvázla naše komunikace mezi námi.. Ještě před týdnem jsme jeli na výlet trávili spolu večer a následující den byli celý den v kontaktu.. Pak jsme si několik dní nenapsali, čekala jsem že se ozve on a stále nic. Tak jsem mu napsala( asi po 3 dnech) a odpovědi jsem se dočkala až další den večer s tím že mám tento týden hodně práce, špatnou náladu a něco doma.. A ještě připsal že jsem se taky neozvala. Tak mě to hodně zamrzelo a hledala jsem chybu na mé straně že jsem nenapsala a tak jsem mu na jeho zprávu odpověděla s tím, že jsem se bála jestli sem naposled neudělala a nebo neřekla něco špatného a že jsem čekala až se ozve on.. Na tuto zprávu ani po tuším 4 dnech neodpověděl.. Proto moc moc prosím o radu jak se teď zachovat dál.. Když jsem se o tom bavila s blízkými kamarády říkají mi ať mu hlavně nepíšu, že teď je na řadě on.. Ale stále na to musím myslet a hrozně bych mu aspoň chtěla napsat jak se má, abych s ním znovu ten kontakt navázala. Musím se přiznat že jsem se do něj po tom měsíci randění strašně zabouchla, moc se mi líbí a nerada bych o takového chlapa přišla.. Hodně se teď kvůli tomu trápím, i když by se někomu můj problém mohl zdát úsměvný.. Opravdu nevím co mám dělat, jestli se mu mám připomenou nebo dělat čekanku a čekat na odpověď.. Které se jestli buh ví někdy dočkám :-( Jsem si jistá, že se neudálo nic co by ho donutilo ode mě utéct.. A nebo jestli jo, tak nemůžu vůbec přijít co.. Moc prosím o radu co mám dělat dál, jestli se mám ještě nějak snažit nebo se smířit s tím že už je prostě konec.. Mockrát děkuji za odpověď a radu.. Hezký den

Odpověď:

Ahoj,
kamarádi ti radí, abys mu dále nepsala a já si myslím to samé. Protože přes písmenka toho moc nevyřešíte, ale rozhodně když ti na něm tak záleží, tak bych ze sebe čekanku nedělal, ale domluvil bych si s ním setkání (což by šlo i bez domluvy). Klidně ho někde překvap a vyříkejte si všechno z očí do očí a ne z mobilu do mobilu. Při osobním kontaktu poznáš jeho reakci, kterou v mobilu nenajdeš a uvidíš. Pokud je to opravdu chlap tvýho života, tak tomu musíš jít trošku naproti, aby sis to v budoucnu nevyčítala. Kdo se bojí, nesmí do postele.

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Sep.15.

vydáno 03. 09. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nedokážu na něj zapomenout...

Dobrý den, mám jednoho kamaráda, jsem zatim rok v zahraničí studuju tady a taky tady jsem ho před rokem poznala, na začátku jsme si moc nepsali ale asi tak před půl rokem jsme si začali psat každý den, je hodny hezký prostě všechno. Když jdeme na nějakou party vždycky se spolu líbáme ale nic vic, no a ted za týden odjížím zpět domu navždycky, a asi před týdnem jsme se spolu vyspali, rikali jsme že to nikomu neřekneme a že to zustane jen mezi nama. Od te doby jsme se spolu včera skoro znova vyspali a ja ted nevim co mam delat, nenapsal, chtela bych se s nim jeste videt nechci kvuli nemu odjet a nedokazu na nej zapomenout, na druhou stranu vim jaky je to debil, kdyz se se mnou jne kdyz sem opila vyspi, umim to napsat ale nedokazu si to priznat, nevim co mám dělat :( Děkuju

Odpověď:

Ahoj,
docela mne rozesmála věta, že jste se spolu "včera skoro znovu vyspali". Nedokážu si představit to skoro znovu, jak to probíhalo, ale ta představa, že jste spolu byli nahatí v posteli, ty jsi na ní měla ruku a on se tam dobýval ale nedobyl. Nevím jestli je to debil, ale když jsi opilá, tak toho prostě využije, aby to zase nedopadlo jakože zase jen skoro. Myslím si, že až se vrátíš domů, že váš vztah skončí a ty budeš hledat nového partnera, on partnerku, ale jedna rada. Až si zase vyliješ "kedlubnu", tak jdi raději domů než do něčí postele, abys toho ráno nelitovala.

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Sep.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Zendium Kids 1–6 Zubní pasta

Zendium Kids 1–6 Zubní pasta

Jemná ochrana

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 30. 11. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

30. 11. 2015 Horoskop Kozoroh

Pokud tě dnes chytne "amok", že bys mohla přestěhovat ložnici nebo obývák, raději zabrzdi, rodina tvé nadšení rozhodn... Celý horoskop

Karta dne

Velekněžka
Tichý a pasivní den, pokud je to možné, nechej volně proudit energii a nesnaž se dělat žádná závažná rozhodnutí. Ego ti bude podsouvat ustrašené myšlenky nebo tě naopa...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

První adventní týden na Femině!

Tak dlouho jsme s tím strašili a vyhrožovali, až je to konečně tady. Včera jsme zapálili první svíčku na adventním vě...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist