Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 25. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem bezradná a zamilovaná...

Dobrý večer,René,chtěla bych znát Váš názor.Chlapům prostě do hlavy nevidím a nerozumím jim.Mám kolegu o 15 let mladšího,mě je 43 let,s kterým si hodně rozumím,já vdaná ,ale manželství moc nefunguje,on svobodný.Po oslavě narozenin,které máme skoro na den stejně,proto si asi tak rozumíme,jsme skončili u něj doma,vše bylo v pořádku,dokud jsem neodcházela domů.Pak řekl,ať s ničím do budoucna nepočítám,nebylo mi to moc příjemné,možná mu vadilo,že jdu domů,chtěl ještě pokračovat. Druhý den říkal,že má okno,že si nic nepamatuje.Já jsem mu pak napsala,že jsem ráda,že se to stalo,že to bylo moc hezké,chtěla jsem si s ním o tom promluvit,ale pořád tvrdí,že si nic nepamatuje a je takový popudlivý.Je to možné,že by si vůbec nic nepamatoval,nebo je to jen taktika,že na to chce zapomenout a lituje toho,ale proč by mi to neřekl na rovinu?Byl opilý,ale předtím mi říkal věci,kterým věřím,že mu na mě záleží,i jinak než na kolegyni,ale také říkal,že má rád bývalou spolužačku,s kterou je ve styku,ale nespí s ní.Stýkají se jako kamarádi.Nebo mu vadí,že jsem vdaná,nebo se mu nelíbil sex.Ale já jsem mu hned na začátku řekla,že nejsem ženská na jednu noc.Já vím,že všechno moc asi zbytečně rozebírám,ale mám ho ráda víc než jako kolegu,a on se ke mě vždy choval moc hezky.Myslím,že to mezi námi jiskří,prý mu věk nevadí,ale bude to ještě k něčemu?Jsem bezradná a zamilovaná.

Odpověď:

Ahoj,
už to staré známé, že v alkoholu je pravda, se opět ukázalo a aby to mohl nějak malinko urovnat, tak se mu historka o ztrátě paměti náramně hodí. Nevím, jak už dlouho spolu sexujete, ale pokud to bylo poprvé, tak se ani nedivím, že s tebou do budoucna nepočítá. V osmadvaceti má kluk asi jinou představu o kráse ženského těla a tu, i kdyby jsi byla sebevíce udržovaná, tak sorry, ale nesplňuješ! V jeho případě je to opravdu taktika a je to slaboch, co se ti bojí říct do očí, jak tě vidí a proč dá raději přednost nějaké o dvacet let mladší! Určitě ti muselo být jasné, že v tomto věku bude tvého zajíčka zajímat jen sex a ne žádné společné plánování. A upřímně, pokud by se mu ten sex líbil, tak by to ještě nějakou dobu vydržel, ale stejně by to nevedlo k ničemu, o čem tajně sníš. Zamysli se a třeba to i otoč, a představ si, jak jsi zamilovaná do někoho, komu je 58 let. Divná představa..?

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Jul.14.

vydáno 24. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nemaluju si vzdušné zámky, ale jsem zamilovaná...

Ahoj René :). Je mi 23. V loňském roce jsme se dali dohromady s chlapem, kterému je 42. Známe se už 6 let minimálně. V loni to mezi námi zajiskřilo. Má dvě skvělý holky, ženu se kterou už nežijou partnersky, ale skvěle vycházejí. Manželství se jim pokazilo na základě toho, že už má 9 let milenku(32). Jeho žena to po nějaké době vzdala. Po našem loňském setkání se s milenkou rozešel. Byli jsme spolu chvíli. Byla to ale zprvu ta klasická euforie a moc jsme se nestihli poznat z toho partnerského pohledu a soužití. On se mě bál, že ho nakonec nebudu chtít. Strach mu přerostl přes hlavu, milenka ho chtěla stále zpět, a tak se k ní nakonec vrátil. Ona ho zpět vzala. My dva jsme se stýkat nepřestali. Jen jsme se hodili více do klidu a více se poznáváme asi jak je třeba. Nemění to fakt na tom, že nás má obě. Ona nic netuší. Už před x lety po něm chtěla dítě. Nechtěl, protože se chce věnovat svým dětem a nechce je ani v nastávajících letech(říká). Nevím, to se mlže změnit, protože neumím si představit, že by ona ještě dlouho vydržela čekat na dítě. Možná ano.. u mě to tedy zatím nehrozí. Vzhledem k pracovnímu nasazení a mám více potřebu si zatím stále užívat partnera a společný koníčky a prostě nás dva. Jeho postavení je takové, že říká, že se bojí, že to sní nemá dost uzavřené a že kdyby se mnou začal znovu teď být, rozešel se s ní, že se bojí, že by se mohl znovu zbláznit a zase by mu chyběla. Já mu chybím taky.. Chci se Tě narovinu zeptat, jak to vidíš, chlape? :) (Že budeš asi hodně hustej a upřímnej, s tím počítám.) Nemaluju si vzdušné zámky. Ale jsem zamilovaná a zajímá mě Tvůj názor. Díky moc

Odpověď:

Ahoj,
je to fajn, že jsi zamilovaná, ale bojím se toho, že do nesprávného chlapa! Jen se bojím toho, že jeho obě dcery jsou starší než ty :-). No, malinko otevři oči a polož si otázku, chceš aby tento pán byl po tvém boku?? Co až začneš uvažovat o rodině?? Kdo bude otcem tvých dětí? Chlap si v padesáti už moc nepřipouští, že by měl začít znovu od plínek a určitě to chtít nebude. A to, že se nedokáže rozhodnout mezi dvěma milenkami, je taky docela mazec. Ale asi mu to tak vyhovuje. Pokud by se z rozchodu s ní zbláznil, tak to je mazec. Na tvém místě bych tomu předešel a nenechal ho zbláznit. To znamená, abys ho nechala jeho vysněné, bez které nemůže být a stejně by ti za ní jednou znovu utekl. Tak tomu všemu předejdi a hledej ve svých vrstevnících toho  pravého! A upřímně, pokud si najdeš jiného, tak to bude pro tebe výhra a můj názor na takový věkový rozdíl znáš a tak tě budu šetřit. Pokud ne, tak si to tu někde najdi a přečti, co si já myslím o vztahu taťky s dcerou!

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Jul.14.

vydáno 24. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám pocit, že je veľmi naviazaný nielen na svoju rodinu ale aj na rodinu svojej exmanželky...

Ahoj René, náhodne som sa dostala na túto stránku, naozaj zaujímavé odpovede. Áno, v 45-tke by som sa nemala pýtať mladého muža, ale predsa.. Dva roky chodím s mužom, kt. milujem. Bývam sama, deti sa nedávno osamostatnili. Momentálne prežívam dosť náročné obdobie, nakoľko som zmenila prácu, zároveň končím školu. Moja práca je dosť náročná, často prichádzam domov večer do veľkého bytu. Cítim sa zrazu dosť sama. Možno aj preto, lebo môj priateľ býva u rodičov, pomáha im. Okrem toho má veľa iných záujmov, hrá tenis, fotbal. Nie, nemysli si, že ja sedím doma, čakám, kedy bude mať čas. Aj ja športujem, ale míňame sa. Navrhla som, aby sa prisťahoval, no odmietol, nemôže, má chorých rodičov. Okrem toho pomáha bývalým svokrovcom. Je to milé, no býva mi dosť ťažko, keď robí oslavu narodenín jeho dospelého syna u jeho bývalých svokrovcov celý víkend a ja som sama. Nemôžem tam ísť s ním, lebo jeho bývalá si to nepraje. Často mu bývalá manželka zavolá, aby riešila ich spoločného dospelého syna. Neviem, ako sa v tom zorientovať, mám pocit, že je veľmi naviazaný nielen na svoju rodinu ale aj na rodinu svojej exmanželky. Akoby nebol rozvedený. Presviedča ma, že nechce, aby som z tohto vzťahu odišla, pretože ma veľmi ľúbi, no zároveň nemá pre nás dvoch čas. Prepáčte, René, asi je to dosť nesúvislé, ale napriek tomu sa teším na Váš pohľad. Ďakujem a prajem pekný deň. Jana

Odpověď:

Ahoj,
pokud plánuješ něco více něž jen občasné setkání, tak si budete muset sednout a o všem a hlavně o vaší společné budoucnosti si v klídku promluvit a dát tomu nějaký řád. To, že se stará o své rodiče, je na pochvalu, ale ten vztah s bývalou ženou by měl přehodnotit a hlavně si nenechat mluvit do svého života. Pokud se ale nedokáže odpoutat od své bývalé, tak to budeš mít hodně těžké! Pokud budu někoho opravdu milovat, tak si určitě ten čas na společný život najdu a udělám. Jinak to nemá žadný smysl a budete se stále jen míjet, a to si myslím, že máš asi jinou představu o vašem vztahu.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Jul.14.

vydáno 23. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Do dnešního dne jsem nenašla chlapa, který by mě zaujal...

Zdravím René, po delší době, bych ráda slyšela Tvůj názor na můj problém. Tehdy jsem ti psala, že jsme se s přítelem (oba dnes již 29) po dvou letech rozešli. Dneska je to rok a měsíc. Byla to tak trochu moje vina, když jsem toužila po mimču, on nebyl připravený atd,...vybrala jsem si být raději sama. Do dnešního dne jsem nenašla chlapa, který by mě zaujal, i když o mě zájem je.. jsem myslím pohledná,sympatická ženská se smyslem pro humor. A teď k věci... Před měsícem mě ten můj ex viděl a tak jsme si napsali, napsal mi at prijdu za nim na ryby(jela jsem zrovna kolem rybníku na kole), ze srandy jsem mu napsala,at prijde on... Za hodku vecer opravdu prisel. Vyspali jsme se spolu,bylo to krásné... odjel dom, bydlí 500 m od nás a poděkoval a popřál dobrou noc. Já ho pořád miluji, dělala jsem, že z mé strany chci už jen sex...nechci,aby věděl,že cítím něco víc... Pak jsme si nepsali, včera jsem ho prozvonila a začli jsme si psát a zas přišel, stalo se opět to samé, sex..mazlení... při sexu mi řekl,že mě pořád miluje..a řekl mi, proč jsem třeba tehdy, jak jsme se spolu před měsícem vyspali, druhý den nenapsala...???Jenže já nechtěla být ta první,co napíše, aby poznal, že ho pořád miluju a nebyla bych pro něj už přitažlivá..?? Myslím,že jsme si to včera užili, ale vůbec nevím,jak to chápat... co má v hlavě..?René, prosím... ber to,ze svého pohledu... chodil bys dva roky s zenskou... po roce s ní začal spát.. už bys tam neměl žádné city..?? Když jsí ji tak hodně miloval..??Nebo bys tam city měl.. třeba jí i miloval..ale nemohl s ní být..? Nebo já to nechápu.... Ráda bych s ním zas byla.. hodně věcí bych udělala jinak.. Nebyl dřív na dítě připravenej, vždy si při sexu dával pozor... ale včera ne... včera si pozor nedával...proč..?? Děkuji za reakci, ať je jakákoliv.. a Hezké léto.:-)

Odpověď:

Ahoj,
možná jste oba dva dozráli a jste připraveni na hezký vztah, ale pokud si nenastavíte společné cíle a nepromluvíte si o tom, co a jak bude dál, tak budete kolem toho chodit jako kolem horké kaše a nikam to nepovede! Jsi si jistá, že po dvou letech tam nejsou žádné city?? To musíš sama poznat, jestli je to jen chladnej kalkul, jak tě dostat do postele, anebo jestli je v tom něco víc. Možná to vidíš hodně černě, ale jak říkám, pokud si nepromluvíte a budete spolu jen sexovat, tak se to nikam nepoposune a ty nebudeš vědět na čem jsi. Zkus mu jednou odmítnout sex a uvidíš, jestli to rozdejchá! Ale kdo ví, možná už je na cestě miminko, a to vás oba dva nakopne se k tomu postavit čelem a začít plánovat. Pokud si nedával pozor, tak k tomu má asi svůj důvod a chce si tě pojistit. Ale pamatuj, že na početí miminka musí být dva a musí v tom mít naprosto jasno. Dítě není hračka, to nejde odložit do kouta a dělat, že není! Ale klidně mu řekni, jak to vidíš teď a jak jsi to viděla před dvěma lety a že víš, co bylo špatně. I já vám přeji krásné sluníčkové léto a hurá k vodě, dokud ještě není nic vidět.

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Jul.14.

vydáno 23. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chápu, že chce trávit čas s dcerou, jen si nechci zbytečně nic nalhávat...

Dobrý den René. Zaujaly mě Vaše odpovědi, proto jsem se rozhodla napsat taky. Před pár lety jsem poznala muže. Sympatie obrovské a vzájemné. Bohužel on v té době zadaný, dítě na cestě. Nicméně jsme si rok intenzivně psali (denně desítky zpráv), něco trošku mezi námi i bylo. sex ne. Pak se oženil, já poznala někoho jiného a sms zprávy skončily. Tedy ty intenzivní. Po celé ty roky jsme byli dále v kontaktu a já na něj pořád moc myslela, i když se mi narodil syn y jsem pořád zadaná a on ženatý. Já neštastně zadaná, on nešťastně ženatý (asi ho čeká v nejbližší době rozvod). Znovu jsme si začali intenzivně psát. Pracuje v zahraničí, domů jezdí za dcerou a zatím ''ještě'' manželkou. Problém je v tom, že když je pryč píšeme si denně, když přijede domů, odmlčí se a napíše mi zase až odjíždí. Tak nevím, co si o tom myslet. Jestli čekat, nebo ho vymazat z hlavy (i když to asi nepůjde). Asi potřebuje na vše čas a já jsem jen netrpělivá? Jo, občas mi napíše i když je tady, ale málokdy... Chápu, že chce trávit čas s dcerou , jen si nechci zbytečně nic nalhávat... Děkuji za opdověd

Odpověď:

Ahoj,
nemyslím si, že jsi netrpělivá a možná bys ho měla opravdu dostat z hlavy ven! Podle mě tě má jen jako takovou malinkou náplast na jeho bolístky, ale určitě bych v tom asi nic víc neviděl. Pokud přijede domů a ví, že tě tu má a není schopen ti napsat, tak to určitě není kvůli dceři, ale možná se bojí toho, že by ses s ním chtěla setkat a trochu rozebrat více to vaše smskování. Obávám se, že si opravdu trošinku nalhaváš a chtěla bys od toho více, ale myslím si, že žádné více není a nebude. Jen jestli si malinko nevsugerováváš to, že jsi nešťastně zadaná a moc se upínáš na nereálný vztah. Možná bys měla přehodnotit to, co máš doma. Protože to je tvoje rodina a pro tu stojí za to bojovat a dát vše do idylického vztahu. Nepal za sebou mosty, protože to by se ti mohlo vymstít a zůstaneš úplně sama.

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Jul.14.

vydáno 22. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nerozumíme si, názory máme úplně jiné...

Ahoj René, tvé odpovědi jsou trefné. Mnohdy si říkám proč se tady na některé věci ptáme, když si ve výsledku uvědomíme, že jsme tu odpověď vlastně čekaly. Ale i tak mám taky dotaz. Jde o první společného bydlení. S přítelem se známe už čtyři roky a byli jsme po celou tu dobu nejlepší přátelé. Ve chvíli, kdy jsme se dali dohromady, začali jsem uvažovat nad společným bydlením. Vždycky nám spolu bylo dobře a měli jsem většinou stejné názory. Nikdy by mě nenapadlo, jak společná domácnost může lidi změnit. Bydlíme spolu půl roku a až ted to začlo skřípat. Nerozumíme si, názory máme uplně jiné, jeden z nás něco řekne a normálně by jsme se tomu jen zasmáli, teď se hádáme kvůli každé maličkosti. Přejde to časem? máme vůbec šanci na to, abychom si zase rozumněli tak jako dříve? Předem děkuji za odpověď :) Kamčule

Odpověď:

Ahoj,
možná prožíváte nějakou malou krizi a snad bude líp. Musíte si spolu sednout a při nějaké dobré lahvince si říct, jaké máte oba dva představy o společném bydlení a o vašem nakřáplém vztahu. Já si myslím, že se to urovná a najdete společnou řeč a zase bude všechno fajn. Ale samo to nepřijde, musíte to chtít oba! Ono je někdy těžké si zvyknout na to, že jste celý den spolu a to, že nemáte, kam utéct, když je někomu ouvej a potřebuje být chvilku sám. Ale pokud to není jen vztah, ale je v tom i láska a to myslím oboustranná, tak se nemáte čeho bát a čas to urovná. Moc vám to přeji a držím vám palce!

Odpověděl/a: René Kraus, 22.Jul.14.

vydáno 22. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Žádný Egyt nebude...

Žádný Egyt nebude... Milý René,děkuji ti za odpověd.Bohužel to nevyšlo s tím jak ma toho kocoura.Uz tobudou 2tydny co jsme se nevideli.Jen jsem šla po ranu kolem,když byl v praci,jen ahoj řekl a že nestiha v praci.Jak jsme se meli videt,tak napsal ze jde spat,ze byl unaveny.A pak uz nic nepsal,pritom se za mnou v praci par dni predem stavil,prinesl mi mozartovy koule.Kdyz jsme mu ted nedavno napsala,jak se ma.On že nema žadnou motivaci,nikoho nema,asi je pořad v praci,nevim co z toho života ma.Zacalo to od te doby jak jsem mluvila o detech,řekl že nema na to bunky.Nikdy je nechce,že by musel kvuli tomu porad do prace,pritom tam je porad,nevim co s temi penezi dela.Nikdy jsem po nem nic nechtela.prej ze neni penezenka mi po mesici rekl,jednou jsme ho pak pozvala na pivo.A pak jsme spolu uz nikam nesli.Zas se vidam s tim byvalym.O vikendu me vzal k brachovi na grilovani,jeho sym tam byl a kamosi.pred ti jsme s nim pila v pivovaru u nas na slavnostech,i kamos tam byl,nevadilo mi to.Nedavno sam rekl,kdyz to vyjde a koupi vetsi byt,ze budem spolu bydlet.dite by chtel porad o tom mluvi.Myslim že se s nikym nevida,boli ho zada,tak chodi na rehabil.Skoro 2 mesice nebyl ani v posilovne.Treba se zmenil,nebavi ho tak zensky.Veme me na 2 prohlidku toho bytu,uz tam jednou byl,je na nej exekuce.Sice nemuze kvulu praci se mnou nekam k mori,tak na hory nekam na par dni pojedem.Lenka.

Odpověď:

Ahoj Lenko,
doufám, že všechno co mi píšeš, tak si necháváš v počítači? Pokud ano, tak si tvoje dotazy otevři a schválně kolik najdeš rozdílů?? Je to pořád dokola a já už nevím, co ti mám pořád odpovídat. Možná bych mohl poslední odpověď zkopírovat a vložit ti to sem a vlk by se nažral a koza by zůstala celá!! Já vím, že ti tvoje biologický hodiny bijou na poplach a moc toužíš po miminku, ale to budeš muset udělat velkou tlustou čáru za tvými vztahy a všechno ukončit a na oba dva zapomenout, a to doslova. A tím myslím i tu prokletou kočku! Najdi si nového přítele, který tě bude respektovat, takovou jaká jsi a bude chtít i to vytoužené mimčo! Jen se bojím, že ty se nikdy miminka nedočkáš, protože jednoduše nebudou lidi. Ale neházej flintu do žita. Taky existuje umělé oplodnění, a to by pro tebe bylo asi to jediné řešení!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 22.Jul.14.

vydáno 21. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Ať už to skončí jakkoliv, chci v tom mít jasno...

Ahoj, přečetla jsem si tu spoustu dotazů a tvých odpovědí, ale nenašla jsem zatím podobný případ co se týká mě. Jsem s přítelem krátce, jsou to teprve 2 měsíce, ale už se párkrát stalo, že se neozval celý den. Nejsem žádná stíhačka, a tak předpokládám, že když uvidí ode mě zmeškaný hovor, tak se pak ozve. Ale zavolá mi až druhý den s tím, proč jsem se včera celý den neozvala. Situace se opakovala poté ještě jednou, ale vždy když jsme se pak viděli, bylo vše v pořádku. Nedávno mě pozval na sraz ať jedu s nima, tak jsem přikývla. Počítal se mnou a najednou den předtím mi volá do práce, že by si ten sraz asi víc užil kdybych nejela. Řekla jsem mu na to svůj názor a nakonec nejela. Ještě si ode mě půjčil kanystr na vodu s tím, že ho večer, až pojedou zpátky, vrátí. To se samozřejmě nestalo. Tak jsme se domluvili, že ho přiveze druhý den ráno v pondělí (30.6.), ale překvapivě se to taky nestalo. Den předtím někde pili a nebyl schopnej mi ani napsat, že je to jinak. Tak jsem mu napsala zprávu, že by to snad měla být samozřejmost oznámit svojí holce, že je to jinak, ale asi ne a že bych s ním ráda mluvila...Odpověď žádná a kanystr včera přivezl jeho soused. Nechápu jeho reakci, ani to, že ho to nejspíš nechává v klidu co se děje, ale ať už to skončí jakkoliv chci v tom mít jasno. Proto jsem se chtěla zeptat jak to vidíš ty, popřípadě jestli si myslíš že je v tom jiná. A hlavně co mám dělat, jestli ho mám taky ignorovat a v pátek si rovnou jet pro věci, což by možná bylo i nejlepší řešení.. Děkuju a předem se omlouvám za dlouhý dotaz.

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že už asi nejsi jeho hoka a ani si z toho žádnou velkou hlavu nedělá. Pokud není schopen se s tebou sejít a otevřeně si o vašem vztahu popovídat, tak je to jen další slaboch. Je mi líto, ale mojí odpověď do pátku asi nestihneš přečíst, protože jsou tu dotazy, které došly dříve a já to beru postupně...tak jak to dochází. Ale doufám, že uděláš tu jedinou správnou věc a to, že si zajedeš v pátek pro věci a dáš mu sbohem. Jen doufám, že až budeš tyto řádky číst, tak už budeš nezadaná a půjdeš si šťěstí naproti s někým, kdo si tě bude vážit a nebude se chovat jako hlupák a slaboch! Ničeho nelituj a buď ráda, že jsi ho poznala už po dvou měsících. Ta představa prožít s ním celý život asi teď hodně děsí co??

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Jul.14.

vydáno 21. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Můj přítel se mnou nechce spát...

Ahoj,co si mám myslet o tom,že se mnou můj přítel nechce spát a vykonává tuto povinnost cca 1 x za 2 měsíce a přítom docela často hledá něco jinde?Nejsem ani ošklivá,ani nemehlo...prostě normální holka.Když se ho na toto zeptám na rovinu,tak jen pokrčí rameny...jsme spolu 10 let. Aknel

Odpověď:

Ahoj,
to jako že hledá sex někde jinde?? A ty to víš a toleruješ mu to??? Možná by ses měla ne nad přítelem, ale nad sebou hodně zamyslet! Já vím, že deset let se nedá jen tak škrtnutím pera smazat, ale ve vztahu jsou nějaká pravidla a ty musíte respektovat oba, jinak to nikam nepovede. Dej mu nůž na krk a buď ty, anebo ať si sbalí svých pár švestek a jde za svými ctitelkami!! Rozhodně mu to netoleruj a buď nekompromisní a tvrdá!

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Jul.14.

vydáno 18. 07. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jako z filmu...

Jako z filmu... Kolega přítele mi řekl, že můj přítel žije 5 měsíců s jinou ženou a za 2 týdny se jim má narodit dítě. Bohužel se mi vše potvrdilo a tak je mezi námi automaticky konec. Jak to přežít a nezabít se?

Odpověď:

Ahoj,
určitě to přežiješ! Co jsi celou tu dobu dělala?? To jsi měla klapky na očích? To je život a tak to musíš i brát. Něco končí a něco začíná, a tak ti nezbude nic jiného, než si najít nového přítele a toho si trochu více pohlídat. A až ho potkáš, tak mu s klidným srdcem popřej k narození děcka a aby byl šťastnej...a to bude koukat o jakou tolerantní ženu přišel. Hlavně si uvědom, že ses nenarodila proto, aby ses pro nějakýho troubu zabila!!! Za to nestojí ani jeden chlap na zemi!!

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Jul.14.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Oriflame Vyživující sérum na nehty The ONE

Oriflame Vyživující sérum na nehty The ONE

Krásné nehty na dosah...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 02. 09. 2014

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

02. 09. 2014 Horoskop Střelec

Na odpoledne ani večer nikomu nic neslibujte. O důvěrný rozhovor vás poprosí někdo z nadřízených, a vůbec nelze vylou... Celý horoskop

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Stojí za hřích

TOPlist