Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 28. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nechápu jeho chování...

Ahoj. Začala jsem pracovat v obchodě. Mám maldšího kolegu než jsem já. Pokaždé když kolem mě procházel, div si hlavu nevykroutil, ale pokaždé mě sledoval. O pár ýdnů později jsme si potykali jsme si, a zjjistili, že máme stejný vkus i zájmy. A tak jsme se sblížili v duševní sféře. Navzájem jsme si v práci pomáhali a povzbuzovali. Jenže pokaždé když jsme v jedné místnosti s více lidmi, tak mi připadá jako by mě ignoroval a přehlížel, jako bych byla vdzuch. Nechápu jeho chování, jako b pokaždé, když dává signál, že jsem mu sympatická a pak další den jako by mě ignoroval, jako bych tam nebyla. Popravdě mám strach se ho zepta,proč to dělá.Potřebovala bych poradit.

Odpověď:

Ahoj,
pokud se nezeptáš, nic se nedozvíš. Nevím, o kolik let je tvůj kolega mladší, ale podle jeho chování je mu maximálně 18 let. Tedy kluk, který neví, co chce a před kolegy v práci se tak trošku malinko stydí. Pokud to spolu neproberete, tak se nic nedozvíš. Komunikovat, komunikovat, komunikovat!

Odpověděl/a: René Kraus, 28.Nov.16.

vydáno 25. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím, jestli mu mám dat chvíli čas...

Ahoj René, chtěla bych od tebe slyšet názor i radu jak dál, protože jsem zmatená. S přítelem jsem 2 a půl roku, po celou tu dobu bydlel u mě (s rodiči), kde nám pomáhal opravovat pár věcí. Plánovali jsem se přestěhovat, napřed, že si zrekonstrujeme dům jeho rodičů, kteří se rozvedli, ale stále tam spolu žijí. Poté že se nastěhujeme k jeho prarodičům, ale tam byl problém s přepisem. Po nějaké době začal měnit zaměstnání, nejprve jezdil do zahraničí s kamionem, tak jsem si říkala, že to aspoň bude lepší v tom, že spolu nebude každý den a budeme se na sebe těšit. Po roce a půl práci změnil, viděli jsme se tedy denně, což podle mě spělo k odcizení, u této práce vydržel jen měsíc. Teď má novou práci už půl roku, jezdí po republice a bývá tam i přes noc, také jsem si myslela, že to bude dobré když se uvidíme jen 3x za týden, ale stejně mi tvrdil, že je se mnou pořád, tak si nemám na co stěžovat, Jenže jsme spolu nikam nechodili, většinou k nám do hospody, nebo na opíkání s jeho kamarády, ale jen občas. Začal si dodělávat maturitu kvůli práci, aby mohl jít výš. Už přes rok má starosti o dědu, který je podle mého názoru vážně nemocný a nechce jít k doktorce. Nyní je na tom děda moc špatně a jen leží. Vím že to přítele trápí, zároveň se rozhodoval co dál se školou a pro kterou se rozhodnout, aby měl maturitu co nejdřív. Asi deset dní má kvůli rodinným věcem a škole deprese. Přestal mi volat, tak často, a když zavolal připadalo mi to, že je to jen s povinnosti. Během těchto dní dost ochladl, chtěla jsem aby se mnou problémy řešil. Řekl mi, že chce být sám. Že nechce být nikomu na obtíž. Včera za mnou přijel, koupil mi perník a snažila jsem se s ním o nás diskutovat, ale vypadalo to, že se chce ode mě odstěhovat zpět k rodičům, říkal, že mě má rád, ale má rodinné problémy. Ale mě to připadá, že už se mnou nechce být, protože se ptal, jestli tu nemá tašku a díval se do skříně, poté mi říkal, že se dívá jen na ponožky, ale to jsem mu nevěřila. Nevydržela jsem to a rozbrečela se, přičemž jsem dostala i astmatický záchvat, tak mě uklidňoval a zůstal se mnou přes noc. Ráno řekl, že odpoledne zavolá. Nemůžu pochopit proč už se mnou nechce být a jde domů, kde už dva roky rodina nefunguje a hádky jsou na denním pořádku. Pokud by šlo o dědu, tak bych mu ráda pomohla., ale nechápu jeho jednání vůči mě. Teď jen čekám jestli se odstěhuje jen na chvíli, jak to dopadne s dědou, nebo se chce se mnou rozejít. Nevím jestli mu mám dat chvíli čas, ať je sám se svými problémy a po týdnech až měsíci ho kontaktovat nebo to nechat jít. Díky za odpověď

Odpověď:

Ahoj,
je to těžké něco poradit, když jsi v takové situaci. Ale podle toho, cos napsala, si myslím, že chlapec nemá dost odvahy na to, aby ti narovinu řekl, že už ho váš vztah prostě nebaví a že to chce ukončit. Podle mne to, co ti říká, jsou pouze výmluvy. Ale zase na to nechci koukat moc černými brýlemi a je docela možné, že čas všechno vyřeší. Ale myslím si, že pokud by tě miloval, tak by se choval jinak. Teď jde o to, jestli čas, co mu dáš, nebude pro tebe jen ztráta času.

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Nov.16.

vydáno 24. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám se sním dál kamarádit?

Ahoj,potřebovala bych radu on nějakého muže:-).Mám kamaráda kterého znám už nějaký patek,ale seznámila jsem se ním jako svobodná.O měsíc jsem poznala muže za kterého jsem se za pár měsíců vdala.Ale s tím kamarádem jsme se i přesto asi co měsíc vídali.Když jsem jela na jednu akci do jeho města,ozvala jsem se mu že tam budu do předu.Když už jsem tam dorazila,napsal nejprve že nedorazí ale po nějaké té půl hodině stíhal kde jsem že je na cestě a chce mě vidět.Dorazil,ale byl úplně opilí,a dal mi po obejmutí pusu(to obejmutí bylo v pořádku,ta pusa ne)Dělal problémy,obtěžoval tam nějaké slečny atd.tak jsem ho vzala do jedné hospody(at se uklidní) na pivko.Delší chvilku seděl a díval se do země, a když už se na mě podíval,byl úplně červený a svítili mu oči(myslela jsem že s alkoholu)ale pak mě vzal za ruce a řekl mi´´že jestli vím že mě má rád víc než kamarádku´´Když jsem ho odmítla.Měla jsem manžela.Začal mi ukazovat že má v peněžence(kondom) a můžem jít klidně na Wc.Odmítla jsem ho.Rozhodl se že půjdem ven.Tak mě začal líbat a říkat at si šáhnu.Řekl jsem mu že slintá a šla směe že raději pojedu domů.Zval mě k sobě že už mu doma říkají o vnoučatech atd. a t nejezdím.A začal mi po cestě ukazovat kde chodil do školy a kde pracuje.Že jsem mu řekla že při líbání slintá mi začal urážet pra že má takové a takové radši(alespon tak jsem to pochopila).A zeptal se mě kolik bych za to..chtěla. a jela směr pryč,raději.Potom jsem chtěla od něj omluvu atd.neozíval se.Ale zdůraznil a né jednou že ví co se dělo v hospodě(na pivu)ale né venku.Ale nechápu to.Že se skoro sám neozve,když už vypadá to jako bych ho tím obtěžovala a zase osobně je v pohodě..Potom jsem se sním viděla.Chtěl mi dát pusu nenápadně ale já jsem nenápadně ucukla a když jsem mu ji dala po dalším setkání byl v šoku a dělá ze sebe pana Uraženého?Nebo jak bych to nazvala?..S manželem už nejsem,protože mu sám řekl co se v to osudné setkání stalo..Mám se sním dám kamarádit?Prosím porad´te mi jao chlap :-)Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
tak to je docela mazec, jak uvažuješ. Už jenom to, že ožralého chlapa vezmeš do hospody na pivo, aby se uklidnil. Nechápu, jak jsi to mohla dopustit, nechat se oslintávat od nějakého ožraly. Ani se nedivím tomu, že se tvůj manžel na tebe vykašlal a teď si neseš náskledky toho, co sis sama zavinila. Je to blb, který ti vlastně rozbil manželství a ty se ještě ptáš, jestli s ním máš kamarádit? Přemýšlíš hlavou? Už ti jednou život zničil a pokud budeš tak hloupá, tak si zažiješ peklo.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Nov.16.

vydáno 23. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Je naděje, že se vrátí?

Ahoj René, moc děkuji na předešlou oodpově%. Moc si odpovědi vážím. Psala jsem už jednou ohledně toho, jak mě EX opustil kvůli své bývale a vrátil se k ní, s kterou už byl před tím 2x od sebe. Jsou spolu už tři měsíce. Momentálně to tam začíná trošku skřípat a teď mi napsal sms, kde bylo napsané: že není den, aby na mě nemyslel. Zase mi trošku dopletl hlavu a nevím z jakého důvodu mi to psal. I po tom, co mi udělal ho mám strašně moc ráda a chtěla bych ho zpět. Myslíš, že se blýska na lepší časy a že by mohla být naděje, že se vrátí? Děkuji moc a přeji pěkné podzimní dny

Odpověď:

Ahoj,
ty jsi snad nepoučitelná. Vzpomeň si, jak jsem ti psal, že se dvakrát nevstupuje do stejné řeky a ty si prostě nenecháš poradit. Pokud chceš opět zažít zklamání, tak si ho zase pusť k tělu, ale věř tomu, že to dopadne opět stejně. Bejvalka kývne a jsi sama. V žádném případě se neblýská na lepší časy a naděje, že se vrátí tu je. Ale co je stoprocentní je, že opět odejde. Vzpamatuj se a najdi si chlapa, který si tě bude vážit. A hlavně mi dej vědět, jak to dopadlo.

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Nov.16.

vydáno 22. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Na veřejnosti jako kamarádi...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor na tuto situaci. Před pár měsici jsem se seznámila s jedním mužem zcela náhodně, já byla v té době několik měsíců po velice špatném rozchodu a vůči novým vztahům dost skeptická, tak jsem nic sama od sebe neiniciaovala. Začali jsme se tedy vídat a protoze jsme každý z jiného města nebylo to příliš intenzivní. Když jsem chtěla odpověď zda-li je to jen na sex nebo co to mezi námi je, bylo mi řečeno, že kvůli sexu by nejezdil takovou dálku a že vše postupně a necháme tomu volný průběh. Seznámil mě se spoustou lidí a svých přátel a choval se vždy skvěle. I když na můj vkus nevyžadoval tolik fyzického kontakatu jako já a na veřejnosti zcela minimálně, za ruku mě nechytal nikdy, maximálně kolem pasu a to párkrát.Nechteěla jsem nic uspěchat, ale stále se mě lidé okolo ptali, jak to tedy spolu máme a ve většině případů i liděz jeho okolí. Já nechtěla dávat žádně resumé z mé strany a když jsem se ho na to tedy po dvou měsících zeptala, tak mi opět řekl, že tomu necháváme volný průběh a že to není jen na sex, že se s nikym jinym nevida, ale zdalo se mi jako by se bal to nazvat vztahem.Pak jsme se neviděli necelé dva týdny a on mě zase pozval k sobě, choval se jako vzdy, ale na verejnosti jsme opet pusobili spis jako dva kamaradi, ale rikala jsem si, ze to ma takhle nejspis nastavene atd. Pak mi vypravel o svych byvalych vztazich a ze takovy proste je, ptz se nekolikrat spalil a bylo to pro nej emotivni a ze se tedy rozhodl spolehat sam na sebe a budovat karieru a hlavne je cely zivot zvykly zit sam a fungovat samostatne. Vse probehlo v poradku a pak najednou z niceho nic prisel s tim, ze vlastne bude asi lepsi kdyz to skoncime, ptz je to zvlastni a ze nad tim premyslel,kdyz jsme se nevideli. Kdyz jsme spolu je to skvele, ale kdyz nejsem tak mu nechybim, ptz nema v podstate ani kdy a ze se to vlastne deje od te doby, co jsme to nazvali vztahem.Ze v tom neni ta bezhlava zamilovanost,ale ta tam ani byt nemohla ptz jsme to od zacatku brali s rozumem,zvlast kdyz rikal ze vse postupne,tak jsem to brala tak, abychom se ani jeden nespalili,zaroven se zase tak jako kdyby v tom zadne city nebyly nechoval.To proste z cloveka dokazete vycitit, jak to zamysli. Pak zase zacal rikat, ze nevi co ma delat, ptz je mu se mnou fajn a odchazet se mu z toho take nechce, kdyz jsem navrhla ze tomu nebudeme rikat vztah a nechame to takto nezavazne, tak to zase take nechtel, tak jsem z toho nebyla prilis rozumna a rekla jsem, ze to rozetnem. V tu chvili on to opet zacal natahovat, ze to vyresime pozdeji a ze vlastne nevi co chce, tak jsem mu to chtela ulehcit a udelat to hned, to odmitl, ze si to musi nechat projit hlavou, ze byl o necem presvedceny,ale ze kdyz je se mnou, tak to uz zase vidi jinak. Po tomto vsem, kdy jsem cekala teda na nejake objasneni na ktere si vzal cas, ac to mohlo byt vyresene o x hodin drive, uz nerekl ani slovo, jen napsal, ze si prijede pro veci bez jakehokoliv dalsiho vysvetleni, coz me dost nastvalo, ze v podstate zdrha jako male dite, od chlapa ve 30 ti bych přece jen čekala vice...Tak jsem mu veci predala bez jedineho slova do ruky a odesla, on tam stal jako opareny.Tak z toho nejsem prilis rozumna a nevim, co si o tom mam myslet,jednou se preci pro neco rozhodl,tak proc se necha ovlivnit tim, co ja jsem mu rekla a tvdi po celou dobu stale opak,ktere nedavaly prilis smysl.Od te doby se neozval. Dekuji za odpoved

Odpověď:

Ahoj,
podle toho cos napsala o vašem vztahu, jsi udělala jedinou správnou věc, kterou jsi udělat mohla. Docela z toho musel být vykulený, když jsi mu předala jeho věci bez jediného slova. Podle mne si nic jiného nezasloužil. Je fakt, že chlap ve 30ti letech by už měl mít nějakou představu o tom, jak si zařídit život a jak se chovat. Určitě by se z toho nevyklubal vztah, který hledáš. A proto ničeho nelituj. Měj oči otevřené a možná ten tvůj princ na bílém koni je už někde za rohem.

Odpověděl/a: René Kraus, 22.Nov.16.

vydáno 21. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Máme ještě šanci, nebo se mám posunout dál?

Pokračování 4- Ten víkend u mě zůstal od pátku až do pondělí do rána. Jeli jsme spolu ráno do práce a já se cítila moc šťastná. V sobotu jsme byli v zoo i s dcerkou a v neděli jsme spolu byli sami dva. Po společně prožitém víkendu jsme si nadále hodně psali a dokonce mi psal, že mu se mnou bylo krásně a že ho jen trápí, že vždy pokazí milování kvůli své stydlivosti, a že chce , aby se mi to s ním líbilo.. Říkal, že už se na mě zase těší..Mezi psanou konverzací se mě často tázal, zda mi na něm nevadí, že je takový nezkušený moula, že jsem žena na úrovni a on z vesnice , načež jsem ho uklidňovala, že mi to vůbec nevadí, že si ho vážím a nic bych na něm nechtěla měnit..V týdnu za mnou zavítal zase na návštěvu s tím, že mě jen půjde navštívit, pozdravit a že pak mě nechá spát a pojede domů...Přijel a mě s ním bylo opět krásně...Povídali jsme si a já cítila, že nám vzájemně je moc hezky..Čas s ním ubíhal jako voda a já ho nechtěla nechat odejít..Přemlouvat jsem ho ale nemusela. Zůstal a milovali jsme se. Již potřetí a tentokrát až do konce...Nepoužili jsme ochranu a vyvrcholil do mě... Vrtalo mi to trošku hlavou, tak jsem mu řekla, jestli ví, že prášky neberu..On působil malinko rozhozeně, ale byl ke mě i nadále něžný a usnuli jsme u sebe ruku v ruce a další den jsme spolu jeli do práce...V práci mi pak pípla smska a v ní, že na něj dolehla skepse, že jsme vše asi uspěchali a že má ze všeho špatný pocit a že asi není připravený, abych teď byla těhotná. Že prý si myslel, že ano, ale že má strach, že to nezvládne...Že se má starat ještě o mámu a že cítí, že se ženeme do maléru...Byla jsem z toho rozladěná, protože celý měsíc mi píše zprávy o tom, jak by si strašně přál děti i rodinu, mluvil o tom i během našeho prvního milování a teď taková chladná reakce...Navíc pravděpodobnost početí byla tou dobou mizivá...Neměla jsem plodné dny a on to věděl... Chtěl se sejít a řešit to...Učinili jsme tak..Když jsme spolu mluvili, celý se třásl a měl husí kůži..Já plakala, protože mi nebyla ta situace vůbec příjemná, ale navrhla jsem, že i když si nechci rozhodit cyklus, půjdeme raději pro postinor...On šel se mnou a antikoncepci zaplatil.Byl docela pozorný ke mě a citlivý, chtěl si vše vyříkat...Říkal rozumné věci, že se chce na rodinu těšit a naplánovat ji..Tomu jsem rozuměla..Také jsem nechtěla hned s novým vztahem do toho spadnout..Měla jsem pocit, že jsme si vše hezky vyříkali...Když jsem pak jela domů a on se vrátil do práce, psal mi a ujišťoval se, jestli mi po tom prášku není špatně. I mi sliboval, že by za mnou kamkoliv dojel, kdyby mi bylo špatně...Psal mi, že má neskutečný strach ze všeho. Že jsme to uspěchaali a že asi couvá...Od toho dne se vztahy strašně ochladily. Napsal mi, že mu je líto, že jsme na vše tak tlačili, že je zmatený a že bude lepší, když vše budeme brát jen jako kamarádi a že se tak líp poznáme a že budeme uvolněnější...Také, že ho psychicky odrovnává ta platonická kamarádka, co si s ní osm let psal a že na něj útočí a najednou se o něj zajímá...Nevím, co si o tom mám myslet..Od toho dne se naše vztahy ochladily..Viděli jsme se jen jednou-na mé narozeniny, kdy mi nepřinesl ani kytku, protože myslel prý, že se neuvidíme...A to jsme se sebe ani nedotkli..Jen jsme si povídali...Od té doby si jen píšeme, ale on už je chladný...napsal mi, že si myslí, že by nám to do budoucna nefungovalo, že mu se mnou bylo krásně, ale že jsme se chovali jak zamilovaní blázni a že on byl celý život zodpovědný a takhle se nikdy nechoval a že je na sebe naštvaný a že ani jeho mamince se to nelíbilo...že jsme se měli napřed poznávat a ne na to vlítnout...že prý nebyl ve svých 31 letech ani zvyklý večer ulehat s holkou...že má prý binec v hlavě a že potřebuje čas...Co si o tom myslíte, prosím? Je nějaká šance, že bychom to mohli zkusit znova, nebo je vše ztraceno? On napsal, že šance je, ale že bychom měli být kamarádi..Že mu se mnou bylo krásně jako v krásném snu, ale že vystřizlivěl z pobláznění a že je třeba používat rozum...Ty argumenty mi připadají logické a správné, ale moje srdce od začátku něco cítilo a on je teď chladný a já jsem zmatená. Předem děkuji za odpověď.... Dotaz: Máme ještě šanci, nebo se mám posunout dál???

Odpověď:

Ahoj,
tak je mi líto, jak to vše nakonec skončilo. Když jsem to dočetl do konce, tak ti napíšu první dvě slova, která mne napadla: "vesnický buran". Omlouvám se, vím, že ty ho ve svých očích vidíš jinak, ale obávám se, že z vašeho vztahu jste krutě vystřízlivěli. Když se mají dva lidi rádi, tak se přeci snaží o to, aby to bylo opravdu jako v krásném snu. Ale pokud se jeden z toho snu probudí a začne se bát, že udělal něco špatně, tak se do toho neměl nikdy pouštět. Je mi jasné, že se musí používat rozum, ale klidně to může být rozum v krásném snu. Chlapec se nějak zalekl anebo v tom mají prsty jeho maminka a i ta jeho platonická láska. Je mi líto, že musíš čekat na 4 odpovědi, aby ses dozvěděla to, co si o tom myslím. Moje rada: "Nech ho mamince".

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Nov.16.

vydáno 18. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Měla jsem pocit, že jsme si blízko...

Pokračování-3. Ještě bych ráda podotkla, že jsem měla po celý měsíc, co ta známost trvala pocit, že jsme si oba citově velmi blízko a že se ten muž na mě také dívá zamilovaně. Domluvili jsme se,že spolu budeme chodit tančit a do tanečního kurzu jsme se spolu přihlásili...Po druhém víkendu, který trávil u maminky jsem se na něj velmi těšila a pozvala jsem ho k sobě domů na menší večeři..Bylo to také kvůli tomu, že už byl večer a já mám dítko. Byla to naše pátá schůzka, zhruba po 14 dnech známosti. Měl to ke mě přes celou Prahu a mě s ním bylo moc hezky. Měl se hezky i k mé dcerce, takže jsem mu kolem desáté hodiny večer navrhla, zda nechce u mě zůstat do rána..Nebyl proti. Bylo nám krásně. Ačkoli jsem to neplánovala, začali jsme se mazlit a později během probdělé noci došlo i k milování...Vyznal mi během něj lásku asi 200-krát mi řekl: Miluji Tě+mé jméno. Ráno když odešel, opět mě zasypal romantickými zprávami vyznávajícími lásku..Byla jsem nadšená..Další víkend jsem mu navrhla, aby zůstal se mnou v Praze. Udělali jsme si výlet parníkem do zoo i s dcerkou. Je pravda, že dcerka docela zlobila. Navíc jemu během toho dne volala maminka asi pětkrát...A pak mu také psala ta platonická přítelkyně, která po něm podle jeho slov začala útočit a prý i její mamka...

Odpověď:

Ahoj,
také ve třetím pokračování to vypadá dobře. Zatím stále nevidím dotaz, ale písmenka vypadají nadějně. Pouze něco málo začíná napovídat v poslední větě. Tak snad v dalším pokračování už budu vědět, jak to dopadlo a co tě trápí.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Nov.16.

vydáno 16. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Psal mi, že je zamilovaný...

Pokračování:-) Psal mi, že je zamilovaný, že chce, ať to nikdy nekončí a já si to přála také. Jasně jsem se ho zeptala, zda by mu nevadilo, že mám dcerku a on že vůbec, ale že by hlavně si přál mít jednou vlastní děti. Každý den jsme si psali, obden mi zavolal...Jeho zájem jsem cítila, že byl o mě veliký...Bála jsem se něco uspěchat, ale on mě pořád ujišťoval v tom, že o mě stojí.. Další týden jel na víkend zase za maminkou, ale vytrvale jsme si psali. Moc mi chyběl...Párkrát ve svém romantickém psaném projevu nadnesl zmínky o milování..že prý by mě pak už vůbec nepustil atp.Já se bála na to reagovat...Ve svém psaném projevu také nadhazoval třeba možnou dovolenou u moře, na které on prý nikdy nebyl, protože neměl s kým jet atp. Ale že prý se mnou by jel moc rád...že prý má najednou chuť do všeho..Také se mi svěřoval s tím, že neměl žádný pořádný vztah a že si 8 let jen platonicky dopisoval s jednou holkou, která o něj ale nejevila zájem...

Odpověď:

Ahoj,
tak teď jsem si všiml, že to má ještě pokračování, ale opět v tom nevidím žádný dotaz. Takže i nadále platí to, co jsem ti psal minule.

Odpověděl/a: René Kraus, 16.Nov.16.

vydáno 15. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem na sebe naštvaná, jak jsem naivní...

Ahoj René, líbí se mi, jak radíš ženám. Zajímal by mě i Tvůj názor na můj příběh. Jsem na sebe naštvaná, jak jsem naivní. Je mi 32 let a mám za svobodna 3-letou dcerku. Na vztahy jsem většinou moc štěstí neměla.Až na jeden osmiletý vztah, kdy jsem měla milujícího přítele, ale vše jsem tenkrát pokazila... Nyní, kdy už si myslím, že jsem dozrála a opravdu bych si vážila plnohodnotného vztahu,nemohu na nikoho vhodného narazit. Přes seznamku na webu jsem se seznámila s o rok mladším mužem, který na mě svým vyjadřováním udělal velký dojem téměř ihned. Poslal mi fotky a já se zamilovala do jeho očí a sympatického úsměvu. Já jsem z Prahy a on pracuje v Praze, ale pochází z vesnice. Psal mi, že si moc nevěří a že vždy míval na vztahy jen smůlu, že ho ženy moc nechtěly, protože ze sebe nedělá frajírka atd. A že by si moc přál mít ženu a rodinu...Ptal se mě, zda bych se někdy chtěla vdát, a mít ještě další děti, čímž navodil atmosféru, že oba chceme to samé a máme stejné cíle. Mé srdce jásalo, že jsem narazila na spřízněnou duši. Také říkal, že je inženýr elektrtechniky, podrobně psal o svém zaměstnání a já ho začala obdivovat a vzhlížet k němu. Na první schůzce, ke které došlo téměř záhy, jsme si oba moc rozuměli. Cítila jsem z něj pozitivní energii a on to samé tvrdil o mě. Přinesl mi 3 rudé růže a na mě to udělalo dojem. Nechápu proč, protože nejsem žádná ošklivka myslím, a mužům se většinou líbím, ale nyní jsem byla citově vyprahlá a tohle jsem dovedla jako snahu náležitě ocenit. Můj dojem z první schůzky byl velmi pozitivní. A zřejmě i jeho, protože ihned jak schůzka skončila, bombardoval mě obdivnými sms-kami...Psali jsme si celé dny, měla jsem ho plnou hlavu. Svěřoval se mi se svými problémy s maminkou, která žije na vesnici a vyžaduje jeho péči o víkendech. Říkal, že ho to trápí a že doufá, že až bude mít rodinu, nebude se snad muset na vesnici okolo domu a statku tolika dřít..Já ho v tom podporovala, protože se mi nezdálo úplně fér, aby na něm maminka tak moc visela..Další víkend jel za maminkou, ale slíbil, že se v neděli vrátí a my se sejdeme. Ke schůzce došlo a šli jsme na Petřín, bylo nám krásně. Došlo na objímání, držení se za ruku a sladké polibky. Vše se mi zdálo, že je vzájemné..Hned po schůzce mě opět bombardoval obdivnými sms-kami. Napsal, že se zamiloval a že by si se mnou dovedl představit mít vlastní děti, které by si moc přál..

Odpověď:

Ahoj,
tak to je mi moc líto, ale ve tvém psaní nevidím žádný dotaz. Popsala jsi mi, na jakého bezva chlapa jsi narazila, jak to všechno dobře klape. Jen ti přeji, aby ti to vydrželo co nejdéle, ale netlač na pilu, aby se nezalekl. A pokud vám ten vztah vydrží, tak možná časem pořídíš k malé pincezně ještě prima brášku. Ale neuspěchej to.

Odpověděl/a: René Kraus, 15.Nov.16.

vydáno 14. 11. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vztah - nevztah...

Ahoj René, seznámila jsem se před třemi měsícemi s mužem o 12 let starším. Momentálně se rozvádí a během toho měl několika měsíční vztah se slečnou o dva roky mladší než jsem ja - ona nebyla důvod rozvodu. Slečna nebyla "vylítaná" a on ji přišel na několik nevěr. O jedné jsem věděla i ja a to byl důvod našeho navázaného kontaktu. Chvílemi jsem si připadala jako spovědní vrba a sprostředkovatel informací k rozuzlení jeho problému, ale vzápětí mi to kompenzoval lichotkami na mou osobu a tím, že jsem typ ženy, která se mu líbí. Během našich schůzek jsme se do sebe zakoukali a začli mít spolu poměr. Po čase se s ní rozešel, ale pořad ho to k ní táhne a ja nedokážu tlačit na pilu a jen k tomu z povzdalí přihlížím. Neustále mi o sobě dává vedet a snaží se se mnou byt v kontaktu, několikrát týdně mi od něj chodí SMS. Když napíši nečekaně ja, mam od něj rychlou odpoved´ - i když to občas není odpověď, kterou bych očekávala. :D Máme mezi sebou vztah, ve kterém se jeden druhému svěřujeme a víme, ze to je jen mezi nami. Nevím, jestli to mám brát jako potencionalní vztah a čekat až se od ni uplne odprosti a ja nechodit na jiné schůzky ??! Je to jak na houpačce, v jednu chvili si jsem jista a v druhou chvili si myslim, ze je to jen o sexu. Zajímá mě pohled chlapa na danou situaci.

Odpověď:

Ahoj,
naprosto souhlasím s tvou větou, že je to jen o sexu. Zkus si představit, že by sis našla nějakého zajíčka o 12 let mladšího. Úplně vidím, jak by byl z tebe unešený, byl by ti věrný, pomáhal s domácností, atd. Pravda je taková, že by tě měl pouze do postele a k tomu, abys mu udělala něco dobrého k jídlu a nepátrala po tom, jak si to rozdává se svými vrstevnicemi. Takže toto je tvůj příběh narruby a určitě na nic nečekej, začni žít, ale nehledej partnera v domově důchodců.

Odpověděl/a: René Kraus, 14.Nov.16.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Hydratuje a vyživuje rty...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 19. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

19. 01. 2017 Horoskop Vodnář

Problémy, které tě v poslední době trápily, se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší a ty se budeš moci konečně svo... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist