Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 06. 08. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Spíme spolu, ale nechodíme spolu...

Spíme spolu, ale nechodíme spolu.. Ahoj, v dubnu jsem se poznala s jedním klukem, sblížilo nás hodně to, že můj bývalý v tu dobu chodil s jeho bývalou... začali jsme si hodně psát, chodili jsme ven atd, já se postupem času do něj zamilovala, ale nevím jak on.. Už jsme se znali měsíc a půl, ale nespali jsme spolu. Poprvé jsme spolu spali, když mě s sebou vzal v květnu na chatu s jeho přáteli přes víkend..tam jsme spolu poprvé spali a od té doby vlastně skoro pořád nebo prostě často... problém je v tom, že spolu prostě jen spíme, ale nechodíme a já se bojim, že už to tak zůstane.. je červenec a známe se 3 měsíce.. navíc možná i malinko žárlim, když si píše nebo chodí ven s někým jiným, ale to vim, že on taky.. Spousta lidí se mě ptá, proč spolu teda nechodíme a já prostě neumím odpovědět :( nevím, jestli to má cenu v tomhle dál pokračovat...

Odpověď:

Ahoj,
občas se stává, že jsou vztahy jen o sexu. Bez citu, bez lásky, porozumění, ale jen o kvalitním milování. A tohle vypadá, že je tvůj případ, tak se s tím budeš muset smířit. Užívej si sexu, ale na plánování budoucnosti to není. Ale nikdy neříkej nikdy a klidně se může stát, že i po půl roce teprve přeskočí ta pověstná jiskra a bude z toho sex, láska, vztah, city a vše co do vztahu patří.

Odpověděl/a: René Kraus, 06.Aug.15.

vydáno 05. 08. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Dotaz...

Dobrý den, přišel můj dotaz?

Odpověď:

Ano, dotaz přišel, ale odpovídám na ně tak, jak postupně přicházejí.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Aug.15.

vydáno 05. 08. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Seznámila jsem se s mužem přes internet...

Zdravim Rene, nevim si rady a tak te prosim o radu, ako muz, to budes vedet lepe. Seznamila sem se z jednym muzem pres internet, ale ja bydlim na druhe strane polokoule a on v CR, volali sme si nekolikrat prez Skype, psali sme si kazdy den..... potom sem to chtela ukoncit, jelikoz on mi mluvil o tom jak by si chtel zalozit rodinu a podobne veci, sem rozvedena a mam dve deti, mam strach z nnoveho vztahu, to ale neni jen jeden muj hendikep, sem nemocna mam rakovinu krve, kdyz sem mu rekla o sve nemoci..... zachoval se velmi hezky, podporoval me a ja citila, ze tu nejsem uplne sama, tak isto reagoval, kdyz sem mu rekla o svych deti a jak na tom sem..... vzdy sem ho prosila, jen o kamaratstvi, on chtel neco vice, nez jen kamaratstvi, nabizel mi, ze za mnou rad prijede, tak isto me pozval on k sobe, ale tedka se mi posledny dny neozyva, napsala sem mu, ze musim jit do nemocnice, coz je aj pravda, ale trosku se to skomplikovalo a ja se musela vratit domu, este mi neodepsal... nijak nereagoval, uvedomila sem si, ze mi je bez nej zle, ze sem se do neho zamilovala, ja vim je to divne, ale je to tak, nedokazu se na nic jineho soustredit, bojim se mu to rict, nevim co mam delat, bojim se odmitnnuti.... dekuju za radu

Odpověď:

Ahoj,
pokud je rozhodnut za tebou přijet až na druhou stranu polokoule, tak to asi myslí vážně. Je mi líto, že tě potkala taková nemoc, ale bojuj a určitě vše zdárně překonáš. Potom uvidíš svět jinýma očima, dostaneš znovu velkou chuť do života a bylo by fajn, kdyby byl někdo ve tvé blízkosti a dokázal ti se vším pomoci. Vůbec bych se nebránil tomu, aby váš vztah nebyl jen o kamarádství, ale o něčem více. Držím ti palce, ať ti obě dvě životní zkoušky dopadnou skvěle.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Aug.15.

vydáno 04. 08. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Začal provokovat s mou nejlepší kamarádkou...

Mily Rene. Prosím o radu. Před třemi lety se můj muž přidal k amatérskému divadlu. poslední rok a půl jsem s ním a s přáteli chodila společně na různé akce. V tu dobu jsme se s jeho kolegou do sebe zakoukali. Nikdy jsem takové pohledy nezažila..s nikým,a to ani když jsem se poznala se svým manželem.Celý rok jsme si pouze psali. Ani jeden z nás nebyl nikdy svým protějškům nevěrny. Rozhodi jsme se,že to uděláme. Po tom co se to stalo jsme se jeden druhému vyhíbali. On mi poze napsal,že bude lepší to brát jako ulet. A má strach,že kdyby jsme se častěji scházeli,tak by to prasklo. Je vůbec možné po ročním vzájemném poznávání brát to co se stalo jako ulet?? Ted jsem celkem smířená s tím,že se už nic nestane. Nedávám mu ani žádné podměty k tomu,že bych měla ještě zájem. Dokonce se pohromadě scházíme se společnými přáteli. Ale nevím proč začal provokovat s mou nejlepší kamarádkou. Možná čeká,že budu žárlit(samozdřejmě žárlím..tajně). Ale mě příjde jeho chování dětinské. Je pravda,že není příliš zkušený. Nedokážu ho pochopit. Děkuji moc a hezký den.

Odpověď:

Ahoj,
tak tu roli, kterou jste si napsali jen pro sebe, musíš brát tak, že proběhla zároveň premiéra i derniéra. Možná se opravdu bojí, aby to neprasklo a to, že hází kukadla na tvou hereckou kolegyni, je možná jen jeho další úlet, který dopadne stejně jako úlet s tebou. Jedna noc plná lásky, sexu a pak už jen oči zase pro nějakou jinou.

Odpověděl/a: René Kraus, 04.Aug.15.

vydáno 03. 08. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Byli jsme s přítelem přes rok...

Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Byli jsme s přítelem přes rok. Cca před 18 dny řekl, že by bylo lepší se rozejít, že mu to takhle nevyhovuje. Po 3 dnech neozývání jsem mu napsala, že bych si ráda přišla pro své věci a on to pořád oddaloval se slovy,že to necháme až na později. Nakonec jsem si věci zabalila, když v byl praci a konec. Pak mi to bylo líto, psala jsem mu a on mi řekl prostě NE, že už nechce. Před týdnem jsem za ním jela a chtěla si promluvit, měl radost, že mě vidí, hezky jsme pokecali, bylo to fajn, Stejně jako dřív. Řekl, že to s nama promyslí....zase se neozval a ted jsem ho pozvala na společný víkend a on řekl, že se bojí, že to bude stejný, že už nechce. Že se po čase uvidíme,ale že ted je brzo. Je strašně tvrdohlavý. Asi jsem to s tou snahou přehnala, ale nemám z něj pocit, že by to cítil, tak jak říká. Co myslíte??

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že pokud ti několikrát jasně řekl NE, tak to respektuj a neřeš. Pokud se chceš vyhnout dalšímu NE, tak si musíš najít někoho jiného a tohoto pána respektuj, že nemá o tebe zájem. Láska má trochu jinou podobu a možná on má i jinou lásku.

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Aug.15.

vydáno 31. 07. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Dopisovala jsem si s ženatým mužem...

Milí René, několik dní jsem si dopisovala s ženatým mužem, ujistila jsem ho, že respektuji jeho stav a že ani já nečekám závazný a oficiální vztah.Po mnoha vyměněných erotických jsem se setkali a měli spolu sex. Při loučení mi řekl, ať tu jsem hodná, brala jsem to jako že má v úmyslu se znovu sejít. Po návratu jsem mu napsala i když vím, že všude se píše, že žena se nemá ozývat první, nicméně jsem mu naspala a on mi odpověděl,vyměnili jsme si dvě odpovědi, na můj poslední dotaz už nereagoval...mám to brát tak že nemá zájem, nebo nevěděl co mi odpovědět. Ptala jsem se ho ať mi upřímně řekne, jestli má ještě zájem mě vidět..Vím, že není po jednom setkání povinný mi cokoliv odpovídat, ale byl dosud dost upřímný, znám jeho celé jméno, telefon.... to ženatí muži klidně neznámým ženám sdělují tyto informace, když nemají v úmyslu je po jedné noci vídat? Byla bych ráda za tvou odpověď. Pěkný den

Odpověď:

Ahoj,
tak to je super, že znáš celé jméno chlapa, se kterým ses vyspala. Ber to tak, že pán si udělal další zářez na pažbě a víckrát ho neuvidíš. To, že je ženatý, není nemoc, ale pokušení lovit v cizích vodách. A ty ses chytla hned na první žížalu. Opravdu mu o nic jiného nešlo, než tě dostat do postele a tím to pro něj i pro tebe končí.

Odpověděl/a: René Kraus, 31.Jul.15.

vydáno 30. 07. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Prožívám docela špatné období...

ahoj, zrovna prožívám docela špatné období a teď jsem narazila na tuto poradnu, tak se zeptám. přítel se se mnou rozešel po dvou letech. Nikdy jsme se moc nehádali, ale poslední pul rok to bylo na prd. neměli jsme si moc co říct. v březnu mi řekl, že to vidí na rozchod a at mu dám týden, behem toho týdne jsem mu napsala, co k němu cítím, a tak podobně a nakonec mi řekl, že mi dá ještě šanci. Ale po dvou měsících se se mnou rozešel znovu, s tím, že budeme jen kamarádi, že už mě nemiluje. Zajímalo by mě, jestli je možné, že by se ke mně po čase mohl chtít vrátit nebo tak něco .. díky moc ;)

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že ti jasně řekl, že zůstanete pouze kamarádi a tak to i dopadne. Ber to jako nepovedený vztah a hlavně jako ukončený vztah. I kdyby se po čase vrátil, tak to dopadne úplně stejně, a to rozchodem. Prostě si nejste souzeni, ale jako kamarádi můžete fungovat.

Odpověděl/a: René Kraus, 30.Jul.15.

vydáno 30. 07. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Proč mi lže?

Ahoj chtěla bych se zeptat, když můj bývalý mi 3 měsíce po rozchodu píše, že mě miluje a chce zpátky a že chce se mnou spát a druhý den to zase všechno popře a píše mi že někoho chce, co to znamená? Proč mi lže? Proč mi to dělá?

Odpověď:

Ahoj,
to, že tě miluje a chce zpátky, tomu nevěřím. Jediné čemu věřím je to, že s tebou chce spát. A to že to druhý den popřel, tak ti to napsal možná pod vlivem alkoholu anebo to vůbec nebylo myšleno tobě, ale nějaké jiné. Ber to jako překlep při výběru jména v telefonu.

Odpověděl/a: René Kraus, 30.Jul.15.

vydáno 29. 07. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nechci o něj přijít, ale nevím, co se stalo...

Dobrý den, v úterý mi odjel přítel do Liberce, že dostal nabídku hrát tam fotbal. Třeba to ani nedopadne, ale byl to pro mě hrozný šok. Po 3 dnech, kdy jsem byla v hrozném stresu a nevěděla, jak to bude, jsme se vždycky pohádali. Napsala jsem mu, že bude lepší, když si dáme vědět až něco bude vědět. V sobotu se vrátil a byl nepříjemný. Komunikoval jen když musel a ani na mě nesáhl, jen mi dal pusu když přijel. Jsem z toho špatná a chtěla to řešit, pořád jsem se ho na něco ptala až došlo na otázku, jestli semnou chce vůbec být, řekl, že neví. Přitom před tím, než jsem mu napsala, že si napíšeme až bude vědět, mi psal, jak moc mě miluje a že to zvládneme a chce semnou být. Všechno bylo v pohodě až do téhle doby. V noci jsem si šla lehnout a on se v noci přitulil, já byla vzhůru a to on asi nevěděl, ale když ráno vstal, byl zase chladný. Teď zase odjel na týden a když mu napíšu, tak odepíše jen na to na co se ptám, ale mě se na nic nezeptá. Přitom, když jsem mu řekla jestli mohu jít k němu, tak s tím neměl problém a mohla jsem si k němu lehnout, když jsem ho chytla za ruku, tak necuknul. A když jsem se zeptala, jestli mě má rád, tak řekl, že ano. Má toho hodně, protože je nervozní, jestli ho vezmou nebo ne a je unavený. Je vidět, že ho rozčiluje, když se ptám. Co mám dělat? Nechci o něj přijít, ale nevím, co se stalo. Můžete mi prosím poradit? Myslíte si, že je tak naštvaný, že to chce čas?

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že tady ani čas nepomůže. To, že je teď unavený a hlavou se mu honí myšlenky, zda dostane či nedostane angažmá, tak to vztahu moc nepřidá. Pokud bude hrát za ligový Liberec, tak bude mít na tebe času ještě méně a hlavně bude v partě mladých a věčně nadržených kluků. Takže jakýkoliv výjezd bude důvodem se před mančaftem předvést a sbalit první holku, na kterou ukáže. Možná svým chováním tě pomalu připravuje na rozchod.

Odpověděl/a: René Kraus, 29.Jul.15.

vydáno 28. 07. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vzkaz...

dotaz dobrý den napsala jsem Vám, ale nikde se mi to neukazuje. Dostal jste můj vzkaz? Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
ten dotaz se ti nikde neukáže. Ukáže se pouze u mne a až odpovím, tak zároveň s odpovědí se dotaz zobrazí. Neboj, dotaz jsem obdržel a odpověděl.

Odpověděl/a: René Kraus, 28.Jul.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Hempz Hydratační tělový krém - Kokos a vodní meloun

Hempz Hydratační tělový krém - Kokos a vodní meloun

Hydratuje a zklidňuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 09. 10. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

10. 10. 2015 Horoskop Blíženec

Přesto, že jsi měla mít pár volných dní, tak šéf ti dnes dokonale překazí všechny plány, které sis s partnerem ud... Celý horoskop

Blog doporučený redakcí

Karta dne

Osm pohárů
Nastává období plné citů, emocí a lásky. Nutnost nechat za sebou to staré, tě přinutí zamyslet se, jestli má současný vztah budoucnost. Je dobré nechat si několik dní ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Život na plný pecky aneb Nový týden s Fem...

Není to nádhera, když v pondělí ráno omylem zazvoní budík a ty ho zamáčkneš s vědomím, že máš ještě jeden den volna k...

Celý článek

Módní policie

TOPlist