Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 25. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Zamilovala jsem se a co dál?

Hezký den, zajímal by mě Váš názor na můj " případ", jestli nejsem naivní a bláhová žena:o)). Poznala jsem muže - samozřejmě je úžasnej, rozumíme si, jsme naladění na stejnou vlnu a scházíme se cca přes půl roku. Háček je v tom, že má přítelkyni 9 let. Nejsou svoji, děti nemají, tak jsem si řekla proč ne - není risk, není zisk. ALE co čert nechtěl, zamilovala jsem se a co dál? Já bych chtěla normální vztah a nechci ho do něčeho nutit, dělat nátlaky a dokola se ptát jak to tedy bude. On o tom sám zatím nějak extra nemluví, občas něco prohodí a potom z něj mám pocit, že by chtěl být se mnou, ale má nějaký závazek. Volá mi, píšeme si, vídáme se, zájem z jeho strany je veliký. Dokonce přišel s tím, že by chtěl mimčo,abych prý byla jenom jeho, ale jak si to představuje dál, to je asi ve hvězdách. Teď se stěhujou s přítelkyní do našeho města, takže nadšením zrovna neoplývám. Když jsem navrhla ukončení našich schůzek, tak s tím nesouhlasil s tím, že taky neví co bude za měsíc. Zatím jsem si řekla, že tomu nechám čas, po 9 letech kvůli nějaký cácoře co zná půl roku rozbíjet vztah je určitě risk, ale je mi 30 let a do 40 čekat opravdu nechci. Říkal mi, že ze začátku vůbec nečekal, že by se to mezi námi takhle vyvinulo, a že jsme to teda vymňoukli. Myslíte si, že tento vztah má vůbec nějakou šanci se pohnout nebo se nechávám tahat za vařenou nudli? Předem děkuji za názor z mužské strany, páč ženský v tom vždycky hledaj nějaký skrytý význam a ono je to úplně jednoduchý :o))

Odpověď:

Ahoj,
pokud má přítelkyni už devět let a nemůže se s ní rozejít, tak to asi nepochodíš. Může ti slibovat modré z nebe, ale u toho i zůstane. Nikdy se s ní nerozejde a ty budeš ve vztahu vždy ten náhradník. Snad poslední možnost co udělat, dát mu nůž na krk a buď já nebo ona, ale na dvou židlích sedět nemůže! Ale pokud se spolu stěhují a zrovna do tvého města, tak má v hlavě asi jasno, s kým zůstane a ty to asi nebudeš! A s tou nudlí to asi nebude daleko od věci. Pokud nesouhlasí s ukončením vašeho vztahu, tak musí ukončit vztah s ní, ale obávám se, že na to je dost velký slaboch. Jedno je ale jisté, ty budeš vždy ta druhá! A o to asi nestojíš?

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Aug.14.

vydáno 22. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám ho stále moc ráda...

ahoj, chtěla jsem se zeptat. Muj ex se před necelým rokem se mnou rozešel. Dva msíce po rozchodu jsme spolu spali a vypadalo to že snad budeme opět spolu. Jenomže na konci toho samého měsíce ho v práci degradovali na nižší pozici a on z toho vini mě, ikdyž já s tím nemám absolutně co dělat. Naopak jsem ta, která při ně vždy pevně stojí. Po té mi oznámil že má i tak dost problémů. Já jsem reagovala tak že jsem si začala brát na jeho směny, které jsme měli mít spolu dovolenou abych se alespon trochu dala dohromady. Dělala jsem to tak tři měsíce. Po té mě v květnu potkal ve svem at mimo práci a mával mi, myslela jsem že mmámm halucinace. V práci se ke mě nezná, ignoruje mě. Proč teda když mě ignoruje tak mi mával? A dalšího čtvrt roku mě ignruje, nevšímá si mě. No ted o tomhle čtvrt roce mě oslovil s tím že ho v ráci pomlouvám a když jsem se jej zeptala proč bych to dělala tak řekl že aby si třeba nemohl najít novou paartnerku. A že vše o nás jsem v prci vykládala, že o nás vše ví. V práci jsem jen vykládala že jsme třeba byli na výšlapu, v kně či divadle. Dělalo mi radost že jse se s ním mohla pochlubit jak je úžasný a dokonalý. Je to špatně? Co mám dělat? Bohužel pro mě ho stále mám hodně ráda možná i víc. Trápím se už dlouho. Nevm co mám dělat, prosím poradtě. Děkuju, budu čekat na vaši odpověd

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že není až tak úžasný a dokonalý, jak si ho vysníváš! Podle toho jak se chová, je trošku divnej a na jeho mávání nedej! Těžko radit... pokud ti poradím, abys o něj bojovala a snažila se vše vrátit do starých kolejí, tak po čase mi napíšeš, co jsem ti to poradil za blbost. V tvém případě by bylo asi nejlepší, kdyby zůstal i nadále jen jako EX. On se nezmění a ty se budeš pořád dokola trápit. Určitě jsi neudělala nic špatně, za co by tě musel peskovat. To, že řekneš, jak jsi prožila víkend, není nic špatného, ale pokud to tak bere, tak bych rád viděl jeho reakci, kdybys v práci řekla, jaký jsi prožila úžasný víkend bez něj a nejlépe s někým jiným. To by asi nerozdejchal.

Odpověděl/a: René Kraus, 22.Aug.14.

vydáno 22. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem ale zmatená, cítí ke mně něco, nebo ne?

Ahoj René, tak píšu po dlouhý době, jak to vypadá s mým ne už tak celkem jen kamarádem "přes písmenká". Včera za mnou konečně poprvé přijel, a strávili jsme spolu moc hezkej večer. To ještě rozvedu, jen popíšu to podstatné, co tomu předcházelo. Nedávno, asi před měsícem jsme spolu mluvili po telefonu když jel na jeden festival, na kterej jsem taky měla jít, ale nevyšlo to. A řekl mi, že jsem jeho nejbližší člověk a že mu tam moc chybím a že je škoda, že jsem tam nejela. A pak mi řekl, že by mě rád viděl a že do konce srpna dorazí za mnou do Prahy. Tak jsme to naplánovali na včera, protože minulý pátek jsem měla moc práce. Asi týden zpět jsme si tak nějak běžne dopisovali a řešili jsme zrovna néco o dětech. Vylezlo z něj, že jemu by třeba nevadilo, kdyby měl dítě se mnou, že mu to přijde takové bezpečné. Na to jsem mu řekla, že bych chtěla mít děti jen s někým, kdo by mne opravdu miloval. On napsal, že se do mě bohužel nezamiloval? Řekla jsem mu, že se to třeba stane, až se potkáme naživo, a on na to, že je to možné, ale že by na to moc nesázel. Včera teda přijel a hned na nádraží, když mě uviděl mě spěchal obejmout. Choval se ke mě moc hezky celý večer, řekl mi, že vypadám moc pěkně a mladší a hubenější, než na fotkách. Dotýkal se mě. Třeba mi vzal pramínek vlasů do ruky a řekl, že už mi docela odrostla moje původní barva a že si to mám nechat odrůst úplně, že mi ta barva moc sluší. Dotýkal se mě i jinde na těle, jen tak letmo a nenápadně, mi přišlo. KdYž jsme byli na koncerte v jednom klubu a řádíli jsme pred pódiem, tak mně najednou políbil. Nečekala jsem to, ale moc se mi to líbilo. Pak mě políbil ještě několikrát. I jsme se drželi za ruku. Mimochodem, celý večer za mně všechno platil, jídlo, pití, vstup, až mi to bylo až trapné :) A když jsme se loučili, tak řekl, že se do konce srpna zastaví znovu. Pak odjel asi ve 4 ráno vlakem domů a já mu pak napsala smsku, že mu děkuji za hezký večer, že se mi to moc líbilo a že on taky vypadá naživo moc pěkně. Neodepsal mi, až dnes večer jsme si napsali, teda já jsem mu napsala první. A přijde mi, že už je zase takovej, jak předtím, jakoby spíš kamarádskej. Nicméně pořád má v plánu přijet za mnou i podruhé, psal nějak koncem srpna. Já jsem ale zmatená, cítí ke mě něco, nebo ne? Případně o co mu jde? Když mi předtím psal, že do mě není zamilovanej, a pak, když se vidíme, tak se mnou flirtuje a líbá mě? A pak je zase takovej nemastnej - neslanej, nebo se mi to jenom zdá? Děkuji za tvůj názor. Beb.

Odpověď:

Ahoj,
tak jestli je to ten o patnáct let starší alkoholik, říkejme mu třeba Vilda...tak to tě docela obdivuji, že ses s ním sešla naživo. Už minule jsem ti radil co a jak, ale asi sis to k srdíčku nevzala. Netuším, jestli k tobě něco cítí. A o co mu jde, tak to vím naprosto přesně. Pokud jsi jen malinko předvídavá, tak to musíš taky vědět. To, že po písmenkách nebo telefonu je nemastnej, neslanej, je naprosto normální, protože tě po telefonu nemůže dostat do postele, aby byl zase masnej a slanej! Už minule jsem ti psal, aby ses poohlídla po nějakém vrstevníkovi, tak to ber jako radu. Tohle není partie pro tebe a až tě dostane do postele, a to mu asi dlouho trvat nebude, tak to vezme rychlej konec a zůstanou ti jen oči pro pláč!!

Odpověděl/a: René Kraus, 22.Aug.14.

vydáno 21. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chci to vidět z mužského pohledu...

Ahoj ,chci to vidět s mužského pohledu. Proč si mě chce někdo pamatovat aniž by mě za cca 6 dní doopravdy poznal? V kolektivu se chová jinak než přede mnou. Snad každému může být jedno jestli sem sama :).. Nebo ne? Ani na běžnou otázku mi neodepsal,což si myslím že je slušnost? Sem zmatená :D Děkuju nechci otravovat..

Odpověď:

Ahoj,
neotravuješ, ale měla ses více rozepsat o tvém vztahu. Za šest dní se opravdu nedá člověk poznat tak, abys o něm věděla, jaký je a jaké má problémy. Pokud se v kolektivu chová jinak než s tebou, tak to může být i tím, že se malinko stydí a nebo pravý opak, že je to frajírek. Mně osobně je to úplně jedno, že jsi sama :)...Nebo ne??? JE! A já jsem slušný, a proto ti odepisuji. Hlavně nebuď zmatená. Dej tomu čas, protože šest dní je málo a možná se z něho vyklube chlap, na kterého se budeš moci celý život spolehnout!

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Aug.14.

vydáno 21. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Má o mě zájem?

Ahojky má o mě zájem?.. Ahojky mám takový problém můj kamarád měl zájem jenže první krok jsem udělala já napsala mu a šla za nim na disckotece pozdravila ho jenže někdy nešla za nim protože ráda tancují..a měli jsme spolu něco jen libání a on pak neměl čas někoho si našel nebo možna nikoho neměl jen aby mě naštval, protože mi jednou řekl, že časem zjistí jak na mě...tedkom se pozdravíme a cítím, že děla naschvál takové nevšimaky ...jako já předtím jenže jsem mu to nedělala naschvál prostě pozdravila šla za nim k báru a někdy ne ..psal mi at přijdu já mu jednou řekla, že nemám ráda, když mě někdo nutí, že udělám opak..nevim jak to vidiš ty spohlédu kluka..spíše kdyby mě chtěl tak si nenajde jinou děkují Andrea

Odpověď:

Ahoj,
asi se zalekl toho, že když děláš všechno naschvál obráceně, tak že pokud by ti vyznal lásku, tak si myslel, že bys to vzala jinak. Možná jsi ho odradila a teď dělá on "nevšímáky". Pokud tě pozval a ty jsi ho odmítla s tím, že nemáš ráda, když tě někdo nutí, tak se mu ani nedivím. To by asi udělal každý normální kluk. A proto to i tak dopadlo...Ty jsi sama a on má novou přítelkyni. Sama jsi tomu hodně pomohla!!

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Aug.14.

vydáno 20. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsme spolu...

Ahoj Rene, moc Te zdravim! Doufam, ze se mas dobre. Pred nekolika mesici jsem Ti zaslala poslala dotaz s minimem informaci aby z toho vznikl tag s nazvem Prozila jsem sex na jednu noc nebo neco podobneho...hroozne jsem se tenkrat vydesila jak me me okoli muze vlastne videt. Nicmene pisu Ti jen abych podekovala, od te doby mluvim o sobe s partnerem mnohem vice a jsme oba velmi otevreni. Duvod proc byl tak uzavreny a bal se projevit nebylo ze je stydlin nebo nouma, na to fakt nevypadal. Je to clovek, ktery se dostal docela velkych problemu a jeho minulost ho pronasleduje vlastne i ted; ani ne tak u nas jako na Slovensku. Nicmene se snazi dostat svym zavazkum a stavi se k nim celem. Jsme spolu, dostala jsem dalsi nabidku pracovat v zahranici kam se nyni stehujeme, muzeme oba zacit psat na cisty list papiru a to je super, ne? Stale jsem realista a vim ze se kdykoliv muze neco zkazit, ale nikdy si nebudu muset vycitat, ze jsem tomu nedala sanci; docela osvobozujici pocit! Rene mej krasny zbytek leta a doufam ze jsi mel hezkou dovolenou. Je super ze tato rubrika existuje, nevyresis nase problemy ale muzes pomoct nastavit zrcadlo a objektivni pohled:) diky!

Odpověď:

Ahoj,
i já tebe moc zdravím a jsem rád, že ses opět ozvala. Však už je to skoro rok, co jsme spolu začali komunikovat. Jsem moc rád, že jste spolu a máte společný pohled na svět. Po tom, co sis prožila, si to opravdu moc zasloužíš a moc ti to přeji. Jj už mám po dovče a byla super. Teď nás ještě čeká prodloužený víkend v Pasohlávkách a turistická procházka po zdejších sklípcích. Jsem moc rád, jak jsi to hezky napsala o mé rubrice. Je fakt, že problémy asi nevyřeším, ale jak píšeš, tak alespoň nastavím zrdcadlo a snad i malinko poradím, co a jak dál. Doufám, že i v zahraničí nám zůstaneš věrná a občas se přijdeš na naše stránky podívat. Přeji ti jen to nej nej!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Aug.14.

vydáno 20. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Opustí se slovy...nejsem připravený pro vztah...

Ahoj, chtěla bych se zeptat ze své zkušenosti i od známých co jsem slyšela, proč chlap chodí se slečnou, po čase ji opustí se slovy nejsem připravený pro vztah atd. po půl roce se pak dozvím, že se bude ženit. Co je to za chlapské myšlení ?

Odpověď:

Ahoj,
to, že ti oznámí, že není připravený na vztah, je jen jiná formulace věty, že ho to už s tebou nebaví a dává ti kopačky. Ale je to to samé, jen zbaběle podané. Některý chlap nepřemýšlí tím, co má v hlavě, ale tím co má v kalhotech, ale všichni nejsou stejní, jen jsi měla pech!

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Aug.14.

vydáno 19. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: ...Aby si nemyslel, že jsem nějaká stíhačka...

Ahoj, předem děkuji za tvůj názor. Mám dotaz zda je normální, že můj přítel prostě neodpoví na sms hned, ale klidně až po několika hodinách? Nechci mu to vyčítat, aby si nemyslel, že jsem nějaká stíhačka, Jsme spolu 5 měsíců, ale zatím spolu nežijeme. A tak mi to občas připadá jako nezájem, když odpoví po tak dlouhé době. Ale jinak pak píše o lásce, vzal mne na dovolenou, takže bych nejspíše pochyby mýt neměla. Asi to beru moc podle sebe, že já mu ihned na sms odpovím, jaký máš na to názor? děkuji Lucy

Odpověď:

Ahoj,
buď v pohodě. Možná je jen malinkatý flegmatik a na všechno má dost času. Ale podle toho jak píšeš, tak můžeš být opravdu klidná a netlač na pilu, abys měla komu psát, protože by mu taky mohla dojít trpělivost.

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Aug.14.

vydáno 19. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Už asi 3 roky docela bojuju ve vztazích...

Ahoj René, Tvé odpovědi se mi líbí, tak třeba se mi zalíbí i odpověď na moje trápení :) Už asi 3 roky docela bojuju ve vztazích a jsem z toho unavená a už trochu panikařím, protože mám pocit, že už snad zůstanu sama a že mi ujíždí vlak (je mi 34)..poslední oficiální vztah jsem měla z rozumu, protože ten kluk se zdál jako ideální partner. Bohužel ten ideál se nepropojil s láskou z mé strany, tak to nedopadlo. Další vztah jsem měla s ženatým mužem, brala jsem to jen jako sexuální povyražení a vědomě (a bolestivě) jsem to ukončila asi po půl roce, když jsem do toho spadla a zamilovala se. Potom jsem potkala kluka, který mi moc imponoval, byl to vášnivý vztah, ale dost jednostranný...sice mi tvrdil, jak jsem nádherná a úžasná a že je se mnou rád, trávili jsme spolu většinu nocí v týdnu, ale nakonec mi řekl, že je zamilovaný do jiné (která je vdaná) a že se jí nedokáže vzdát...po tomhle jsem to chtěla ukončit, ale on mě pořád kontaktoval a jezdil za mnou a protože mi byla jeho přítomnost milá, tak jsem ho nevyhazovala a jednou za čas to skončilo zase v posteli. Několik měsíců jsem byla nahoře a dole, podle toho, jak to mezi námi zrovna klapalo a jak jsem se s tím v danou dobu dokázala srovnat.. Když už jsem se smířila s tím, že ho nebudu mít a konečně se od něho začala odpoutávat, tak mi řekl, že beze mě nechce být a že mě potřebuje a že na mě musí pořád myslet a já jsem odhodila všechny zábrany a šla jsem do toho znovu... jenže poté, co jsme spolu strávili dva dny jako pár, tak mi napsal (ani mi to nedokázal říct), že si sice myslel, že budeme spolu, ale že se té druhé nedokáže vzdát. Od té doby spolu nekomunikujeme, ale potkáváme se (ne schválně, ale oba se pohybujeme na stejných místech) a ignorujeme se. Je to už víc než měsíc a já mám totální deprese. Připadám si strašně zneužitá (i když vím, že chyba je i na mé straně, protože jsem mu dovolila, aby se ke mě tak choval), mám strašný vztek, kterého se nedokážu zbavit (a to hodně sportuju, vídám se s kamarády) a připadám si strašně hnusná a neschopná. Už tak strašně dlouho jsem neměla hezký vztah s někým, že už přestávám věřit, že někoho potkám. Přitom nejsem náročná, jen bych chtěla, aby mě s tím druhým bavilo trávit čas a tak nějak vnitřně cítit, že s ním chci být. Jak se to vůbec dělá, aby člověk potkal někoho k sobě kompatibilního a měl dlouholetý spokojený vztah?

Odpověď:

Ahoj,
vím, jak se cítíš, ale určitě ti neujíždí vlak, protože na to jsi ještě mladá...ale máš prostě smůlu. Jak se zpívá v jedné hodně staré písničce "život je jen náhoda.....", tak neboj, ten pravej se najde a bude fajn. Pokud se ten tvůj hlupák nedokáže vzdát té paní, tak ať je s ní a ty to nelámej přes koleno. Ber to tak, že ji miluje a tebe má jen na sex a to asi nechceš? Určitě nejsi hnusná a neschopná. To si nepřipouštěj, protože by ses zbláznila. Ber to tak, že se něco nepovedlo a život jde dál a ty si najdeš toho pravého. Jak se to dělá, abys potkala toho pravého, tak to se obávám toho, že na to není žádný recept a je to opravdu jen o náhodě a i trochu o štěstí. Ale vůbec se nebojím toho, že se ti to nepovede a určitě najdeš toho pravého. Jsem moc rád, že se ti mé odpovědi líbí, ale bojím se toho, že zrovna tebe moc  nepotěším. Ale jediné co můžu dělat je, že ti budu držet palce a přát hodně štěstí, aby se ti povedlo najít to, co hledáš...opravdu na to žádnej recept není, chce to mít jen tu pověstnou kliku!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Aug.14.

vydáno 18. 08. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jak uspokojit muže, který se mi líbí?

Dobtý den.Psala jsem o radu jak uspokojit muže keErý se mi libi.Přišel dalši pokus se stejnym neuspechem..Snažim se tim netrapit.Možna je to tim že je ženaty a ja vdana.Možna ma jiny problem.Tak jsme se uspokojily oralně.Ikdyž při poslednim pokusu se uspokojil spíše sam.Nemluvime o tom a tvařime se jako kamaradi.Dělame ve stejne práci.Přes sms je to trochu jinak ale žadne konkretni věci.Ale vzhledem k tomu že se přistehoval zatim bez manželky a ta už brzo přijede tak to nejspiš skonči.Po špatných vztazich z minulých let se tim netrapim a snažim se uživat si každe chvile.Ale i tak si s tim nevim moc rady.Možna by to chtělo nechat to jen na te kamaradske vlně?Jak vlasstně muže chlap koukat na tuhle situaci?Děkuji za podporu.

Odpověď:

Ahoj,
tak koukám, že jsi mi v minulém dotazu zatajila dost podstatnou věc, a to je, že jste oba dva zadaní a máte své protějšky. Ale to určitě není důvod toho, že vám to prostě neklape. Pokud se nedokážete vzájemně uspokojit a je to už po několikáté, tak v tom musí být nějaký blok. Pokud to nejde ani orálně, když musí dojít k uspokojení jen vlastní rukou, tak to ho asi opravdu nevzrušuješ. Asi si budete opravdu souzeni jen jako kamarádi. Ale asi má opravdu jiný problém a stydí se ti to říct. Chlap na to může koukat i tak, že pokud tě neuspokojil při prvním sexu, tak se to s ním může táhnout hodně dlouho. Ta představa, že jste spolu v posteli a on zase vybouchne, mu hodně svazuje ruce a čím dál víc se bojí toho, že tě neuspokojí... tím víc to nejde! Nemyslete na sex a jen tak vedle sebe ležte a hrajte si s vašimi těly jemnými dotyky a nikam nespěchejte. A pokud je tam jenom malinká přitažlivost, tak za dvě hodiny z vás poteče pot a prožijete úžasný sex. Ale opravdu pomalu a něžně a hlavně po celém těle a ne jen na těch nejintimnějších místech. A napiš, jak to dopadlo.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Aug.14.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Miss Sporty STUDIO LASH Incredibal řasenka

Miss Sporty STUDIO LASH Incredibal řasenka

Dokonale oddělí řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 31. 10. 2014

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

31. 10. 2014 Horoskop Rak

Vynalézavostí a originalitou příjemně překvapíte svou drahou polovičku, a vlastně celou rodinu. Navíc v ložnici začne... Celý horoskop

Karta dne

Eso pentaklu
Nádhera! Nejen že je pátek, vy si budete užívat naprosto úžasný a šťastný den. Pečujte o své tělo, rozmazlujte se a radujte, čeká na vás jen to dobré. Dnes se vezete n...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Stojí za hřích

TOPlist