Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 01. 12. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Zlomil mi srdce...

Dobrý den René, předem moc děkuji za snahu pochopit..S přítelem jsme byli rok a půl, bydleli spolu..milovali se..měli nějaké problémy(on agresi v opilosti, někdy žárlení, nepochopení) ale vše v normálu..Italové oba dva, ale milující se. Před 4 měsíci se se mnou rozešel, že neví a že takhle to asi nemá být, něčím jsem ho naštvala a tak rozhodl, ráno jsem si zbalila věci..popřála mu ať se má hezky a odešla, našla si nový byt..trpěla ale snažila se vše překonat a dařilo se mi to, po měsíci a půl se mi ozval, jak už dál nemůže, že se styděl každý den a vymýšlel, jak mě získat zpět..stručně - 3 měsíce námluv, kupování dárků, skládání básniček, braní mě na dovolenou a snaha mě přesvědčit, že mě chce na celý život, chodili jsme i k terapeutce, bylo vše krásné..nedávala jsem mu nic zadarmo, ale chtěla mu dát šanci mi vše dokázat..přála jsem si ten štastný konec..a snažila se..po 3 měsících zrušil terepetuku, že už utratil všechny peníze..za nás..za mě..řekl, že už to zvládneme sami, nepotřebujeme jí..mě to vadilo, ale přistoupila jsem..je to prý jeho rozhodnutí..začalo se vše kazit, já se bála, že mě znovu opustí pořád..že nebudu dokonalá, nechtěla jsem aby viděl, jak už jsem mu uplně odpustila, tak posledních 14 jsem nejásala ze všeho co udělal, chtěla jsem si trošku držet odstup, začali jsme se mín vídat vzdalovat se..bylo mi z toho smutno a divně, pořád mě ujištoval, že je vše vpořádku, ale každou chvíli se zlobil, že jsem divná a chtěl být víkend sám,nebo pár dní..minulou neděli za mnou měl přijet, volal že je pořád nemocný a nepřijede..a já jestli se něco děje a on nejdřív že ne..potom mi řekl, že se v něm něco zlomilo, protože jsem divná a chovám se ne hezky..ale divně..a že neví jestli mě miluje..slíbil že přijede, žadonila jsem..ale pak mi napsal, že se omlouvá, ale nepřijede..nemůže..od té doby se mi neozval, je to 8 dní..beru to jako rozchod, ale po 2 letech jsem mu nestála za víc, než přestat komunikovat. Strašně mě mrzí, že jsem mu za to nestála a nechápu jak mi mohl stejný člověk zlomit srdce dvakrát za půl roku. Asi má chyba. Měla bych to dořešit já? Moc děkuji..za váš názor.

Odpověď:

Ahoj,
vzpomeň si na přísloví o tom slepovaném hrnku, a to jste přesně udělali. Vím, že tě to bolí, ale věř, že ti bude bez něj líp. Udělala jsi velkou chybu, když jsi věděla jaký je, a přesto sis ho opět připustila k tělu. Jednoduše si nejste souzeni a hlavně neudělej stejnou chybu potřetí, byť by ti psal sebekrásnější básničky, zahrnoval tě dárky a vozil po světě. Stejně by ti to jednou vyčetl s tím, že je bez peněz a že za to můžeš ty. Jednoduše si nejste souzeni.

Odpověděl/a: René Kraus, 01.Dec.15.

vydáno 30. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vztah na dálku nechci...

Ahoj René,potřebovala bych poradit.Jsem tři roky ve vztahu s mužem,který bydlí u rodičů a hodně daleko odemně.A protože dálka a finance nám brání v častějším vídáním se,tak po roce a půl jsem mu navrhla aby se přestěhoval ke mě.Bydlím v domě se synem,který ještě studuje,ale místa je tady dost pro všechny.Jenže přítel se do stěhování moc nežene a díky tomu dochází mezi námi k častým nedorozumněním.Před měsícem jsem se s ním rozešla,protože jsem už byla tak zoufalá a nevěděla jsem kudy kam,protože opravdu s ním není na toto téma domluva.Navíc je u něj trošku problém s alkoholem.Splácí nějaké dluhy,ale kdo v dnešní době ne.A pořád se vymlouvá,že to zatím nejde.Po rozchodu škemral,chtěl mě zpátky,že prý si to bezemně nedokáže představit a mě taky chyběl,tak jsme se usmířili.Ale situace se nezměnila.Dál bydlíme odděleně a on nedělá nic proto,aby se to změnilo a byli jsme spolu.Mě to hodně vadí,protože takový vztah na dálku nechci.Přála jsem si mít normální vztah a partnera vedle sebe.Proto bych chtěla vědět Váš názor na tuto situaci,proč se partner tak brání přestěhování se ke mě a společném bydlení,když jak tvrdí mě miluje a nedokáže si život bezemně představit.Děkuji a přeji pěkný den Kamila

Odpověď:

Ahoj,
já v tom vidím jediný problém, proč se nechce přestěhovat. A to je proto, že jsi daleko a to mu vyhovuje a vůbec se nemusí bránit svému koníčku alkoholu. Docela se divím, že ženská se synem na studiích, což znamená že už žena s rozumem a ve věku, kdy už by mělo být jasné, že alkoholik zůstane alkoholikem. Jeho diagnóza je na léčení a ne na to, aby sis ho nastěhovala do baráku. Možná je dobře, že bydlíte od sebe hodně daleko a možná právě ta dálka váš vztah rozsekne. V žádném případě už mu nenabízej, aby se k tobě přestěhoval, protože se obávám toho, že bys dříve nebo později svého rozhodnutí litovala. Držím ti palce, abys měla normální vztah a partnera vedle sebe. On to není a nebude, a proto hledej někoho jiného.

Odpověděl/a: René Kraus, 30.Nov.15.

vydáno 27. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Myslim, že už bych byla připravená na vztah...

Ahoj, potřebuju radu. Před rokem a půl jsem se seznámila s mužem a zanedlouho jsme se do sebe zamilovali, pak ale začal chodit z neznámého důvodu s jinou i přesto, že tvrdil, že mě stále miluje. Dlouho jsme se pak neviděli. Když jsme se však znovu potkali, byli jsme oba svobodní a on na mě začal hodně tlačit a téměř každý den se mě ptal na chození, měla jsem ho ráda, ale nechtěla jsem se tolik rychle hrnout do vztahu. Asi 3 měsíce mi psal zamilovaný vzkazy a tvrdil mi jak mě potřebuje atd..Když jsem mu to vysvětlila, mrzelo ho to a přestal se se mnou bavit, tvrdil, že jsem mu ublížila. Skoro ten samý týden se začal bavit s jinou a už jsou to 2měsíce, co s ní chodí, já na něho ale stále myslím. Přeju mu to, nechci mu zníčit vztah, ale nevím co mám dělat. Myslim. že už bych byla připravená na vztah.

Odpověď:

Ahoj,
to si děláš srandu, že nevíš, co máš dělat. Přece to nemyslíš vážně, že by ses k takovému sukničkáři chtěla vrátit? Věřím tomu, že jsi na vztah připravená, ale určitě ne s ním. Tvůj názor omlouvá pouze to, že i když jsi to nenapsala, tak tě tipuji na 15-16 let. Dej tomu čas a až se z tebe stane žena, tak na takovéhle hlupáky si uděláš názor okamžitě a nebude tě nic trápit.

Odpověděl/a: René Kraus, 27.Nov.15.

vydáno 26. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Přítel má zmatek v myšlenkách...

Ahoj René, mám takový dotaz.8.11 budem spolu s přítelem 2 měsíce...avšak stala se tato věc. Já odjela na na týden mimo čr a on chodil po diskotékách,avšak celou tu dobu když jsem byla mimo čr si semnou volal či psal a byl v pohodě.Když jsem dojela zpět a setkali jsme se,řekl mi,že potřebuje čas,že chodil po diskotékách a líbal se s nějakou holkou(já jsem schopná mu to odpustit) a to byl prý impuls aby se nad sebou zamyslel a má prý zmatek v myšlenkách. Jsme domluveni,že mu dám týden čas na rozmyšlenou,ale šíleně mě to psychicky ničí...všechno bylo v pohodě a najednou taková rána. Mám mu psát? Nebo ho v tom nechat a vydržet to? Mockrát díky,Tereza.

Odpověď:

Ahoj,
obávám se toho, že nemá zmatek v myšlenkách, ale že má zmatek v kalhotách. Znáš to přísloví, když kočka vytáhne paty z baráku, tak mají myši pré. Ty jsi odjela na týden, a on strašně rychle zapomněl na to, jaké byly poslední dva měsíce. To, když jsi byla pryč a on ti láskyplně volal, ještě neznamená to, že mu na klíně neseděla nějaká kočička - v tom lepším případě, taky u něj mohla klečet. V žádném případě mu nepiš, nesnaž se to vydržet, otevři oči a najdi si nového kluka. Tohle je hlupák, který ti to udělá pokaždé, byť bys šla do "sámošky" jen pro mléko. Utíkej!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 26.Nov.15.

vydáno 25. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jak posunout vztah na jinou úroveň?

Ahoj René, obracím se na vás, zda byste poradil v otázce jak posunout vztah na jinou úroveň. Asi tak před půlrokem jsem potkala muže, který mě velmi oslovil, máme však nepsané i nevyřčené pravidlo „pouze sex“ . Od začátku po zkušenostech s předchozím vztahem jsem s tím souhlasila, jelikož jsem předpokládala, že vše zvládnu, a že to pro mě bude jen rozumová záležitost jen ten sex, tak jak jsem to měla v tom posledním vztahu. Expřítel mě velmi miloval, ale já jsem jeho city opětovat nedokázala, a vlastně mi to takto i vyhovovalo. Nyní je to úplně jinak vztah s mužem, s kterým se scházím 1 - 2 x do měsíce bych chtěla posunout do vážnějšího vztahu, ale nevím zda se vůbec dá, jestli není naivní si dělat naděje. Z jeho strany cítím, že mu lhostejná nejsem, oba dva máme problém s naší časovou vytížeností, nárazově máme hodně práce. Navíc se scházíme u něj ve večerních hodinách kde prostor na komunikaci moc není jelikož samozřejmě cítím, že vážnější debaty není vhodné tahat do ložnice. Už si skutečně nevím rady jak z toho ven a navíc možná ani on neví o co mi vlastně jde. Předem děkuji za radu.

Odpověď:

Ahoj,
možná opravdu ani neví, o co ti jde. A pokud mu to neřekneš, tak se obávám toho, že zůstane pouze u sexu a nic víc. Možná se karta obrátila a tobě se stalo přesně to, jak ses chovala ty ke svému ex. On tě miloval, ale ty jsi jeho lásku neopětovala a měla jsi ho pouze do postele, což ti vyhovovalo. Vidím to úplně stejně, co se teď děje ve tém vztahu, v tom co chceš a v tom, co dostáváš. Možná tě ten "nahoře" prokoukl a teď ti to dává "sežrat". Musíte spolu komunikovat, chvilku zapomenout na sex a zkusit vymyslet, jak dále ve vašem vztahu. Ona se nedá plánovat budoucnost v posteli s plným klínem, ale tu musíte plánovat s čistou hlavou, třeba v kuchyni u kávy.

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Nov.15.

vydáno 24. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Dostala jsem se do klasické a neklasické situace...

Ahoj René, dostala jsem se do klasické a neklasické situace. Jsem vdaná(13let), nyní žiji ale sama (muj manžel žije v jiné zemi a já se rozhodla tentokrat nenasledovat ho, což jsem udělala dvakrát předtím). Ja(34) žiji také v zahraničí, zde jsem se očividně zamilovala do jiného muže(38). On má ale před svatbou. A přesto, když se vidíme tak čím dál tím častěji zabrousime do tematu "my". Trvalo mi rok než jsem si city co k němu mám přiznala a pak ještě pul roku než jsem mu to řekla. Mám ho plnou hlavu a nejsem schopna se na nic soustredit, pocity co ma mala holka a vubec netusi co s tim delat. On je take cizinec v teto zemi, takže navic mame problem s jazykem. On mi mnohokrat rekl ze se musi drzet dal aby mne nepolibil, kdyz spolu mluvime, aby mu ruce nesje-li na muj zadek kdyz mne obejme (ja reagovala ze to chapu, protoze je chlap - ale on mi rekl ze tato reakce neni pro nej bezna, ze se citi nesvuj - rekla bych ze nelhal). V mnoha momentech citim jeho nakolnost. Nekolikrat jsem byla v problemech a potrebovala jsem oporu s nekym mluvit a on vzdy nehlede na to zda byl se svoji pritelkyni nebo ne, si na mne udelal cas, casto i nekolik hodin. Vzdy spolu jsme nekolik hodin, cas leti rychle a jediny aspekt je cas kdy se vraci jeho pritelkyne domu z prace(tedy aby on byl doma, kdyz ona prijde). Ja ji znam a to je dalsi aspekt, ktery mi nedela dobre. Ukoncila jsem s nim kontakt, odletela jsem ze zeme, ale vratila jsem se. Nebyla jsem dost silna to jen tak skoncit, bohuzel. Jsem opravdu zmatena a svym zpusobem zoufala. Ja jsem se s nim snazila mluvit na rovinu at mi rekne co ke mne citi, ale jeho odpoved byla ze nema volbu, ze ma ted pritelkyni a zaroven mi rekl ze mi chce byt mnohem bliž než mi je teď. Ja nerozumim co mi tim chce rici??? chce mne jako pritelkyni, jako milenku nebo jako potencialni partnerku a nebo mi rika ze mu komplikuji momentalni vztah, ale presto neni pripraven jen tak zpretrhat nase vazby?? Dekuju za tvuj nazor ci myslenky PS: omlouvam se za jazyk, jsem dlouho z vlasti a cestinu prakticky nepouzivam

Odpověď:

Ahoj,
jsi docela v zapeklité situaci. Pokud se nebudu soustřeďovat na tvůj nový objev, tak si musíš stále připomínat: jsem vdaná, jsem vdaná, jsem vdaná. To, že tvůj manžel žije v jiné zemi, vás ještě nerozvedlo a z tebe neudělalo ženu bez závazků. A to, že ses zblbla do chlapa, který má před svatbou, je docela průšvih. Nevím, jestli už jste spolu měli sex, ale pokud ne, tak je to dobře. Myslím si, že tě chce jako přítelkyni, ale i jako milenku, ale v žádném případě ne jako potencionální partnerku. To, že ti říká, že mu komplikuješ vztah, je docela možné, ale já v tom vidím jinou komplikaci a to je ta, že dokud se ti nedostane do kalhotek, tak budeš pořád ta žena, které se dá mazat med kolem pusy a on na to slyší. Až se spolu vyspíte, tak na 99,9% ti řekne, že nechce rozbít manželství a proto to ukončí. A to bude v tom lepším případě. A taky je velice pravděpodobné, že s tebou přestane komunikovat bez jakéhokoliv vysvětlení. Kup letenku a hurá domů.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Nov.15.

vydáno 23. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jak mám teď někomu asi trochu věřit?

Ahoj René, ráda bych znala tvůj názor na průběh mého posledního "vztahu". Je mi 28, před 14 dny jsem se rozešla se stejně starým klukem, když jsem zjistila, že mi zahnul. Chodili jsme spolu krátce (jen čtyři měsíce), ale panebože, to byl vztah! Hezčí a zdánlivě vyrovnanější jsem nezažila. Trávili jsme spolu spoustu času, jiskřilo to, pokud jsme spolu nebyli, tak jsme si psali, byli jsme spolu na dovolené, poznávali svoje přátele, chovali jsme se k sobě hezky, vycházeli si vstříc, sex klapal, vypadalo to do budoucna nadějně. No budiž, zahnul, to bych dokázala pochopit, to se může stát, byť pro mě je to důvod k rozchodu, tím spíš, že tzv. ujel po čtyřech měsících. No, jenže teď jsem jako takovou perličku zjistila, že to nebylo jen jednou - dá se říct, že prakticky využil každé příležitosti, která se naskytla. A já? Jsem v šoku. Jak může někdo hrát čtyři měsíce dokonalého partnera a přitom současně žít úplně jiný život? Pro mě to byl prostě vztah, všechno, co jsem do něj vložila, bylo upřímné, a tohle je pro mě prostě nepochopitelné. Každý přece potkáváme nějaká lákadla, ale když máš "doma" někoho, na kom ti záleží a komu jak věříš záleží na tobě, tak přece nezahýbáš. Od něj jsem nedostala žádné vysvětlení, jen smutné pohledy a odpověď: "já nevím, proč jsem to udělal...", což mě vytáčí mnohem víc, než kdyby přiznal barvu. Pokud mu šlo o sex, tak tuhle hru na vztah vůbec nemusel hrát! Asi vím, co mi odpovíš: kdyby tě miloval, tohle by ti nedělal, ale proč mě ještě těsně před rozchodem musel takhle lakovat a pořád mě utvrzovat v dojmu, že spolu někam dojdeme? Je mi z toho/ z něj zle. Jak mám teď někomu asi trochu věřit? Jako by mě někdo nakopl. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
podle toho co jsi napsala, mi to docela zavání, že jsi naběhla podvodníkovi. Docela by mne zajímalo, kdo platil dovolenou, kdo platil hospůdky, kde jste bydleli a vše ostatní okolo. Nemůžu si pomoct, ale nějak mezi řádky cítím, že jsi to byla právě ty, kdo za cenu hezkého sexu a rádoby hezkého vztahu, tím sponzorem. Možná jsi mu nedávala kapesné, a proto to měl rozjeté na více frontách, protože se nějak uživit musel. Podle mne to budou 4 měsíce, na které celý život nezapomeneš ať už v tom, co ti přinesly hezkého, ale i zlého. Teď jsi na začátku nové životní éry a přeji ti, aby se ti to tentokrát povedlo a nenarazila jsi na takového "vyčůránka".

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Nov.15.

vydáno 20. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Pořád ho miluji...

Ahoj mám takový problém... S mojim ex jsme se rozešli před 10 měsícema a já ho pořád miluji pořád se scházíme sexujeme spolu píšeme si atd.. Myslíte že se k sobě vrátíme? když se ho zeptám tak mi odpoví že ted vztah nechce že je mu dobře samotnému...

Odpověď:

Ahoj,
podle toho co jsi napsala, tak to moc nevypadá, že byste se rozešli. A jestli se k sobě vrátíte, toť otázka. A pokud ti odpoví, že vztah nechce a že je mu dobře samotnému, tak mu kup k Vánocům indulonu a řekni mu, že dokud si to v hlavě nesrovná, tak indulona bude tvým zástupcem v sexu. Nenech se zneužívat a bejt holkou jen do postele. To určitě nechceš. Buď to srovnáte, anebo si najdi nového partnera.

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Nov.15.

vydáno 19. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nejsem koketa, takže doživotní celibát?

Nejsem koketa, takže doživotní celibát? Dobrý den, předesílám, že jsem zralá žena. 20let jsem byla vdaná a věrná manželovi. Ráda bych se dozvěděla, jak dlouho muži vydrží zájem, než to vzdá? Muže přitahuji, ale já se asi chovám nedobytně. Strašně se stydím dát najevo, že bych dotyčného "chtěla" a také nevím jak. Díky J.

Odpověď:

Ahoj,
to že nejsi koketa neznamená, že budeš držet celibát. Dvacetiletá zkušenost v manželství tě určitě musela naučit, jak komunikovat s muži, aniž bys jim nabízela něco víc než pokec. A pokud muže přitahuješ, tak se nebojím toho, že zůstaneš dlouho sama. Možná když čteš tento dotaz a než se na tebe dostala řada, tak máš možná v postýlce nájemníka. Ale pokud se budeš chovat neodbytně, tak každý hrnec má své okraje, než-li přeteče. Vše je jen o komunikaci, tak se toho neboj.

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Nov.15.

vydáno 18. 11. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Podvádět mi není vlastní...

Ahoj René.Ráda bych znala názor muže, obávám se, že ženy by reagovaly jen odsuzujícím "pche". S mužem jsme 12 let, máme syna(2,5) roku.Myslím, že se máme rádi, vášeň už sice oprchala, ale sex nás stále spolu baví.Byli jsme pro sebe se vším všudy první. Jenže on strašně zvážněl, všude vidí rakovinu, museli se vyházet LEDky..a další strašáky.Svazuje mě to, odmítám žít v neustálém strachu.Letos mě, i přes mé "vžité" morální úzy, prostě "dostal" jeden padesátník. Sama najednou dělám, co jsem vždycky odsuzovala. Umí jednat se ženami, nikdy se tím vlastně netajil. Scházíme se tak jednou týdně-třeba jen na kávu.Na začátku jsme si řekli, že nechceme měnit své životy. Má partnerku a malou dcerku.Nedávno, z něj vypadlo, že mě opravdu jen chtěl dostat, ale nějak to nezvládá.Trvá to kolem půl roku. Mně nejde primárně o sex(i když klobouk dolů).Cítím pozornost, něhu, pozitivnější náhled na svět. Vím, že si žiji nějakou fikci, ale kupodivu necítím vůči sobě zahanbení a výčitky ohledně manžela, nebo toho, že se to nedělá a jsem nemorální..Vše zvládám s daleko větší chutí, i když chápu dočasnost tohohle počínání.Nepíšu si snad o omluvenku.Ale chci znát názor muže, jak vidí 31 letou maminu, ne co se nudí,ale škrábe staré štuky a usíná jak mimino: ještě chvíli si "užívat" toho, co jsem teď dostala, za předpokladu že nezraním své nejbližší.Prožít si vášeň, která už asi nepřijde, neboť podvádět mi není vlastní...nebo prostě všechno ukončit rázně a nenechat si něco bulíkovat milencem i svědomím(které se asi nakonec stejně ozve). Někde výše už jsem četla Tvoji skazku:na vzdušné zámky mít toho doma, na užívání...Mám to zřejmě opačně. Díky za názor. Přeji stále otevřenou mysl a veselou hlavu :-)

Odpověď:

Ahoj,
nejdříve k tvému chlapovi. Myslím si, že je to adept pro doktory a uvidíš, že pokud mu vystaví razítko zdráv, tak se vaše situace vrátí do normálních kolejí. Myslím si, že jeho problém je pouze v jeho hlavě a psychicky je na dně, a proto to doma neklape. A teď k tvému "padesátníkovi". Pokud čteš moji poradnu pravidelně, tak určitě znáš můj názor na nevěru. Ale zase si říkám, že ve tvém případě s tebou naprosto souhlasím a je mi jasné, že škrábat staré štuky není řešení. Hlavně to ber jako zpestření docela tvrdého soužití se svým chotěm a jako takový úlet od reality. Užívej si všeho, co ti přítel nabízí, ale mysli pouze na sex a v žádném případě do toho netahej srdíčko. Máš doma krásného syna a ten si zaslouží jak mámu tak tátu. Držím palce, užívej si a hlavně za sebou nespaluj mosty.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Nov.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Elie Saab Le Parfum L´Edition Argent - parfémovaná voda

Elie Saab Le Parfum L´Edition Argent - parfémovaná voda

Svěží tóny pomerančových květů...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 12. 02. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

14. 02. 2016 Horoskop Štír

Pokud se zabýváš nějakou formou umění, ať již hudba, zpěv, malování či tanec, můžeš dostat nabídku, která se rozhodně... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pentaklu
Začni ze svého života odklízet všechno staré a nepotřebné. Zbav se věcí, které již delší dobu nepoužíváš, daruj je nebo vyhoď. Stejně tak staré myšlenky, které ti brán...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Nevím, jak to máš ty, ale pro mě je láska pořádný hnací motor. S ní jsem plná života, energie, mám chuť zdolávat skál...

Celý článek

Módní policie

TOPlist