Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 18. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chci zůstat nad věcí...

Ahoj René, jak se ti daří? Mám ráda tvé názory, a proto jsem se rozhodla obrátit se na tebe. Už pár týdnů se vídám s pár kluky (spíš chlapi). Jsou to cizinci, kteří tu mají velkou firmu. Občas zajdeme do hospody a prostě se bavíme, protože jsou hodně temperamentní a je s nimi sranda. Občas si užijí s nějakou slečnou a ta okamžitě přestane být kamarádka když je nenechá být. Je jim 40 a mě 19. Minule jsme slavili, pilo se, a já se s jedním z nich líbala, protože se mi už dlouho líbí. On má ale manželku ve své zemi a tady má nějaký poměr s jednou holčinou, kterou znám, ale ta holčina má taky kluka. Každopádně se kvůli mě ten večer pohádali. Já pak byla u nich doma a on po mě chtěl sex. Říkala jsem mu, že ne i když jsem vnitřně chtěla a nemohla jsem se s ním přestat mazlit. Nakonec něco málo proběhlo. Jelikož jsem o tolik mladší další den mi volal a omlouval se mi, prosil mě jestli to může být naše tajemství a že nechce mít problémy ve firmě. Slíbila jsme mu to, ale další den jsem se dozvěděla od jednoho společného známého, že o mě v hospodě před tou holčinou, se kterou se kvůli mě pohádali, říkal, že jsem po něm chtěla sex a on odolal. To mě pochopitelně štve.. já mu slíbila, že nic neřeknu a chovala se, jak mi řekl a on to uplně obrátí a v očích ostatních budu vypadat jako nějaká blbka .I když nevím stoprocentně jestli je náš společný známý věrohodný, protože je to kamarád, který o mě má zájem. Každopádně jdu s nimi posedět a nevím jak se zachovat. Neočekávám od toho žádné pokrČOVÁNÍ, vím, že to nebylo dobré a nejsem žádná štěstka. Kluka jsem měla jen jednoho a tohle normálně nedělám. Chci však aby to věděli i ostatní a chci zůstat nad věci. poradíš mi?

Odpověď:

Ahoj,
děkuji za optání, daří se mi skvěle! Hmmm, tak to je docela mazec! Kam jsi dala oči?? Proboha s takovým strejdou to přeci nemůžeš myslet vážně a to, že ti tvůj vnitřní hlas říkal, že by ses s ním měla vyspat, mě docela děsí!! Probuď se!!! Zachoval se přesně tak, jak se na chlapa v jeho věku a s životními zkušenostmi patří. Moc tě chtěl dostat do postele, a pokud i přes svůj vnitřní hlas jsi mu nedala, tak to se ho muselo velice dotknout, a proto se projevil tak, jak se projevil. Hodil špínu na tebe a nakonec ty jsi ta špatná a hloupá a on je teď před kamarády a tou jeho husičkou borec a charakter. Až si půjdete zase někam sednout a popít, tak zůstaň nad věcí a chovej se k němu jako k taťkovi a ber ho jako namachrovaného chudáka. To, že je asi za vodou a má prachů dost na to, aby mohl oblbnout každou husičku, tak hlavně buď opatrná, ať to nejsi ty!! Za to, co ti udělal, bych si ho hodně vychutnal a to před všemi, aby mu malinko spadnul hřebínek...ale bojím se toho, že je to takovej hlupák, že to ani nepochopí a bude si myslet, že si může koupit každou, na kterou se jen jedním očkem podívá. Sorry, že jsem ti to napsal takto narovinu, ale jinak to ani nešlo! 

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Jun.14.

vydáno 18. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Má to cenu se dál snažit?

Má to cenu se dál snažit? Ahoj, před více než půl rokem jsem se seznámila se super klukem, strašně jsme si spolu sedli. Začali jsme se scházet ale vždy jen u mě nebo u něj, po nějákem čase jsme spolu začali spát a ja jsem k němu začala něco cítit. Asi po 3 měsících jsem se ho zeptala jak to bere, protože ho mám opravdu ráda a nechci o děj přijít... Odpověděl mi že se teď nechce vázat ale že mě má moc rád a že pochoopí když se na něj naštvu a přestanu se s ním stýkat, jenže pořád jsem doufala v to že se to jednou změní. Bohužel takto to pokračovalo skoro třičtvrtě roku, ikdyž si pořád píšeme a voláme tak to nebere vážně. A teď nedávno jsem byla na jedné oslavě a přišel tam jeho nejlepší kámoš, jsou jako bratři. No a moc alkoholu udělalo svoje a ja jsem měla intimní poměr s jeho nejlepším kámošem (ale neměla jsem s ním sex). A jelikož si říkají všechno tak mi bylo jasné že mu to řekne. Tak se taky stalo, tak jsem mu volala protože jsem se cítila provinile a chtěla jsem mu to vysvětlit ( ikdyž s ním nechodím, přesto mě to trápilo). Jen mi odsekával a všechny jeho odpovědi byly naprosto ironické. Je to pár dnů a vůbec se nezval, neodepsal nic. Proto nevím co mám dělat, jestli mám na něj zapomenout nebo se o něj snažit? Děkuji moc za radu Janča

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že tvoje snaha nenajde pochopení! To sis měla rozmyslet dřív než ses intimně seznámila s jeho nejlepším kamarádem. To ti přeci muselo být hned jasné, jak to dopadne. Teď ti nezbývá než brečet nad rozlitým mlíkem! To jestli na něj chceš zapomenout, je asi úplně jedno, protože on už zapomněl a ani snaha to vrátit zpět ti asi moc nepomůže. Ber to jako životní zkušenost a varování pro příště! Pokud bych ti chtěl odpovědět jedním slovem, tak to by znělo "zapomeň"!

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Jun.14.

vydáno 17. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Věděl, že jsem starší...

Dobrý den,prosím o mužský pohled. 7 let žiju s mužem, máme malou dceru. Prakticky od otěhotnění se naše sexuální kontakty omezily, stalo se i že jsme spolu nespali i více než 3 měsíce. On je o 6 let mladší a já už rezignovala. Vyzkoušela jsem svádění, prošení, vyhrožování tichou domácnost a už jsem si řekla, že se nebudu ponižovat žádáním o sex. Podotýkám,že se o seber starám a vypadám mladší než můj partner. Nedávno jsem si zaflirtovala s o 10 let mladším mužem a poměrně rychle se mi podařilo zaláskovat.Ne moc,ale trochu jo, :-) S vědomím,co mě čeká doma jsem si cílené hledala milence,ovšem bez lásky mi to jaksi nejde.Začali jsme klasicky - sms,zamilované, něžné, jak jsem krásná,milá, apod..prostě přesně,co mi už chvíli scházelo..Poměrně rychle jsem se rozhodla pro sex a vzala iniciativu do svých rukou. Našla na radu kamarádek hodinový hotel a tam se s ním vyspala.A od té doby už jen studená sprcha..už na místě se prakticky okamžitě po TOM oblíknul,šel kouřit a že jedem..Od tý dobx mi ještě párkrát napsal,sám od sebe,ale po nějaké poezii a něžnostech ani vidu..Měla jsem dojem,že jsem nás oba zatáhla na místo a kde to pro nás oba nebylo důstojné a takzvaně dost drsně zatlačila na pilu.Měla jsem obrovskou potřebu, mu vysvětlit,že nejsem ten typ žen,co zatahuje po týdnu chlapy do hodinovky,a že jsem stále ta co ve mně viděl na začátku, tedy smutná a plachá žena, který chybí obyčejný obejmutí. měla jsem dojem,že se se mnou už nechce vidět,alespoň jsem mu to napsala.Reagoval na to,že si to ještě někdy povíme.Ale pokud se od té doby vidíme,a jsou u toho cizí lidi, ani mě nepozdraví a prakticky mě přehlíží. Když jsem se ho ptala,proč mě normálné nepozdraví,řekl,že si nemůže dělat co chce a dokonce ani se nemůže chovat slušně.Ovšem,když se při náhodném pohledu setkáme očima,visí na nich..Já nevím,co si o tom mám myslet, z domova mám sebevědomí naprd,neustálým žebráním o sebemenší tělesný kontakt a místo abych si ho zvedla románkem,upadla jsem ještě do horšího stavu. Co se stalo?Věděla a říkala jsem od začátku,že nic neslibuju,nechci se zamilovat,ale proč se nemůže chovat slušně??Zhrozil se tváří tvář mého těla?nebo co??Věděl,že jsem starší, psal mi že se podceňujku,že mě má plnou hlavu,chtěl se se mnou opravdu jen jednou vyspat??jak přemejšlí chlap??

Odpověď:

Ahoj,
bohužel, ten tvůj nový objev přemýšlel jenom tím menším mozečkem, co má mezi nohama. Opět se potvrdilo, jak vypadá v praxi, když lovec dobývá svojí oběť, a tou si se jednoznačně stala. Teď už to nikdy nevrátíš, protože mu šlo jen o to, dostat tě do postele a je jedno, jestli to bylo v hodinovém hotelu nebo někde jinde. Účel to splnilo! Pán si pochutnal na novém masíčku a jde dál hledat novou oběť, která mu podlehne stejně jako ty a taky stejně dopadne! Nedej na jeho psí oči a raději se do nich už nikdy nekoukej!! To jak ti lichotil, jak jsi úžasná a že tě má plnou hlavu, tak to byl jen zastírací manévr, který se mu dokonale povedl a ty jsi podlehla. Přeci ti muselo být jasné, že s takovým kůzlátkem to nebude na věky. Možná by ses měla zaměřit na to, jak to doma srovnat, aby jste k sobě našli opět cestu a prožívali život takový, jak se sluší a patří na rodinu s malou dcerkou. Pokud chceš začít něco urovnávat, tak doma a né s tím kolouškem!!

Odpověděl/a: René Kraus, 17.Jun.14.

vydáno 17. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Může to už vyjít?

Muže to už vyjit? Ahoj Rene,mam novy vztah neco pres mesic.Casto mi volal vecer,az to bylo otravny jak styhacka,ted uz tolik nevola.Nastval se ze jsem po 2 neprijela kdyz jsem mela volno.Chtel koukat na fotbal a ja mela sve dny,nepochopyl to.Druhy den nepsal ,az vecer mi odepsal promin nehodime se k sobe,preji hodne stesti,dalsi odpoved nejsem zadna cekanka,kdyz neposlouchas musim te vymenit.muzu si za to sama svou nerozhodnosti.A ze necitil ze jsme o nej stala,proto to tak dopadlo.Po praci jsme se za nim v praci stavila,nechala jsme si ho zavolat,byl prej prekvapeny ze jsem prisla.Vecer mi pak napsal kdyz budes hodna tak si te necham:-).Rad ma asi srandicky,rikal mi buchticko,zas me to tak nenastvalo,pritom jsem stihla,pokazdy kdyz me videl,ukaz zadek,kdyz jsem sla od nej od prace.Jak jsme neprijela tak hned byl na baddu,ze byl prej nastvanej,uz tam nepujde.cely mesic tam nebyl koukala jsem,stejne mu zadny nepisou,prej 2 roky je sam,to mu je 36,dlouhy v ztah mel ve 20letech 5let,2 roky spolu zily,pak cestoval Spanelsko atd pracovne,prej mel tezky zivot.Dela recepcniho,spis sekurity,vecne je v praci 24h,porad je pak unaveny a spi,ted nekoho vyhodily,tak nema zas moc volna,proto nema cas na zensky kvuli praci rikal.Vcera se bavil normalne,ani nemel ty srandicky,poprosil me abych mu koupila vodu do prace vecer,ze to nestihal,delam od nej asi 5min.ja delam do 9h vecer,ale mam kr.dl.tyden.tak mam dost volna.Prej ho ja mam ted pozvat na pivo ze minule on platil,vzal me i na vereri,pres 800kc tam nechal,to jeste nikdo.Prej ze nemam rada jeho kocoura,ma perskou kocku,vsude jsou chlupy po byte i v koupelne.8mesicu je mu,prej ho da vykastrovat,snad nebude pak litat po byte.jinak mi je s nim fajn.nevim jestli neni preletavy,kdyz hned sedel predtim na badu.Dekuji za odpoved Lenka.

Odpověď:

Ahoj Lenko,
opět ti děkuji za tvůj úžasný dotaz. To si musím přečíst alespoň 3x, abych to alespoň malinko pochopil. Myslím si, že to není nový vztah, ale přád ten samý, o kterém si tu už několik měsíců píšeme. Buchtičko, doufám, že i já ti tak po našich výměnách můžu říkat. Na tvém místě to okamžitě ukonči a najdi si někoho, kdo nemá perskou kočku a nebudou ti vadit chlupy. To, že za tebe nechal v hospodě 800 korun, to ještě nedokazuje, že tě má rád. A pokud se chce teď nechat pozvat do hospody od tebe a nechat si zaplatit útratu, tak to asi hovoří samo za sebe. Lenko, utíkej z tohoto vztahu a najdi si nějakého normálního kluka a hlavně vrstevníka!!! Nevím, jak ti to mám ještě jinak napsat!!! Odpověď na tvojí první větu je NE !!!

Odpověděl/a: René Kraus, 17.Jun.14.

vydáno 16. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám problém s přítelem...

Dobrý den, mám problém s přítelem. Jsme spolu necelé 3 roky, ale začalo se něco dít. Píšu sms, na fb žádná odezva, nekomunikuje se mnou. Takhle to probíhá už 4 měsíce a já nevím jak dál, pak se ozve sám od sebe zavolá, že se staví, ale vidíme se jednou za 3 týdny a to je pro mě hrozně málo, kdyby se mnou aspon mluvil, nic o něm nevím a já se hrozně trápím, říká že nemá na mě čas, že má moc práce. Když se ho zeptám jestli o mě stojí tak říká že jo, ale proč nemůže odepsat ? Myslíte, že má někoho jiného a neumí mi to říct ?

Odpověď:

Ahoj,
ano, myslím si, že má nějakou jinou a je to jen slaboch, co ti to nedokáže říci do očí. Pokud by byla ve vašem vztahu láska, tak to by vypadalo úplně jinak! Na tvém místě bych se přestal trápit a začal nový vztah s někým, s kým ti bude fajn. Tohle opravdu nemá žádnou budoucnost.

Odpověděl/a: René Kraus, 16.Jun.14.

vydáno 13. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Bojím se,že je se mnou pouze kvůli dětem...

Ahoj René Žiju s přítelem 17let a máme spolu dvě děti.Před 8 měsíci jsem přišla příteli na nevěru kdy se mi dušoval,že to ukončí a chce být se mnou a dětmi.Před týdnem jsem přišla na to,že nic neukončil a vím,že z jeho strany jsou city k milence.Opět slibuje,že vše skončí a chce být s námi,ale já už mu nevěřím.Měla bych asi napsat,že to není jeho první úlet a bojím se,že když opět odpustím za nějaký měsíc to tu bude opět.Bojím se,že je se mnou pouze kvůli dětem.Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
to se někdy stává. Po sedmnácti letech společného soužití dojde ke krizi a ta se u vás projevila. Já vím, že je to kruté zjištění, ale asi s tím nic nenaděláš. Pokud se chlap rozhodne pro jinou a jsou v tom city (a určitě je o několik let mladší než ty), tak to těžko změníš. Může ti slibovat modré z nebe, ale pořád to zůstanou jen a jen sliby, které při nejbližší příležitosti opět poruší. Je s tebou opravdu jen kvůli dětem, protože si nepřipouští nějaké starosti s placením alimentů a tento stav mu naprosto vyhovuje.

Odpověděl/a: René Kraus, 13.Jun.14.

vydáno 13. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Co si mám myslet?

Ahoj, chci se zeptat. Měla jsem přítele, byli jsme spolu přes tři roky. Ale rozešel se se mnou a začal se hodně bavit s holkou, která ho uháněla, když jsme ještě byli spolu. Chodí spolu ven. A napsal mi, že on jí viděla nahou i ona jeho, ale prý se nemilovali, že on nemohl kvůli tomu, že na mě myslel. Nevím co to znamená, nevím co si o tom mám myslet a proto se ptám Tebe, na názor muže. Předem děkuji za odpověď :)

Odpověď:

Ahoj,
tak už ho uhnala! To, že před sebou byli nazí a kvůli svědomí se s ní nevyspal, je docela dobrá výmluva, které bych ani na vteřinu nevěřil! Docela se divím, že ti ještě neřekl, že když byli spolu nazí, že za jeho vzrušení mohla vzpomínka na tebe a ne pohled na nahou ženu! Jediné, co si o tom můžeš myslet, je zapomenout a smířit se s tím, že už je v náruči jiné!

Odpověděl/a: René Kraus, 13.Jun.14.

vydáno 12. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Co se mu honí hlavou?

Co se mu honí hlavou ? Ahoj René, byla bych ti moc vděčná za tvůj názor. Jedná se o jednoho kluka. Chodíme spolu na stejnou VŠ do stejného kruhu. Od začátku března po mém rozchodu jsme se začali vídat každý víkend a nebylo to tajné. První měsíc nedošlo k žádnému osobnímu kontaktu, až jsem si začínala myslet, že se mu nelíbím. Jednoho dne se konečně rozhoupal a políbil mě. Po pár dalších schůzkách došlo i na sex. Jeho reakce po sexu byla pro mě překvapivá, pořád mě objímal, celou noc se ke mně tulil, začal mě zvát do kina, do čajky, vařil mi, ráno dělal snídaně a doprovázel na autobus. Díky jeho milýmu chování jsem se do něj zakoukala, ale vztah bych s ním nechtěla, necítím se teď momentálně, že bych do toho mohla s někým hupsnout. Také mě nenapadlo, že bych mohla s někým spát bez závazků, ale pravdou je, že mě dost přitahuje, ráda s ním trávím čas a v sexu si perfektně rozumíme. Ve škole po sobě pokukujeme, pošťuchujeme, občas něco prohodíme, ale jinak se tak nějak ignorujeme. Mě však trápí, že v poslední době to nějak zamrzlo. Nemyslím si, že bych já nějak začala tlačit na pilu, nejsem ten typ, co by kluka uháněl. Vždy mě zval ven on, psal mi skoro každý den, začínal mít narážky, že bych se mohla taky někdy zeptat já, kdy se uvidíme, že dělám ve škole jako kdyby neexistoval a že by mi i tam rád projevoval svou náklonnost (k čemuž se tedy neodhodlal). Prostě to zanechalo ve mně dojem, že by to nemuselo být jen o sexu, ale že bychom se mohli poznávat. Jenže to začalo nějak ustávat, tak jsem se ho sama zeptala, kdy se uvidíme (jsem si vědoma, že jsem mu moc vstříc nevycházela). Domluvili jsme se, všechno bylo zas ok, ale bohužel to nevyšlo, tak se hned se mnou domluvil na příště. Je to teď velice časově náročné, studujeme medicinu a máme zkouškoví. Nicméně mi přestal psát (já mu nepíšu), ve škole po mně pořád pokukuje. Každopádně jsme se dostali k tématu MY. Řekl, že si myslel, že to taky neberu vážně a že to nemá teď smysl řešit před zkouškami. Já jsem mu odepsala, že bychom nic neřešili ani kdyby zkoušky nebyly, že se na nic vážného necítím, ale že s ním ráda trávím čas a chybí mi mazlení. Vůbec na to neodepsal a naše domluvená schůzka se nekonala. V čem se stala chyba? Že se mnou už nechce ani spát? Vím, že se mu to se mnou líbilo, tak nechápu, proč najednou nechce? Myslím si, že nejsem úplně odpudivá, vždycky jsme se i hodně nasmáli, neuháním ho a ani ho netlačím do vztahu. Ví, že mají o mě zájem i jiní kluci, nedávno mi jeden přinesl růži do školy (nic spolu nemáme) a když jsme teď byli se spolužáky někde posedět, tak pořád koukal, kdo mě to zve tancovat (i když jsme zrovna tancovala s ním, nicméně jsem s žádným nešla). Tak co se mu to odehrává v hlavě? To jsem mu až tak ukradená? Jeho chování mě mate. Děkuji moc za odpověď !!! A omlouvám se, že je to tak dlouhé čtení, ale potřebovala jsem se vyzpovídat.

Odpověď:

Ahoj,
neomlouvej se za dlouhé čtení, proto jsem tu, abych vám mohl občas poradit a malinko otevřít oči. Já vím, že ve zkouškovém období máte fofr, ale to nebrání tomu, abyste měli hezký vztah. Možná jsi to vzala za špatný konec a trochu jsi ho odradila. Možná on čekal daleko víc, než jen krásný sex. Možná to vzdal a řekl si, že to stejně nemá žádnou budoucnost. Musíte si na sebe najít čas a sednout si a říci si narovinu, co od vašeho vztahu oba dva očekáváte. Pokud dojdete k názoru, že vám stačí jen sex, tak se tomu nebraňte a užívejte si života a buďte dobrými kamarády, ale nic víc potom od toho nemůžete čekat. Pokud je tam jenom malinká jiskřička a stojí za to jí rozzářit a budete to chtít oba dva, tak na nic nečekejte a jděte do toho! Vím, že mu do hlavy nevidíš, ale pokud budeš šikovná, tak to dostaneš ven!

Odpověděl/a: René Kraus, 12.Jun.14.

vydáno 12. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jak mám vnímat jeho kámošku - bývalku...

Dobrý den, zajímal by mě Váš názor z mužského pohledu. Moc se předem omlouvám za dlouhý text. Já (26) jsem si před rokem a něco našla přítele (28). Ještě v době, kdy jsme spolu jen randili a oťukávali se,jsem věděla, že často bývá s jednou svojí kamarádkou (24), se kterou se znají už pár let a je to zároveň jeho bývala. Byli spolu asi jenom půl roku, ale ona ho na vztah nechtěla, jen jako kamaráda na ven, na cestování a občas do postele po nějaké akci. On jí miloval. Ani ne půl roku předtím, než poznal mě, se jí všemožně snažil dostat zpátky, že jí miluje a tak. Pak prý najednou začal mluvit o mě. Ona sama mi asi po roce, když jsem s ní hodila řeč, řekla, že neveřila, že nám to vydrží, že si myslela, že mě má jenom na truc (to mi řekla ona sama). Tomu taky odpovídalo její chování. Všecko řešila s ním, hlavně problémy s jedním klukem, kterého uháněla a do kterého se šíleně zamilovala. Denně si psali na FB, několik sms (i v noci) a pořád s ním řešila hlavně toho svého idola. Vůbec nerespektovala, že má holku. Asi půl roku toho chození jsem neslyšela nic jiného, než kde byli, s čím si mu zase vylila srdíčko a podobně, Byli spolu skoro denně, vozil jí do práce, z práce, chodily spolu do města, ona se chtěla jít projít nebo projet, tak on šel, ona si chtěla jít sednout a postěžovat si a on šel, ona se chtěla učit anglicky a on šel, i když ho to údajně nebaví. To jak ho otravovala s tím klukem ho taky dost štvalo, ale rozčiloval se jenom přede mnou, ale když ona něco chtěla, on skákal jak cvičený pudlík, jen aby se jí zavděčil. Byli spolu denně, i tehdy, když byl se mnou, tak třeba předtím, i kdyby jen na hodinu. Asi dva nebo tři měsíce po tom, co jsme spolu začli chodit, jsme jeli na 14 dní na dovolenou. Tam si s ní taky psal a kupoval jí pohledy a dárečky (protože ona to sbírá). (Ona mu ještě předtím ze své dovolené přivezla taky dárečky a poslala pohled, kde psala, jak jí chybí a že by si to sním užila mnohem víc a podobně). O pár měsíců později si v den volna domluvili výlet spolu na kolech, mě to ani neřekl, až jak jsem se ho zeptala, co bude dělat, tak prý mi to neřekl, že bych to stejně neujela. Ona absolutně nebrala v potaz, že má holku a že by měl být s ní a on na první místo stavěl jí. Ona mu pořád automaticky psala, jestli nezajdou nebo nezajedou tam a tam a on bral jako samozřejmost, že tam jde s ní, jako by k ní měl furt nějaký závazek a potřebu jí vidět. Na ten výlet nakonec jel se mnou, ale jenom proto, že se předchozí večer v hospodě pohádali, tak mi až ráno volal, jestli nechcu jet. I tam si s ní celý den psal sms. Několik měsíců jsem trpěla tohle jejich chování a říkala jsem si, že snad aspon on dospěje, protože ona je věčná pubertačka. Protože myslím, že je snad normální, že když je někdo zadaný, tak přátelé opačného pohlaví o něco ustoupí do pozadí a není vhodné, aby se scházeli tak často. Ale pořád se k tomu neměl, stále jsem slyšela jen kecy o ní a jejím idolovi a jak ho to rozčiluje, až jsem se poprvé ozvala, proč s ní teda furt někam lozí. Docela ho to zarazilo. Tenkrát to bylo stručné, řekla jsem, že si furt stěžuje, ale furt s ní někam chodí, že je to prostě divné. Na to mi řekl, že nemám být proč naštvaná. Tohle jejich "kamarádství" zaráželo i ostatní, svoje mu řekla jeho sestra a i jeho kamarádi do něj ryli (to vím od těch lidí). Nikoho neposlouchal, nad všemi mávnul rukou. Tak v půlroce našeho vztahu jeli ti dva na dovolenou. Tu měli naplánovanou už dlouho dopředu, ještě než jsme spolu začali chodit, mělo jet víc lidí, ale nakonec jel jen on s ní a její kámoškou. Já nemohla jet s nimi z finančních důvodů. Nechtěla jsem mu kazit výlet, tak jsem si řekla, že mu už řeknu něco pořádně, až se vrátí. Z té jejich dovči mi psal každý den, abych pravdu řekla, ani jsem to nečekala. Hned jak jsem se sním po tom viděla, řekla jsem mu svoje, že si myslím, že jí pořád chce a on, proč si to myslím, tak jsem mu řekla to všecko jeho divné chování co jsem půl roku snášela, že to není normální a že jestli chce chodit s někým jiným než s ní, bude jí muset dost omezit. Nechtěla jsem mu brát kámošku, tak jsem řekla, at si klidně s ní jde občas zahrát (hrají spolu (ale i s jinýma lidma) raketové hry), a pak že jdou stejně na pivo, ale že ty jejich soukromé "dýchánky" fakt trpět nebudu. Hodně jsem to tady zkrátila. Celou tu dobu se ke mě lísal, že jí bere spíš jako kámoše (to jsem mu opravdu nezbaštila) a že s ní už nebude tak moc chodit a podobně. Tuhle promluvu k němu jsem stále odkládala, protože takhle mi on všecko říkal, kde byli a co řešili, nechtěla jsem docílit toho, že se s ní stejně bude scházet (tak jak mi to vadí), ale už mi o tom nebude říkat (jak jsem předpokládala, tohle se taky stalo). Vydržel jí nepsat dva týdny. Pak mi řekl, že jí napsal kvůli hře a ona že je kamarád na prd, že jí napíše jenom , když si chce jít zahrát (podle mě by takové scény obyč kámoška nedělala). Dalo by se říct, že ještě chvíli byl relativní klid, nemluvil o ní (takže nevím, jestli s ní býval, ale myslím, že už ne tak často). Ale před pár měsíci se to začlo zase pomalu rozjíždět. Popravdě, jsem to čekala, nevěřila jsem, že by jí dokázal tak omezit. Zase spolu (i když asi ne tak často, ale ted už to nevím 100%) začli chodit soukromě ven. Učit se anglicky do hospody (i když se jí nabídlo tucet lidí, přeochotných jí pomoci, ona dorážela na něj, až šel a přitom jeho úroveň je o něco nižší bych řekla)(to jsem mu zrovna volala, tak mi to řekl), zase šel s ní ven na koloběžku (i když ta ho taky údajně nebaví, to mi říkal jednou v obchodě, že by si jí koupil jenom kvůli mě, aby se mnou jezdil)(to bylo asi tak před dvěma týdny, ale tohle vědět nemám, on neví, že to vím), a zase si chodili sami dva na pivo (on jí totiž staví i před kamarády a jde spíš s ní, než s nima, a pořád sami dva, nikdy nepřiberou nikoho dalšího) a když jsem se to dozvěděla od někoho a rýpla si, že mi to ani neřekl, tak že nechtěl, že bych z toho dělala kdo ví co. Párkrát jsme někde byli ve třech, oni dva mezi sebou prohodili sotva pár vět, bud jsem se bavila já s ní nebo bylo ticho, ale jakmile jsem se nachvíli vzdálila, to hned brebentili, jak staré drbny. Přede mnou dokázali probírat jen nějaké organizační věci. Asi před měsícem byla nějaká společná venkovní akce, on jí napsal, že už tam jsme a jí dost dlouho trvalo, než došla. On celou tu dobu hypnotizoval protější svah, sledoval hodiny a celkově působil, že se jí nemůže dočkat. I jí jsem už říkala, jak divně se chovali oba dva, že je to divné, nevhodné a že at si jdou zahrát, ale jejich soukromé sedánky se mi nelíbí. Fyzicky mezi nima nejspíš nic není, to mu zase věřím. Kdybych si s ním tenkrát nepromluvila, tak se oba chovají stejně dodnes. A ještě jedno jsem vynechala, bydlíme od sebe asi 60 km, ale u jeho bydliště mám chalupu, kde bývám minimálně ty víkendy, ale většinou častěji. Zatím mám jen občasnou práci, tak mám na něj relativně čas, ale i tak ten čas musím dost hledat. Je mi jasné, že s trvalým úvazkem se to změní, on se zase začne nudit a podle jeho slov "a s kým mám teda chodit ven", to opět začne nanovo. Oni jsou totiž oba dva znudění a kromě práce nemají potom vcelku žádně povinnosti, starosti, domácnost, prostě nic. Kdyby ho ona chtěla, věřím, že v tu ránu se k ní vrátí. Jsou vlastně ideální pár, stejná pracovní doba, 5 minut od sebe bydliště, stejné zájmy a pořád si toho mají co říct, až na to, že ona ho na chození nechce. Ale teď ke svým dotazům. Namlouvám si to, nebo ji opravdu nevnímá jen jako obyčejnou kamarádku? Pořád tam mezi nima něco je, nemám pravdu? Jinak by se i přede mnou byli schopni bavit normálně. A k tomu, že se s ní zase schází způsoby (i když třeba už to nemusí být tak často), o kterých jsem mu řekla, že mi vadí, to mi prostě přijde, jakože mě vůbec nerespektuje a tímhle se mi za zády vysmívá. A celkově on na mě působí, že potřebuje být v její přítomnosti, jakoby se nedokázal bez ní obejít. A přitom, furt mluví o budoucnosti nás dvou, a o tom, jak jsem jeho miláček a podobné řeči. Nám je spolu fakt dobře, i když si toho většinou nemáme říct tolik co ti dva a nebýt jí, je mi s ním přímo úžasně. Ale takhle pořád přemýšlím, že mu vlastně nemůžu věřit, a jestli s ním nemám zase hodit znova řeč a připomenout mu to, nebo to nechat být, že se to nějak vyvine, at nejsem za nějakou semetriku. Jenže mi to pořád neskutečně ničí nervy to nicnedělání, jen se to ve mě hromadí a jsem pak zbytečně naštvaná. Mám ho fakt moc ráda a nerada bych o něj přišla, ale na hlavu si už nechcu nechat sr.t. Myslím, že jako jeho přítelkyně jsem v právu já. Co si o tom myslíte Vy? Jak podle vás vnímá tu svoji kámošku-bývalku. Má cenu za něj bojovat nebo ho raději nechat jít? (I když vím, že by se jen tak lehce nerozešel). Znova se omlouvám za tu slohovku a moc děkuji, pokud to přečtete celé a sdělíte mi názor z chlapské strany. Děkuji.

Odpověď:

Ahoj,
Uf to je román! Nevím, nevím, ale jediné řešení je nůž na na krk a buď já anebo ona!! Pokud nebude schopnej odstřihnout tu pupeční šňůru, co je spojuje, tak to nebude mít žádnou budoucnost. Musíš být tvrdá, a to i za cenu, že to nedopadne. I když se docela obávám, že až mu to řekneš takto natvrdo, že to nedokáže přetrhnout a raději se s tebou rozejde. Je mezi nimi nějaký zvláštní vztah, kterému asi rozumí jen oni dva! Ale jiná cesta z toho nevede, a pokud to budeš tolerovat, tak se z toho jednoho dne zblázníš a budeš litovat toho, že jsi se s ním nerozešla dřív. Pokud ta rádoby kamarádka nezmizí z vašeho vztahu, tak to dobře nemůže dopadnout. Ta ho za sebou táhne na vařené nudli, a pokud v sobě chlapec nenajde sílu rozloučit se s falešnou kamarádkou, tak v tom pak nevidím váš vztah jako harmonický a takový, jaký si ty přeješ. Opravdu to má jediné řešení a to buď TY anebo ona. Přes to vlak nejede!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 12.Jun.14.

vydáno 11. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Je to jen hra a jde mu jen o sex?

Ahoj René, potřebovala bych radu chlapa, trápí mě jeden problém.. jde o muže, kterého znám asi 15 let (je to kamarád mého expřítele), ale tykat si a více si povídat jsme začali asi před rokem a půl.. on má přítelkyni asi tři nebo čtyři roky, ale co vím od mého expřítele, není to moc dobrý vztah, už jednou byli od sebe.. Já mám taky přítele, což on ví, ale nejsem s ním šťastná. Jednou když jsme se potkali ve městě, mě nesměle pozval na kávu, jenže mi do toho zavolal můj přítel, já ten telefon zvedla, což ho možná odradilo nebo naštvalo, nevím.. když jsme z kavárny odcházeli, poděkovala jsem s tím, že příště zvu já, on na to nic neřekl.. asi za měsíc jsem ho tedy pozvala, ale odmítnul, že zrovna nemůže, ale nějak instinktivně mi to přišlo jako výmluva. Po asi dalších dvou měsících jsem dostala od známé dárek, který bych já osobně zrovna nevyužila, ale pro něj byl vhodný.. pozvala jsem ho jedno dopoledne na kávu k sobě, že pro něj něco mám, tak ať se zastaví, jestli chce.. přišel.. bylo vidět, že je rád, povídali jsme si o všem možném, vyprávěl mi o své rodině atd., zeptal se i oklikou nepřímo na mého přítele, ale já o něm v té chvíli nějak nechtěla mluvit, nevěděla jsem co říct, prostě jsem to zamluvila.. Musím ještě říct, že je to chlap, který je – nebo alespoň dříve byl – dost na ženy, když jsem se ho na to z legrace zeptala, nevykrucoval se, řekl, že byly doby, kdy se nechtěl vázat, nikdo nic nechtěl po něm a on nechtěl nic po těch ženách.. když byl na odchodu, zvedl se od stolu, chvíli nervózně postával, a pak mi dal polibek, který nebyl kamarádský, cítila jsem z toho víc.. pak byl u mě ještě jednou, taky jsme si jen povídali, při odchodu jen pusa.. Když to zkrátím – nestýkáme se cíleně, ale má práci, která mi umožňuje za ním zajít a popovídat si, nechci vypadat , že ho uháním, takže si dávám pozor, aby to nebylo moc často a spíš to vypadalo, že mám cestu kolem za nějakým účelem.. při loučení si dáváme pusu (ne pokaždé), nedávno když jsme si povídali, mě pohladil po vlasech, když jsem odcházela, posledně dokonce vzal za ruku.. prostě mě pokaždé něčím překvapí.. na druhou stranu mě už nikdy nikam nepozval, sám od sebe nenapíše, nezavolá, vždy je ta aktivita na mě.. Nedávno mě viděl se známými (mužem a ženou) v restauraci, když jsme se potkali, ptal se, kdo to byl se mnou, a začal mi povídat něco o nějaké své bývalé přítelkyni nebo milence, že se mu doneslo, že na něj vzpomíná, jaké to bylo super v posteli a tak, chtěl abych žárlila nebo co? (což se mu povedlo).. Při různých příležitostech v průběhu hovoru pronesl věty typu „ víš že tě miluju“ nebo „mohl jsem být se tebou“ (jednou když jsem potřebovala s něčím pomoct , ale on si moji sms přečetl pozdě).. dvakrát se stalo, že mě nazval milenkou, vzala jsem to s nadhledem a nekomentovala to zatím, ale cítím, že jen milenou bych mu být nemohla, cítím k němu více už teď a tohle bych nezvládla.. čeká jak se rozhodnu já? může ke mně on cítit něco víc, chtěl by případně vztah nebo je to jen hra a jde mu jen o sex? Děkuji za názor, Kristin

Odpověď:

Ahoj,
tak pokud už malinko žárlíš, tak v tom lítáš až po uši! Myslím si, že mu nejde jen o sex, protože to by tě asi dobýval jiným způsobem a více by tlačil na pilu. Možná je trochu nesmělej, ale podle toho, jaký to byl lovec dívčích skalpů, tak to asi nebude nesmělost. Možná opravdu na těch jeho větičkách tipu "víš, že tě miluju" něco bude. Musíte si zajít na kafe a otevřeně si promluvit, co jeden od druhého očekáváte a je mi jasné, že se nespokojíš být pouze jeho další milenkou. Do takového vztahu se nepouštěj!! Vždycky měj na paměti, že hledáš chlapa pro život a ne jen pro sex.

Odpověděl/a: René Kraus, 11.Jun.14.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Taft Invisible Power

Taft Invisible Power

Neviditelný styling s 24hodinovou fixací!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 23. 07. 2014

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

23. 07. 2014 Horoskop Blíženec

Rozhodnutí během středy budete tak často měnit, že nakonec budete mít v hlavě pořádný zmatek. Navíc celý večer budete... Celý horoskop

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Módní policie

TOPlist