Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 20. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Co může cítit mladší muž ke starší ženě?

Ahoj mam len taku otazku zo zvedavosti. Co moze vlastne citit mladsi muz k starsiej zene ak ma priatelku (mladsiu ) a uz dva roky. Je to sex, porozumenie ,poradenie sa. Moze ju lubit alebo si ju len vazi? Je to zvedavost si predsa muz.Dakujem

Odpověď:

Ahoj,
tak zpravidla to není o citech a myslím si, že za tím může být třeba kvalitní sex, ale ve většině případů je to taková malá vyčuranost. Většina chlapů to zneužívá a hledá v tom různé výhody a hlavně majetkové.

Odpověděl/a: René Kraus, 20.May.15.

vydáno 19. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Cítím že ho mám moc ráda a asi ho i miluju...

Ahoj René ... Potřebuji znát tvůj názor a tvouj radu ... Asi v březnu sem navazala vztah s delegatem naší CK ... první večer sem sním šla na rande, skončili sme u něj doma ale nespali sme spolu až druhý den po 3 dnech známosti sem se musela vratit zpět do česka .Celou dobu byl ke mě moc milý a než sem odjela řekl mi že mě miluje ... Když sem se vratila so česka denně sme si psali.Pořád mi psal jak na mě myslí a že mám za ním přijet ... Za 4 týdny sem za ním opravdu letěla , chtěla sem vědět jestli mě opravdu miluje ...Byl to užasný týden ... Cítila sem od něj hodně lásky. Říkal že to byl nejlepší týden jeho života... předtím než sem za ním jela sme si psali a skypovali pořád... ( většinou po mě chtěl abych se mu ukazovala naha nebo abych mu aspon ukazala prsa, protože mu prý moc chybím a že když nemužem být spolu tak aspoň to , celkem mi to vadilo ale přemohla sem se, ale to bylo tak jednou za týden jinak sme si normálně psali).Ale když sem se vrátila zpět do ČR náš kontakt se opravdu změnil( on opravdu hodně pracuje a ted mu začíná sezona ale předtím mi psal od sebe každý den) , většinou píšu jen ja a píšem si o hodně méně... Několikrát sem mu naznačila že mi to nestačí tak málo kontaktu a že si sním chci psat častěji ... A když sme na skypu povídame si jen chvíli a pak chce abych mu něco ukazovala ... Dneska sem si všimla že jedne holce okomentoval fotku slovy WOOW a ja sem byla online ale on nenapsal ( vždycky když sem napsala tvrdil že má moc práce a ted komentuje fotku nějake holce když sem online ,mě napíše tak jednou za týden ... když sme na skypu tvrdí že za mnou 100% přijede a říká to sám od sebe( a říkal to vždy)... Je pravda že jsem nedůvěřivá a on to cití ale nevím jak mám na to reagovat ... Když mu napíšu řekne že je v práci a nemá čas a když má lajkuje a píše commenty jiné holce pod fotky!? co mám dělat mám to ingnorovat ? Cítím že ho mám moc ráda a asi ho i miluju ...

Odpověď:

Ahoj,
ono je těžký mít lásku na takovou vzdálenost a při té četnosti, kdy se vidíte ne na Skypu, ale naživo, to nebude mít asi dlouhé trvání. Musíš si uvědomit, kolik mu pod rukama v té cizině projde kočiček a ta nuda, kterou tam prožívá, stojí určitě za zpestření. Moc bych vám přál, abyste k sobě našli cestu, ale na takovou vzdálenost to bude hodně složitý. Docela se obávám toho, když mu před Skypem skáčeš nahá, že se klidně může stát, že na druhé straně se s kamarády docela dobře baví. Pokud se nevrátí do Čech, tak na takovou vzdálenost přes PC váš vztah nebude podle tvých představ.

Odpověděl/a: René Kraus, 19.May.15.

vydáno 18. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Kontakt...

Ahoj René. Nevím jestli se mi nedaří nějaké udaje a kontakty jiné na tebe najít protože jsem v takovém nijakém rozpoložení a nebo tady ani nejsou. Nicméně jsi i trošku psycholog? a nevedeš náhodou i skype?

Odpověď:

Ahoj,
určitě musíš pochopit, že sem nemůžu dát žádný jiný kontakt, ani telefon, ani Skype. Jestli jsem tak trošku psycholog, to nevím, ale snažím se porozumět bolavým duším a najít nějakou tu radu, která občas i pomůže.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.May.15.

vydáno 18. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chci mít taky svůj prostor...

Zdravím Vás, chtěla bych se Vás zeptat na VÁš názor. jendá se v mém případě o to, že kdykoliv si chci jít posedět s kamarádkou, někam vyrazit, či zajet k rodičům, můj partner chce být pořád všude semnou. Když ale jede on sám, tak já to chápu, že chce být taky se svými kamarády sám... Ale on to asi nechápe, že i ženská chce jít prostě bez něj. Kolikrát se mi ale, bohužel, stalo, že když jsem mu řekla narovinu, že chci jít sama, naštval se na mě a urazil se. Jak citlivě bych mu to měla říct, že chci mít taky svůj prostor? Předem Díky za odpověď a přeji pěkný den :)

Odpověď:

Ahoj
myslím si, že pokud mu to podáš citlivě, tak moc nepochodíš. Je to tak trochu sobeček, protože on může s kamarády, ale tobě to zakazuje. Musíš si uvědomit, že každý z vás má právo na své soukromí, své koníčky a i své přátele. A pokud to nebude respektovat, tak se obávám toho nejhoršího.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.May.15.

vydáno 15. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Proč mi lže?

Ahoj, zajímal by mě tvůj názor na tohle... Ve fitku jsem tak 3 měsíce zpět poznala Davida, šli jsme párkrát ven, vždy bylo strašně hezky a měli jsme si co říct. No jenže pak jsem si jednou všimla, že má na tapetě svoji holku, o čemž jsem nevěděla... Tak mi řekl, že už jim to moc neklape, že jsou spolu 3 roky. Asi týden na to řekl, že se rozešli... Bylo to tak před měsícem, pak jsme byli u něj, jezdili po nocích autem, vždy něco bylo... Včera jsme jeli zase, a on se pokoušel připojit na fb a zobrazit zprávy, a jako druhou měl zprávu od té přítelkyně (vím jak se jmenuje i vypadá, jen on netuší že bych to mohla vědět). Jenže aby to nebylo málo, pak ji měl i na tapetě... Nebudu naivní, řekněme si popravdě, proč by měl na tapetě někoho s kým už není?... Proč mi lže? Nechci být žádný prostředník, ale přitom je to s ním strašně super... Teď nevím, jak se k němu chovat - dělat, že pořád nic nevím a pokračovat takhle dál? Opravdu mě to zklamalo, myslela jsem si, že je ke mně upřímný... Díky!

Odpověď:

Ahoj,
nezbývá ti nic jiného, než mu dát nůž na krk. Naprosto s tebou souhlasím, že pokud nějaký vztah skončí, tak nebude mít svoji bejvalku jako tapetu. Což podle selského rozumu je jasné, že tento vztah ještě neskončil a pokud ti tvrdí něco jiného, tak ti lže. Klidně mu řekni, že o tom víš a že má jen dvě možnosti, buď ty anebo ona, ale na dvou židlích se dlouho sedět nedá.

Odpověděl/a: René Kraus, 15.May.15.

vydáno 15. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím co si o tom myslet...

Nevím co si o tom myslet.... Ahoj René,měla bych dotaz ohledně chování jednoho muže. Neplánovala jsem to, potkala jsem ho ještě zadaná a vím, že měl špatné zkušenosti z dřívější se zadanými slečnami. Nicméně jsme spolu začali trávit každou volnou chvíli až do dne, kdy jsem jaksi ztropila zbytečnou scénu a tento muž si to rozmyslel a řekl, že prý potřebuje čas a jiné nesmysly...já tlačila na pilu...no rozmyslel si to,ale neměl prý problém zůstat přáteli ale byl neustále odměřený, ale nedávno jsme se potkali a já u něj přespala a něco tam proběhlo a strávili jsme spolu další den, kdy byl stejně odměřený ale nevyháněl mi....nicméně pak zas nic...potkáváme se v práci, ale totálně mě ignoruje a nevím co si o tom myslet, zkusila jsem napsat po pár dnech sms jak se má, odpovědi jsem se dočkala, ale byla z toho jen milá neosobitá konverzace...v ten poslední večer mi říkal, že tomu mám nechat čas...mám se na to vykašlat? jeho chování je zvláštní..z tak zamilovaného kluka najednou ignorant? Dodám, že ví, že zadaná už nejsem.

Odpověď:

Ahoj,
nevím, jakou scénu jsi mu ztropila, ale možná to byl impuls k tomu, že si uvědomil, jaká ve skutečnosti jsi a ze zamilovanýho chlapa se stal pouze kamarád a váš vztah nebude o lásce, ale jen o sexu. Pokud ti to takto bude vyhovovat, tak se s tím budeš muset smířit, ale lásku od toho nečekej. Možná to byl právě ten impuls, kdy se dozvěděl, že už nejsi zadaná a zalekl se toho, že váš vztah by mohl přejít z úrovně sexu do zamilovanosti a tak vzal nohy na ramena a utekl ti.

Odpověděl/a: René Kraus, 15.May.15.

vydáno 14. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Platonická láska...

Ahoj René, je to už celkem 2 a půl roku, co jsem se na seznamce seznámila s mužem. Podotýkám, že každý bydlíme na opačném konci republiky, 450 km od sebe. Oběma nám je teď 42 let. Psali jsme si milé vzkazíky, byly cítit vzájemné sympatie, ale já se těsně před tím seznámila s jiným mužem, se kterým jsem chodila rok a půl. Občas jsme si přesto psali dál a jeden druhému se svěřovali se svými problémy. Od úplného začátku mě to k němu táhlo a se svými pocity se mu svěřila. Tento muž se před 3 lety zamiloval na seznamce do jedné ženy, která bydlí také takhle daleko pouze přes fotografie, písmenka, telefonáty. Prý si plánovali společnou budoucnost, společné bydlení, aniž by se před tím kdy viděli. Když měl za ní prvně jet, z pracovních důvodů mu to nevyšlo a omluvil se jí. Došlo mezi nimi ke konfliktu a nějaký čas si nepsali. Ona si mezitím našla jiného a s ním se proto sejít nechtěla. Přesto s ním nadále zůstávala v kontaktu a svěřovala se mu se svými problémy a on stále věřil a doufal, že jednoho dne bude bez přítele a to bude ten správný čas, aby mohli být spolu. Mezitím už volná byla, ale opět si hned našla dalšího přítele a vše takto pokračovalo, on věřil, že jednou budou spolu, ve vztahu jí to neklapalo. Před rokem, když jsem ani já neměla žádný vztah, jsme si začali psát trochu více a sešli se rovnou na 4 dny na metalovém festivalu. Bylo nám spolu fajn a u jednoho setkání nezůstalo, vídali jsme se přibližně jednou za měsíc vždy na několik dní, jezdila jsem k němu většinou já i s dětmi, on byl u mě vlastně pouze jednou i se svým nezl.synem, kterého má v péči, teď měl přijet podruhé, což den předtím odvolal. Nikdy mi nic nesliboval, věděla jsem, že má v hlavě stále tuto ženu, ale doufala, že se to změní a také to tak vypadalo, kontaktovali jsme se takřka denně a vždy se měli o čem bavit. Jen mluvení o naší společné budoucnosti se cíleně vyhýbal, vždy řekl pouze, ať na něj netlačím a dám mu čas. Já se do něj moc zamilovala a on o mé lásce věděl, sám mi nikdy city nevyznal, ale já cítila, že ke mě chová více, než je ochoten si připustit. On si s tou ženou 3/4 roku nepsal a zdálo se, že je mu dobře. Před dvěma týdny jsem se mu svěřila, že mě náš vztah trápí a že nejsem šťastná, že nevím, co ke mě cítí, že to z jeho chování nejde poznat, přitom jsem lásku cítila, ale asi jsem to od něj chtěla i slyšet. Náš hovor jsem po chvilce převedla jinam a řekla mu, že od něj prozatím žádné vyjádření neočekávám, že na něj netlačím a ať to prozatím bere tak, že jsem nic neřekla. Netušila jsem, že si s onou ženou zase začal psát, původně jen přání k narozeninám, ale dozvěděl se od ní, že je momentálně bez přítele. Ještě asi 4 dny jsme si psali a pak se na 10 dní odmlčel, s čímž jsem si nedělala hlavu, občas se tak stalo. Pak mi ale napsal, že za mnou nepřijede, že to nemá cenu. Prý jsem ho přiměla přemýšlet, jestli má cenu v našem vztahu pokračovat a jasno úplně nemá, že jen ví, že přijet nechce a musí si ujasnit, co vlastně chce. Na jednu stranu mluví takto a že teď potřebuje být sám, na druhou stranu mi vysvětluje, že je to pro mé dobro nebýt s někým, kdo myslí na jinou. Po celou dobu našeho vztahu mě však ujišťoval, že s ní být nechce, i když pouze z rozumu, protože by jí už nikdy nemohl věřit. Naopak že jestli někdy s někým bude, budu to jedině já. Vím jistě, že v tom není žádná další žena. Píše mi, že by si přál, aby to cítil jinak, aby miloval mě, ale že si nemůže pomoct. Prostě se se mnou rozešel kvůli tomu, že ona je momentálně bez přítele a on ve skrytu duše doufá, že by s ní mohl konečně být a proto chce být také bez závazků. Mě ale tvrdí dál, že s ní nebude, protože mu to rozum nedovolí, že jinak by za ní už jel. Když jsem mu psala, že jsem viděla, že je mu se mnou fajn, že už na ní tak nemyslel, že byl celkem v pohodě, tak to přiznal, ale vracet se to prý bude vždy, to by jí prý nesměl kontaktovat a to on nikdy neudělá, musí o ní jednou za čas něco vědět, tak jí napíše znova, je to prý silnější než on a nikdy to nebude jinak. Je to prý jeho prokletí, které nikdy předtím nepoznal a už nevěří, že se to někdy změní a proto mi nechce dál ubližovat. Tak se ptám, je tohleto ještě normální, takhle si vypěstovat posedlost osobou, kterou nikdy osobně neviděl a kvůli tomu úplně zahodit svůj osobní život? Jak mu pomoci, moc bych ho chtěla zpět, ale o to teď nejde. Jemu dělá dobře se takto trýznit. K žádnému psychologovi ho posílat nebudu, ode mě by to nevzal, ale dělá mi vážně starosti.

Odpověď:

Ahoj,
tak to, co jsi popsala, opravdu není normální. Ten chlap je úplně mimo. Pokud je takto platonicky zamilovanej do ženy, kterou nikdy v životě neviděl, že je ochoten kvůli tomu rozbourat vztah, který podle tvých písmenek se začal vyvíjet celkem dobře, pak je hlupák. Tu vypěstovanou posedlost nikdy nezmění a myslím si, že by mu ani žádnej psycholog nepomohl. Má v hlavě zmatek, který mu jen tak z hlavy nezmizí. To, že ti dělá starosti, ti věřím, ale komu není rady, tomu není pomoci. I kdyby se váš vztah začal vyvíjet tak, jak ty si představuješ, tak je to jen otázka času, kdy mu rupne v bedně a zase si bude potřebovat dokázat, jaký je spasitel a tu ženu bude opět kontaktovat, stále na ní myslet a ty budeš vždy až ta druhá. V tvém případě je jediné řešení a ty určitě víš jaké.

Odpověděl/a: René Kraus, 14.May.15.

vydáno 13. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vztah přes skype?

Vztah přes skype? Ahoj, mám přítele, 63 let, žije ve Vídni. Je mezi námi 250 km a 14letý věkový rozdíl. Známe se rok a půl. Tvrdí, že mě strašně miluje. Ale... připadá mi, že to jsou jenom slova. Hrozně málo se vidíme, i když on je už v důchodu. Trávíme hodiny na skypu (někdy i 4 hodiny denně), ale nemá čas přijet. Pořád to slibuje, ale pokaždé mu do toho něco vleze... Já můžu přijet jenom na jednu noc a to mám ještě pocit, že si to vyškemrám. Přitom mluví o tom, že mám koupil ve Vídni barák (neviděla jsem ho), že se mnou chce žít, mluví i o svatbě. Ale třeba hned druhý den mi napíše, že má strach se vázat, nechce se znovu zklamat (je rozvedený). Předtím byl ženatý přes 30 let. Je to možná spíš otázka pro psychologa - dá se jeho vyznáním lásky věřit, myslí to, jak mě miluje, vážně, když si neustále protiřečí? Je to velice chatismatický, vzdělaný a inteligentní chlap, miluju ho. Taky si vymýšlí, mnohdy to jsou evidentní nesmysly, třeba ve čtvrtek letí do Johanesburgu, v sobotu už je zpátky. Nicméně tvrdí, že mi nikdy nelhal, i když já jsem si ověřila opak. Už ani nedoufám ve společnou budoucnost, i když on o ní mluví (když se se mnou zrovna po x-té nerozchází), jenom bych chtěla rozklíčovat jeho chování... A proč mu navadí trávit se mnou čas na skypu, ale ve skutečnosti mám pocit, že se setkání se mnou vyhýbá, i když vehementně tvrdí opak?

Odpověď:

Ahoj,
asi jsi narazila na chlapa dvou tváří - jedna je ta upovídaná na Skypu, kde počítač snese hodně, a ta druhá je ta reálná tvář, za kterou se skrývá sice charismatický, vzdělaný a inteligentní chlap, který je ale tak trochu sobeček, lhář a slaboch. Je to jen kecal, kterému stačí, když tě vidí na Skypu a může ti blbnout hlavu, ale ve skutečnosti mu o žádný vztah nejde. Ty kecy s tím, že vám koupil barák, že ti slibuje manželství, že tě miluje, jsou opravdu jen skypové kecy. Na tvém místě bych ty čtyři hodiny strávené denně na Skypu věnoval někomu, kdo si to zaslouží.

Odpověděl/a: René Kraus, 13.May.15.

vydáno 13. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím jak se mám chovat dál...

Ahoj René, je mi 23 let a před více než měsícem jsem nastoupila do práce. Seznámila jsem se s kolegy a jeden mi opravdu padl do oka. Je o 10 let starší, ženatý, s dětma, tudíž jsem se o něj ani nesnažila. Ale jak jsme se spolu bavili, začalo to mezi námi jiskřit až jsme po několika dnech skončili v posteli. Dobře, řekla jsem si, že to byl úlet a opakovat už se to nebude. Ale později mi i začal psát, domlouval si se mnou schůzky, scházeli jsme se po práci a on to ani před kolegy nijak netajil. Všeobecně se ví, že svou manželku nemiluje (skoro ani nejezdí domů) a spíše manželství udržují kvůli dětem. Ovšem jednoho dne nastal v práci obrat...kolega do něj začal rýpat, zda se kvůli mne rozvede, utahoval si z něj, že je jako zamilovaný puberťák a od té doby přestal s flirtováním, zprávama, jen tak mezi řečí před kolegou prohodil, že už zase bude "slušný manžel" a ke mne promluvil jen v rámci pracovních záležitostí. Vůbec nechápu, co se stalo. Zda si se mnou celou dobu jen hrál, nebo opravdu něco cítil a zalekl se toho.... Nepsala jsem mu, neptala jsem se ho na to, nechci být stíhačka... Ale zjistila jsem, že asi k němu něco cítím, nejspíš i víc než bych chtěla... Nevím jak se mám chovat dál.... :( Předem děkuji za tvé vyjádření

Odpověď:

Ahoj,
když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, a to je i tvůj případ. Ani se nedivím, že chlap v kristových letech zatouží pomuchlat se s mladou kočičkou. Ono to asi nebude tak vážné s tím, že nemiluje svoji manželku a je s ní jen kvůli dětem. Já to vidím tak, že chlapec si chtěl užít, což jsi mu plnými doušky nabídla a vyjádření kolegy se mu náramně hodilo do krámu. Alespoň měl důvod přestat komunikovat. To, že ses do něj pobláznila a nevíš, jak se máš chovat dál, ti bude muset srdíčko napovědět, ale obávám se, že ve tvém případě v tomto vztahu zůstaneš zamilovaná jen ty.

Odpověděl/a: René Kraus, 13.May.15.

vydáno 12. 05. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem dost nezkušená...

Dobrý deň,chcem sa spytat,ako bude vnímať moj frajer,ked mu poviem,ze som dost neskusena,myslim v sexe...a nemam sex ani rada,este sme neni tak daleko ,ale predsa,viem,ze k tomu raz pride a neviem ako sa zachova,pre muzov je take nieco dost dolzite si myslim. Dakujem za odpoved

Odpověď:

Ahoj,
podle toho, co jsi napsala, tak jediné místo, kde si tě dokážu představit, je v klášteře. Pokud máš takový odpor k sexu, tak si chlapa ani nehledej, protože žádný vztah s tebou pro jakéhokoliv chlapa nemá budoucnost. Jediné řešení, které tu ještě vidím, najdi si babu.

Odpověděl/a: René Kraus, 12.May.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Mary Kay Lash Love Řasenka

Mary Kay Lash Love Řasenka

Až čtyřikrát větší objem řas...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 03. 07. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

05. 07. 2015 Horoskop Beran

  Rozhodla ses zhubnout do plavek a stále se nedaří? Ani dnešní den pro tebe nebude moc úspěšný, spíš naopak. Pusa t... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Neboj se odmítnutí, každý má právo na to vyjádřit se a říct svůj názor. Pokud se chystáš promluvit si se šéfem, jdi do toho s čistým srdcem a úsměvem, pak neuděláš chy...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Sladká vůně prázdnin, cestování a zábava ...

Taky máš pocit, že prázdniny mají svoji nezaměnitelnou vůni? Jakmile konečně začnou, ve vzduchu je cítit dobrodružstv...

Celý článek

Módní policie

TOPlist