Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 18. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám dokonalého přítele...

Ahoj René, mám dokonalého přítele,který dělá co mi na očích vidí a já ho neskutečně moc miluji,ale mám takový problém,bojím se mu (komukoliv) do očí říct jak je užasný a co pro mě znamená,nedokážu ho ani pchválit a bojím se, že ho díky tomu ztratím. Mám strach, že když mu řeknu co k němu cítím lekne se. Co si myslí kluci o holkách,které nedávají majevo žádné city? Měla bych mu říct co k němu cítím jako 1.? Moc děkuji za odpověd.

Odpověď:

Ahoj,
no kluci si o takových holkách myslí, že jsou chladné jako led a to není dobře. Určitě bys mu měla dát alespoň malinko své city najevo! Každý chlap je tak trochu ješita a rád poslouchá chválu na sebe. Neboj, určitě tím nic nepokazíš. Pokud je tvůj přítel opravdu tak dokonalý, tak mu to dej vědět, protože by si mohl myslet, že dělá něco špatně a mohl by o tebe třeba i ztratit zájem. Každá láska musí být opětována. Jinak by se mohlo stát, že bys o něm mluvila jako o bývalém dokonalém příteli.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Feb.14.

vydáno 17. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem kamarádkou i milenkou...

Ahoj, prosim o nazor. Muzu ziskat lasku muze, pro ktereho jsem kamaradkou a milenkou? Je se mnou rad, libim se mu, mame spolecne nazory, radi si povidame, spolecny sex je pro nej neodolatelny. Za zadnou cenu me jako milenku nechce ztratit. Ma ale nemocnou partnerku, citi velky zavazek, lasku ne (ke mne ale pry take ne), nema deti, spolecny majetek, nejsou manzele.. Diky.

Odpověď:

Ahoj,
no, nevím, nevím, ale bez šance určitě nejsi, ale pokud má tak velký citový závazek, tak to budeš mít hodně těžké. To, že je mu s tebou fajn, ale nemusí vůbec nic znamenat, protože svojí partnerku určitě miluje a hodně s ní cítí a asi si nedovede představit, že by jí měl opustit a k tobě si odbíhá jen pro utěšení a i proto, aby přišel alespoň na chvilku na jiné myšlenky.

Odpověděl/a: René Kraus, 17.Feb.14.

vydáno 14. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Láska na dálku...

Dobrý den, rozvádím se, mám 3letou dceru a mám teď asi tři měsíce nového přítele, který má 7 letého syna z předchozího vztahu. Ještě než jsme se dali dohromady tak jsme si hodně psali kdyždý den a skoro celý den. Na jedné akci jsme spolu začali chodit představil mě celé své rodině, což prý dělá jen když to s tou dotyčnou myslí vážně(říkala jeho sestra). Po této akci mi psal že je moc rád, že si mě všichni oblíbili a že mě má rád. Jak sám říkal, jeho syna pomalu zvykal na to, že si najdou "tetu" a že nechce být pořád sám. Jeho syn si mě prý taky oblíbil a moje dcera si zase oblíbila je dva. Ale asi tak poslední měsíc jeho sms opadávají, občas napíše ale spíš píši víc já a když se neozvu tak on se někdy třeba vůbec neozve. Začínám si myslet že o mě už nemá zájem. Jednou jsem mu to i napsala, na což mi napsal, že me má rád a kdyby mě už nechtěl tak že by mi to řekl. Jinak jsem zapomněla dodat, že bydlí asi 100 km ode mě a já za ním pravidelně jezdím. Máme teď oba nějaké starosti, já s rozvodem a on s jinýma věcma. Říká že je takový protože má ty stratosti a že to pak bude zase on až si vše vyřeší. Asi po měsíci našeho "vztahu" mi i řekl, že by chtěl abysme s ním bydleli ale vzhledem k momentální situaci to teď nejde. Od té doby už se o tom nezmínil. Zajímalo by mě jestli o mě má ještě zájem nebo si mám začít myslet že jeho zájem o mě opadává a že už mě nechce. Myslela jsem že když jsme si představili vzájemně děti tak to má nějakou váhu, protože asi jako každý rodič on na svým synovy dost vysí a kdybych si s ním nesedla tak bysme spolu asi nebyli. Prosím o váš názor z mužského pohledu. Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
docela se vám to nějak zamotává...Plně ti rozumím, jaké máš představy o budoucím vztahu a co jsi proto všechno udělala, ale nevidím to zas až tak černě. Musíte spolu hodně komunikovat a řešit vaše problémy společně a společně o tom i rozhodovat, protože tím rozhodujete i o vaší společné budoucnosti. Pokud tě představil rodině a synovi, tak to myslí určitě vážně a zodpovědně. Jen je problém, že jste od sebe tak daleko a není možnost si sednout, chytnout se za ruce a plánovat váš společný život. Ale láska i hory přenáší a tak nevidím jediný důvod, proč by se nepřenesla těch pouhých sto kilometrů. Hlavně pokud k sobě něco cítíte a je to takové jemné brnění, což je láska, tak proto musíte hodně společnými silami udělat! Pokud je věkový rozdíl vašich dětí čtyři roky, tak byste se měli držet zaběhnutého a do roka mít jedno společné. Moc ti držím palce, aby se ti tvůj sen splnil a žili jste jako dokonalá rodina!

Odpověděl/a: René Kraus, 14.Feb.14.

vydáno 13. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem zoufalá, moc ho miluji...

Dobrý den, na jedné 14-ti denní akci jsem se seznámila s jedním klukem.Začali jsme si povídat a zjistili jsme, že máme stejné zájmy.Nakonec to skončilo tak, že jsme se spolu líbali a to každý večer.Měla jsem v té době kluka, ale neklapalo mi to s ním, takže jsem mu dala košem kvůli tomuto klukovi.On si mě po skončení akce přidal na fb. Psali jsme si. On mi psal jak mě hrozně miluje, já jemu taky prostě všechno super.Jenomže mi pak došlo, že bydlíme moc daleko od sebe a že je to velká překážka kvůli škole, práci.. Vydržela jsem sama jen kvůli němu.Ale protože tohle nikam nevedlo,a on nechtěl být sám, našel si jinou holku v okolí svého bydliště. Pořád jí na fb píše, jak je nádherná a mě to každý den hrozně bolí. Nic jsem mu ale zatím nedala znát, jsem do něj zamilovaná ale vím že je blbost abych mu tu holku vyčítala. Hrozně to bolí. Prosím poraďtě, co mám dělat?Rozešla jsem se kvůli němu se svým klukem. Sice jsme měli problémi ale z jeho pohledu kvůli němu. Mým mu to vyčítat? To je přece blbost, Jsme z toho opravdu zoufalá, moc ho miluji.

Odpověď:

Ahoj,
v době, kdy jsi se rozešla se svým klukem, tak vám to neklapalo a tak si nedávej za vinu, že to byl důvod, proč ses zamilovala. Problém je ten, a to jsi musela vědět, když ses zamilovala do kluka, který je dost daleko, že to asi nebude mít dlouhé trvání. A že to bude pouze láska na čtrnáct dní. Určitě mu nedávej nic znát a buď nad věcí a klidně mu i popřej hodně štěstí v novém vztahu a že mu to přeješ. Opravdu by to nemělo žádnou budoucnost a určitě je někde nablízku nový princ na bílém koni.

Odpověděl/a: René Kraus, 13.Feb.14.

vydáno 12. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nemáme společný orgasmus...

ahoj, chtěla bych se zeptat, jak muži vnímají uspokojení partnerky, sexuální uspokojení?Mívám pocit, že muž(i) mají určitou představu, jak by žena měla reagovat, kdy by měla mít orgasmus a jaký. já mám sex ráda a užívám si ho, ale poté, co mi muž začne naznačovat, že mi "to" trvá moc dlouho, že je divné že nemáme společný orgamsus, že nemám vaginální orgasmus (při styku), si musím začít připomínat, že se mi můj orgasmus líbí a že si sex užít umím.Nemají chlapi "taková moudra" z porna nebo z filmů?? myslím si, že znám své tělo a umím mu naslouchat, tak proč si chlapi myslí, že to vědí lépe? sama znám holky, které vyvrcholení předstírají - a někdy je chápu, s předstíráním bych to měla snazší...

Odpověď:

Ahoj,
každý to vnímá jinak. Hlavně není moc mužů, kterým jde v prvé řadě o uspokojení partnerky, ale hlavně jim jde o sebeuspokojení. Ženě trvá podstatně déle, než dosáhne orgasmu a hodně mužů nemá trpělivost. Strašně moc záleží, jak jste s partnerem v sexu sehraní a co od toho oba dva očekáváte. Pokud si najdeš partnera, se kterým se shodnete na sexu a hlavně na společném orgasmu, tak je to docela malý zázrak a takového chlapa se drž, jak jen to půjde a užívej si to! Sexuálních atletů je hodně, ale opravdových milenců, co umí ženě splnit vše, na co jen pomyslí, tak těch tolik není!! Pokud máš partnera, před kterým nemusíš orgasmus předstírat, ale opravdu ho prožijěš, tak se ho drž jako klíště!

Odpověděl/a: René Kraus, 12.Feb.14.

vydáno 11. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám ještě šanci?

Ahoj, ja se zeptam asi jako stovka dalsich na to, jestli mam jeste sanci u sveho byvaleho pritele... Je mi 24 jemu 29, byly jsme spolu bezmala 8 let, prosli jsme si spousty problemama, jeho financni potize, rodinne potize atd, vzdycky jsem se mu snazila byt oporou. Je to chlap, ktery od detstvi trpi depresemi, neni to vyrovnana osobnost, presto nas vztah byl bez hadek a rozchodu. Snazila jsem se, aby byl stastny. Jeste v lete jsme planovali koupit pozemek, ze zacneme stavet nas dum, jeho iniciativa. Pred tremi mesici jsme se rozesli, prisla jsem na to, ze se vida s vdanou kolegyni... Rekl mi, ze mi nechtel ublizit, ze me ma rad, ze si nedokaze zivot beze me predstavit, ale ze s ni mu proste bylo najdenou dobre, bavilo ho to objevovani, dobyvani... Prej se libali, ale nikdy spolu nespali, nevim ale jestli se chlap muze zblaznit do zensky z pouhych rozhovoru a polibku. Jejich afera udajne trvala jen 14 dnu, ale vim, ze mi nekolikrat kvuli tomu lhal. Opravdu ho mam rada a tak jsem byla schopna pochopit, ze to se nekdy stane. V lete jsme se moc nevideli, byli jsme porad v praci, do toho ja dodelavala skolu, bylo to velmi hekticke obdobi. Svym zpusobem jsem mu odpustila, i kdyz ta zrada moc bolela. On se zacal snazit, vypadal jako cerstve zamilovanej, sex zase dostal stavu, proste najednou to bylo zase krasny. Ale bohuzel mu to vydrzelo jen 14 dnu, pak jsem vycitila opet zmenu a tak jsem se ho narovinu zeptala, co se deje, zapiral, ze nic, samozrejme nakonec jsem se dovedela, ze se s ni zase schazi, ze ji ma rad a nejde mu na ni zapomenout, kdyz s ni dela 8 hodin v praci. Rekl mi, ze nejradeji by nas mel obe dve, ze si me vazi, ma me rad, ale k ni citi "neco", pry se s ni citi na stejne vlne... Rozesli jsme se definitivne, rekla jsem mu, ze uz takhle dal nemuzu, ze jestli me miluje, ze se musi snazit on, aby zabojoval, ve vztahu jsem zatim bojovala vzdycky jen ja... Uz jsou to 3 mesice od rozchodu, jsme spolu v kontaktu jen minimalne, cas od casu mu napisu jak se ma, poprala jsem mu k Vanocum atd., on taky sam od sebe nekdy napsal, ze mu chybim, ze by chtel abych prijela, ale v zapeti mi napsal, ze se omlouva, ze to chce vydrzet, ze mi nechce psat pokazdy, kdyz mu chybim. Pak mi napsal, ze potrebuje byt sam, ze si musi srovnat spoustu veci v hlave... S kolegyni to pry ukoncil, nechce pry nicit nekomu rodinu, nedokaze si s ni predstavit zivot... Prizel to nikomu v nasem okoli nerekl, az ted na Vanoce, kdyz jsem ho o to pozadala, mela jsem obavy z pripadneho setkani s jeho rodinou, nevedela bych jak jim to mam rict... Pred Vanoci jsem se s nim videla, chtela jsem mu predat darek a poprat k Vanocum... Stravili jsme spolu hezke odpoledne, povidali jsme si, smali se, rekl mi, ze mi to slusi a ze mu bylo fajn, ale o nas se bavit nechtel, rekl mi, ze chce mit Vanoce v klidu a ze po Novem roce, ze se uvidi.. Dostala jsem od nej darek, ale dovedela jsem se, ze ten samej darek dal i sve "milence"... Ja proste nevim, co si mam myslet... Ja ho miluju, i kdyz vim, ze bych ho mela poslat nekam, ale ja to neumim... Ma cenu o nej bojovat? Popripadne mi porad, prosim jakym zpusobem? Ja si hlavne nechci nic vynucovat, chtela bych ho zpatky, ale jen pokud me miluje... Predem moc dekuju za jakykoli nazor;)

Odpověď:

Ahoj,
nějak je mi tvůj dotaz povědomej?? Nepsala jsi mi ho už někdy pod jiným nickem?? Pokud né, tak tu byl hodně podobný. Podle věku jsi se zamilovala hodně mlaďounká, nezkušená a životem neprotřelá. Ale vydržela jsi to dost dlouho, protože nebývá zvykem, že dívka, která se zamiluje v 16ti bez toho, aby si trochu užila život, to vydrží tak dlouho. A tím myslím vás oba. Je docela možné, že se tvůj přítel opravdu zakoukal do jiné ženy a v hlavě má dost velký guláš a neví co dál. Ale podle písmenek je už pro někoho rozhodnutej a ty to bohužel nejsi. Myslím si, že nemá cenu o něj bojovat, protože on si to nepřeje a je rozhodnutej i za cenu, že zůstane sám. Jediné východisko z vašeho problému je, zůstat dobří kamarádi, ale víc asi už ne. Pokud se rozhodnete jinak, tak si myslím, že se to bude opakovat pokaždé se stejným koncem. Já cítím, že jsi stále hodně zamilovaná, ale pokud odpustíš teď, tak budeš odpouštět celý život a to si myslím, že máš o životě jiné představy.

Odpověděl/a: René Kraus, 11.Feb.14.

vydáno 10. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Čas ukáže, zda budeme spolu?

Ahoj potřebuju poradit. jsem s pritelem sice velmi kratce (2,5 mesice)minule pondeli jsme se pohadali kvuli tomu ze jsem se svou ex na kafe. byla to hloupost ja vim, omluvila jsem se mu za to a rekla jsem ze bych rada sla dal ze jsem to tak nemyslela. v nedeli za mnou mel prijet ale jel radeji do Plzne. dopoledne jsme se spolu domluvili ze spolu stravime silvestra. jenze od te pondelni hadky to bylo s nami cele takove zvlastni. tak jsem mu v nedeli vecer napsala jestli je vsechno v poradku a on, ze on ale ze nevi co chce a ze se ukaze az casem jestli spolu budeme nebo ne. nevim jak se mam ted chovat, zda mu psat nebo ne. bojim se kdyz nenapisu bude si myslet ze o neho nestojim a kdyz psat budu udelam to jeste horsi.

Odpověď:

Ahoj,
nevím, za jakých okolností ses rozešla se svým ex, a pokud to bylo díky nonému příteli, tak se mu ani nedivím, že tě teď podezírá. Jste dva dospělí lidé a musíte to uvést na pravou míru. Docela se ale nedá z dotazu poznat, kdo koho pozval na kafe, napsala jsi to nějak krkolomně. Čtu si to už po několikáté a stále nevím kdo koho?? Ale určitě káva není důvodem k rozchodu. Musíš se snažit o komunikaci a pokusit se mu to nějak rozumně vysvětlit, že opravdu o nic nešlo a že jsi vůbec netušila, že by ho tohle mohlo nějak ranit. Pokud jsem to dobře pochopil, tak si myslím, že ty jsi pozvala ex na kafe a nový přítel to neskousnul.

Odpověděl/a: René Kraus, 10.Feb.14.

vydáno 07. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Toužím po víc než jen po sexu...

Ahoj René,děkuju ti,že jsi mi odpověděl otevřel si mi oči a já zjistila,že toužím po víc než jen po sexu tím nemyslím po vztahu ten už jeden mám a jde ke dnu..spíš jsem zjistila,že na svych 25 let chci ještě něco zažít chci toho hodně vyzkoušet a poznat pokud se mi taková příležitost naskytne,tak za sebou spálím mosty a pujdu...ještě jednou děkuju

Odpověď:

Ahoj,
jsem moc rád, že ti moje odpověď alespoň malinko pomohla a otevřela ti oči. Takže jsi opustila jak manžela, tak i přítele?? Občas je docela dobré za něčím, co se nepovede, udělat tlustou čáru a začít žít s čistým štítem a hlavně podle svých představ. Užívej si života a do ničeho se nehrň!

Odpověděl/a: René Kraus, 07.Feb.14.

vydáno 06. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Založila jsem si seznamku, abych poznala nové přátele...

Ahoj René,žiju v zahraničí a založila jsem si seznamku abych poznala nové přátelé a třeba i něco více,každý den jsem měla lavinu zpráv,ale nikdo mě z nich nezaujal až jednoho dne jsem náhodou odpověděla na jednu zprávu a vznikla s dotýčným velká sympatie,vzaly jsme si na sebe telefoní čísla a každý den si psaly a volaly,já mám zájem o něco vážného a usadit se,na rovinu jsme si to řekly a ve všem se shodly opravdu ve všem,neni den kdyby mi nenapsal a řekly jsme si,že se setkáme a zkusíme to,já ho znám jen z fotek které jsou pravdivé a moc se mi líbí,je i ochoten založit si skype tak na schůzku chci jít,žije trochu dál než bydlím já a říká,že když si budeme rozumět,že si mě odveze a budeme spolu žít,oba dva jsme velmi pohledný a víme,že nám nejde jen sex,ale po každodením dopisování a blbnutí mého srdce a hlavy se na jednou odmlčel,sice jen den zatim,ale u něj je to divný,protože se vesměs bavíme celé dny,no já každopádně začala pochybovat,jelikož jsem mu napsala 3 sms a neodpověděl,možná už mě má tam kde chtěl tak zvolnil a to je má konkrétní otázka,nebyl by to jediný muž který mi dokázala zblbnout hlavu a pak se ozvat až po týdnu nedejbože vůbec,řeknětě proč je pro muže tak těžké odpovědět na zprávu,když mu to předtim nedělalo problém,mimochodem za týden by měl přijet,což pořád nevím jistě.

Odpověď:

Ahoj,
myslím, že to vidíš moc černě. Musíš si taky představit, že k tomu má nějaký důvod, třeba se mu nedej bůh něco stalo a nebo ztratil mobil. Důvodů může být samozřemně víc. Taky je docela možné, že to opravdu ukončil a nemá odvahu a asi ani neví, jak ti to má říct. Možná si našel novou slečnu, nevím. Je to cizinec?? Pokud ano, tak se možná zalekl toho, že by měl mít partnerský vztah s cizinkou. Nemyslím si, že tě má tam, kde chtěl. Podle toho, co jsi psala, tak jste ještě neměli sex a pokud ano, tak je to docela možné, že dosáhl svého. Ale pokud to bylo bez sexu a vzájemně jste se přitahovali, tak to určitě nebude ještě konec. Možná až budeš číst tuto odpověď, tak už bude všechno OK. Moc ti to přeji!

Odpověděl/a: René Kraus, 06.Feb.14.

vydáno 05. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Potřebovala bych návod jak na chlapa...

Dobrý den, potřebovala bych návod jak na chlapa :). O co se vlastně jedná. Chtěla bych druhé mimčo s přítelem, bohužel jsem ze začátku dost tlačila na pilu a mělo to opačný efekt, teď už se to zlepšilo a přítel o mimčo stojí, já bych ho chtěla co nejdřív, on na to nespěchá, ale nevadilo by mu ani teď. Má mě teď dost v hrsti a pokud to mimčo chci, mám ho k tomu donutit ženskými zbraněmi, že si tím zpestříme i sexuální život (jen podotýkám, že to je z obou stran bráno s humorem a není to z jeho strany nátlak :)). Ovšem nevím jak na něj, nikdy jsem neměla potřebu tohle používat, když jsem něco chtěla řekla jsem to narovinu. Teď mi jde o dost a zatím, co jsem zkusila, nevyšlo. Nemáte tedy nějaký tip na Vás chlapy zapůsobit :D, díky Tereza

Odpověď:

Ahoj,
na chlapa nemusíš zapůsobit nějakým zvláštním prostředkem...pokud jste se rozhodli si pořídit druhé miminko a nemáte s tím ani jeden problém, tak to zkoušejte. Ono se to nemusí hned povést, a pokud to zrovna moc budete chtít, tak se to třeba zrovna hned nepovede. Dejte tomu čas a trpělivost. Je důležité, že miminko chcete oba a až bude tak bude. Čím víc budeš používat své sexy zbraně, tak tím bude větší předpoklad, že to uspíšíte. Pokud budete mít sex 2x denně, tak je větší pravděpodobnost, než kdyby jste se milovali jednou za měsíc. A to, jaká bude četnost sexu, je hlavně hodně na tobě! Však máš v rukávu určitě nějakou tajnou zbraň, kterou dokážeš využít a partnera potěšit. Moc vám držím palečky, ať se vám to vytoužené miminko podaří co nejdříve zplodit pro štěstí a radost vám oběma.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Feb.14.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

LOGONA Pěstící koncentrát na ruce

LOGONA Pěstící koncentrát na ruce

Vysoce účinná péče pro suché a namáhané ruce...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 04. 2014

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

16. 04. 2014 Horoskop Rak

Podaří-li se vám odejít ráno z bytu bez toho, abyste se pohádali, druhou zkouškou projde vaše trpělivost v zaměstnání... Celý horoskop

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Módní policie

TOPlist