Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 27. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Komu radíš radši - milenkám nebo manželkám?

Komu radíš radši - milenkám nebo manželkám? Ahoj René, už jsem ti jednou psala, když mě podváděl manžel víceméně "virtuálně" s vdanou paní. Ptala jsem se tě jako chlapa, proč to udělal, když náš vztah byl včetně sexu do tý doby v pohodě. Docela jsi mě odpálkoval s tím, že mi to udělá zas a že se mám na něj vlastně vykašlat (což jsem mezi námi neudělala). Ale teď koukám, že když si tu postěžuje milenka, která v podstatě dělá to, co mě jako manželce udělala tehdy ona "dáma", utěšuješ ji a radíš, ať netlačí na pilu atd. Tak mě napadlo a fakt by mě zajímalo, jestli mi na to na rovinu odpovíš: komu nadržuješ a raději radíš? Milenkám nebo manželkám?

Odpověď:

Ahoj,
to se takhle jednoznačně říct nedá, jestli nadržuji manželkám nebo milenkám. Beru to vždy individuálně a také tak, jak to z písmenek cítím. Je mi v podstatě jedno, jestli dotaz píše manželka nebo milenka, ale snažím se vždy najít to nejlepší řešení. I kdyby se mi to podařilo na 50%, tak je to úspěch. Co jsem radil tobě a jak s hrdostí píšeš, že jsi to udělala jinak než jsem ti radil, neznamená ještě to, že máš vyhráno. S odstupem času, kdy čteš moji odpvěď, už možná došlo na moje slova anebo se tak v nejbližší době stane... pokud to chlap udělá jednou, tak na 99% to udělá znovu. Takže opravdu nikomu nenadržuji a opravdu radím tak, jak to cítím.

Odpověděl/a: René Kraus, 27.Feb.15.

vydáno 26. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Dát nebo nedat druhou šanci...

Ahoj, mám dotaz ohledně toho, jestli dát nebo nedát druhou šanci. S mým již už bývalým přítelem jsme spolu byli půl roku, byla to ta nejkrásnější doba co jsem mohla zažít. Jenže. 3 týdny zpět dojel za mnou, sedl si ke stolu a hodinu a půl si psal se svojí kamarádkou a já seděla u stolu jako bych byla pro něho vzduch. Týden na to šel do klubu s ní a jeho dalšími kamarády. Myslela jsem si , že je vše v pohodě. Po týdnu se mě zeptal, jestli se nechci podívat na fotky zklubu, ale vysvětlil mi, že jsou tam fotky, který nevypadají zrovna nevinně, ale že to tak není. Potom mi řekl, že si s tou kamarádkou dal na uvítanou a na rozloučenou pusu, protože se dlouho neviděli. Odjela jsem trochu naštvaná domů a podívala se na ty fotky. Všude kde jsou spolu se objímají a dost těsně, prostě to vypadá jak kdyby byli pár. Hrozně mě to zklamalo a dlouho jsem brečela, celou dobu brečel vedle mě, omlouval se a nadával si, sliboval, že se od základů změní, že udělá všechno proto abych byla šťastná. Vzala jsem to a řekla, že mu to odpouštím. Den na to mi ale napsal, že vlastně nebyly jenom 2 zdvořilostní pusy, že se celou dobu na ní lepil a na place si dali další pusu. Řekl mi, že když mě viděl tak zlomenou, tak mi tohle nedokázal říct. Hodně mě to vzalo. Hlavně to že mi to všechno neřekl hned a všechno. Rozešla jsem se s ním, ale on mi pořád píše, že chce druhou šanci. Chtěla bych, ale bojím se dalšího zklamání, má to cenu?

Odpověď:

Ahoj,
hodněkrát používám přísloví, že dvakrát se do stejné řeky nevstupuje. Dalo by se říct, že toto by mělo platit i pro tebe. Ale nikdy neříkej nikdy. To, co jsi zažila v tom půlročním vztahu a jak píšeš, že to byla tvá nejkrásnější doba, tak se asi těžko bude to přísloví dodržovat. Někdy člověk musí zvážit, zda dát druhou šanci a pak už záleží jen na tvém příteli, jak se jí chopí. Pokud to bude tak hezké jako předtím, tak to bude fajn, ale pokud to dopadne stejně, tak tě to bude bolet dvojnásobně. Než mu tu šanci dáš, tak si sedněte a s klidnou hlavou si promluvte o vaší budoucnosti. Hlavně si chlapec musí ujasnit, kdo je jeho přítelkyně a jak se k ní chovat. Pokud nedokáže jít s kamarády do klubu aniž by nezneužil první příležitosti, tak to asi smysl mít nebude. On musí mít jasno, co od života chce... ty to víš.

Odpověděl/a: René Kraus, 26.Feb.15.

vydáno 26. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jde mu opravdu jen o ten sex?

Dobrý den, měla bych dotaz nevím co už dál. Je mi něco kolem 30 let, jsem vdaná mám dvě děti. V létě jsem nastoupila do nové práce kde po mě začal záhy hodně pokukovat o 2 roky starší kolega, ale nikdy se k ničemu neměl. Tohle trvalo asi 2 měsíce pak se trochu stáhla. V prosinci byl večírek kdy jsem ho začala líbat, on řekl že nemůžem ať to nedělám, že se dozvědel že jsem vdaná. Ale s líbáním spolupracoval. Před Silvestrem jsem ho potkala v hospodě a opilí jsme u něj měli sex. Řekl mi že jsem se mu moc líbila ale vadí mu to že jsem vdaná a mám děti - což chápu, a že by jsme spolu neměli spát že budu zklamaná a on také. V práci jsme se pak přehlíželi. Minulou sobotu jsem mu napsala SMS a on mi napsala že se mám polepšit a pak mě začne vnímat (tím myslel asi to že se s ním mám bavit a psát mu nejen opilá). Ale začali jsme se znovu aspon v práci zdravit a v týdnu jsme se domluvili že u nej v pátek v noci přespím. Opět došlo na sex. Ale řekl mi že stále platí co jsme se domluvili - že půjde jen o sex. Řekl že bude každý spát na své půlce postele ale byla mi zima tak jsem se k němu přitulila a on mě objal. Hrozně v tom lítám, nevím jestli ke mě neco cítí, nebo mu jde opravdu jen o ten sex?

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že o ten sex jde hlavně tobě. Podle toho, co píšeš, tak jsi byla vždy iniciátorem vašich schůzek, které skončily v posteli. On sám ti říkal, ať to neděláš, ale ty jsi šla přes mrtvoly. Takže tím pádem docela nerozumím tvé poslední větě. Nevím, co k tobě cítí, ale jemu opravdu o ten sex nejde. Nějak jsi to popletla.

Odpověděl/a: René Kraus, 26.Feb.15.

vydáno 25. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Tak, co ty na to, chlape?

Ahoj René, promiň, ale musím reagovat na jeden dotaz ze 4. 2. 2015: Dotaz: Mám už dva roky milence... Milý René, Trápím se s jednou otázkou a myslím, že Ty bys ji mohl rozlousknout a trošku mně (a třeba nejen mně) otevřít oči. Mám už dva roky milence. Milujeme se opravdu hodně, ale oba máme rodiny a nechceme je opustit. Já jsem s ním proto, protože manžel moji přítomnost po 20 letech (moje první známost), už moc nevyhledává, a i když je spolehlivý a občas i milý, tak se už zhruba deset let cítím hodně sama a potřebuji lásku jako sůl. Teď k mému příteli. Je to vztah na dálku. Vidíme se jednou za měsíc, což mi vyhovuje, častěji by to bylo velké riziko. Sex s ním je naprosto úžasný, je pozorný atd. Ze začátku mi stále volal, i několikrát denně, jak už to bývá, psal dlouhé emaily, esemesky, byli jsme stále v kontaktu. Jenže postupem času stále ubírá, prý má moc starostí a práce a hlídá ho žena atd. atd. Ale píše mi stále cca dvě esemesky denně, zakončené občas ujištěním, že mě moc miluje a strašně si mě váží... Mě by strašně zajímalo, když téhle dámě, která rozvrací rodinu, jsi odpověděl, že "ho máš opravdu ráda a asi bys toho opravdu hodně litovala. Dej mi vědět, jak to dopadlo a držím ti palce.", co bys odpověděl jeho manželce... Vím, proč se ptám, jedna podobná dáma mi takhle odváděla manžela stejným způsobem... Tak, co ty na to, chlape?

Odpověď:

Ahoj,
ani ve snu by mne nenapadlo, že mou odpověď si přečte i manželka milence té ženy, které jsem na tento dotaz odpovídal... Pokud jsi pozorně četla, tak ta žena se 10 let cítila hodně sama, bez lásky a bez sexu. Její milenec (asi tvůj manžel) jí otevřel oči a dal jí nový životní impulz, což si určitě po deseti letech zasloužila. Prostě jsem to tak vycítil a pokud pozorně čteš mé odpovědi, tak víš, že nevěře moc nefandím ba naopak. Ale v tomto případě jsem to tak cítil. Tak co ty na to, ženo?

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Feb.15.

vydáno 25. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chtěl celou dobu jen sex?

Ahooj :) Půjdu hned k věci :D Seznámila jsem se s jedním klukem, byli jsme s kamarádkou na oslavě v jiném městě a přespali jsme u něj na bytě. Je to kamarádky kamarád. No a tam jsme usnuli v obětí, dali si pusu, jen se tak mazlili. K sexu bych nesvolila, ikdyž se mi zdálo, že by i chtěl. No a teď den zpět jsme byli opět na akci a potkali se tam, slavil zrovna narozeniny, potom jsem spala u kamaráda kde byl i on. Sex nebyl, řekla jsem mu že jsme se viděli 2x, že ho prostě neznám ikdyž mě hodně přitahuje tak prostě ne. Tak jsme se opět jen tulili, líbali, trochu si povídali. Nakonec si musel ode mě odlehnout, protože mu celou tu dobu stál a nemohl z toho spát. Pak jsem odešla, rozespalej mi řekl ahoj. No a já přemýšlím, zda se mu ozvat nebo ne. Abych měla jasno. Šla bych s ním klidně na rande, líbí se mi. Už 2x jsem ho odmítla, tak snad není moc dotčen, ale to není můj problém, nechci být jen nějaké povyražení. Myslíš, že mě tak bere? že chtěl celou tu dobu jen sex? řekl mi, že je ale rád, že nejsem tuctová která dá hned všem. Nechci se vnucovat a ani nevím co kloudnýho mu kdyžtak napsat. Kamarádce říkal, že už by nějaký vztah bral. Je půl roku po rozchodu, nevím jestli to hraje nějakou roli. Přece jen si říkám, kdyby měl zájem tak se ozve. Poradíš? děkuji

Odpověď:

Ahoj,
naprosto souhlasím s tvojí poslední větou..., kdyby měl zájem... Asi jsi opravdu ranila jeho ego a nechce se potřetí spálit a vypadat před kamarády jako blbec, který dvě noci leží vedle holky a neukecá ji. Ale naprosto s tebou souhlasím s tím, jak se k tomu stavíš. Je vidět, že máš v hlavě jasno a víš, co chceš. Kdyby se tímto řídily některé tvé vrstevnice, tak si myslím, že bych měl o polovinu méně dotazů. Protože většina dotazů zde se týká toho: "Co mám dělat, když se mi po první schůzce se sexem neozval." Jdeš na to dobře a vytrvej, pokud o tebe bude stát, tak to poznáš.

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Feb.15.

vydáno 24. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chlap to má jednodušší...

Ahoj Rene.Tak ja jsem ta bruneta a prave že v okoli jsou dve blondyny a muj přitel si vybral mě.Ale nechci zkoumat proč.Uživam si každe chvile ikdyž ted byl celkově utlum ktery byl zpusobeny starostma z obou stran.Ale je to krasne a ikdyby to dnes bylo naposled tak nelituju.Jak si ale takoveho chlapa udržet.Chlap to ma jednodušši.Pozve na kafe,pošle sms...Ale co ma udělat ženska.Je mi jasne že chlap toto vše děla jako předehru sexu.A dokonce jsem četla dnes članek kde radily že ženska ma nabizet misto kavy sex.Ale pokud neni misto a čas tak jak ženska ma udržet chlapa v zajmu o ni,tak aby nevypadala jak stíhačka?Snad mi rozumiš co myslim.Děkuji za nazor.Upozornuji že jsme oba zadani.

Odpověď:

Ahoj,
tak ten článek, co jsi dnes četla je zajímavý a docela mne to i pobavilo. Váš jediný problém není to, že nemáte místo a čas, kde byste se mohli sexuálně motivovat..., ale váš problém je ten, že jste oba dva zadaní a tím pádem bez místa i času. Až se vaše milenecké hrátky u protějšků provalí, tak budete mít času i místa habaděj. Z písmenek cítím, že už tak trochu "stíhačka" jsi, tak malinko přibrzdi a buď ráda za každou společnou chvilku. A pořád si připomínej... jsem zadaná a podvádím, a podvádím, a podvádím.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Feb.15.

vydáno 24. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem s přítelem 5 měsíců...

Jsem s přítelem 5 měsíců.. Všechno bylo nádherné a on byl ke mě milý a hodný.. Vážně se o mě staral.. ještě před dvěma týdny jsem u něj spala a on byl šťastný.. Další týden jsme měli pár problémů ohledně toho, že jsem si myslela že se o mě nezajímá a on si myslel to samé o mě.. Vyřešili jsme to ale pořád se mi zdál trochu odtažitý ode mě.. Když jsem k němu pak jela ze začátku to bylo super, ale později se stala nějaká chyba a prostě byl zase odtažitý.. Nedávno mi napsal že si není jistý co se s ním děje, ale že se v něm něco změnilo.. Že mě má hrozně moc rád, ale že neví jestli mě stále miluje.. Snažím se to s ním řešit klidnou cestou, ale pořád je odtažitý. Je mu 18 let já jsem o pár měsíců mladší. Nevím co mám dělat je mi smutno.. Vím že by to mohlo mít šanci, ale nechci to pokazit.. Děkuji za radu.

Odpověď:

Ahoj,
ani se nedivím, že je ti smutno... ale ve tvém věku ti bude smutno ještě několikrát. To že tě má rád, je moc fajn, ale rád může mít pejska, kočičku nebo jiného mazlíka..., ale pokud neví, jestli tě miluje, tak je v tom něco divného. Jen se bojím toho, jestli už jeho srdce nepatří nějaké jiné. Určitě netlač na pilu a dále to řeš klidnou cestou. Musíte spolu hodně komunikovat a vše si s úsměvem vyříkat bez emocí a bez hádek. Ale vidím to opravdu tak padesát na padesát.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Feb.15.

vydáno 23. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Budu jednou manažérka?

Dobrý večer, budu jednou manažérka ve firmě, ve které pracuji?? Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
pokud jsi schopná (vědomosti), tak tomu věřím, že budeš...a pokud na to nemáš, tak na to můžeš jít přes šéfovo city. Vše záleží na tvé šikovnosti...

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Feb.15.

vydáno 23. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Je veľmi zvedavý a rád by o mne vedel všetko...

Dobrý deň, René. Rada by som sa zdôverila so svojim príbehom a počula váš názor, pretože mám pocit, že už sama neviem čo a ako. Spoznala som muža, veľkou náhodou cez internet pred vyše mesiacom. Radil mi, čo mám robiť ohľadom jednoho kamaráta. Svoj osobný problém som si vyriešila a z tohto muža (on 23 ja 22) sa stal môj kamarát. Písal mi každý deň. Nikdy som nepísala prvá (okrem dvoch situácií). Vždy sa ozval on. Po týždni si vypýtal moje telefónne číslo. V ten deň mi zavolal. Každý deň si píšeme. Raz do týždňa sa i stretneme. Osobné stretnutie vždy ziniciuje on. Väčšinou prídem za ním, vezme auto a zavezie nás na romantické miesto, kde sa celé hodiny rozprávame v aute. Načúva mi. Pýta sa. Je veľmi zvedavý a rád by o mne vedel všetko, i keď tie tajomstvá si nechávam pre seba. Páčim sa mu, priťahujem ho, je mu so mnou dobre. Teší sa na mňa a už dávno s s nikým nerozumel tak, ako so mnou. Vždy je tam ale to ale. Raz sa mi zdôveril, že by bol rád, keby to zostalo aj kamarátske, pretože mal 2,5 ročný vzťah a k ničomu to neviedlo. Sklamal sa a teraz si chce trochu užívať a baviť sa. Že nechce na seba nikoho namotať. Ibaže stalo sa a mne sa veľmi zapáčil. Počkala som na vhodnú chvíľu a napísala som mu to, ako som to cítila. Moje slová však boli mierené k tomu, že už s ním nechcem komunikovať, pretože sa mi moje city vymkli z rúk a nezvládam tú situáciu. Na moje city neodpovedal, iba povedal, že nechcel, aby sa kvôli nemu niekto trápil. No i napriek všetkému mi na ďalší deň napísal a opäť inicioval stretnutie, kde sme sa zase iba rozprávali. On však veľmi rád narušuje moju intímnu zónu. Vždy si nájde príležitosť, ako sa ma dotknúť. Veľmi nenápadne a prirodzene. Už sme ležali aj niekoľko hodín v objatí, pričom sa mi stále pozeral do očí. Svojimi perami sa dotýkal tých mojich. Rozprával sa so mnou. Pýtal sa. O nič viac sa ale nepokúsil. Iba otázky typu. Priťahujem ťa? Čo by si urobila, keby som ťa pobozkal? Odstrčila by si ma? Čo by si cítila? Raz sa priznal, že ma chcel pobozkať, ale nedala som mu náznak. No keď som sa k tej téme vrátila, tak to obrátil na vtip, že to myslel zo srandy. Keby chcel sex, tak ho odmietnem hneď a poviem si, nestojí za to. Ale nie, o to sa nepokúša. Lenže z rozprávania nechce ani vzťah. Zo správania nechce iba kamarátstvo. A z komunikácie vyplýva i to, že sa so mnou nechce prestať baviť. Som z neho zmätená. Ak načúvnem mojej ženskej intuícií, tak cítim, že mu na mne záleží a má ma rád.. dokonca viac, ako kamarátku, keďže takýto „vzťah“ má iba ku mne. Viem dokonca i čo robí cez týždeň, keď s ním nie som, pretože mi píše aj z práce. Ale potom buď niečo obráti na vtip alebo spomenie pojem kamarátstvo /čo už z jeho úst dlho nebolo počuť. A ja neviem, či mám zotrvať a byť trpezlivá alebo to vzdať.

Odpověď:

Ahoj,
na tvém místě bych váš vztah posouval pomalinku tam, kde si ho oba přejete mít. Je to běh na dlouhou trať, ale možná je to ten pravý a tvá trpělivost se ti vyplatí. Podle písmenek cítím, že to není žádný lovec, kterému jde jen o to jedno, ale myslí to s tebou asi opravdu vážně a nic nechce upěchat a pokazit. Dejte tomu čas a netlačte na pilu. Poslechni hlas srdíčka, co ti radí a podle toho se zachovej. Pokud je vám spolu dobře jako kamarádům, tak se nebojím toho, že i jako přátelé budete mít krásný vztah. Zkus s ním začít trošku mluvit i o budoucnosti... a pokud se nezalekne a bude chtít plánovat s tebou, tak je to na dobré cestě. Držím vám palce.

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Feb.15.

vydáno 20. 02. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Očividně se mu líbím...

Dobrý den, poznala jsem jednoho kluka, je mu 24 let, očividně se mu líbím. Hodně mi píše, udržuje kontakt, viděli jsme se třikrát, jednou se spolu vyspali, i přesto neustále komunikuje. V posledních zprávách mluvil o tom, že se ještě určitě uvidíme atd...zřejmě je zaneprádzněný či co já nevím. Proč mě nikam nepozve? Já tomu nerozumím. Proč plýtvá energií a klidně si se mnou 4 hodiny denně dopisuje, ale nikam mě nepozve? Je to normální? Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
koukám, že tvé sebevědomí je nic moc. Pokud tě uspokojuje to, že po třech schůzkách stále komunikuje, tak je to docela málo. A to z toho důvodu, že jsi mu hned vlezla do pelíšku, a dala jsi mu to, na co ostatní chlapi někdy čekají celé měsíce. To, že tě nikam nepozve, je trochu divné, ale nebojím se toho, až nastane "hučení", že se neozve a nepozve tě k sobě do pelíšku..., protože sex je pro něj pořád jen na prvním místě. A to je normální.

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Feb.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Dove Purely Pampering Vyživující sprchový gel

Dove Purely Pampering Vyživující sprchový gel

Hýčkejte se a proměňte sprchování na krásný zážitek ...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 04. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 04. 2015 Horoskop Beran

Rozhovory dnes budete mít tendenci stáčet neustále k majetku, financím, a jakmile půjde o váš prospěch, dokážete se ... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Dnes zvládnete jakýkoliv náročný úkol, ať již pracovní či osobní. Skvělá spolupráce na vás čeká především s muži narozenými ve znamení Berana. Mohou vám nabídnout pomo...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Zbrusu nové menu i kontroverzní témata. B...

Víkend utekl jako voda, nepřijde ti? Sotva se člověk otočí už zase pondělí. Jasně, že se mezitím stihne nějaká ta sup...

Celý článek

Módní policie

TOPlist