Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 12. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Byla mezi námi šílená chemie...

Ahoj René, předem musím napsat, že se mi opravdu líbí tvé odpovědi a mají hlavu a patu. Popíšu ti svou situaci, protože nevím co s ní. Před dvěma lety k nám nastoupil nový kolega, který mě opravdu zaujal, ale řekla jsem si, že mám skvělý vztah, tan to budu ignorovat. Ale nebylo to tak jednoduché. Po čase jsme si začali psát a i on se vyjádřil, ze ho přitahuji a byla mezi námi šílená chemie. Vždy když jsem přemýšlela co dělat, akorát mi nebylo dobře, tak jsem si řekla, že proste uvidím, nějak to dopadne. Pak to najednou vyšumělo, částečně i proto, že už jsme nebyli kolegové. Pomalu přestával psát a ja to špatně nesla. Proto jsem se přestala ozývat a bylo to. Teď už jsem vdaná a on znovu začal psát. už jsme se i párkrát viděli a já zas nevím co s tím, začíná mě to zase brát. Ale možná se mi jen líbí jak si píšeme a ti motýli v břiše,víc asi ani nepotřebuji. Nevím co s tím, ale vím, že nemám sílu to utnout. Ještě dodám, ze jsme spolu nic neměli a že manžel je vážně skvělej chlap, kterého mam moc ráda. Co myslíš, jak to vidí můj bývalý kolega? Díky za odpověď

Odpověď:

Ahoj,
nejdříve ti děkuji za pochvalu, že se ti mé odpovědi líbí a teď k tvému problému. Bezpodmínečně musíš najít sílu to utnout. Mít doma skvělého chlapa, kterého máš moc ráda a v koutku duše bojuješ s tím, jaký by to bylo s bývalým kolegou, je hrozná představa. Nespaluj za sebou mosty a věř tomu, že jediným cílem tvého kolegy je postel a po prvním zářezu o něm neuslyšíš a klidně si můžeš zbořit to, co jste s manželem vybudovali. Já vím, že chemie je mocná čarodějka, ale ve tvém případě opravdu neblbni, protože máš doma určitě vše včetně skvělého chlapa. A ta představa, že kvůli jednomu flirtu o to vše přijdeš, je děsivá. Udělej ten správnej a jedinej dobrej krok.

Odpověděl/a: René Kraus, 12.Aug.16.

vydáno 11. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Večírky do rána...

Večírky do rána.. Ahoj, je mi 30 let a mému příteli 37 let. Jsme spolu již 4 roky. Vztah máme skvělý, byly zde nesnáze, ale daří se nám je překonávat. A teď jsme v naprosté shodě. Až na jednu věc: přítel je od 5ti let hokejista a s tím je spojena partie spoluhráčů a kamarádů. Přítel přede mnou neměl přede mnou vztah trvající déle jak rok, takže vždy žil sám pro sebe. Tedy denně do hospody, nikomu se nezodpovídal kde je a v kolik přijde. Nutno doplnit, že žil celý život u rodičů, kteří ho velmi miluji a jsou až příliš hodní. A k tomu problému. Jak jsem psala, byl zvyklý na časté večírky a svobodu. Co je se mnou, tak se mi podařilo ho "zkrotit" a už chodí jen 1x za týden. Ale velice často když jde za kamarády do hospody, tak se vrací mezi 5- 8 hod. ranní. A to je problém. Vznikají kvůli tomu velké hádky, které skoro skončili rozchodem. Jeho ranní příchody nedokážu vydýchat, on si to neumí odpustit. Nevím, jak to vydržím. Děti nemáme, ale chceme a nevím, jak to do budoucna vydržím. Je šance, že s dítětem tohle dělat nebude?? Jinak je naprosto skvělý partner.

Odpověď:

Ahoj,
nevím, jestli váš vztah zachrání mimčo, ale je to docela možné. Je jasné, že chlap chce občas vyrazit s kamarády na pivko, ale nevěřím tomu, že všichni jeho kamarádi se domů vrací mezi pátou až osmou ranní. Možná kdybys s ním vyrazila na pivko, tak bys zjistila, že tam nejsou pouze kamarádi, ale třeba i kamarádky. A když je z putyky vyrazí třeba o půlnoci, tak docela přemýšlej nad tím, kde tráví zbytek noci. Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Jediná rada je ta, abyste si sedli a řekli si, jakou máte představu o vašem životě, o budoucím miminku a o všem ostatním, abyste se oba dva cítili ve vztahu spokojení.

Odpověděl/a: René Kraus, 11.Aug.16.

vydáno 10. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Cítím se sobecky, že mu tak ubližuji...

Ahoj, chodím s přítelem 3 a půl roku, je to vlastně můj první a jediný muž v mém životě. Jsem dost mladá, je mi 19 let a mu 23. Abych ho popsala. Je hodný, pomáhá, pracovitý, inteligentní. Ale po te dlouhé době mi připadá, že je více kamarád, kterému mohu cokoliv povědět, vyplakat se mu na rameno, nebo mu říct něco vtipného co se mi stalo. Kámen úrazu je postel. Nemohu za to, ale sexu se vyhýbam co nejvíce to lze. Nemám na to a když ano je malo případů že mě to baví a to se musím hodně snažit. Je pěkný opravdu, ale vadí mi snad každý jeho pohyb,vsechno znám a to jsme zkoušeli mnoho věcí. Takto to je asi rok, dávala jsem tomu čas. Ale teď me trápí naplánovaná budoucnost. S ním by to šlo všechno jednoduše Splnila bych si svoje sny a mohla s ním odjet do ciziny, ale sama to nezvladnu. Ten pocit, že jsem na někom závislá uz mě užírá. Chci stát na vlastních nohách, ale mám z toho neuvěřitelný strach. Praktický jsem nebyla teď na nic vůbec sama a když se s ním rozejdu bude to tak. Už jsem mu něco řekla a na něm jde vidět, že se semnou rozejít nechce. Já nevím co dělat. Ne jedná by si takového chlapa přála a já od něj jdu pryč. Dělám dobře nebo chybu Cítím se se.sobecky že mu tak ubližuji.

Odpověď:

Ahoj,
tak to jsi docela v zapeklité situaci. Chtít se rozejít s chlapem, kterého by ti skoro každá ženská záviděla, tak pro to musíš mít docela velký důvod. Ale vše, co jsi popsala, tak mi připadá, že hlavní chyba je v tobě a omlouvá tě tvé mládí, protože jak je vidět, nemáš v hlavě ještě jasno, co a jak bys v životě chtěla. Pokud ve vašem věku je kamenem úrazu postel, tak to je docela problém. Možná je to tím, že je to tvůj první chlap a v koutku duše se ti honí myšlenka, jaké by to asi bylo s jiným. A věř tomu, že to asi moc velká změna nebude. Nevím, zda děláš dobře, nebo jestli děláš chybu, ale já se více přikláním k tomu, že chybu děláš. Také se může stát, že dalším tvým partnerem bude nějaký arogantní blbec a pak si řekneš: "Jak jsem byla hloupá". Musíš si uvědomit, že možná uděláš krok, který nelze vzít zpátky. Vem si papír a tužku, napiš si plusy a mínusy vašeho vztahu a myslím, že budeš mít v hlavě jasno, až na tom papíru uvidíš, že nemáš co napsat do mínusu. Rozhodni se správně.

Odpověděl/a: René Kraus, 10.Aug.16.

vydáno 09. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Rozešel se se mnou před časem muž...

Dobrý den. Rozešel se se mnou před časem muž, kterého moc miluji. V jistém směru tam svou roli hrálo i to, že mám pár kilo navíc.Opravdu tu některým mužům může tolik vadit? Víte, ráda bych se pokusila s tímto mužem vztah obnovit, ale něco mi říká, že bez mého hubnutí to jen tak nepůjde. Hodlám se sebou něco dělat, protože i mně ta váha vadí. Nemám sice v plánu pak za ním přijít hubená a dávat mu to sežrat a dávat mu najevo, že si teď můžu vybírat. Ale mohlo by moje snížení váhy, díky kterému vzroste i moje sebevědomí, pomoci s tím, aby on se na mě díval jinak než doposud? Děkuji, Šárka

Odpověď:

Ahoj,
chlap když miluje doopravdy, tak miluje ženu takovou, jaká je. A že máš nějaké kilečko navíc, v tom nemůže hrát žádnou roli. Vůbec bych se tím netrápil a sama musíš vědět, jestli je nutné kvůli někomu shodit pár kilo, aby ses mu zalíbila. Ženská musí vypadat jako ženská, a ne jako anorektička. Jsou muži, kteří mají rádi vyzábliny, ale podle mne normální muži uznávají ženu jaká je povahově, zda je společenská, milá, upřímná, věrná a to jsou rysy ženy, které si muži hledají pro život. Vůbec se tím netrap, zůstaň taková jaká jsi, hlavně neblbni s nějakou drastickou dietou a ten princ si tě určitě najde. Protože každý chlap ví, že pro život je lepší žena při těle, plná radosti než nějaká vyhublá vzteklina.

Odpověděl/a: René Kraus, 09.Aug.16.

vydáno 08. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám mu dát kopačky?

Ahoj, chtěla bych znát také jiný názor na věc, než od kamarádek a kamarádů, proto píšu sem. Před dvěma roky jsem chodila s jedním klukem. Vždycky, když jsme se měli sejít, já byla nejšťastnější na světě, potom když psal a volal, prostě to bylo parádní a já byla zabouchnutá až po uši. Bohužel mi dal po 2 měsících kopačky, prý že si chce ještě užívat a nechce se vázat a to je starší, než já. Byla jsem z toho na dně.. abych pravdu řekla, teď po dvou letech, ještě trochu jsem, pořád na to myslím. Vždy se potkáváme na různých akcích, on se trochu připoje a pak jde za mnou, .. já si nalhávám, že ráno napíše a půjdem to vyřešit a zase spolu budem, ale marně.. teďkon, už jsou to dva měsíce, co jsem si našla kluka. Jak se to ten bývalý dozvěděl, začalo ho to (z kámarádčiného vyprávění) štvát, a uvědomil si chybu. I když ho potkám a mluvíme spolu, je zamlklý. S tím současným klukem se vyskytly ale problémy, docela na mě začal tlačit a na to já nejsem zvyklá a po téhle zkušenosti už asi ani s ním mít nic nechci,ale hlavně necítim k němu tak moc, jako ke svému ex. Co si myslíte? Mám mu dát kopačky i za cenu toho, že budu ta nejhorší a i když třeba pak budu sama.. a ne třeba s tím bývalým přítelem? (protože nevim, jestli se k něčemu rozhoupe.. snad..) díky, Sarrah

Odpověď:

Ahoj,
já bych ten tvůj trojúhelník vyřešil jednoduchým způsobem. Na současného bych se vykašlal a s ex bych si nic nezačínal. Podle toho cos napsala, tak ani jeden není tebe hoden, a to, že tvůj ex dělá smutná očíčka, ještě neznamená, že tě má rád a chtěl by to vrátit. Jeho štve jen to, že si tě představuje v pelíšku s někým jiným, protože pokud jsi nikoho neměla, tak ani nevzdechnul. Nevěř ani jednomu. Docela mne mrzí to slůvko v tvé poslední větě "snad..". Možná se shoduji ve své odpovědi s názory tvých kamarádek a kamarádů, a pokud to tak je, tak tomu věř.

Odpověděl/a: René Kraus, 08.Aug.16.

vydáno 05. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Může se chlap změnit ve 40ti letech?

Muze se chlap zmenit ve 40 ? Ahoj Rene, cetla jsme par tvych komentaru a plne souhlasim s tvymi odpovedmi. Takze by me zajimal tvuj pohled na muj problem, ktery ted resim s partnerem. Partner je jedinacek, kdy jeho rodice spolu sice zili v jedne domacnosti, ale to jen tak na oko. Meli ho v dost pozdnim veku a v podstate jeho matka se o nej nestarala, stara jen o sebe, vse zajistoval otec, ktereho uz nema. Jsme spolu uz skoro 4 roky, kdy posledni 2 roky se snazime o dite i formou umeleho oplodneni, zatim marne. Z rodiny nedostal zaklad v nicem, zodpovednost je venovana jen dovolenym, zaridit neumi shola nic, takze veskery chod domacnosti a budocnost je v mych rukou. Co si doslova nevybojuju neni, naucila sem ho varit, uklizet, telefonovat na urady, resit bytovou situaci a kdyz doslo na rekonstrukci bytu, zaplatil delnikum predem, jak to asi mohlo dopadnout :) a pak to zase hodil cele na me, neni schopny se o rekonstrukci postarat ani pres jasne rady a urceni nasledneho postupu. Delniky, ktere meli nahradit puvodni jsou tak zoufali, ze si vse udelam lepe sama a nechava me tam se udrit. Uz jsem z toho chlapa, co zadny chlap rozhodne neni uplne zoufala. Je mi skoro 35 jemu 39, deti chceme mit oba... ale ikdyz mini krucky postupuje a uci se veci, ktere mel davno umet sam... je to s nim nazblazneni. Nemluvim o tom, ze kdyz doslo pri kontrolach neplodnosti, kde je problem... drzet jsem musela ja jeho ... nikoliv naopak. Pravdou je, ze me netere ho miluji, jako otec by nejspis fungoval dobre, ale jako partner stoji za starou backoru.
A ze me se stala spis jeho matka nez partnerka... Zajimave je, ze v praci funguje jako sprt, zaridit dovolenou to umi taky na 1, ale to ostatni proste absolutne nezvlada.

Ma smysl v tom pokracovat ? Uz jsem ztratila vic nez dost casu, jsem naprosto klidna a usmevava a pohodova povaha, ale ta jeho neschopnost ve me z nitra zacala vyrabet cholerika, a to me uprimne desi a nechci v tom pokracovat! Nejhorsi je, ze kdyz problemy resime, at uz po dobrem i po zlem je to jedno, vysledek je stejny ... zero :) .... ovsem da mi za pravdu, ze je nemozny a pomaly a chce vic casu... :)) ale ze pritom vsem ma dobre srdce.

Moje otazka zni... muzu s nim byt nekdy stastna a mam smysl se s nim pokouset o dite nebo to mam s dobrym srdcem uplne zabalit :) ?

Odpověď:

Ahoj,
pokud napíšeš "nechci v tom pokračovat!", tak to hovoří o tom, že jsi na 99,9% rozhodnuta váš vztah ukončit. Ale podle toho, že ti tam zbývá jedna desetina procenta, tak si myslím, že je to signál toho, že za sebou nechceš úplně přibouchnout vrátka a spálit mosty, ale že v koutku duše věříš tomu, že se polepší. I když v tvých očích vypadá tak jako trochu mamlas, tak podle toho cos napsala, to vypadá, že je to mamlas, ale s velkým srdcem. Ta představa, že se rozejdete a najdeš si nějakého trotla, který tě bude podvádět, pít a bůh ví co ještě, je docela děsivá. Já vím, že se ti zdá, že 4 roky předělávání jedináčka je dlouhá doba, ale možná se ti to nakonec povede. A pokud se vám podaří i to vytoužené miminko, tak to celou situaci změní a budete super rodina. Musíš se rozhodnout sama, ale já bych v tom předělávání k obrazu svému ještě vydžel a měl trpělivost. A na tu tvoji otázku bych odpověděl, že bych to s dobrým srdcem zkusil posunout k radosti vás obou.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Aug.16.

vydáno 04. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám se ještě snažit?

Dobrý Večer,nedávno jsem poznala skvělého kluka...docela si rozumíme..píšeme si denně..denně mi psal,že mě má moc rád..na schůzce mě i několikrát obejmul..ještě včera mi napsal,že mě má rád asi více než jako kamarádku...ovšem dnes ráno mi řekl,že budeme asi jen kamarádi...nevím jak to mám vnímat...mám se ještě snažit? Mám mu napsat co k němu vlastně cítím?Předem děkuji za odpověď

Odpověď:

Ahoj,
určitě musíte vědět o tom, co jeden k druhému cítíte. Vím, že písmenka snesou hodně, ale určitě bych mu to nepsal, protože osobní kontakt je daleko upřímnější než pár úderů do klávesnice. Někdy je kamarád více, než si myslíš. A podle tvého nicku si myslím, že jsi hodně mlaďounká a ty opravdové lásky teprve přijdou.

Odpověděl/a: René Kraus, 04.Aug.16.

vydáno 03. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Sama vím, jaký je to pocit, být podvedena...

Ahoj, Mám takový dotaz. V záři minulého roku jsem se poznala s jedním o 4 roky starším mužem nebo spíše klukem (20) , měl holku , ale já ho brala jako dobrého kamarada, se kterým jsme jezdili snad všude možně. Jednou mi napsal, že se s tou jeho holkou rozešel. Tušila jsem, že to bylo kvůli mně a taky bylo, ale potom se to nějak zvrtlo a přestali jsme se bavit. V lednu toho roku jsem si našla někoho jineho, se kterým jsem byla spokojená, ale bohužel nám to nevydrželo. Když kamarád zjistil, že už s nim nejsem (znali se) tak pokaždé, když byl opilý mi psal o sex, abych řekla pravdu tak mi to extra nevadilo. Po měsíci si , ale někoho našel a já mu to přála, ale nedávno (asi před týdnem a cca pred 14 dny) mi opět psal o sex, ikdyž má holku. Samozřejmě, že jsem odmítla. Ale nechápu, proč mi stále o to píše, když má někoho jiného? Nechci, aby ji podvedl, protože sama vím, jaký to je pocit být podvedena.

Odpověď:

Ahoj,
určitě jsi udělala dobře, žes ho odmítla. Ale docela se divím tomu, že když se opil pod obraz a požádal tě o sex, tak ti to moc extra nevadilo. Jen doufám, že zůstalo jen u toho požádání a nic neproběhlo. Ale líbí se mi na tobě to, že v 16ti letech máš takový názor na život a že víš, že když je kluk zadaný a požádá tě o sex, tak ho odmítneš z toho důvodu, že to samé by mohlo potkat i tebe. Jsi mlaďounká a ten tvůj princ na bílém koni se už možná kvapem blíží.

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Aug.16.

vydáno 02. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: On je ženatý a já zadaná...

On je ženatý a já zadána...Ahoj René, ale kde takového chlapa najít? Aby chtěl jen sex a občas napsal a nechtěl pak něco vic :) Muž o kterém jsem psala, z počátku chtěl pouze sex, pak se odmlčel na par týdnů a nakonec napsal, jako by chtěl vic než sex a to jsme si jen psali a viděli v práci. Napsal také že mi muže nabídnout jen náhodana setkání a psaní. Zábavné na tom je, že to porušil a podařilo se nám se sejít. Sex úžasný a co jsem od něho nakonec mohla čekat, zase jsme si psali, i se viděli v praci. Ptal se jestli nemám zase čas, pak mi také popřál k narozeninám. Teď je to přes dva měsíce a opět se neozývá. Po první odmlce napsal, jednoduše řečeno, že na nic jiného nemyslí a má mě plnou hlavu. Tak předpokládám proč se již podruhé na tak dlouho odmlčel. Po našem sexu už to asi opravdu neustál a nedokáže být pouze jen milenec. Tak to raději ukončil. Nebo se pletu?

Odpověď:

Ahoj,
možná se nepleteš, ale já si nemyslím, že tě měl plnou hlavu, ale spíše tě měl plné gatě. Já v té odmlce nevidím to, že z jeho strany hrozí, že by se do tebe zamiloval, ale vidím v tom to, že takových jako jsi ty má tolik, že vás nestíhá všechny uspokojovat. I když se vrací pes, který byl pár dní na flámu, tak na páníčka dělá kukadla a prosí za odpuštění. A podle mne je tvůj přítel to samé. Jednoduše na tebe dostane chuť, tak udělá očička, namaže ti med kolem pusy a hupky hotovo. Uvědom si, že máš doma manžela, možná i děti, tak za sebou nepal mosty.

Odpověděl/a: René Kraus, 02.Aug.16.

vydáno 01. 08. 2016

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nechci to vzdát předem...

Ahoj, chtěla bych vědět tvůj názor, proc se ke mě takhle partner chova, nebo proč semnou je. Je mi 18 let, přítelovi 22. Jsme spolu 3 roky, bydlíme spolu třičtvrtě roku. Ze začátku vztahu bylo vše normální, přítel pozorný, hodný, vydělával si, trávili jsme spolu veškerý čas, ipres jeho časově náročný koníček-PC. Časem ale začly hádky zacházet do nehezké části- pritele občas nezajímá, jak se cítím, když se nějak chova a když se mu to snažím vysvětlit, vybouchne na mě, že mu zase jen otravuji den, že si furt něco hledám atd. Myslím ale že od něj očekávám takové ty běžné veci- aby měl stalou práci, aby se ke mě choval jako k rovnocenné partnerce, rozvhl si čas dopředu kdy bude semnou, kdy u PC-tim totiž kazí plány me.,když jsem nemocná , aby pomohl s domacnosti, aby o mě měl strach- Vi např. Ze se strašně bojim chodit po tmě domu sama, kvůli opakovaným špatným zkušenostem. Mame doma sice mého pejska, nenapadne ho ale vyvenčit a vyzvednout me-to třeba jen jednou za půl roku. s domacnosti taky ne že by nepomohl, ale myslím jen že proto abych si nemohla stěžovat. Je to tedy takový kotoc- já si stěžuju, jemu to je jedno, trápím se, pak si to vyjasnime a on to dělá furt- nenapadne ho ve 12v noci mě vyzvednout na zastavku, když pejsek nebyl venku a když ví že jsem teď nemocná. A mě to samozřejmě zase trapi, že on ví co mě vadí a je mu to jedno, a zas dokola. Vím že mnou partner opovrhuje, neváží si mě, ignoruje, nerespektuje. Je ale také pravda že občas mi vadí přehane věci, např že na něj vybouchne za neukliuenou koupelnu- můžu to říci i normalne, ale ja zbytečně vybuchnu- takže i partner má plné zuby me. Vím že "rozchod" je řešení, nechci to ale hned vzdát tak predem Dekuji za názor

Odpověď:

Ahoj,
jen v koutku duše doufám, že když budeš číst mou odpověď, tak už budeš sama. Tady vůbec nejde o to, že to nechceš vzdávat předem, ale tady jde o to, že už jsi to měla ukončit dávno. Každý z vás jste z jiného těsta, a to z takového, že by se z toho žádná buchta neupekla. Podle toho, jak jsi ho popsala, tak toho nikdy nebudeš litovat. Je mi tě líto, že v 15ti letech sis našla takového blba, se kterým jsi vydržela až do 18ti a tím jsi ztratila 3 roky nejkrásnějšího životního období. Pokud jsi tak ještě neučinila, tak okamžitě bouchni dveřmi a odejdi. A pokud ten blbeček bydlí ve tvém bytě, tak mu sbal jeho pár švestek a vyměň fabku.

Odpověděl/a: René Kraus, 01.Aug.16.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 10. 2016 Horoskop Býk

I když se budeš snažit mlžit a některé informace si nechávat pro sebe, jak šéf v práci, tak partner doma tě snadno od... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist