Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 24. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Seznámení s ním mě opravdu hodně zasáhlo...

Přeji hezký den, s přítelem jsme teprve od 9.4. letošního roku, ale vše bylo hodně intenzivní - vídali jsme se hodně často, dal mi i klíče od bytu, mám u něj spoustu věcí a spoustu věcí jsme plánovali do budoucna, celá jeho rodina o mě ví a plánoval setkání s nimi. Pořád mi říkal jak mě miluje, jak je vše se mnou úžasné a krásné, že jsme byli stvořeni jeden pro druhého a také jsem vše toto z jeho chování cítila. Teď mi napsal, že každý máme v životě období kdy si potřebujeme vyřešit něco nepříjemného a že mě s tím nechce zatěžovat a že pro něj bude jednodušší být teď sám a vyřešit to a potom, že prý bude na meilu a domluvíme setkání. Seznámení s ním mě opravdu hodně zasáhlo a teď nevím co dál. Prosím o Váš názor. Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že ta nepříjemná věc není nic jiného, než nová dívka v jeho životě. Pokud byl váš vztah od začátku takový, jako jsi psala a byla to opravdová láska, tak tu nemůže nějaká nepříjemná věc ukončit. Pokud by jste byli stvořeni jeden pro druhého, tak by váš vztah nemohla pokazit nějaká nepříjemnost. Opravdu si myslím, že je v tom jiná dívka a jen neví, jak ti to říci na rovinu. A co dál?? Těžko říct, ale určitě si sedněte a vše si ujasněte bez nějakých výmluv typu řešení něčeho nepříjemného. Ale bojím se toho, že až se dozvíš pravdu, tak tě to bude hodně bolet. Ale postav se k tomu čelem, protože život jde dál a zase bude fajn!

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Jun.14.

vydáno 23. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vztah na pracovišti...

Ahoj, co si myslíš o vztazích na pracovišti? Dvoří se mi dlouho jeden kolega, zralý inteligentní muž (48 let), samozřejmě zadaný. Jiskra je mezi námi veliká. Já stále odolávám, spíše se mu vyhýbám, ale čím více se mu vyhýbám, tím více on mne vyhledává,(ale není dotěrný), neváhá přijít do naší kanceláře za kolegou s naprosto hloupým dotazem či jinou malicherností, přitom mne nenápadně sleduje. Když tam nejsem, nepřijde (říká kolega). Chová se jako gentleman. Někdy vypadá celkem rozladěně. Pozval mě na krátký výlet, ale sešlo z něj (mojí vinou). Další pozvání zatím nepřišlo. S přítelkyní už se několikrát rozešel, ale zase se k ní vrátil (zřejmě nevydrží chvíli sám). Nechci si začínat se zadaným mužem a nemám zájem o jednorázová dobrodružství (a on to ví),ale stále si nejsem jistá o co mu vlastně jde. Co myslíš? Mě je 37, zadaná nyní nejsem. Přeji hezký den a děkuji za radu.

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že mu jde pouze o to jedno, a to si nemusíme nalhávat! Na tvém místě bych se do takového vztahu nepouštěl, je to chůze po tenkém ledě a ještě když je to na pracovišti. Ta představa, že mu podlehneš a on si udělá další zářez na pažbě a pak to jednoznačně ukončí, tak nevím, nevím, jak se budete v práci potkávat. A ta představa, že z tebe stejně nakonec před kolegy udělá blbku, je docela odstrašující, nebo ne? I z inteligentního gentlemana se může vyklubat pěknej hajzlík a že jich znám. Taky si myslím, že je pro něj jedno velké kritérium, že jsi proti němu o jedenáct let mladší a on si chce jen dokázat, jestli na to má, aby mohl oblbnout tak mladou ženu. A pokud se mu to povede, tak se stejně vrátí domů k rodině. Věř mi!

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Jun.14.

vydáno 23. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nemyslím si, že by mě už nechtěl...

Ahoj, s přítelem jsem půl roku, je mi 18 a jemu je 20. Když jsme spolu začínali, byl pozorný, strašně milý, psal mi krásné věci, já byla ta hrdá, co se mu skoro neozývala a měla jsem ho doslova ,,na lopatě". O žádné krásné sms jsem nestála, vždycky, když mi je napsal, mě to potěšilo, ale nečekala jsem u telefonu, až mi napíše. Přítel mi řekl, že ho mrzí, že se taky nesnažím a že nebýt toho, že mi napíše, tak si za den vůbec nenapíšeme. Tak jsem se začala snažit, psávat mu a teď už je to jiné. Když jsme spolu naživo, je to super. Napíše mi sem tam sms do školy a v ní třeba nějaké hezké oslovení nebo něco, to ano, ale už mi nepíše žádné krásné slohovky, nepíšeme si od rána do noci, jak dřív, nedává mi prostě tolik najeví lásku, jako dřív. Nemyslím si, že by mě už nechtěl nebo měl někoho jiného, v tomhle mu věřím, spíš mi jen přijde, že už mě má jistou a tak se nemusí snažit. Oba máme také školu, on navíc vysokou a má to hodně náročné, takže se často učí, ale i tak...naživo je to paráda, akorát když vidim tyto pochybnosti v tom psaní, tak pak naživo hledám hned nějaký podnět, jestli něcon ení špatně, že mě třeba pohladil jen párkrát, že mi řekl, že mě miluje jen jednou za týden a už mě nechce, jsem v tomto paranoidní.Je možné v něm nějak probudit zase toho lovce jako na začátku nebo už se mám smířit s tím, že prostě ta krásná počáteční fáze vztahu je pryč a teď už jsme rovnocenní partneři a nebudeme na sebe šišlat a psát si jako 15-letí půberťáci?Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
myslí si, že ti pouze vrací tvoji počáteční namyšlenost. Pokud jsi byla hrdá na to, že jsi ho měla "na lopatě", tak teď se ti to malinko vymstilo. Jak už se povídá v jedné naší krásné pohádce, "Nad nikým se nepovyšuj...".  A podle toho jsi dopadla jako ten švec. Ale pokud je ti s ním naživo dobře, tak to nelámej přes koleno a buď ráda. Nevím, nevím, jestli se ti v něm ještě podaří probudit toho lovce, co jsi měla na začátku vztahu, a jestli ti bude ještě psát ty krásné SMSky, o které jsi stejně nestála. Ani lovec není hlupák a pozná, kdy je jeho snaha zbytečná a neopětovaná. Malinko jsi si to sama pokazila. Teď se budeš muset hodně snažit, aby to bylo alespoň trochu podobné jako na začátku vztahu!!! Ale malinko tě uklidním, žádný vztah po čase není takový, jako na začátku. Takových párů moc není, co jim to šišlání vydrží až do konce života!

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Jun.14.

vydáno 20. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Bude někdy ten pravý...

Bude nekdy ten pravý... Milý Rene,snad se nebudeš zlobit,ale na papír psat se mi nechce,už to ani neumím:-).Dam si pozor co píšu.Už je to víc nez mesic,jak se s tamtim skoncila,jak jsi mi radil..Jen mi napsal ,ze jsme se na nej vykaslala,asi jsem mu najednou nechybela,kdyz se ani neprosil.Je mi lip bez nej,sex stejne nic moc,pokazdy jsme se opily,na to ze mu je 43,nic nevydrzi.To chtel mit jeste dite,nevim s kym.Tenhle novy uz skoro 2 mesice,sice je porad v praci,je mi s nim fajn.Vypadalo to na konec,protoze jsme za nim po 2kryt neprijela,tak byl nastvany.Ze si za to muzu sama,ze neni čekanka.Po 2tydnech jsme byla u nej.bylo to krasny...prekvapil me,i uklizeno mel,prej kvuli kocce.Ale ja to z nej dostala,ze kvuli me,asi aby mi udelal radost.pozvala jsem ho na pivo,rekl si o to sam,nikdy zadny jiny chlap nechtel abych za nej platila.Rikal ze neni penezenka,ze 5on zaplati a 1 pak ja.Nakupovat jsme spolu byli i uvaril sam,ja mu aspon umyla nadobi,neco pomohla.prislo mi to jak kdyby jsme se znaly dyl.Nikdy jsem to s nikym nezazila.V zari si planujem dovolenou do Egypta,snad to vyjde:-)Asi jsemho prej ocarovala,kdyz se semnou sesel vickrat,3 kryt kytku mi dal ani ne do mesice,to zadny chlap tak casto mi nedal.chtel mi udelat radost.Jen je problem ze ma samy nocni a deni,moc nam nejde stejne volno,nekoho vyhodily,tak musi chodit vic.Sice si vydela vic,pak je unaveny a jen spi kdyz jsem s nim.Snad ten dalsi mesic se to zmeni.Lenka.

Odpověď:

Ahoj Lenko,
tak to jsem rád, že jsi dala na mojí radu a rozešla jsi se s tím hlupákem. Jen si v koutku duše představ, že by to dítě měl s tebou a to by byl mazec... A pokud byl sex jen v opilosti a ještě nic moc, tak ničeho nelituj. Přeji ti, aby ti to už tentokrát vyšlo podle tvých představ a užili jste si společnou dovolenou v Egyptě a tam na sebe budete mít hodně času a můžete společně plánovat i váš společný život. To, že má hodně práce je dobře, protože kdyby neměl žádnou, tak by jste byli bez peněz a to by byl stoprocentně důvod k hádkám. A to, že ti dal ani ne po měsíční známosti kytičku, taky určitě hodně znamená. Moc ti držím palce, aby ti tento vztah vyšel podle tvých představ a až se vrátíte z Egypta, tak mi určitě napiš jak to dopadlo!

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Jun.14.

vydáno 20. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Cítila jsem se "zrazená"...

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to vidí chlap, když - musím to trochu rozepsat, chodím do cvičení a cca před dvěma lety náš cvičitel se se mnou začal pravidelně scházet, bylo to moc pěkné, ale ani jeden z nás nechtěl tento vztah zveřejnit. Oba dva jsme tehdy byli zadaní. Bohužel asi se to až tak moc utajit nedá a jedna naše spolucvičitelka na to přišla a rozhodla se, že mi tedy takového chlapa nenechá, zkrátka použila všechny zbraně od těch ženských až po intriku a ve finále to dopadlo tak, že můj občasný přítel se rozhodl, že nejlépe bude, když si ponechá obě dvě. Ovšem nikoho neinformoval, přišla jsem na to zcela náhodou, což mě opravdu dostalo na kolena především proto, že když jsem zpozorovala úsilí oné kolegyně, řekla jsem příteli, že až se rozhodne co a jak, že ho prosím ať mi to sdělí. Takže jsem se cítila "zrazená" dvojnásobně-od přítele, který ani nehlesl a mlžil a od rádoby kamarádky, která jde přes mrtvoly. Tak jsem to okamžitě ukončila, ale moc to bolí a stále přemýšlím zda ho mám znovu oslovit, nebo to nechat být, ale ta bolest je příšerná. Zdá se mi, že vysílá signály, že by dále stál o moji společnost. Možná, že mi poodhalíte myšlenky takového muže, rozum mi říká, že to mám pustit k vodě, ale cit se může zbláznit. Přemýšlím , že cvičení ukončím, ale srdce mi to může utrhnout, věnuji se tomu již 13 let a moc mě to baví a nikdo jiný toto cvičení v našem městě nedělá. Ve cvičení jsem od bývalého přítele přehlížena a když se ho na něco zeptám, dělá, že neslyší, zkrátka jeden velký rozpor, vůbec netuším jak to má v hlavě uložené, děkuji za odpověď. Eva

Odpověď:

Ahoj,
pokud tě přehlíží, tak to ti ve vztahu asi pšenka nepokvete. Pravděpodobně ho tvá rádoby kamarádka zaujala více než ty a bojím se toho, že s tím nic neuděláš a zůstanou ti jen oči pro pláč. Ale není to jedinej chlap na světě a tak ho i tak ber! Vím, že tě to teď hodně bolí, ale na tvém místě bych určitě poslechl rozum a cit bych nechal někde stranou. Pokud podlehneš citům, tak tě to bude bolet ještě daleko víc. Na tvém místě bych ho vypustil z hlavy a dál chodil na cvičení, které tě tolik baví a nad vztahem bývalého přítele a jedné podrazačky bych mávnul rukou. Však se najde někdo jiný a ostatní ti ho budou závidět, jen nesmíš dopustit to, aby ti ho zase nějaká rádoby kamárádka přebrala. Musíš o vztah bojovat, pokud máš kolem sebe takové baby! Určitě bych ho už neoslovoval a zůstal nad věcí!!

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Jun.14.

vydáno 19. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím, proč se bojím jít do vztahu...

Dobrý den, je mi 16. let a mam tokový problém vždy, když se najde nějaký kluk, který by mě chtěla a já jeho taky tak najednou dostanu strach a začnu od toho vycouvavat a řeknu, že raději budeme jen kámoši, ale proč? Nevím proč se bojím jít do vztahu .. a štve mě to.. prosím o nějakou radu. :) Děkuju moc :)

Odpověď:

Ahoj,
nemusíš mít žádný komplex, to je jen tvým věkem. Časem určitě najdeš sama způsob, jak se citově zamilovat. Ono i z kamarádství může vzniknout super vztah a láska na celý život. Dej tomu čas!

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Jun.14.

vydáno 19. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nejspíš mu vůbec nechybím...

Vážený René. Obracím se na Vás, neboť potřebuji radu od chlapa :) S přítelem jsme spolu jsme/byli? 8 let, od našch 20ti let. Rok a půl spolu bydlíme a řešíme neshody kolem domácnosti. Jedna taková neshoda vygradovala tím, že přítel odjel a přijel za 5 dní a řekl mi, že chce nějakou dobu čas, že neví co chce, a že vlastně neví, jestli mě ještě miluje. Že potřebuje zjistit, jestli mu budu vůbec chybět. Přísahal mi, že nikoho nepotkal a v tomhle mu 100% věřím. Brečel, omlouval se mi, a že mu mám dát čas. Síbil, že se za týden uvidíme. Nemám ho však kontaktovat. To jsem první dny samozřejmě nevydržela, ale nyní se držím. Byl to pro mě blesk z čistého nebe!!! Vždyť jsme se neshodli jen ohledně domácnosti a najednou se dozvím tohle? Sám se neozval, nejspíš mu vůbec nechybím a jen se ten náš rozchod asi zbytečně prodlužuje. Co si o tom myslíte? Děkuji, Dolejšová.

Odpověď:

Ahoj,
tak v tom muselo být z jeho strany asi něco víc, než jen neshoda ohledně domácnosti. Asi to v něm pomalinku zrálo a tohle byl důvod, jak to urychlit a nepřiznat, že za tím je něco, nebo někdo jiný. Víš, pokud je člověk zamilovaný, tak se ani po osmiletém vztahu takto nezachová. To se nedělá. Myslím si, že k tobě není upřímný a něco opravdu tají, ale to ty se dozvíš z pravidla jako poslední! Nevím, jestli to záměrně prodlužuje anebo čeká na to, jak se vyvine jeho nový a zatím tajný vztah. Tomu se říká, že si chlap nechává pootevřená zadní vrátka a na tvém místě bych mu je pořádně přibouchnul!

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Jun.14.

vydáno 18. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chci zůstat nad věcí...

Ahoj René, jak se ti daří? Mám ráda tvé názory, a proto jsem se rozhodla obrátit se na tebe. Už pár týdnů se vídám s pár kluky (spíš chlapi). Jsou to cizinci, kteří tu mají velkou firmu. Občas zajdeme do hospody a prostě se bavíme, protože jsou hodně temperamentní a je s nimi sranda. Občas si užijí s nějakou slečnou a ta okamžitě přestane být kamarádka když je nenechá být. Je jim 40 a mě 19. Minule jsme slavili, pilo se, a já se s jedním z nich líbala, protože se mi už dlouho líbí. On má ale manželku ve své zemi a tady má nějaký poměr s jednou holčinou, kterou znám, ale ta holčina má taky kluka. Každopádně se kvůli mě ten večer pohádali. Já pak byla u nich doma a on po mě chtěl sex. Říkala jsem mu, že ne i když jsem vnitřně chtěla a nemohla jsem se s ním přestat mazlit. Nakonec něco málo proběhlo. Jelikož jsem o tolik mladší další den mi volal a omlouval se mi, prosil mě jestli to může být naše tajemství a že nechce mít problémy ve firmě. Slíbila jsme mu to, ale další den jsem se dozvěděla od jednoho společného známého, že o mě v hospodě před tou holčinou, se kterou se kvůli mě pohádali, říkal, že jsem po něm chtěla sex a on odolal. To mě pochopitelně štve.. já mu slíbila, že nic neřeknu a chovala se, jak mi řekl a on to uplně obrátí a v očích ostatních budu vypadat jako nějaká blbka .I když nevím stoprocentně jestli je náš společný známý věrohodný, protože je to kamarád, který o mě má zájem. Každopádně jdu s nimi posedět a nevím jak se zachovat. Neočekávám od toho žádné pokrČOVÁNÍ, vím, že to nebylo dobré a nejsem žádná štěstka. Kluka jsem měla jen jednoho a tohle normálně nedělám. Chci však aby to věděli i ostatní a chci zůstat nad věci. poradíš mi?

Odpověď:

Ahoj,
děkuji za optání, daří se mi skvěle! Hmmm, tak to je docela mazec! Kam jsi dala oči?? Proboha s takovým strejdou to přeci nemůžeš myslet vážně a to, že ti tvůj vnitřní hlas říkal, že by ses s ním měla vyspat, mě docela děsí!! Probuď se!!! Zachoval se přesně tak, jak se na chlapa v jeho věku a s životními zkušenostmi patří. Moc tě chtěl dostat do postele, a pokud i přes svůj vnitřní hlas jsi mu nedala, tak to se ho muselo velice dotknout, a proto se projevil tak, jak se projevil. Hodil špínu na tebe a nakonec ty jsi ta špatná a hloupá a on je teď před kamarády a tou jeho husičkou borec a charakter. Až si půjdete zase někam sednout a popít, tak zůstaň nad věcí a chovej se k němu jako k taťkovi a ber ho jako namachrovaného chudáka. To, že je asi za vodou a má prachů dost na to, aby mohl oblbnout každou husičku, tak hlavně buď opatrná, ať to nejsi ty!! Za to, co ti udělal, bych si ho hodně vychutnal a to před všemi, aby mu malinko spadnul hřebínek...ale bojím se toho, že je to takovej hlupák, že to ani nepochopí a bude si myslet, že si může koupit každou, na kterou se jen jedním očkem podívá. Sorry, že jsem ti to napsal takto narovinu, ale jinak to ani nešlo! 

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Jun.14.

vydáno 18. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Má to cenu se dál snažit?

Má to cenu se dál snažit? Ahoj, před více než půl rokem jsem se seznámila se super klukem, strašně jsme si spolu sedli. Začali jsme se scházet ale vždy jen u mě nebo u něj, po nějákem čase jsme spolu začali spát a ja jsem k němu začala něco cítit. Asi po 3 měsících jsem se ho zeptala jak to bere, protože ho mám opravdu ráda a nechci o děj přijít... Odpověděl mi že se teď nechce vázat ale že mě má moc rád a že pochoopí když se na něj naštvu a přestanu se s ním stýkat, jenže pořád jsem doufala v to že se to jednou změní. Bohužel takto to pokračovalo skoro třičtvrtě roku, ikdyž si pořád píšeme a voláme tak to nebere vážně. A teď nedávno jsem byla na jedné oslavě a přišel tam jeho nejlepší kámoš, jsou jako bratři. No a moc alkoholu udělalo svoje a ja jsem měla intimní poměr s jeho nejlepším kámošem (ale neměla jsem s ním sex). A jelikož si říkají všechno tak mi bylo jasné že mu to řekne. Tak se taky stalo, tak jsem mu volala protože jsem se cítila provinile a chtěla jsem mu to vysvětlit ( ikdyž s ním nechodím, přesto mě to trápilo). Jen mi odsekával a všechny jeho odpovědi byly naprosto ironické. Je to pár dnů a vůbec se nezval, neodepsal nic. Proto nevím co mám dělat, jestli mám na něj zapomenout nebo se o něj snažit? Děkuji moc za radu Janča

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že tvoje snaha nenajde pochopení! To sis měla rozmyslet dřív než ses intimně seznámila s jeho nejlepším kamarádem. To ti přeci muselo být hned jasné, jak to dopadne. Teď ti nezbývá než brečet nad rozlitým mlíkem! To jestli na něj chceš zapomenout, je asi úplně jedno, protože on už zapomněl a ani snaha to vrátit zpět ti asi moc nepomůže. Ber to jako životní zkušenost a varování pro příště! Pokud bych ti chtěl odpovědět jedním slovem, tak to by znělo "zapomeň"!

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Jun.14.

vydáno 17. 06. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Věděl, že jsem starší...

Dobrý den,prosím o mužský pohled. 7 let žiju s mužem, máme malou dceru. Prakticky od otěhotnění se naše sexuální kontakty omezily, stalo se i že jsme spolu nespali i více než 3 měsíce. On je o 6 let mladší a já už rezignovala. Vyzkoušela jsem svádění, prošení, vyhrožování tichou domácnost a už jsem si řekla, že se nebudu ponižovat žádáním o sex. Podotýkám,že se o seber starám a vypadám mladší než můj partner. Nedávno jsem si zaflirtovala s o 10 let mladším mužem a poměrně rychle se mi podařilo zaláskovat.Ne moc,ale trochu jo, :-) S vědomím,co mě čeká doma jsem si cílené hledala milence,ovšem bez lásky mi to jaksi nejde.Začali jsme klasicky - sms,zamilované, něžné, jak jsem krásná,milá, apod..prostě přesně,co mi už chvíli scházelo..Poměrně rychle jsem se rozhodla pro sex a vzala iniciativu do svých rukou. Našla na radu kamarádek hodinový hotel a tam se s ním vyspala.A od té doby už jen studená sprcha..už na místě se prakticky okamžitě po TOM oblíknul,šel kouřit a že jedem..Od tý dobx mi ještě párkrát napsal,sám od sebe,ale po nějaké poezii a něžnostech ani vidu..Měla jsem dojem,že jsem nás oba zatáhla na místo a kde to pro nás oba nebylo důstojné a takzvaně dost drsně zatlačila na pilu.Měla jsem obrovskou potřebu, mu vysvětlit,že nejsem ten typ žen,co zatahuje po týdnu chlapy do hodinovky,a že jsem stále ta co ve mně viděl na začátku, tedy smutná a plachá žena, který chybí obyčejný obejmutí. měla jsem dojem,že se se mnou už nechce vidět,alespoň jsem mu to napsala.Reagoval na to,že si to ještě někdy povíme.Ale pokud se od té doby vidíme,a jsou u toho cizí lidi, ani mě nepozdraví a prakticky mě přehlíží. Když jsem se ho ptala,proč mě normálné nepozdraví,řekl,že si nemůže dělat co chce a dokonce ani se nemůže chovat slušně.Ovšem,když se při náhodném pohledu setkáme očima,visí na nich..Já nevím,co si o tom mám myslet, z domova mám sebevědomí naprd,neustálým žebráním o sebemenší tělesný kontakt a místo abych si ho zvedla románkem,upadla jsem ještě do horšího stavu. Co se stalo?Věděla a říkala jsem od začátku,že nic neslibuju,nechci se zamilovat,ale proč se nemůže chovat slušně??Zhrozil se tváří tvář mého těla?nebo co??Věděl,že jsem starší, psal mi že se podceňujku,že mě má plnou hlavu,chtěl se se mnou opravdu jen jednou vyspat??jak přemejšlí chlap??

Odpověď:

Ahoj,
bohužel, ten tvůj nový objev přemýšlel jenom tím menším mozečkem, co má mezi nohama. Opět se potvrdilo, jak vypadá v praxi, když lovec dobývá svojí oběť, a tou si se jednoznačně stala. Teď už to nikdy nevrátíš, protože mu šlo jen o to, dostat tě do postele a je jedno, jestli to bylo v hodinovém hotelu nebo někde jinde. Účel to splnilo! Pán si pochutnal na novém masíčku a jde dál hledat novou oběť, která mu podlehne stejně jako ty a taky stejně dopadne! Nedej na jeho psí oči a raději se do nich už nikdy nekoukej!! To jak ti lichotil, jak jsi úžasná a že tě má plnou hlavu, tak to byl jen zastírací manévr, který se mu dokonale povedl a ty jsi podlehla. Přeci ti muselo být jasné, že s takovým kůzlátkem to nebude na věky. Možná by ses měla zaměřit na to, jak to doma srovnat, aby jste k sobě našli opět cestu a prožívali život takový, jak se sluší a patří na rodinu s malou dcerkou. Pokud chceš začít něco urovnávat, tak doma a né s tím kolouškem!!

Odpověděl/a: René Kraus, 17.Jun.14.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Schauma Posilující šampón Sports Power pro vlasy a tělo

Schauma Posilující šampón Sports Power pro vlasy a tělo

Pro posílení vlasů a příval svěžesti v jediném okamžiku!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 28. 07. 2014

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

29. 07. 2014 Horoskop Beran

Máte-li občas problémy se žaludkem, dnes patrně nezafungují medikamenty, které vám trávení uklidní. Vzhledem k sextil... Celý horoskop

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Módní policie

TOPlist