Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 05. 03. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Na normální vztah musím asi zapomenout...

ahoj René, chtěla bych se tě zeptat na názor, jsem s přítelem 2,5 roku, prvních 1,5 roku ale bydlel u své kamarádky a pak přiznal, že to byl spíše partnerský vztah, kdy si ale on dělal, co chtěl - tedy chodil sám do různých společností, byl nevěrný, ale večer se vracel k té ženě, min. rok v lednu se od ní odstěhoval a pronajmul si sám malý byt a jí řekl, že navrhuje 2 měsíční odluku, po té odluce řekl všem společným známým, že se chce pokusit o vztah se mnou, celou tu dobu jsme spolu intenzivně spali a tato část je opravdu nádherná, avšak dále chodil všude do společnosti sám, zejména s kamarádkami, se kterými se vodil po Praze za ruku, pokud jsme někam šli, trval na placení na polovinu, protož on trvá na spravedlivém vztahu, dárky mi nedával, od května do října pak bydlel u mě v domku, ale ani po mnoha intervencích, aby mi přispěl na nájemné či se rozhodl pro společné bydlení se nic nestalo, v září mi ale řekl, že mám čekat na požádání o ruku v nejbližší době a že se pokusíme o miminko, pak jsme jeli hned na dovolenou, opět hrazenou každý zvlášť, ale žádné požádání nepřišlo, ptala jsem se tedy, co se děje, on řekl, že jsem si to vyložila špatně a ohledně miminka řekl, že to řekl, aby mi uklidnil, protože vedle sebe mít rozhozenou partnerku, bylo to opravdu velmi bolestivé a on říkal takové věci, jako, že je na něj moc brzy (je mu 45 let a je bezdětný a chodíme spolu 2,5 r...) a že čeká, až se k němu vnitřně přiblížím apod. je mi už 46 let a bohužel ho velmi miluji, je opravdu božský v milování, nikdy jsem nic takového nezažila, ale já když se s ním miluji, tak se samozřejmě propojím i srdcem a tam vidím, že se mnou prostě nepočítá, tedy pokud bych si ho nechala jako milence bude mě to velmi zraňovat, nevím, co mám dělat, na normální vztah musím asi zapomenout.. moc děkuji za radu

Odpověď:

Ahoj,
tak to máš naprostou pravdu, že musíš zapomenout na normalní vztah! Docela se ti divím, že jsi to tak dlouho vydržela a tento hodně divný vztah už dávno neukončila. Toto opravdu nemá žádnou budoucnost a je to pouze a jen o sexu. Pokud od toho nebudeš vyžadovat víc, tak si sexu užívej plnými doušky, ale partnera pro život hledej někde jinde! Je to obyčejný holkař a ty jsi jeho další zářez na jeho pomyslné pažbě! Já vím, že si připadáš, že v šestačtyřiceti je to jedna z posledních šancí se zamilovat, ale rozhodně to tak NENÍ. Jsi v těch nejlepších letech a tak si to nenech zkazit takovým troubou. Určitě najdeš normálního partnera, který tě bude milovat a zažiješ romantické chvíle, na které nikdy nezapomeneš! Ještě že se vám nepovedlo zplodit miminko, protože by si na výchovu zůstala sama. Už jsem tady četl o hodně podivných partnerech, ale věř, že tento trouba všechny překonal!!! Většího namachrovaného sobce jsem neviděl a jen doufám, že až budeš číst tato písmenka, tak už bude váš podivný vztah minulostí a ty budeš v náruči nějakého normálního chlapa!! Moc ti to přeji a dej mi vědět, jak to dopadlo.

Odpověděl/a: René Kraus, 05.Mar.14.

vydáno 04. 03. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Seznámila jsem se na internetové seznamce s přítelem...

Dobrý den,René.Takže seznámila jsem se na int.seznamce s přítelem.Měsíc jsme si psali a pak jsme se viděli vše bylo super akorát přiznal,že je žárlivý já to brala sportovně.To žárleni.Byli jsme pak spolu na vikend krásně strávený víkend.Ale chtěl po mně ať si dám na seznamku zadana že on už si to dal před vikendem.Dala jsem si to tam hned v pondělí.Na fb dal naše fotky to mi nevadilo chtěl aby jsme tam dali zadání říkám že to dáme časem že každý vidí fotky.V pondělí byl jestě v pohodě ale úterý už psal jak se mu vše sere.Omlouvám se za ten výraz a když sem se ptala co se děje?Odvětil že se nesveruje s problémy.Ve středu jsem pak najela na jeho profil na seznamce a měl tam svobodný.Což mně pořádně vytocilo a napsala jsem mu to.A on,že sem tam byla často a měla jsem tam svobodná což není pravda měla jsem zadana.Ale pak sem mu jestě ve vzteku napsala,že přetvářku a falešné lidi nemusím!Že on má dvě seznamky a že já nic špatného nedělala,že tam mám i přátelé.Smazala jsem si profil na seznamce přítele z fb on si mně na oplátku blokl.Napsal mi že se urážet nenechá,že má svoji hrdost ať si píšu s blbeckama ze seznamky,že to se mnou myslel upřímně,ale že na mně už sere ať už mu nikdy nepisu.No mně to pak druhý den mrzelo omluvila sem se za další tři dny znovu,ale žádná odpověď.Vím bylo to skrz kravinu proto mně to mrzí.Předem děkuji za odpověď.Brunneta

Odpověď:

Ahoj,
tak po tom, co jsi mi napsala, se docela dost divím, že jsi vůbec našla odvahu mu napsat a ještě se omlouvat. Za to ti nestojí a podle chování ti nesahá ani po kotníky. Je jen dobře, že jsi na to přišla včas, protože s takovým vol.m žít, by byl asi očistec! V žádném případě se mu už nikdy nevnucuj a děkuj bohu, že to skončilo tak rychle. Je to určitě nějaký zamindrákovaný trouba. Na tvém místě bych se této epizodce zasmál a hodil ji za hlavu a co nejrychleji na to zapomněl! V životě člověk potká hodně troubů, ale tohle bylo super setkání. Myslím, že už tě v životě nic horšího potkat nemůže. Tohle byla opravdu srážka s blbcem a ta bolí. Neboj, teď už bude jenom líp, moc ti to přeji.

Odpověděl/a: René Kraus, 04.Mar.14.

vydáno 03. 03. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám pocit, akoby mi niečo tajil...

Dobrý večer...Ja mám už dlhodobý problém s mojich partnerom s kt. mám dvoch synov ale žijeme len ako druh a družka...Mám 35 a aj on má 35 rokov, pracuje ako majster či vedúci zmeny v jednej firme v Leviciach na Géni..Toto je jeho nové zamestnanie. Predtým robil v inej kt. zlyhala..Neskôr sa zamestnal v Krškanoch vo firme s kt. odišiel do tejto súčasnej po 3 mesiach asi.. A ten problém začal už vtedy. Neviem čo si mám o tom myslieť, keď muž zmení chovanie a aj postoj k rodine bez toho aby mal dôvod a ani som mu nič nespravila a ani nepovedala..Bol chladný,odmeraný ani sa ma nedotkol...Potom ked si zmyslel,že niečo chce vtedy bol milý,deťom sa moc nevenuje..Príde mi to ako by mu na nás ani nezáležalo...Len využíva,drží sa povyšenecky, nadáva....a vraj nieje nejak moc šťastný ani on..ale to šťastie marí on a nič preň ani nerobí aby ho mal....Iba aksi ho hladá inde...Mám pocit akoby mi niečo tajil už dlho aj ked hovorí,že nič za tým nieje a ani nik..neverím mu ani slovo...Dakujem

Odpověď:

Ahoj,
mám takový pocit, že tvůj vztah je pomalu ale jistě u konce. Podle toho, jak jsi napsala, že se tvůj druh k tobě chová, tak to nevěstí nic dobrého. Myslím si, že ti opravdu něco tají a obávám se, že je v tom jiná žena. To je asi jediný důvod, proč se po tak dlouhém vztahu tak najednou změnil. Možná se tak stalo i tím, že přišel do nové práce a tam ho nějaká učarovala a pobláznila. Je to život a ten je někdy krutý, ale musíš v sobě najít sílu a nebát se začít nový vztah. Tady v tom to opravdu nevidím, že by to mělo mít nějaké pokračování, ale to se opravdu stává a záleží jen a jen na tobě, jak se s tím popereš. Tímto ti odpovídám na oba dva dotazy, které jsi poslala během dvou dní. Musíš být trpělivá, protože odpovídám na dotazy postupně jak dojdou. Přeji ti hodně štěstí a taky i šťastnou ruku při výběru nového partnera. A nemrač se a hezky se usměj, život jde dál a věř, že bude líp!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 03.Mar.14.

vydáno 28. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jak si udržet jeho zájem aniž bych podlehla?

Ahoj, jak začít...jsem 5 let zadaná,mám skvělého přítele, který se mnou počítá do budoucna, ale me to nestačí. Bavili jsme se o tom už několikrát, neklape nám to v sexu a ikdyž se snažíme, zmeny vydrží týden a zase je vše ve starých kolejích. Nekolikrát jsme se i rozešli a vrátili zpet, bez sebe už to neumíme. veřím tomu, že po celou dobu nebyla nevěra ani z jedné strany. Rok se o me zajíma starší muž, je ženatý, má dospělé dítě. Občas se sejdeme, ale k ničeu nikdy nedošlo, intuice mi říká, že by chtěl intimnější vztah, já nechci podvést a on nenaléhá. Chová se ke mě moc hezky a já cítím, že začínám být zamilovaná. Tuším, že behem doby, co se scházíme nekoho mel. Vím, že s ním mě žádná budoucnost nečeká, ale láká mě ten sex a jsem v jeho přítomnosti štastná, jako jsme byla s přítele první rok. Stále na něho myslím. Jsem v tom až po uši a nevím jak z toho ven, prostě jsem mrcha a nechci ztratit ani jednoho. Jak si udržet jeho zájem aniž bych podlehla? A jde to vubec? Děkuji za odpověd.

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že to dlouho nevydržíš a podlehneš, a pak toho budeš moc litovat. Pětiletý vztah se nedá jen tak zahodit kvůli sexu. Určitě to má nějaké řešení. Pokud nechceš za sebou spálit všechny mosty, tak pro to musíš ty i tvůj partner něco udělat. Já bych to viděl na náštěvu nějaké sexuologické poradny. Nestyďte se o problému otevřeně mluvit jak mezi sebou, tak popřípadě i před sexuologem a pokuste se najít nějakou společnou cestu, jak to vyřešit. To že si najdeš chlapa na sex, je až to poslední řešení a musíš počítat i s tím, že můžeš ztratit někoho, s kým je ti moc dobře a pak toho budeš hodně litovat. Pokud je tvůj přítel opravdu tak skvělý, jak píšeš, tak musíte najít řešení!!! Asi nemá cenu radit, abyste vyzkoušeli nějakou změnu v sexu, třeba delší předehry, pomůcky anebo jen takové krásné mazlinkování, které může skončit super sexíkem. Ale hlavně o tom spolu mluvte a hledejte to, co vám pomůže! Na toho staršího a ženatýho chlapa zapomeň. Moc vám držím palce, ať problém vyřešíte!

Odpověděl/a: René Kraus, 28.Feb.14.

vydáno 27. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Po třech týdnech známosti mne miluje?

Ahoj, René, zajímal by mě tvůj názor na to, jak to vidí chlap ohledně lásky. Myslíš, že když mi řekne muž po cca 3 týdnech známosti , že mě miluje že to myslí vážně? Případně proč to ( dle mých postřehů) dřívěji řeknou muži , než ženy? Díky moc a měj se hezky:)

Odpověď:

Ahoj,
myslím si, že tři týdny je docela i doba, kdy člověk pozná, co cítí k opačnému pohlaví. Já bych se toho moc nebál, a to že tě miluje, je jen dobře a klidně to může myslet i vážně, ale čas ukáže, jakou láskou bude procházet váš vztah. Jsou jenom dvě možnosti, buď se to povede a nebo nee. Jste na začátku vztahu a ukáže se, jaký bude. Pokud to cítíte oba dva stejně, tak to vidím docela dobře a vůbec nezáleží na tom, kdo to řekl jako první, ale je důležité, jak to dopadne.

Odpověděl/a: René Kraus, 27.Feb.14.

vydáno 26. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Docela mi plete hlavu...

Dobrý den Mám menší dotaz a jen bych chtěla slyšet nazor muže.V současné době jsem bez práce a je mi 21 let. Nedávno jsem si začla psát s jedním klukem (kamarádem psali jsme si uz drive jen chvili) orientuje se tak trochu v psychologii takze trochu ví jak na lidi. Nějaký velký zájem nikdy nedavál ale ozýval se. Několikrát už říkal že prijede ale skutek utek. Ted mi nabizí možnost pracovat tam kde pracuje on s mozností ubytování a stravou jenze háček je v tom že to je podstatná dálka od mého bydlíště. Najednou říká jak to bude hezké budeme mít spolu pokoj usínat spolu někdy neco uvařím a tak dále. Přitom jsme se nevideli ani jednou. O co mu jde? Kdyz jsem se ho ptala proc chce abych tam šla řekl že mi ukáže jak je zivot krásný. Přijde mi to jako směšné oblbování přitom nikdy moc tak velký zájem nejevil.Je stejně starý jak já myslím jen o rok starší. CO si o tom myslíte vy? Docela mi plete hlavu Děkuji za názor a prijemný den :)

Odpověď:

Ahoj,
ani se nedivím, že ti docela pobláznil hlavu a nevíš, jak se k tomu postavit. Ani já nevím, co chlapec zamýšlí, ale určitě bych byl v rozhodování velmi opatrný. Je to docela dost divná nabídka na to, že jste se ještě nikdy neviděli a to může být psycholog klidně i s titulem. Vůbec netuším, o co mu jde, ale možná je to nějaký podivín a chce se před kamarády předvést, jaký je šikula a že může mít každou, na kterou si ukáže! Na tvém místě bych byl opravdu velmi opatrný a malinko i nedůvěřivý. Je to docela zásadní životní krok (i když jsi ještě hodně mladá) a ten by se měl trochu víc naplánovat. Na tvém místě bych na nabídku nereagoval. Vidím za tím něco podivného a neupřímného!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 26.Feb.14.

vydáno 25. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím, co dál...

Dobrý den René, mám takový menší problém, asi 3 roky jsem se scházela s mužem vztah byl jen os sexu. oba jsme s tím souhlasili, možná já to sama navrhla, jenže mě to přestalo bavit, a tak jsme se ho zeptala jestli to nedáme dohromady že o tom dost přemýšlím. odpověděl že myslí na to samé. takže jsme spolu začli chodit. Vše bylo krásné choval se hezky, jenže pak jsem k němu jednou přijela a choval se stejně chladně jako když jsme spolu spali. Tak jsem mu napsala že mě tohle nebaví že jsem si to představovala jinak, a že se v chování nezměnil( to nemělo znamenat že to chci zkončit, jen ho upozornit na to co se děje). Ted už se mi asi dva dny neozval, veškerý pokus o kontakt absolutně ignoruje. A já teď nevím co dál...

Odpověď:

Ahoj,
možná jste to měli nechat jen ve fázi krásného sexu a ničím jiným to nezpestřovat. Asi opravdu nestojí o trvalý vztah a jde mu jen o ten sex (a tak jste to měli domluvené a tak to mělo i zůstat). Pokud tě začal ignorovat, tak to je asi dost čitelné, jak to všechno dopadne a obávám se i toho, že už ani sex nebude. Hlavně se nevnucuj. Za to žádnej chlap i když je dobrý milenec nestojí!! A docela je dost možné, že nejsi jediná, která mu zahřívá postýlku!!

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Feb.14.

vydáno 24. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nechápu, co tím sleduje. ..

Ahoj René, chtěla bych tě požádat o názor. V současné době se stýkám s jedním mužem. Vše je úžasné, rozumíme si spolu. Když nemůžeme být spolu, tak si píšeme sms. Stalo se to, že se mi víc jak pět dní neozval a když jsem jsem mu po těchto pěti dnech napsala, tak mi odpověděl, že chtěl vědět, jak dlouho vydržím já se mu neozvat. Podotýkám, že je mu přes 40. Já to totiž nechápu, co tím sleduje. Díky a měj se :-)

Odpověď:

Ahoj,
možná si opravdu chtěl dokázat, jak o něj stojíš a jak o něj budeš bojovat, ale pravda je asi někde jinde. Pokud má někdo někoho rád, tak určitě nepoužívá takhle hloupou metodu, jak zjistit, jestli někdo o někoho stojí. Dost divné a na to, že je mu přes čtyřicet, tak by se měl chovat jako chlap a né jako zastydnutej puberťák. Myslím si, že než se na tebe dostane řada s odpovědí, tak už to bude všechno vyřešeno a ty už budeš pokukovat po někom jiném. Ale kdo ví, možná dostane rozum a zpytuje svědomí.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Feb.14.

vydáno 21. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám mu navrhnout druhou schůzku?

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Psala jsem si s jedním klukem Jarda se jmenuje a psal mi každý den. Pak jsme si spolu domluvili schůzku jelikož jsme se ještě nikdy neviděli. Ale na fotce mě viděl jak vypadám a já jeho také. Tak jsme se spolu setkali popovídali. Já se trochu styděla. Večer mi napsal jestli jsem přišla v pořádku domů a že jsem se nemusela stydět. Pak také napsal, že si myslel, že si více popovídáme. Druhý den mi celý den nenapsal. Ale večer napsal jen jak se mám a jinak nic. Tak jsem mu zkusila napsal sms a natu mi odpověděl. Tak nevím co mám dělat jestli mi ještě někdy napíše a sejdeme se znovu nebo je to už stracené a už mě nechce nikdy vidět ani slyšet. Mám mu já navrhnout druhou schůzku nebo radši ne? Díky za odpověď. Vendy :-)

Odpověď:

Ahoj,
možná jen nenašel odvahu ti napsat, jak to je ve skutečnosti. Třeba jsi mu nepadla do oka a jen tak ze slušnosti napsal pár písmenek. Určitě mu nenavrhuj další schůzku, ale počkej až to udělá on, pokud to vůbec chce udělat. Možná od první schůzky očekával víc a byl tak možná malinko zklamaný, ale to by ti měl dát najevo. Dej tomu čas a počkej, jestli se ozve, ale já si upřímně myslím, že nee... Ale v žádném případě si z toho nedělej hlavu, bude někdo jiný. A taky až půjdeš na další schůzku, tak nech stud doma a říkej si, že jdeš jen na pokec s kamarádem.

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Feb.14.

vydáno 20. 02. 2014

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Chci jen znát jeho motivaci...

Ahoj René...zajímá mně tvůj názor.Nebudu zde rozepisovat do podrobna co a jak.To podstatné je , že mám velmi ráda člověka který však žije velmi daleko.Rok jsme spolu v kontaktu, bohužel se vidame jednou za dva tři měsíce .Moc pro mně znamená ...Zpět k problému .V červenci mi sdělil, že touží mít semnou dítě .Žijeme od sebe čtyřista padesát km, ráda bych to změnila, ale syn ještě studuje a nechci mu komplikovat život.Chci jen znát jeho motivaci , co ho k tomu vede ? Je svobodný , bezdětný a velmi pohledný.Přemýšlím jestli to má jako já ...že na něj myslím atd. Láska prý otáčí světem a hory přenáší, ale co když je nepřenese? Jsme spolu tak málo , abych uměla číst z jeho pocitů .Vím jen jedno...věřím mu.Dokonce mi řekl , že by byl na md...místo mně , pokud bych chtěla pracovat.

Odpověď:

Ahoj,
láska opravdu hory přenáší, ale nikdo neví, na jakou vzdálenost! Dej tomu čas, protože rok není zas až tak dlouhá doba na poznání a zvláště, když se vidíte tak málo. Ale podle toho, co jsi napsala, tak kdyby chtěl být místo tebe na mateřské dovolené, tak ho v místě jeho bydliště asi nic nedrží? Zpravidla jde o práci, ale pokud by mu nevadilo být doma a ty chodit do práce, tak to může klidně i u tebe a ty se nebudeš muset nikam stěhovat a tvůj kluk může v klídku dokončit školu a pak se uvidí co dál. Pokud mu tohle navrheš, tak hned budeš vědět, na čem jsi a myslím si, že uslyšíš takových výmluv, že se ti z toho bude točit hlava. Na tvém místě bych si sundal růžové brýle a hlavně neudělej něco, co už nebude možné vzít zpět. Ta představa, že zůstaneš se synem v cizím městě sama, je docela dost děsivá...Opravdu tomu dej čas!!!

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Feb.14.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Timotei Šampon Síla a lesk 750 ml

Timotei Šampon Síla a lesk 750 ml

I normální vlasy potřebují speciální péči!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 04. 2014

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

25. 04. 2014 Horoskop Střelec

Během pátku uděláte dobrý skutek. Pomůžete jedné osůbce, a vzhledem k aktivnímu Saturnu ve vašem sektoru tajemství to... Celý horoskop

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Stojí za hřích

TOPlist