Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 22. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Rozvedený...ženatý...

Ahoj, zajímal by mne názor muže na tuto situaci. Asi dva měsíce se vídám s mužem, který mi o sobě řekl, že je rozvedený. Jezdí za mnou, píše mi, můžu mu volat, kdy chci. Je nám spolu moc fajn. Asi po čtrnácti dnech jsem ho začala podezírat, že je ženatý. Schůzky plánoval na poslední chvíli nebo je náhle musel zrušit. Moje podezření se potvrdilo. Je 15 let ženatý. Zatím jsem mu neřekla, že o tom vím a užívám si, jak se snaží všechno sladit tak, aby vypadal rozvedený. Jenže nevím, jak dlouho to vydržím. Myslím si, že kdybych mu řekla co vím, strašně bych mu celou situaci ulehčila... už by se nemusel tolik snažit, prostě by všechno svedl na manželku. Otázka je tedy jestli mu to říci nebo ne. Díky za odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
záleží, co od tohoto vztahu očekáváš, ale je ti určitě jasný, že on tu svoji jen tak neopustí a tebe má jen na sex a na nic jiného. Až mu to řekneš, tak to bude asi tvoje poslední věta, kterou od tebe uslyší. Ale pokud ti takhle lže, tak si ho ještě dlouho vychutnávej a buď nad věcí. Určitě si to tajemství nech jen pro sebe.

Odpověděl/a: René Kraus, 22.Jan.15.

vydáno 21. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Připadám si jako nějaká zoufalá puberťačka...

Ahoj, už 9 měsíců se vídám s jedním klukem. Je mi sympatický, velmi mě přitahuje a záleží mi na něm. Minulý rok jsem se rozešla po třech letech s bývalým přítelem, který mi ubližoval. Můj nový kamarád mi nabídl to, co jsem potřebovala a tak jsme vyzkoušeli i nezávazný sex. Zjistila jsem, že tento vztah bohužel neexistuje, vždycky jeden z nich chce po čase víc. Poslední dobou se moc nevídáme, ale stále si trochu udržujeme kontakt. Jsem do něj zamilovaná, ale velmi zmatená. Tvrdí mi, že mě má rád, když jsme sami tak se ke mně chová hezky, je milý a něžný, hladí mě po vlasech, ale nesmím ho líbat - ani při sexu. I ve společnosti se ke mně hlásí a stále mě pozoruje, ale nevyznám se v něm. Neptá se mě třeba jak se mám nebo co dělám, jako bych mu byla ukradená. Nedávno se mě ptal ( protože jsme se dlouho neviděli) zda už někoho mám a jestli někoho hledám. Odpověděla jsem ne a druhý den mi předhazoval jeho kamaráda se kterým se bavím a že mi prý hledá kluka - dost mě to zaskočilo a vytočilo. Stále si pokládám otázku, o co mu jde. Nevím zda jen ze žárlivosti rejpal a nebo zda ho "obtěžuji" ( i přesto, že se mi ozývá vždy jen on) a chce se mě zbavit, nebo co já vím, co on má v hlavě. Poslední dobou se opravdu dost trápím, protože to je opravdu kluk, o kterého stojím, ale nejsem zase naivní. Mám také strach, že mu jde o sex, který si ale může vyhledat i jinde. Porad mi prosím, jak se mám chovat, připadám si jako nějaká zoufalá puberťačka, která už neví kam nebo mi alespoň napiš, co si o tom myslíš ty a co má znamenat jeho chování. Děkuji za odpověď, Bára

Odpověď:

Ahoj,
podle písmenek mu jde opravdu jen o ten sex a nic víc. Proč by si hledal nějakou novou, když tebe má jistou a nemusí se zdržovat nějakým přesvědčováním. On to opravdu bere jen jako sexy vztah a tak od něj nečekej žádné city a lásku. A poradit, jak se máš chovat?? To je jednoduché. On nikdy nebude kluk do vztahu, a pokud hledáš vztah, tak hledej dál. Jeho si nech zatím jen na sex, než si někoho najdeš a klidně mu to dej i najevo, aby věděl, že nejsi žádné ořezávatko, se kterým si může dělat co chce! 

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Jan.15.

vydáno 21. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím, jak mám poznat, jestli ke mně něco cítí...

Ahoj René, ráda bych znala tvůj názor. V létě se mi začal tak nějak dvořit můj trenér, s kterým se znám již několik let, akorát jsme se moc nepotkávali. Na jaře jsem ale začala trénovat s ním a postupně to mezi námi začalo jiskřit. On ale žije s mojí hlavní trenérkou a mají spolu dítě, ale vím že už byli na čas i od sebe. Mně nikdy ani nenapadlo, že by mezi námi mohlo něco zafungovat, ale on se ke mně od začátku choval velice mile a pozorně,což mi bohužel v mém, řekla bych již vyčpělém vztahu s přítelem hodně schází (jsme spolu přes 20 let, nemáme děti). Já se do něj postupně asi zamilovala, ale v současné době už to není z jeho strany tak intenzivní, což mě trochu trápí.Sice se soukromě scházíme, ale jen občas (pro mě málo, klasika - prý má málo času), ale vídáme se 2x týdně na trénincích, kde se ke mně chová moc hezky, ale tam není možnost nějakého bližšího kontaktu. Nevím jak mám poznat jestli ke mně něco cítí nebo je to jen nějaký jeho výstřelek. Určitě si nemyslím, že by to byl nějaký machr přes ženský, spíš se mi jeví trochu nezkušeně.Nevím jak si vysvětlit ten střídavý zájem a pak zas trochu nezájem. Neozve se třeba týden. Když jsem se ho na to zeptala tak mi řekl, že já jsem se mu ale taky neozvala. Prý se mi bojí něco psát, aby mi neudělal doma problém, což ovšem na začátku nijak dvakrát neřešil, takže to beru jako výmluvu. Asi to z jeho strany již opadlo, pak ale nechápu jak to bere a proč se mi pak zas ozve a chce se sejít. Sám to pak označuje za moc fajn večery. Pomůžeš mi to prosím přeložit do mužského myšlení?

Odpověď:

Ahoj,
je to chlap, který se neumí rozhodnout, co a jak dál. Podle toho, jak jsi napsala, že máš vztah už přes dvacet let, tak si myslím, že jste oba dva ve věku, kdybyste měli mít o životě jasno. Možná mu to i takto vyhovuje a je rád, že má doma hlavní trenérku a tebe má jen jako dobrou kamarádku na pokec a asi hlavně na sex. Podle mě on nikdy neudělá ten krok, aby opustil rodinu. Na to je to moc velký slaboch. A přeložit to do mužského myšlení to asi moc nepůjde, protože se jedná o úplně jiné myšlení a úplně jiným orgánem než hlavou. A to je i důvod, že s tebou prožívá fajn večery. Nevím, jak by se tvářil na fajn večer bez sexu. Vyzkoušej to!!

Odpověděl/a: René Kraus, 21.Jan.15.

vydáno 20. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Bojím se, jak se bude chovat...

Zdravím, mám docela problém a potřebovala bych radu.. mám přítele, jsme spolu víc jak rok, je milý, pozorný, pořád mě objímá, tulí se-prostě jde vidět, že mu na mě záleží.. problém je v tom, že nejsem sama-mám 3,5 letého syna, ke kterému se bohužel nechová jak bych si představovala, je k němu odměřený, když něco provede, vynadá mu, ale přijde mi to všechno takové odměřené.Když jsem se to s ním pokoušela řešit, řekl mi na to, že to je moje dítě a ne jeho-něco v tom stylu. Má i svojí dceru (11let) a když ho tak poslouchám, tak kolikrát i na ní je nepřimněřenej, je to asi i tím, že její maminka je ta typická maminka, která svojí vlastní dceru očkuje jak může proti svému tátovi, aniž by měla sebemenší důvod.Vypráví mu o něm nesmysly a o mě taky.. chtěla bych mít ještě jedno dítě, ale bojím se jak se bude chovat a by nás kvůli tomu nakonec neopustil.Myslíte, že se to může změnit?

Odpověď:

Ahoj,
ten tvůj přítel musí pochopit, že ty jsi jen jedna polovina toho, co mu nabízíš, a pokud bude chtít milovat tebe, tak musí milovat i tu druhou polovinu, bez které to prostě nejde. Přece bys nechtěla, až syn dostane rozum, aby ti vyčítal, koho že sis to našla. Pokud tě chce, tak vás musí chtít oba a k oběma se musí chovat stejně. Přes to vlak nejede!! To, že ti řekl, že je to tvoje dítě a né jeho, tak to by mě docela vyděsilo! A pokud to nebude respektovat, tak s ním vyraž futra!

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Jan.15.

vydáno 19. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám na lepšího než je on?

Ahoj René,seznámila jsem se s jedním klukem.Chvíli jsme spolu randili a já mu asi po třech týdnech napsala že s žádným klukem dlouho nevydržím a proto to radši ukončíme.Přišlo mi že je na mě až moc hodný.Uběhlo pár dnů a já si pořád říkám jak jsem blbá že jsem ho nechala být.V tomhle jsem strašně nerozhodná.Vůbec nevím co chci.Jednu chvíli bych s ním bych nejradši pořád a strašně mi chybí a v tu další si říkám že je lepší když budeme jen přátelé.Je třeba možné že můj názor na něj mohly ovlivniť kamarádky když mi řekly že mám na lepší než je on?

Odpověď:

Ahoj,
nevím, jak dalece tě ovlivnily kamarádky, ale bojím se toho, že máš v hlavě pěknej mazec a vůbec nevíš, co chceš. Nejdříve než se rozhodneš pro vztah, tak si to v hlavince malinko urovnej a přehodnoť. Pokud tam budeš mít chaos a budeš si říkat, že stejně s nikým nevydržíš, tak se ani do nového vztahu nepouštěj. Akorát bys blbla třeba i hodným klukům hlavu. Nevím, podle čeho jsi poznala, a hlavně tvoje kamarádky, že máš na lepšího??? Snaž se řídit vlastním názorem a ne názorem kamarádek. Možná ti ho jen závidí a čekají, až bude volný. Poslouchej svoje srdíčko a ne rady rádoby kamarádek. A nezapomeň pýcha předhází pád!!

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Jan.15.

vydáno 19. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nevím si rady...

Nevím si rady... Zdravím, je divné se takhle veřejně ptát,ale sama už nevím. Před nějakou dobou, jsem se seznámila s jedním chlapcem (po síti) a na první pohled jsem se do něj zbláznila a napsala mu, že je mi moc sympatický,že mě moc zaujal,ale že se bohužel neznáme, že jsem chtěla aby to věděl a tak jsem musela, taky že tohle běžně nedělám. Popravdě jsem čekala, že se neozve, ale ozval, že mi chtěl psát něco podobného už den před tím a s tím že se neznáme se dá něco dělat. Každopádně je mezi námi cca 220 km dálka. Psal mi že to pro něj není překážka a že nemáme co ztratit a rád by zamnou někdy přijel. Byla jsem z toho trošku v šoku,ale ráda. Už je to tři měsíce, co si píšeme...dokonce jsme se dostali i k intimnostem (díky mě) s fotkami a skajpem. No, už několikrát psal že dorazí,ale vždy do toho vlezla jeho práce nebo moje práce. Vím, že je sám, nikoho nemá, ale když jsem zmínila že přijedu a budu u něj spát, tak mi řekl že to bohužel nejde. Při otázce proč mi řekl ať na to zapomenu...jsem z toho zmatená,ale prý nemám být. Abych se dostala k jádru problému, moje předešlé vztahy byly spíš špatné, mám s muži špatné zkušenosti a tudíž se bojím, všeho, jsem šíleně paranoidní a vše vidím černě! Mám pocit, že si ho tímhle odháním, psaním, neustálím ujišťováním jestli přijede a kdy, jestli je na mě naštvaný a mluví se mnou. Přitom mi už několikrát psal, že přijede jen neví přesně kdy, ať nepředbíhám, že to přijde a že by radši byl na víkend se mnou než pracovat. A já pořád hledám ty špatný věci, nevěřím mu (díky předešlým vztahům, kdy mě kluci podváděli a nejednali se mnou nějak extra fér). Další problém, proč to evidentně tak "tlačím" je to, že na nějakou dobu odjíždí hodně daleko... a já..mě ta představa ničí neskutečně, protože mám pocit, že jsem se do něj nejspíš zamilovala i když jsme se ještě neviděli na živo. Každopádně nevím, jestli se odhodlat, jet za ním sama a říct mu co jak cítím.. protože mám strach z reakce. Je asi trochu ztracený a dost v tomhle ohledu pomalý, co se týče vztahů a skákání po hlavě do něčeho ne tak známého. Mám zvolnit a počkat nebo mu to vysvětlit po psaní/telefonu/skajpu nebo opravdu jet a říct do očí? Díky za radu !

Odpověď:

Ahoj,
bojím se toho, že kdyby ses za ním rozjela, tak bys mohla zažít velké zklamání. Písmenka toho snesou hodně, ale realita může být úplně jiná. Ta představa, že za ním pojedeš 220 km a tam zjistíš, že je to šťastně ženatý otec dvou dětí...To by bylo asi rozčarování. Možná se pletu, ale podle toho, jak se vyhýbá setkaní, tak asi nejsem daleko od pravdy. Určitě zvolni a nech tomu volný průběh a možná dojde i k tomu osudovému setkání a to ti hodně napoví, ale netlač na pilu. A dej vědět, jak to dopadlo.

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Jan.15.

vydáno 16. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Byl by rád, kdybychom zůstali kamarády...

Dobrý den, potřebuju se poradit. Měla jsem kluka ale náš vztah přestával fungovat. V té době jsem se seznámila s klukem, který mě chtěl a snažil se o mě i když věděl že jsem zadaná. Psali jsme si, několikrát jsme si vyšli ven, byl na mě hodný, byl galantní, vtipný a bylo mi s ním dobře. Nakonec jsem se do něj zamilovala a se svým klukem jsem se rozešla. Pak jsem s tím klukem měla ještě několik schůzek, všechno se vyvíjelo dobře a já jsem se do něj zamilovávala čím dál víc. Jeden den mi z ničeho nic řekl, že je mu se mnou dobře, ale že z toho asi nic nebude, ale byl by rád kdybychom zůstali kamarády. Nechápala jsem to a on nebyl schopný mi to pořádně vysvětlit. Pak jsme se nějakou dobu spolu vůbec nebavili, a nedávno mi řekl, že ví že to podělal a že je mu to líto. Pak jsme spolu byli zase venku a prostě mi teď píše a baví se se mnou. Já ho pořád miluju ale dělám, že ne. Nevím co si mám myslet protože jsem ho viděla s nějakou holkou a občas se chová jakoby mě chtěl a někdy zase jakoby ne. Nevím co si o tom myslet.

Odpověď:

Ahoj,
možná jsi mu jen naletěla na jeho krásná slovíčka. Podle mě nejsi jediná, komu takhle plete hlavu a asi jinej nebude. Určitě jste spolu už měli sexuální poměr, a to byl asi jeho jediný cíl a ten si splnil a teď hledá další oběť. Čím víc ho budeš milovat, tím víc se budeš trápit. Asi bych pana dokonalého ignoroval a bral to jako jednu ze životních zkušeností.

Odpověděl/a: René Kraus, 16.Jan.15.

vydáno 16. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Vím, že rád flirtuje...

Jsme s partnerem 6 let,ted v lednu spolu čekáme dítko,po 4 letech snažení.vím že rád flirtuje,jenže ted jsem měla nějakou potřebu zjistit,taková ta intuice.. našla jsem sms s 3 různými ženami.je kamionák.. jsou to ženské vdané,podle mě nic moc..no a jsou to sms s erotickou konverzací,ovšem jen o tom jak by a co by a kdyby..žádné konkrétní zprávy. celé těhotenství jsme trochu abstinovali.To si opravdu chlapi musí dokazovat svoje ego? letos na jaře jse mu ve starém telefonu našla fotku jedné z druhé strany republiky a řekl mi,že mu ji poslala sama,když jí tam lichotil..a že to nic neznamená,mě miluje atd..tak nevím.no kdybych ho vyhodila,nemá kam jít ,opravdu by odešel jen s igelitkou a fakt bez ničeho... tak nevím...

Odpověď:

Ahoj,
možná by mu ta igelitka slušela, a pokud mu nedáš nůž na krk, tak to jednoho dne udělá sám. Sbalí si kufr a uteče za jinou. Já vím, že kamioňák co je pořád mimo domov, má choutky si zalaškovat, ale jak mu to nezatrhneš, tak zůstaneš na výchovu vašeho vytouženého prcka sama. Je to hlavně o komunikaci. Hlavně neřeš, že nemá kam jít. Možná by ses divila, kolik bab už mu nabídlo azyl...

Odpověděl/a: René Kraus, 16.Jan.15.

vydáno 15. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Nemohu ho dostat ze srdce-z hlavy...

Krásný večer Rene, pred rokem a pul jsme ukončili vztah s partnerem, který trval 8 let, máme dvě děti 5a9 let. Zasla jsem příliš daleko, na to, aby mi partner odpustil zájem o jiného muže. Trval na tom, abych se odstěhovala. Tak se stalo. Po celou dobu našeho odloučení tj rok a pul, jsme udržovali intimní vztah. Ja v domění, ze se k sobě vrátíme, byla jsem rada za kazdou chvilku s nim, on nevím, z jakého důvodu, jednou řekl, ze mne ma pořad v srdci, ze by se rad vrátil, za par dni řekl, ze zase nechce. To se opakovalo během té doby cca 3x. Nyní v říjnu jsem intimnosti dala konec, trápila jsem se, ze mne jen využívá k sexu. Co to je za chování z jeho strany. Nemohu ho dostat ze srdce-z hlavy;(( děkuji za Tvůj názor Daniela

Odpověď:

Ahoj,
asi jsi mu musela dát hodně velký důvod, že neváhal ukončit osmiletý vztah a opustil i rodinu. To, že s tebou zůstal jen po sexuální stránce, má jen jediné vysvětlení a to je, že se mu sex s tebou líbil a ta představa, že je bez rodiny a ještě bez sexu byla silnější. A pokud jsi mu to dopřávala, tak to pro něj bylo lepší, než si to někde dělat sám. A asi ti nezbude nic jiného, než ho dostat z hlavy i ze srdíčka. Možná to přehodnotí, ale určitě né kvůli tobě, ale kvůli dětem. Každý je strůjcem svého štěstí a ty jsi to podělala!

Odpověděl/a: René Kraus, 15.Jan.15.

vydáno 15. 01. 2015

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem vdaná milenka ženatého...

Ahoj René. Jsem vdaná milenka ženatého. Náš vztah trvá zhruba rok a dva měsíce. Od začátku to nazýváme vztahem. Mám ho ráda a myslím, že on mne také. Všude čtu, že by žena měla být pro muže pořád tak nějak nedostupná, aby ho to bavilo. A moje otázka zní. Platí toto i v mileneckém vztahu? Je zde na místě, abych hrála nějaké divadlo, vymýšlela intriky jen proto, abych byla nedostupná? Sama nevím, co je dobře. Ono, v případě zadaných je to už samo o sobě někdy dost těžké se shodnout na volném termínu a když si představím, že bych ještě měla intrikovat a dělat, že se mi to nehodí...tak mi to příjde postavené na hlavu. Navíc mám pocit, že ten můj milenec je rád, když cítí, že po něm toužím a že se na něj těším a mám z něj pocit, že je rád, když si i sama napíšu o sex...ale nedělám chybu??..co myslíš?

Odpověď:

Ahoj,
pokud budeš hrát se ženatým chlapem divadlo, tak se obávám toho, že to bude tvoje poslední role! Máte nastavená nějaká pravidla a on určitě nestojí o to, abys mu zbourala manželství, a pokud u toho budeš chtít hrát ještě divadýlko, tak tě kopne do zadku a bude! Určitě v tom vašem mileneckém vztahu neni nic víc než jen sex, a pokud si myslíš, že tě miluje, tak to jsi na dost velkém omylu! Užívejte si sex bez zábran a bez podmínek! Oba dva jste zadaní a tak se podle toho chovejte. Jen sex a žádné city! To byste taky jednoho dne mohli zůstat oba dva sami, bez rodin a s roztrhanejma občankama.

Odpověděl/a: René Kraus, 15.Jan.15.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Garnier Regenerační olejové tělové mléko Oil Beauty

Garnier Regenerační olejové tělové mléko Oil Beauty

Pro zlepšení vzhledu pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 26. 02. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

27. 02. 2015 Horoskop Blíženec

K rychle akci vás během pátku přinutí přátelé. Dostanou se do problémů, a jediná osůbka, která jim zvedne telefon, bu... Celý horoskop

Karta dne

Pět holí
Nemusíte se každému za každou cenu zavděčit, zkuste říct v klidu NE bez velkého vysvětlování a omluvy, proč nemůžete vyhovět. Někdy odmítnutí pomůže víc než pomoc. Inf...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku! Co vás čeká?

Milé čtenářky, možná jste si už všimly, že náš magazín prochází menšími změnami. Pokud jste ještě nezaregistrovaly,...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist