Femina.cz » Poradna » Jak to vidí chlap?

Poradna - Jak to vidí chlap?

René Kraus

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct!

Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit...

René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

vydáno 25. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Sblížila jsem se s kamarádem...

Ahoj, je mi 41 let, rozvedená, doma dvě děti, sblížila jsem se s kamarádem, co se známe pár let, ale který bydlí přes celou republiku, je ženatý, doma taky dvě děti, nejdříve jsme si začli po nějaké době častěji psát, volat, vlastně každý den, no a strávili jsme spolu nádnerný víkend a od té doby si píšeme, voláme, neustále se tam stupňuje napětí a city a nemůžeme se dočkat, kdy se zase uvidíme, je to možné, že to je láska, snažila jsem se tomu odolávat, nejsem už přeci mladá naivní husička a přesto se tak chovám, více citů a projevů je z jeho strany, já se pořád bojím trochu těch citů, že spadnu do něčeho, co strašně bude bolet, na druhou stranu si to chci tak strašně moc užit a nemyslet na to, co časem bude. Je vůbec něco takového možné? Jak se na to ty jako chlap díváš? Názor mne zajímá, ať už je jakýkoliv. Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
je docela možné, že u obou z vás bouchly saze. Ale nikde není zaručeno, že to vydrží. Na druhou stranu správně uvažuješ, že si to chceš užít a nemyslet na to, co bude. Užívejte si vztahu plnými doušky a nikde není psáno, že právě vy dva jste si souzeni. A za pár let se tomu možná spolu zasmějete a řeknete si, jak to tenkrát nabralo fofr. Držím vám palce, ať vám to klape a zmizí mezi vámi ta šílená vzdálenost. Ale musíš to brát trošku s rezervou, protože přece jen je to muž od rodiny a dětí a tomu úplně do hlavy vidět není.

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Jan.17.

vydáno 25. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Dá se náš vztah nějak zachránit?

Zdravím, je mi 20 let a studuji na vysoké škole, kde jsem se seznámila s o rok starším klukem. Mezi námi to hodně jiskřilo, tak jsme spolu začali chodit. Jenže po 4 měsících musel pomáhat s úpravami na jejich rodinném domě. V tu dobu se to mezi námi strašně změnilo, jelikož se se mnou bavil čím dál méně a dával přednost svým kamarádům, takže jsem si pak připadala jako páté kolo u vozu. Do toho si začal psát s jednou "puberťačkou", veřejně ji komentoval (nebo naopak), či "lajkoval" každou fotku (hm, fotky, kde byla vyprsená, až to pěkné není). Když jsem jej konfrontovala, hned mi řekl, že o nic nejde. Ale opravy na domě stále nebyly dokončeny, tak údajně pracoval, aby vše do Vánoc bylo hotovo, jednou mi ale ujely nervy a hodně jsme se pohádali, na to však po 2 týdnech reagoval tím, že bychom si měli dát "dočasný rozchod", jelikož když prý nemá čas doma, tak nemá čas i na mě. (a to bychom spolu byli 9 měsíců) Ale před několika dny jsem brouzdala na netu a našla jsem, že má účet na seznamce (kterou taky nikdy neměl). Podle mě tam byl každý večer, a na mě ve volných chvilkách úplně kašlal. Strašně mě mrzí jeho chování, já jsem do našeho vztahu dala maximum a přijde mi, že to bylo všechno zbytečné. Přesto ho však mám stále ráda, a chtěla bych, aby vše bylo jako dřív. A má otázka zní: Jaký na to máte názor ? Dá se náš vztah nějak zachránit, nebo se mám přestat snažit ? A nebylo to o tom rozchodu jenom výmluva, aby se mě zbavil ? Díky moc za jakékoliv rady

Odpověď:

Ahoj,
na tvém místě bych se určitě přestal snažit, protože na 99,9 % když chlap řekne, že si dáme ve vztahu přestávku, tak je to vždy konečná. Musíš se smířit s tím, že tento vztah už nezachráníš, a už to nikdy nebude jako dříve. Takže se ani nesnaž, protože kdyby náhodou ti dal nějakou malou šanci, tak to dopadne úplně stejně. Práce na baráku byla pouze výmluva slabocha, který to nedokáže říct přímo do očí. Nestojí ti za to.

Odpověděl/a: René Kraus, 25.Jan.17.

vydáno 24. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Proč se chlapi snaží jen chvíli?

Ahoj René.Mám dotáz proč se chlapi snáži doma jen chvíli?Když neco udelají a ženská jím to da sežrať,tak se doma snaží třeba pomáhat s uklizením a tak ale vždy je to jen na chvíli proč to pak přestanou robiť a je to tam kde to bolo i pred tím že pak už zase nic nedelají?Díky za odpoveď..A prajem Ti hezké svátky :)

Odpověď:

Ahoj,
to je ta chlapská lenost, máme to v sobě vrozené. Proč se hrnout do domácích prací, když nás to nebaví. Já vím, že před svátky je každá ruka dobrá, ale věřím tomu, že jsi šikula a zvládneš to. A také to má jednu výhodu, že si ho moc neutaháš a večer ti snese modré z nebe, pokud neusneš.

Odpověděl/a: René Kraus, 24.Jan.17.

vydáno 23. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Ještě to nebylo o vztahu, ale oboustranný zájem tam byl cítit...

Ahoj, mám dotaz. Párkrát jsme se viděli. Chtěl za mě platit. Strávili jsme spolu i x hodin v kuse. Nedovolila jsem, aby za mě platil. V posteli toho moc neproběhlo, měla jsem před tím jednu pro mě dost zásadní podmínku a bylo hodně těžké se neuvolnit a nezačít si to naplno dávat. Dodala jsem mu pár zprávami jistotu a on se stáhl. Mám mu ještě cca po 14 dnech napsat nebo je to game over? Chlapů je kolem mě je relativně hodně, ale jsem dost náročná a tenhle byl fajn. Asi si mě zařadil do kategorie, mohu ji mít, nicméně jsme se teprve poznávali. Ještě to nebylo o vztahu, ale oboustranný zájem tam byl cítit.

Odpověď:

Ahoj,
moc tomu tvému dotazu nerozumím a při prvním přečtení nevím, proč mi skočila na mysl eskortní služba. Ale po více přečtení tvého dotazu mne od této myšlenky odradila věta "nedovolila jsem mu, aby za mne platil". Ta kdyby tam nebyla, tak nevím, nevím. To, že se kolem tebe motá relativně hodně chlapů a i přes tvou náročnost, kterou na ně kladeš, jsi napsala "tenhle byl fajn". Tak už to slůvko "byl" dost napovídá. Možná by ses divila, do jaké kategorie by tě zařadil. Možná jsem ti odpovědí malinko ublížil, ale asi jsem to moc nepochopil. Zkus napsat znovu a trošku se rozepiš.

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Jan.17.

vydáno 23. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Plaším zbytečně nebo mě jenom tahá za nos?

Ahoj, René, po krátké pauze jsme se dali s přítelem zase dohromady, dělal všechno proto, aby mě získal zpět a to se mu podařilo, snažil se, jezdil za mnou do práce, zval mě na večeře, chodili jsme na procházky, viděli se několikrát do týdne. Teď je měsíc v nové práci mimo město, jezdí domů pouze na víkendy. S novou prací jsme se přestali i méně vídat. Když přijede o víkendu domů, chce být i se svými kamarády a rodinou, a proto se už nevídáme tolik, co dřív...Je to tím, že se snaží věnovat všem lidem stejně a nahnat to, co ztrácí přes týden, když je mimo domov a nebo o mě už nemá zájem? Myslím, že když o mě znovu usiloval a získal mě zpět, tak jeho kontrolka v hlavě mu říká, že se už nemusí tolik snažit, protože mě má jistou, ale nevím, zda tomu tak je...Jen podotýkám, že přes týden jsme v neustálém kontaktu, píšeme si přes den sms, občas si i zavoláme, když je o víkendu doma nebo s kamarády a my dva spolu zrovna nejsme, tak si také píšeme zprávy...V lednu dodělám školu a jakmile dostanu práci v tom samém městě jako on, máme v plánu se sestěhovat k sobě. Přítel říká, že se na společné bydlení těší a že až spolu budeme bydlet, bude to zase jiné a budeme spolu trávit více času...Plaším tedy zbytečně? Nebo mě jenom tahá za nos? Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
do hlavy mu nevidím, takže nevím, zda plašíš zbytečně, anebo jestli tě tahá za nos. Ale pokud to myslí vážně, tak má v hlavě malinko přeházené priority. Protože ve vztahu určitě nejsou na prvním místě kamarádi. Možná si je opravdu jistý tím, že tě má jistou a tak toho malinko zneužívá. Myslím si, že když se chlap po týdnu vrátí domů, tak na prvním místě má toho, koho má v srdci a pak až ten zbytek. Kdybyste spolu byli i přes týden, tak je jasné, že občas chce s kamarády vyrazit, ale pokud na sebe máte dva dny v týdnu, tak přece není problém abyste šli spolu. Malinko bych mu naznačil, že až tak jistý to nemá. Lepší plašit teď, než později plakat nad rozlitým mlíkem.

Odpověděl/a: René Kraus, 23.Jan.17.

vydáno 20. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Jsem z toho zoufalá...

Ještě dodatek k tomu není předchozímu dlouhému psani-dotazu. Když si píše s tou sousedkou tak to predmnou schovává. Několikrát Se mi přihlásil na messenger, což je podle něj v pořádku. Já se na jeho přihlásila dvakrát a hned bylo zle a měla sem to na talíři no a dopadlo to tak že si píšou v tajné konverzaci, jsem z toho zoufalá.

Odpověď:

Ahoj,
podle tvého dodatku to vypadá hůř než podle prvního dotazu. Pokud jste si přestali důvěřovat a máte před sebou tajnosti, tak to bude hodně složité vrátit vše zpět. Zkuste si otevřít lahvinku (bez rad sousedky) a promluvte si o vašem dalším společném životě. Pokud nenaleznete jeden k druhému důvěru, tak to bude hodně těžké vrátit zpět.

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Jan.17.

vydáno 20. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Věřím, že by mne nepodvedl...

Dobrý den René, ráda bych znala váš názor. Půjdu rovnou k věci. Před rokem a čtvrt jsem měla bohužel mileneckou aferku můj partner na to přišel, vše jsem ukončila protože partnera miluji dodnes nevím co mě k tomu vedlo ale lituji toho. Se vším sem ukončila vyměnila sem i mobilní číslo, domluvili jsme se že to nikomu říkat nebudeme že to zůstane jen mezi nami, před třemi měsíci sem náhodou narazila na to že si partner píše se svojí ex to by ani nevadilo, nejvíce mě ranilo že ji to o mě všechno řekl a ne jenom ji ale i naši sousedce jeho kamarádce(je to taková jeho vrba). Své ex psal jak moc lituje že ji opustil a že ji miluje a nikdy asi nepřestane a mě psal jak bezemne nemůže být. Nakonec vylezlo má světlo že si píše s jinýma slecnama a ne jako kamarád věřím že by me nepodvedl jako bohužel já jeho

Odpověď:

Ahoj,
těžko plakat nad rozlitým mlíkem. Je to ješitný chlap, který ti do očí řekne, jak ti odpouští, ale v srdci ho to žere. Pokud tě něco trápí, tak to v sobě těžko udržíš. Tak se ani nedivím, že to "vyslepičil". To, co psal své EX, psal asi jen proto, že čekal, že ho alespoň někdo polituje. To, že si píše s jinými slečnami, je sice trochu divné, ale na tvém místě bych si nebyl tak jistý tím, že se nezachová tak jako ty. Bude to pro vás běh na dlouhou trať a i přes tvojí aférku si myslím, že můžete být spolu šťastní po zbytek života. Ale musíte to oba dva chtít.

Odpověděl/a: René Kraus, 20.Jan.17.

vydáno 19. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Není to jen nějaká blbá výmluva?

Zdravím, hodně by mě zajímal Váš názor na následující situaci: Je to necelý rok, co mám přítele. Na začátku vztahu bylo vše výborné, bylo to hodně intenzivní. Jenže po nějakých 4,5 měsících vše šlo tak nějak do kytek, jelikož měl opravovat jeho rodinný domek. Jenže nějak nepochopím, že mu oprava podlah a pracovny trvá cca půl roku. Do toho mě začal přehlížet, a mám takový dojem, že mě ignoruje, stydí se za mě na veřejnosti a více se baví se svými přáteli. Navíc ani nevím, na čem jsem, jelikož nevím, co si o mě myslí a nedává mi najevo svoje city. Ve finále mi řekl, že toho má strašně moc, musí pracovat, tudíž nemá moc času i na mě, že bychom si prozatím dali pauzu a pak začali odznovu. Není to jen nějaká blbá výmluva ? Děkuji

Odpověď:

Ahoj,
na tvůj dotaz by mi stačila pouze dvě slova (na tvou poslední větu) "ano, je". Podle písmenek je to hlupák, který ti nedokáže do očí říct, že ho vztah s tebou nebaví a chce jej ukončit. Takové ty nabídky "dáme si pauzu" jsou vždy jen takové kecy o tom, jak vztah ukončit a moc neublížit. Protože jak se říká, čas vše zahojí. Myslím si, že ten domek opravuje pro někoho jiného. Musíš se s tím smířit a najít si někoho, kdo ti ukáže, jak vypadá pravá láska.

Odpověděl/a: René Kraus, 19.Jan.17.

vydáno 18. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Mám čekat a dát mu čas?

Mám čekat a dát mu čas? Ahoj po roce se se mnou rozešel přítel. Můj otec řekl, že pokud sem s nim tak mi nebude dàvat alimenty a že už není můj otec. Tak si to s nim můj přítel šel vyřídit a došlo to tak daleko že na něj můj otec podal trestní oznámení za napadení. Potom se začal chovat jinak najednou mi řekl, že mi nemůže říct že mě miluje ale že mě má hrozně moc rád od tý doby sem už od něj neslyšela mám tě rád tak sem se ho po třech měsících zeptala jestli je se mnou protoże mě má rád nebo kvůli tomu abych nevypovídala proti němu s tim že sem chtěla slyšet, že mě ma rád ale on mi řekl, že sem ho urazila a že se mnou nechce mluvit. Po dvou dnech sem mu napsala že se omlouvám a jak to mezi námu je napsal že přemýšlel o rozchodu, že si myslí že někoho mám a jen nevim jak to s nim ukončit. Napsala sem mu že v tom jiný není a nebude že chci jen jeho a jak to tedy s námi je neodepsal tak sem mu to během tří dnů napsala asi třikrát a on napsal že je konec, że se mnou nebude dokud neproběhne soud, který není ještě ani určený tak sem mu napsala že na něj počkám a že doufám že nebudu čekat zbytečně napsal nevim myslím že ten vztah nemá cenu když mi nevěříš mám tě rád ale lepśí bude když spolu nebudem a ať sem sťastná, že mi to přeje. Další den sem mu psala jestli by nebyl tak hodný a nepřivez mi moje věci a nedojel si pro svoje začal být hnusný a napsal ať si pro ně přijede můj kamarád se kterym sem začla chodit ven po tom co řekl, že je konec, že ke mně už nikdy nepojede a že mě nechce nikdy vidět, že mě nechce už nikdy. Zeptala sem se ho proč je takový a napsal že to já začla první o vracení věcí. Po pár dnech sem mu psala jelikož mi dluží dost peněz a vím že nemohl sehnat práci do toho ještě platí pravníka že na to nespěchám a že mi to vrátí až bude mít odpověděl děkuji vážím si toho a že mě nenechal kvůli jiný nebo že by proti mě něco měl ale že mu vyhovuje být sám. Je hodně tvrdohlavý a už jednou řekl, že knám už nikdy nepřijede protože se pohádal s mím otčímem. Ale asi po měsíci přijel a když sem mu řekla co říkal tak mi řekl že člověk musí občas měnit rozhodnutí. Děkuji za odpověď

Odpověď:

Ahoj,
podle tvých písmenek jsi jednoduše šlápla vedle. To, co jsi napsala, co všechno ti řekl, se divím tomu, že ho stále bombarduješ a přemlouváš, aby se vrátil. Tvým jediným úkolem (který tě s ním bude ještě spojovat), je dostat z něj tvé peníze, které ti dluží a pak na takovýho troubu úplně zapomenout. Už jen to, že vlítnul na tvého otčíma kvůli alimentům, tak je jasně vidět, že mu vůbec nešlo o tebe, ale jen o tvé peníze. Jen doufám, že to máš nějak pořešené, kdyby se neměl k vrácení peněz, abys to mohla dát k soudu. Ale toho se docela obávám. A pokud by se náhodou chtěl vrátit a začal ti slibovat, jak se změní, jak bude hodný, tak si vzpomeň na má slova, že to není návrat k lásce, ale k penězům.

Odpověděl/a: René Kraus, 18.Jan.17.

vydáno 17. 01. 2017

Kategorie Poradna > Jak to vidí chlap?

Dotaz: Láska přes chat?

Ahoj René, i já mám jeden z dotazů jak jsou na tom chlapi a odpovídání na sms. S dotyčným se znám dopisuji, chatuji, volám, skypuji skoro 8měsíců. (nevím jak náš vztah nazvat..)Setkat se nemůžeme protože je z dalekého zahraničí. Samozřejmě ze začátku sms denodenně.. nezačínala jsem vždy já. I on hned po ráno krásné ráno nebo jen emotikon že na mě myslí, že mu chybím (co používáme zkratky) Samo po pár měsících to trošku ustalo. Ale opravdu si píšeme denodenně. Někdy hodně někdy jen pár chatů. Jen párkrát se stalo že by nebyla žádná komunikace. A ted dotaz většinou to bylo tak že ted v poslední době jsem si uvědomila že začínám s chatováním vždy já. Takže sem tam to nechám tak že čekám až písne on první a samo ten den nic, další taky ne a nevydržím to a písnu.. :-( a řeknu že to není od něj hezké že nedá o sobě vědě. A on že to nebylo ode mě hezké že jsem nenapsala já. Takže blázinec?? Ale zas když to vydržím den on písne další den a ptá se co se děje že jsem nenapsala. Nebo mi tleská že jsem to vydržela den dva nepsat. Takže nevím už si zvykl že píši první a když nepíšu tak si myslím že ho zkouším. Já ho nezkouším jen chci aby začal psát i on. A ne aby mi pak gratuloval že jsem vydržela nepsat ale hned se ptá kde jsem byla. Ted je to třeba také druhý den co nepíše.. Já se držím nepísnout první.. Jak to vidí chlapi s tím psaním. Vše je fajn fajn.. a já jako asi většina žen když nepíše den dva tak se obávám že je něco špatně, protože konkrétně u mě si fakt píšeme těch 8měs.denně.. což je asi výkon.. a závislost takže den bez zprávy je krutý.. nevím jak pro něj pro mě docela ano..

Odpověď:

Ahoj,
tak snad poprvé vidím-čtu takovýto vztah. Být s někým osm měsíců a znát se pouze z písmenek, mi přijde trochu na hlavu. Nenapadlo tě, že jsi ztratila osm měsíců života? Možná by bylo lepší najít si "živého" a ne virtuálního přítele, a pokud by ti chybělo to psaní, tak napiš třeba nějakou knihu. Tohle ale ne... Vůbec nevím, co od toho očekáváš ty a i on. Ale vypadá to tak, že žijete každý na jiné planetě. Přestaň přemýšlet nad tím, kdo první napsal nebo nenapsal a udělej něco pro to, abys mohla řešit problém, jestli jsi dala první pusu ty nebo tvůj nový přítel. Láska bez doteků není láska.

Odpověděl/a: René Kraus, 17.Jan.17.

Vyhledávání

Napište svůj dotaz

Pro přidání dotazu musíte být přihlášen/a.

Přihlášení

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

25. 03. 2017 Horoskop Beran

Trucuješ a odmítáš vyrazit s partnerem k jeho rodině? Děláš velkou chybu, protože bys na rodinném setkání potkala zaj... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist