Femina.cz » Magazín » Zábava » Žijte lépe a zdravěji v souladu s přírodou

Žijte lépe a zdravěji v souladu s přírodou

Žijte lépe a zdravěji v souladu s přírodou

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 02. 12. 2011

Po celá tisíciletí žili léčitelé, lovci, sedláci a mnoho dalších lidí v harmonii s nejrůznějšími rytmy přírody, aby mohli co nejlépe plnit své úkoly a zajistit přežití sobě i svým blízkým. V dnešní moderní době plné umělých květin, světel a neonů už ani nevíme, jaké mělo kdysi naše tělo biorytmy. Nemáme tušení, že některé dny jsou vhodné pro operace a jindy hrozí naopak pořádný průšvih. Mnohé z nás ani netuší, že některé dny jsou pro péči o tělo jako stvořené a jindy můžeme dělat psí kusy a přesto všechno se nám nepovede upravit vlasy ani nehty podle našich představ. Chtěli byste proniknout do tajemství tohoto úžasného světa, kde vše funguje tak jak má? Není nic jednoduššího. Naučte se žít v souladu s přírodou.

A skvělým pomocníkem vám přitom bude nová kniha Johanny Paunggerové a Thomase Poppe s názvem Život v souladu s Měsícem, která vychází v nakladatelství Ikar. Autoři v ní vycházejí z dlouholetých poznatků lidí, kteří celý svůj život prožili v souladu s měsíčními rytmy. A co všechno se v ní dozvíte? Řeknu upřímně, že věci netušené.

Věděli jste třeba, že

… pokud naučíte své děti kvalitně jíst, budete myslet na správnou zónu při spaní i na vhodné dny pro učení i zábavu, přestanou být ufňukané a věčně rozmrzelé?

… necháte-li se operovat v době, kdy je Měsíc ve znamení Lva, můžete mít problémy s následky narkózy?

… bradavice odstraníte skutečně trvale jen při ubývajícím Měsíci?

… odstavení kojence je dobré zahájit ve dnech před úplňkem a dítě naposledy přiložit k prsu v den úplňku?

… pokud se stěhujete se zvířaty, měli byste k tomu využít pondělí, středu nebo sobotu?

V této knize najdete odpověď snad na všechny dosud nevyřčené otázky. Snad jen manželské i životní štěstí nejde podle Měsíce naplánovat.

A když už jsme v tom správném načasování, možná vás zaujme i další novinka z produkce nakladatelství Ikar. Autoři Demian Lichtenstein a Shajen Joy Azizová  ve své knize Objevte dar, odpoví na otázky: Jak získat štěstí, lásku, prosperitu? Jak objevit a rozvinout svůj dar, díky němuž se před vámi podle zákona přitažlivost, otevřou nové nepřeberné možnosti? Autoři nám na základě vlastních nelehkých životních zkušeností ukazují, že každý člověk nosí svůj dar v sobě už od narození, přesto není vždy lehké ho objevit. Mnoho lidí není spokojeno se svým životem, mechanicky vykonávají svou práci, plní povinnosti a domnívají se, že už je nic převratného nečeká. Ani si neuvědomují, že stačí jen napojit se na vnitřní zdroj síly a objevit svůj specifický dar. A jakmile se o něj podělí s ostatními, získají všechno, po čem kdy toužili.

Zní to jednoduše až neuvěřitelně, že? A co vy? Věříte na podobné vlivy a správné načasování? Věříte na sílu myšlení nebo to berete jen jako dobrou zábavu, ale nic víc?

Více o knihách najdete na www.bux.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
10. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 12. 2011 Anulii ... (reakcí: 0)
10. 12. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
08. 12. 2011 kralicek lepší život (reakcí: 1)
06. 12. 2011 manislava život v souladu (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist