Femina.cz » Magazín » Zábava » Velký vánoční horoskop: Tipy na dárky podle znamení - Zemská znamení

Velký vánoční horoskop: Tipy na dárky podle znamení - Zemská znamení

Velký vánoční horoskop: Tipy na dárky podle znamení - Zemská znamení

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 09. 12. 2015

Marně přemýšlíš, co vybrat svému partnerovi k Vánocům? Hledáš nějaký super dárek pro svého puberťáka nebo desetiletou slečnu? Už se nemusíš trápit. Nechali jsme pro tebe připravit horoskop přímo na míru. Zjisti, jaké dárky ocení přesně podle znamení i to, jaké budou svátky. Velké vánoční horoskopy pokračujeme se zemskými znameními.

Býk (21.4. - 21.5.)

Jaké budou svátky?

Celou rodinu zachvátí společné nadšení a těšení se na příchod Ježíška. Všechno ti půjde od ruky, hravě zvládneš pečení, smažení, vaření i výzdobu domu. Ostatně natěšení pomocníčci jsou vždy v pohotovosti, ať již děti se svoji nevinnou radostí, nebo partneři, kteří svátky prostě milují. Odpolední společná procházka, milí Býčci, ve vás probudí něhu a vnitřní lásku, užívejte těchto krás do sytosti.

Čím potěšit děti:

Něžné holčičky jsou díky Venuši umělecky nadané a určitě ocení něžně hrající a mluvící hračky, klávesy se zpěvníkem nebo domeček s farmou pro své malé kamarády. Chlapcům udělá radost velké auto s míchačkou, různé druhy stavebnic nebo hlavolamů.

Čím potěšit ženu:

Domácí karaoke tvou kamarádku nadchne, protože v sobě objeví svůj další skrytý talent a jako zpěvačka bude okouzlující. Romantický film, kouzelný kámen růženín nebo sada růžových svíček v ní probudí touhu a lásku.

Čím potěšit muže:

Originální zástěra na vaření se zasunutým poukazem na seminář u špičkového kuchaře ho doslova nadchne. Milují dobré jídlo a sami jsou vynikajícími kuchaři, rádi se naučí připravovat nové delikatesy, aby tě mohli okouzlit při romantické večeři.

Panna (23.8. - 22.9.)

Jaké budou svátky?

Přesně podle tvých plánů a představ, dokonalé, stejně tak jako všechno, do čeho se pustíš. Všechno ti půjde od ruky a s tvou vrozenou pečlivostí, bude vše nadčasové a kouzelné. Přesně o tom Vánoce jsou. Blízcí, kteří jsou kolem tebe, ocení tvůj klid a smysl pro detail, stromeček bude jako jeden z mála zářit neobvyklou barvou již při první adventní neděli.

Čím potěšit děti:

Pečlivé, zodpovědné s touhou učit se a poznávat vše nové, takové jsou děti narozené ve znamení Panny. Malé panenky rozhodně zaujmeš krásně ilustrovanou knížkou, encyklopedií, menší holčičky mluvící knížkou. Kuchyňka s nádobíčkem, smetáček s lopatkou nebo malý vysavač je zárukou nadšení. Chtějí být totiž jako maminka. Kluci ocení dárky, ze kterých se mohou něco naučit, bádat a poznávat. Malý chemik, domácí laboratoř nebo mikroskop zaručí, že budou dlouhé hodiny v klidu objevovat rozmanitá kouzla přírody.

Čím potěšit ženu:

Pečlivé kamarádce nebo sestře uděláš radost jakoukoliv pracovní pomůckou, po které již dlouho touží. Vůbec se neurazí, pokud jí daruješ multifunkční hrnec, chytrý vysavač nebo nadčasový mixér. 

Čím potěšit muže:

Stále jako malé děti, úsměv na tváři jim určitě vykouzlí sekačka na trávu nebo jakákoliv jiná technika, kterou využijí při práci venku. Chybu neuděláš ani s novou vrtačkou nebo náročnou stavebnicí, se kterou si hravě poradí.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jaké budou svátky?

Rozhodně budou plné napětí a očekávání, milí Kozorozi, děti budou neúnavně vyzvídat, co jim Ježíšek přinese a ty je budeš s klidem a úsměvem usměrňovat. Krásné pocity naplní váš domov láskou, vůní čerstvě nazdobeného cukroví a purpury. Radost ve tobě probudí úsměvy dětí a společnost všech, které miluješ. Společně rozjímejte nad životem a nenechte si ujít ani společnou procházku zimní přírodou.

Čím potěšit děti:

Malé princezny potěšíš něžnými šatičkami pro víly nebo jiné pohádkové bytosti. Přesto, že děti oblečení pod stromečkem nemusí, tak něžná noční košilka se stejným polštářkem pro panenky udělá holčičkám radost. Klukům se zavděčíš hračkami, které vyžadují pravidelnou péči. Je jedno jestli dostane zvířátko, které musí pravidelně venčit a krmit nebo vozový park s obrovskou garáží, o vše se bude pečlivě starat. 

Čím potěšit ženu:

Luxusním prádlem v zemitých barvách od čokoládové po jemně zlato-rezavou rozhodně neuděláš chybu, vše můžeš doplnit sněhobílým šátkem nebo plédem přes ramena. Stříbrný šperk s perlou potěší každou jemnou ženskou duši.

Čím potěšit muže:

Jsou pověstní svoji vytrvalostí a precizností, udělej jim radost složitým hlavolamem nebo hrou, která je bude nutit přemýšlet a bádat nad různými možnostmi. Čím déle se budou snažit problém vyřešit, tím víc je bude hra zajímat a bavit.

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

29. 03. 2017 Horoskop Býk

Vyřešit osobní problémy by mělo být u tebe na prvním místě. Zapomeň chvilku na práci, na kamarádky a udělej vstřícný ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist