Femina.cz » Magazín » Zábava » Týdenní horoskopy pro 27.týden od 8.7. do 14.7.2013

Týdenní horoskopy pro 27.týden od 8.7. do 14.7.2013

Týdenní horoskopy pro 27.týden od 8.7. do 14.7.2013

Magazín: Zábava | autor: Naďa Šmídová | vydáno 08. 07. 2013

Nový týden přináší zcela nové možnosti i nové začátky. Podaří se vám najít novou práci, novou lásku, nebo nové bydlení? Podívejte se, co na vaše snažení říkají hvězdy. Stojí při vás, nebo vám ve vašich nápadech a rozhodnutích nebudou moc přát?

 • Slunce je v Raku.
 • Retrográdní Merkur je v Raku, kde setrvá do 8.8. Přímý směr bude bude mít opět 21.7. 
 • Venuše je ve Lvu. 22.7. vstoupí do Panny.
 • Mars je v Blížencích. V sobotu 13.7. vstoupí do Raka, kde setrvá do 28.8.
 • Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
 • Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2013. 
 • Uran je v bojovném znamení Berana. 
 • Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
 • Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.
 • Fáze Luny...  V pondělí 8.7. nastane v 9.14 hodin novoluní v Raku. Poté začne měsíc přibývat.

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Menší problémy vás patrně neminou. Všechno totiž budete prožívat až příliš emočně a nedá se vyloučit ani menší hysterický výbuch. Když si ale bude dávat pozor na dokumenty, komunikovat bude jasně nikoliv dvojznačně a starat se budete pouze o svou rodinu, tedy nebudete strkat nos do cizích věcí, projdete týdnem v pohodě.  

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

V následných sedmi dnech si dávejte pozor na jeden nešvar. Budete daleko víc zranitelní, a tím můžete svým způsobem kazit náladu ostatním. Pomůže vám, když si pravidelně dopřejete klid a pustíte se do čtení. Klidně se vraťte ke knihám, které jste milovali v dětství. Neuškodí vám hlavně přečíst si nějakou pohádku. Zjistíte totiž, že při troše snahy a hlavně férovém jednání vždycky vítězí dobro nad zlem.  

Splňte si svá tajná přání. V Římě na to mají skvělý recept.

Splňte si svá tajná přání. V Římě na to mají skvělý recept.

Každý z nás má nějaké tajné přání, ale my objevili místo, kde se vám opravdu splní. Vydejte se k ...

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur - polarita Yang

Hlavou se vám v tomto týdnu bude honit spousta nápadů, které budete chtít realizovat. Uvědomíte si totiž, že úspěch se dostaví pouze v případě, když nic ve svém životě nebudete nechávat na náhodě. Možná jako jedno z mála znamení se místo koupání budete věnovat své práci, a to patrně i večer. Do plachet vaší finanční loďky totiž zavane příznivý vítr a je jasné, že příležitost vydělat peníze si nenecháte ujít.  

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin

V následných sedmi dnech na vás čeká nemilá povinnost. Budete se muset vypořádat s menším zádrhelem ve vztahu k listinám, dokumentům, možná ve hře budou i právní předpisy versus policie či úřady. Půjde pravděpodobně o vaše pochybení v minulosti, anebo se dopustil chyby úředník a Černého Petra se bude snažit přehodit na vás. Patrně se díky tomu nevyhnete stresu. Nečekejte, že spravedlnost vám půjde sama od sebe na ruku, o svá práva budete muset zabojovat!    

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce - polarita Yang

Dávejte si v tomto týdnu velký pozor, aby někdo nezbohatl díky vaší nepozornosti a nedbalosti! Můžete přijít o doklady, peníze, osobní věci. Když se něco takové stane, nepropadejte skepsi. Následovala by nespavost a díky tomu byste viděli všechno černě. V duchu si řekněte, že za chyby se prostě platí, vy jste již svou daň uhradili a příště si dáte velký pozor, aby se něco takové už neopakovalo.    

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur - polarita Yin

Když se budete hádat s lidmi na potkání, nedokážete se soustředit na důležité věci. Tak brzděte hned zkraje týdne, protože jakmile dovolíte svému ostrému jazyku říkat každému na potkání, co si o něm myslíte, zarazíte se až ke konci týdne. Jenže mluvit s vámi bude velmi omezený počet lidí, a to ještě raději po telefonu. Nikdo nebude ochotný riskovat, že mu začnete vyčítat něco z minulosti, co už nejde změnit. 

Sex je někdy fuška. Mám se milovat unavená?

Sex je někdy fuška. Mám se milovat unavená?

Je lepší alespoň nějaký sex než žádný? A máme se do milování nutit, když po perném dni téměř usín...

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

Nechte hlavně zkraje týdne plavat svoje ambice a svůj čas i nápady věnujte lidem, kteří se dostanou do problémů. On se vám i jeden nepatrný dobrý skutek totiž vrátí záhy i s úroky. Do menší pasti se totiž dostanete vy sami a bude se patrně jednat o vaše menší opomenutí v minulosti, které vypluje napovrch. Než se z toho stačíte vzpamatovat, někdo za vás všechno vyřeší.  

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Svým extrémním prožíváním se začnete v následných sedmi dnech dostávat do problémů. Ono totiž spojit sny, nápady, emoce, logické uvažování a chladnou kalkulaci bude hodně náročné a motat se začnete jako v bludném kruhu. Bude ale stačit, když od sebe oddělíte své sny, tedy co je imaginární od reality. Trávíte-li tyto dny na dovolené v cizině, hlídejte si doklady, peníze, jinak se domů budete vracet pěšky! 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Pořádně s vámi v tomto týdnu zacvičí závist. To že má někdo nové auto, jede na dovolenou do exotické země nebo si koupil chatu, na vás bude mít efekt jako anti-sedativum. Hned se vám zvýší krevní tlak, dokonce vás může začít bolet u žaludku. Navíc budete muset řešit nějaké své opomenutí z předchozích let, například neuhrazení pojistky. Nicméně vás to přinutí vážně se zamyslet nad svou finanční situaci a možná se rozhodnete například spořit si na důchod. 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn - polarita Yin

Smířit se v tomto týdnu budete muset s faktem, že ani vy nejste dokonalí, že se můžete mýlit a tím, že nenasloucháte druhým, se dostáváte do potíží. Když se v něčem pokusíte zalhat, hned to někdo odhalí a tak šikovně vás na to upozorní, že vám hanbou naskočí husí kůže. Tak si nevymýšlejte a až do neděle si hned ráno vždycky připomeňte, že vaše logika i intuice mají dovolenou, tudíž nedokážete odhadnout, kam až můžete zajít, abyste někoho nenaštvali. 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Jste jedno z mála znamení, které nepříznivé konstelace budou míjet, vy si budete užívat léta a svých úspěchů na plný pecky. Dokonce jako dar shůry bude vnímat připomenutí menšího zdravotního problému z minulosti. Hned si totiž řeknete, že jste nemoc podcenili či nedoléčili a uděláte taková opatření, aby se to už neopakovalo. Tedy zajdete k lékaři, mnozí navštívíte babku kořenářku a ve dnech víkendu se budete cítit jako znovuzrození.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Počátek týdne vám přinese spoustu práce a vy vycítíte, že když pořádně nezaberete, mohli byste přijít o své tvrdě vybojované místo, pozici v kariéře. Stoprocentní nasazení a hlavně velká trpělivost vám přinesou bohatou odměnu. Výrazně se zlepší vaše finanční situace, tím se zklidní váš život a vy konečně najdete klid. Nebudete totiž v noci přemýšlet, z čeho uhradíte složenky.  

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
 
Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
08. 07. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist