Femina.cz » Magazín » Zábava » Týdenní horoskopy pro 27.týden od 1.7. do 7.7.2013

Týdenní horoskopy pro 27.týden od 1.7. do 7.7.2013

Týdenní horoskopy pro 27.týden od 1.7. do 7.7.2013

Magazín: Zábava | autor: Naďa Šmídová | vydáno 01. 07. 2013

Láska, zvraty, úspěchy i neúspěchy, problémy i radostné události. To vše si na nás nachystaly hvězdy pro další týden. Chcete vědět co vás čeká tento týden? Pak si přečtěte náš zbrusu nový týdenní horoskop.

 • Slunce je v Raku.
 • Retrográdní Merkur je v Raku, kde setrvá do 8.8. Přímý směr bude bude mít opět 21.7.
 • Venuše je ve Lvu. 22.7. vstoupí do Panny.
 • Mars je v Blížencích. Do Raka vstoupí 13.7.
 • Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
 • Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2013.
 • Uran je v bojovném znamení Berana.
 • Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
 • Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.
 • Fáze Luny...Měsíc ubývá...V pondělí 8.7. nastane v 9.14 hodin nastane novoluní v Raku.

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

I když v následných sedmi dnech nebudete cítit pevnou půdu pod nohama, protože s retrográdním Merkurem nebude ve vaší moci sledovat vše, co se okolo vás šustne, dít se totiž bude něco pořád, i přesto se vám život nevymkne kontrole. Sice někdo vyzkouší, zda mu skočíte na menší podvůdek, ale vy na poslední chvíli zjistíte, že jde o podfuk a na intrikáře si pořádně posvítíte. Bude rád, že odjíždí na dovolenou a nebude vám na očích, protože z vás dostane strach! 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

V první polovině týdne budete mít pocit, že vám pořád ujíždí vlak, prostě práci nebudete stíhat, ale bude to jenom vaše zdání. Povinností a zařizování totiž budete mít daleko víc než v předchozích týdnech. Od čtvrtka se snažte nezabývat nepodstatnými maličkostmi a hlavně nevěřte svému podvědomí. Budete mít totiž tendenci řešit věci, které nikdy nenastaly a nenastanou, zbytečně se stresovat, malovat čerta na zeď. Bude to asi někdo z kolegů, kdo vám vysvětlí, že se stresujete naprostou pitomostí!

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang

Díky své mazanosti v následných sedmi dnech nepřijdete o peníze a dobrou pověst, dokonce předvedete okolí, že ve vás dřímá tvůrčí i improvizační talent. Dokonce se někteří z vás dostanou do právního sporu, možná se státními orgány, ale vše si dovede zdůvodnit. Dokonce na poslední chvíli najdete důležitý dokument, který jste měli za ztracený a ten vaše slova potvrdí.  

David Gránský: Svatbu ještě nečekejte

David Gránský: Svatbu ještě nečekejte

Čeští diváci ho poprvé mohli zaznamenat v talentové soutěži X-Faktor, kde se probojoval do samotn...

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin

Začínají prázdniny, tak si i vy dejte oddych, ideální by bylo, kdybyste ve dnech tohoto týdne odjeli na dovolenou. S retrográdním Merkurem ve svém znamení toho totiž moc neuděláte, naopak budete díky jeho zpětnému pohybu pořád jednou nohou v průšvihu. Nic se navíc nebude hýbat dopředu, mnohé vaše aktivity by tudíž vyšuměly do ztracena a plýtvat energií, časem a nervy by nemělo smysl.

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang

Emocionálnímu propadu se v první polovině tohoto týdne nevyhnete, ale jste silné znamení, takže to ustojíte. Už i vzhledem k tomu, že budete cítit oporu v rodině a klidné domácí zázemí vás bude dobíjet energií. Mnozí si prožijí sice stejnou situaci, která bude kopírovat jednu událost z předchozích let, ale tentokrát vše dopadne jinak. Vy si totiž vzpomenete na chyby, které jste udělali v minulosti a ty opakovat nebudete.      

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin

Posilováním rodinných vztahů a zlepšování bydlení se budete věnovat vlastně celý týden. Sice to u vás doma bude občas jiskřit, a to hlavně počátkem týdne, ale to nebude na škodu, protože si všichni řeknete otevřeně svůj názor. Máte-li děti v pubertě, ověřte si, s kým se stýkají. Horoskop naznačuje, že se z nudy mohou chytnout party a na veřejnosti udělají pořádnou ostudu!

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

Podnikatelé budou mít hlavu plnou nápadů, a to může znamenat i expanzi na trh s nějakou novinkou, která vám začne plnit firemní kasu. Nečekejte ale, že to nastane hned, rozjezd totiž bud pomalý, ale do stanice s názvem "Jistota!" V druhé polovině týdne se nevyhnete ironickým poznámkám osůbky, které na vás bude žárlit. Dotyčného či dotyčnou umlčíte svým klidem a hlavně tím, že vůbec nebudete reagovat a i ve vypjatější situaci se budete usmívat.

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Když budete pospíchat, nebudete akce a svoje kroky plánovat dopředu, patrně si hned v první polovině týdne namelete. Tak zpomalte, a to jak při běžné chůzi po ulici, stejně tak při procházce v lese i za volantem. Trávíte-li tento týden dovolenou v cizině, snažte se dodržovat zvyky a obyčeje, které jsou v dané zemi zažité. Jakékoliv vybočení by vás dostalo do problémů, dokonce by z toho mohl být mezinárodní skandál!

Speciál o hubnutí: Dieta z ráje

Speciál o hubnutí: Dieta z ráje

Být tak teď na ostrově v Karibiku, užívat si průzračně modré vody a přítomnosti milované osoby be...

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Na to, že se dluhy mají splácet, mnohé z vás v tomto týdnu upozorní banka, v horším případě inkasní společnost. Může se jednat i o vaše opomenutí, například pokutu, kterou jste dostali před mnoha lety a neuhradili. V každém případě budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy, abyste problém sprovodili ze světa. Možná si budete muset odpustit dovolenou u moře, ale vlastně pocítíte úlevu, protože při pomyšlení, že by během vaší nepřítomnosti navštívil váš byt exekutor vám naskočí na celé těle pupínky.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin

Velmi opatrní by měli být v tomto týdnu obchodníci, podnikatelé. Při rozhovoru s lidmi ze stejné branže, stejně tak s obchodními partnery neprozrazujte nic, co vám přináší zisky. Sice jsou dovolené v plném proudu, ale konkurence spát nebude a někdo šikovnou reklamou nebo nabídnutím například lepší ceny dodavatelům výrobků by vás mohl dostat do existenčních problémů!  

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn - polarita Yang

O svou pozici v práci nebojujte a s klidem ustupte ambicióznímu kolegovi, a nemyslete na pomstu, to bude úplně zbytečné. On si svou dravostí a bezohledností totiž proti sobě následně poštve všechny, dokonce i nadřízené. To ho nakonec pro klid na pracovišti raději sami sesadí ze sedla, protože vycítí, že pod jeho vedením by se kolektiv mohl rozprchnout do všech světových stran.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Když se opět potkáte s člověkem, který vás již v minulosti vytáčel svým hrubým chováním, propadnete se do menší deprese. Tvářit se ale navenek budete sebevědomě a nastane něco neuvěřitelného. Do okolí budete vyzařovat takovou autoritu, že dotyčný si ve vaší přítomnosti nedovolí ani zvýšit hlas. Ke konci týdne čeká láska na první pohled na nezadané a bude to síla!

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
http://www.webpark.cz/nadasmidova

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
02. 07. 2013 IVANKA294 horoskop (reakcí: 0)
01. 07. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 03. 2017 Horoskop Beran

Přijde k tobě zajímavá nabídka, ale ty si nech nějaký čas na rozmyšlenou, než na ni kývneš. Zvaž všechna pro a proti ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist