Femina.cz » Magazín » Zábava » Týdenní horoskopy pro 27.týden od 1.7. do 7.7.2013

Týdenní horoskopy pro 27.týden od 1.7. do 7.7.2013

Týdenní horoskopy pro 27.týden od 1.7. do 7.7.2013

Magazín: Zábava | autor: Naďa Šmídová | vydáno 01. 07. 2013

Láska, zvraty, úspěchy i neúspěchy, problémy i radostné události. To vše si na nás nachystaly hvězdy pro další týden. Chcete vědět co vás čeká tento týden? Pak si přečtěte náš zbrusu nový týdenní horoskop.

 • Slunce je v Raku.
 • Retrográdní Merkur je v Raku, kde setrvá do 8.8. Přímý směr bude bude mít opět 21.7.
 • Venuše je ve Lvu. 22.7. vstoupí do Panny.
 • Mars je v Blížencích. Do Raka vstoupí 13.7.
 • Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
 • Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2013.
 • Uran je v bojovném znamení Berana.
 • Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
 • Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.
 • Fáze Luny...Měsíc ubývá...V pondělí 8.7. nastane v 9.14 hodin nastane novoluní v Raku.

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

I když v následných sedmi dnech nebudete cítit pevnou půdu pod nohama, protože s retrográdním Merkurem nebude ve vaší moci sledovat vše, co se okolo vás šustne, dít se totiž bude něco pořád, i přesto se vám život nevymkne kontrole. Sice někdo vyzkouší, zda mu skočíte na menší podvůdek, ale vy na poslední chvíli zjistíte, že jde o podfuk a na intrikáře si pořádně posvítíte. Bude rád, že odjíždí na dovolenou a nebude vám na očích, protože z vás dostane strach! 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

V první polovině týdne budete mít pocit, že vám pořád ujíždí vlak, prostě práci nebudete stíhat, ale bude to jenom vaše zdání. Povinností a zařizování totiž budete mít daleko víc než v předchozích týdnech. Od čtvrtka se snažte nezabývat nepodstatnými maličkostmi a hlavně nevěřte svému podvědomí. Budete mít totiž tendenci řešit věci, které nikdy nenastaly a nenastanou, zbytečně se stresovat, malovat čerta na zeď. Bude to asi někdo z kolegů, kdo vám vysvětlí, že se stresujete naprostou pitomostí!

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang

Díky své mazanosti v následných sedmi dnech nepřijdete o peníze a dobrou pověst, dokonce předvedete okolí, že ve vás dřímá tvůrčí i improvizační talent. Dokonce se někteří z vás dostanou do právního sporu, možná se státními orgány, ale vše si dovede zdůvodnit. Dokonce na poslední chvíli najdete důležitý dokument, který jste měli za ztracený a ten vaše slova potvrdí.  

David Gránský: Svatbu ještě nečekejte

David Gránský: Svatbu ještě nečekejte

Čeští diváci ho poprvé mohli zaznamenat v talentové soutěži X-Faktor, kde se probojoval do samotn...

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin

Začínají prázdniny, tak si i vy dejte oddych, ideální by bylo, kdybyste ve dnech tohoto týdne odjeli na dovolenou. S retrográdním Merkurem ve svém znamení toho totiž moc neuděláte, naopak budete díky jeho zpětnému pohybu pořád jednou nohou v průšvihu. Nic se navíc nebude hýbat dopředu, mnohé vaše aktivity by tudíž vyšuměly do ztracena a plýtvat energií, časem a nervy by nemělo smysl.

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang

Emocionálnímu propadu se v první polovině tohoto týdne nevyhnete, ale jste silné znamení, takže to ustojíte. Už i vzhledem k tomu, že budete cítit oporu v rodině a klidné domácí zázemí vás bude dobíjet energií. Mnozí si prožijí sice stejnou situaci, která bude kopírovat jednu událost z předchozích let, ale tentokrát vše dopadne jinak. Vy si totiž vzpomenete na chyby, které jste udělali v minulosti a ty opakovat nebudete.      

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin

Posilováním rodinných vztahů a zlepšování bydlení se budete věnovat vlastně celý týden. Sice to u vás doma bude občas jiskřit, a to hlavně počátkem týdne, ale to nebude na škodu, protože si všichni řeknete otevřeně svůj názor. Máte-li děti v pubertě, ověřte si, s kým se stýkají. Horoskop naznačuje, že se z nudy mohou chytnout party a na veřejnosti udělají pořádnou ostudu!

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

Podnikatelé budou mít hlavu plnou nápadů, a to může znamenat i expanzi na trh s nějakou novinkou, která vám začne plnit firemní kasu. Nečekejte ale, že to nastane hned, rozjezd totiž bud pomalý, ale do stanice s názvem "Jistota!" V druhé polovině týdne se nevyhnete ironickým poznámkám osůbky, které na vás bude žárlit. Dotyčného či dotyčnou umlčíte svým klidem a hlavně tím, že vůbec nebudete reagovat a i ve vypjatější situaci se budete usmívat.

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Když budete pospíchat, nebudete akce a svoje kroky plánovat dopředu, patrně si hned v první polovině týdne namelete. Tak zpomalte, a to jak při běžné chůzi po ulici, stejně tak při procházce v lese i za volantem. Trávíte-li tento týden dovolenou v cizině, snažte se dodržovat zvyky a obyčeje, které jsou v dané zemi zažité. Jakékoliv vybočení by vás dostalo do problémů, dokonce by z toho mohl být mezinárodní skandál!

Speciál o hubnutí: Dieta z ráje

Speciál o hubnutí: Dieta z ráje

Být tak teď na ostrově v Karibiku, užívat si průzračně modré vody a přítomnosti milované osoby be...

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Na to, že se dluhy mají splácet, mnohé z vás v tomto týdnu upozorní banka, v horším případě inkasní společnost. Může se jednat i o vaše opomenutí, například pokutu, kterou jste dostali před mnoha lety a neuhradili. V každém případě budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy, abyste problém sprovodili ze světa. Možná si budete muset odpustit dovolenou u moře, ale vlastně pocítíte úlevu, protože při pomyšlení, že by během vaší nepřítomnosti navštívil váš byt exekutor vám naskočí na celé těle pupínky.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin

Velmi opatrní by měli být v tomto týdnu obchodníci, podnikatelé. Při rozhovoru s lidmi ze stejné branže, stejně tak s obchodními partnery neprozrazujte nic, co vám přináší zisky. Sice jsou dovolené v plném proudu, ale konkurence spát nebude a někdo šikovnou reklamou nebo nabídnutím například lepší ceny dodavatelům výrobků by vás mohl dostat do existenčních problémů!  

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn - polarita Yang

O svou pozici v práci nebojujte a s klidem ustupte ambicióznímu kolegovi, a nemyslete na pomstu, to bude úplně zbytečné. On si svou dravostí a bezohledností totiž proti sobě následně poštve všechny, dokonce i nadřízené. To ho nakonec pro klid na pracovišti raději sami sesadí ze sedla, protože vycítí, že pod jeho vedením by se kolektiv mohl rozprchnout do všech světových stran.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Když se opět potkáte s člověkem, který vás již v minulosti vytáčel svým hrubým chováním, propadnete se do menší deprese. Tvářit se ale navenek budete sebevědomě a nastane něco neuvěřitelného. Do okolí budete vyzařovat takovou autoritu, že dotyčný si ve vaší přítomnosti nedovolí ani zvýšit hlas. Ke konci týdne čeká láska na první pohled na nezadané a bude to síla!

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
http://www.webpark.cz/nadasmidova

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
02. 07. 2013 IVANKA294 horoskop (reakcí: 0)
01. 07. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Jsi čerstvě zamilovaná? Pak by tě mohlo čekat nepříjemné vystřízlivění. Partner se ukáže v pravém světle a ty nebudeš... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist